آکادمیا کافه
انتقادها و اعتراض‌ها - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: انتقادها و اعتراض‌ها (/Thread-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - Dark.Knight - 22-07-2016

با سلام خدمت ادمین سایت بابک جان

اینجانب امروز پستی در بخش پیشنهادات درج کردم که در آن از جناب Matinking (اسم حذف شد) درخواست کردم جهت حفظ تعالی محیط آکادمیک سایت همسایه از ارسال عکس های پورنو گرافی و تبلیغ پورن در آن سایت خودداری کنند. ضمن اینکه پیشنهاد کردم که جای ارسال متن زیر اجازه بدن محیط های علمی سالم بمونه. متاسفانه پست من حذف شده که احتمالا شما نبینید و به من هم هیچ اطلاع رسانی صورت نگرفته. اگر به پیام خصوصی های من دسترسی دارید خودتون میتونید این رو چک کنید. من سوالم اینه که اینکه از یکی از افرا مثلا تحصیلکرده میخوام که منطقی باشه و مشکلات شخصیش رو دامنگیر کاربرای عادی نکنه حرف بدیه؟ کجای پست من مشکل داشته که یواشکی حذف شده؟ حداقل این حق رو داشتم که بهم اطلاع بدن؟ لطفا بررسی کنید کی حذف کرده چون من نمیدونم کدوم مدیر بوده و پیام خصوصی های منم در اختیار شماست برای چک کردن. ضمنا متن ارسالی من این بوده :
نقل قول:سلام
یه مدتی هست که توی سایت همسایه یه نفر عکس های پورن و مطالبی مربوط به پورنوگرافی و... میذاره و مدیران به سرعت اونا رو حذف می کنند و شخص رو منع کاربری می کنند. امروز که دنبال اطلاعاتی بودم یکی از پست ها روبه مدیرا خبر دادم که جوابی که برام ارسال شد شوکه ام کرد. بهم گفتن که این مطالب رو Matinking میذاره در حالی که از پست های ایشون چه توی اون سایت و چه اینجا، خیلی استفاده کردم.
این نمونه چیزی هست که اطلاع دادم حذف بشه از گذاشتن عکسام معذورم :
با سلام خدمت دوستان
راستش رو بخواین طبق دو سه هفته اخیر بنده دیدم که یه سری از کاربران اقدام به نشر تصاویر پورنوگرافیک در فروم میکنند.
منتها دیدم خیلی سریع از طرف مدیران منع کاربری میشدند.میخواستم بپرسم چرا ؟این کاری که انجام شد به نظرم کار جدیدی بود که با ایده یکی از دوستان داشت به جاهای خیلی خوبی میرسید.
طی چند شب گذشته من خودم واقعا از کیفیت تصاویر و همچنین تنوع انتخاب عکسها توسط کاربرانی که الان Banned شدند، حیرت کردم.
حالا چه ایرادی داره در کنار اطلاعات تحصیلی که رد و بدل میشه، دوستان اعم از دختر و پسر یه چشمشون با دیدن این تصاویر یه نوایی بخوره.این کار مدیران اصلا برازنده این فروم نیست ! واقعا میگم !
بهتره بدونین اگه کشورهای غربی که خود شماها دارین شبانه روز براشون تلاش میکنین، الان تونستن تعادل خوبی بین درس و ریسرچ با مسایل مربوط به حوزه جنسی برقرار کنند.خب بعضی مدیران دوست ندارند، چرا سایر کاربران رو از دیدن این تصاویر محروم میکنند ؟
پاک کردن این پستها و Banned کردن کاربرانی که اقدام به انتشار تصاویر به قول شما مستهجن، با روح این فروم سازگاری نداره واقعا و به قولی اصلا در جهت اهداف والای فروم نخواهد بود !
انصافا الان با مشکل ف*ی*ل*ت*رینگ ایران، اینجا میتونه به فضای خوبی برای انتشار این تصاویر تبدیل بشه.
به قول حافظ شیرازی : ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست / عرض خود میبری و زحمت ما میداری.
برام سواله  که چرا یه محیط آکادمیک رو با این مسائل خراب میکنی؟ خود شما از هر دو سایت به نحوه کامل استفاده کردی و چرا الان فکر نمی کنی افرادی هستند که به این اطلاعات نیاز دارند و این رفتار شما باعث میشه نتونند به خواستشون برسند؟
فردای روزگار اگه اینجام هم خلاف نظرت حرفی زده  شد میخوای اینجا رو هم پر کنی از عکس های پورن؟ برادر من! اگر واقعا به این مسائل علاقه داری و یا مشکلی داری و در مضیقه هستی، خودت می تونی به تنهایی از این عکس ها و ... استفاده کنی و این اجازه رو بدی اگر کسی هم احتیاج داشت خودش دنبالش بره!!
امیدوارم این سایت از این حاشیه ها دور بمونه چون خیلی زشته از یه مثلا تحصیلکرده.

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - M1KE - 22-07-2016

@"Dark.Night"

دوست عزیز عزیز اینجا که دادگاه لاهه نیست که به عملکرد کاربران یا مدیران در وبسایت های دیگه بپردازه. هر سایتی برای خودش سیستم مدیریتی و مسیرهای انتقاد و پیشنهاد خودش رو داره. منطق قضیه حکم می کنه هر انتقادی از عملکرد مدیران یا کاربران در وبسایت های دیگه دارید رو در وبسایت خودشون مطرح کنید و اگر این امکان در اون سایت ها وجود نداره ایراد از سیستم مدیریتی اونهاست.

موفق باشید.

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - Torkan - 22-07-2016

@ Dark.Night
متاسفانه فضای مجازی فضایی نیست که بشه در مورد افراد قضاوت کرد. تو همین واقعیش هم موندیم!
به هر حال این سایت برخلاف اون سایت دارای جو دیکتاتوری و خشونت طلب و عقده ای نیست و جوی کاملا دوستانه در اینجا حاکمه. حتما متوجه این قضیه شده اید تا الان.
اون سایت بیشتر به فکر تسویه حساب و مدیراش هم به فکر جیب خودشون هستن تا جایی که دوستام میگفتن تبلیغات شرکتی رو زدن که مقاله مینویسیم به جاتون یا sop اماده میکنیم یا هزار تا کار ضد علمی و ضدبشریت دیگه!
در نتیجه شما هم بهتره به فکر اصل باشید تا فرع و قضاوت رو ول کنید.

بااحترام،
ترکان

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - Babak - 22-07-2016

(22-07-2016, 01:09 AM)Dark.Knight نوشته: با سلام خدمت ادمین سایت بابک جان

اینجانب امروز پستی در بخش پیشنهادات درج کردم که در آن از جناب Matinking درخواست کردم جهت حفظ تعالی محیط آکادمیک سایت همسایه از ارسال عکس های پورنو گرافی و تبلیغ پورن در آن سایت خودداری کنند. ضمن اینکه پیشنهاد کردم که جای ارسال متن زیر اجازه بدن محیط های علمی سالم بمونه. متاسفانه پست من حذف شده که احتمالا شما نبینید و به من هم هیچ اطلاع رسانی صورت نگرفته. اگر به پیام خصوصی های من دسترسی دارید خودتون میتونید این رو چک کنید. من سوالم اینه که اینکه از یکی از افرا مثلا تحصیلکرده میخوام که منطقی باشه و مشکلات شخصیش رو دامنگیر کاربرای عادی نکنه حرف بدیه؟ کجای پست من مشکل داشته که یواشکی حذف شده؟ حداقل این حق رو داشتم که بهم اطلاع بدن؟ لطفا بررسی کنید کی حذف کرده چون من نمیدونم کدوم مدیر بوده و پیام خصوصی های منم در اختیار شماست برای چک کردن. ضمنا متن ارسالی من این بوده :

پست شما رو یکی از مدیران سایت حذف کرده و به نظرم کارشون درست بوده، چون واقعا مطلبی که شما عنوان کردید ارتباطی به سایت ما نداره و حتی اگر مدرکی در دست بود که متین اون مطالب رو در سایت دیگری ارسال کرده، باز هم جای اعتراضش اینجا نبود. حالا که مدرکی هم در دست نیست، مطلب شما دو چندان نامرتبط با آکادمیاکافه می‌شه.

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - raminz - 22-07-2016

اینجانب امروز پستی در بخش پیشنهادات درج کردم که در آن از جناب Matinking درخواست کردم جهت حفظ تعالی محیط آکادمیک سایت همسایه از ارسال عکس های پورنو گرافی و تبلیغ پورن در آن سایت خودداری کنند. ضمن اینکه پیشنهاد کردم که جای ارسال متن زیر اجازه بدن محیط های علمی سالم بمونه. متاسفانه پست من حذف شده که احتمالا شما نبینید و به من هم هیچ اطلاع رسانی صورت نگرفته. اگر به پیام خصوصی های من دسترسی دارید خودتون میتونید این رو چک کنید. من سوالم اینه که اینکه از یکی از افرا مثلا تحصیلکرده میخوام که منطقی باشه و مشکلات شخصیش رو دامنگیر کاربرای عادی نکنه حرف بدیه؟ کجای پست من مشکل داشته که یواشکی حذف شده؟ حداقل این حق رو داشتم که بهم اطلاع بدن؟ لطفا بررسی کنید کی حذف کرده چون من نمیدونم کدوم مدیر بوده و پیام خصوصی های منم در اختیار شماست برای چک کردن. ضمنا متن ارسالی من این بوده :

آخه این چه حرفیه؟! شما رفتی تو یه سایت دیگه، که عملکرد مدیریتیش کم زیر سوال نیست، یه نفر یه چیزی گفته و شما عیناً حرف طرف رو اومدی اینجا جار میزنی که چی؟ بعد انتظار هم داری که پست حذف نشه؟!
چندتا سوال دارم:
شما از کجا مطمئنی که که حرف اون مدیر درست بوده که اینجوری میای به یه نفر تهمت میزنی؟ واقعاً این کار زشت نیست؟
اگه صرفاً قصد تذکر بوده، چه دلیلی داره بیای تو سایت به صورت عمومی اعلام کنی؟ نهایتاً یه پیام خصوصی و بس!
ما همه تو این سایت همدیگه رو با ID کاربری میشناسیم، چه دلیلی داره اسم و فامیل رو تو پرانتز آوردی؟! اگه نمیاوردی نمیفهمیدیم منظورت کیه؟!
آخرش هم گفتی "امیدوارم این سایت از این حاشیه ها دور بمونه"! به جز این پست بی پایه و اثاث شما، حاشیه ای تو این سایت وجود نداره فعلاً.

آدم خوبه قبل از هر کار و حرفی اول فکر کنه..

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - Matinking - 22-07-2016

اینجانب امروز پستی در بخش پیشنهادات درج کردم که در آن از جناب Matinking (اسم حذف شد) درخواست کردم جهت حفظ تعالی محیط آکادمیک سایت همسایه از ارسال عکس های پورنو گرافی و تبلیغ پورن در آن سایت خودداری کنند. ضمن اینکه پیشنهاد کردم که جای ارسال متن زیر اجازه بدن محیط های علمی سالم بمونه. متاسفانه پست من حذف شده که احتمالا شما نبینید و به من هم هیچ اطلاع رسانی صورت نگرفته. اگر به پیام خصوصی های من دسترسی دارید خودتون میتونید این رو چک کنید. من سوالم اینه که اینکه از یکی از افرا مثلا تحصیلکرده میخوام که منطقی باشه و مشکلات شخصیش رو دامنگیر کاربرای عادی نکنه حرف بدیه؟ کجای پست من مشکل داشته که یواشکی حذف شده؟ حداقل این حق رو داشتم که بهم اطلاع بدن؟ لطفا بررسی کنید کی حذف کرده چون من نمیدونم کدوم مدیر بوده و پیام خصوصی های منم در اختیار شماست برای چک کردن. ضمنا متن ارسالی من این بوده :

سلام

ممنون از همه دوستان...
کسالت و حضور منقطعم در چند روز اخیر مانع از این شده بود که زودتر این بحث رو ببینم...

طبعا بنا به نظرات valid مدیر سایت و مدیران، این مسئله اصلا به اکادمیا کافه مربوط نمیشه... ولی چون شاید ریشه این اتهامات در ذهن خیلی ها نقش بسته باشه بد نیست توضیح مختصری بدم...

من سال هاست که شخصیت به نسبت شناخته شده ای بین کاربران هستم... مدت های مدیدی تلاش کردم هر اونچه در مسیر apply می دونم رو با هموطنانم در میون بگذارم و تا جایی که از دستم ساخته اس، مفید و موثر باشم... هنوز هم اگر ایزد لطفی بهم داشته باشه، در این مسیر کمک رسانی هستم...
روزی که با تیغ تیز انتقاد در برابر افراد معلوم الحال اون فروم قرار گرفتم و نهایتا هرچه که در چنته داشتم رو "با سند و مدرک" رو کردم، به همگان ثابت کردم که هرگز دنبال خروج از دایره انصاف و ادب نبودم و نیستم و نخواهم بود... این رو مدیران اون فروم بهتر از هرکسی می دونند... کسانی که سال های قابل توجهی نزدیک ترین تعامل رو با من و منش رفتاری من داشته ان...

از قول من به عزیزی که به شما و سایران کاربران میگن: "متین در هر کجای اینترنت موضوع نامرتبط و مستهجن پخش می کنه" سلام برسونید و بگید: "تا روزی که در کلامی منطق نهفته باشه، فقط با تمکین اون منطق میشه به مواجهه باهاش برخواست..." Smile
چیزی که منجر به ایفاد این اتهامات میشه این هست که بعضی ها برای مسئله ای که پیش روشون هست جوابی ندارند... و به ناچار و از سر استیصال صرفا دنبال زیر سوال بردن مسئله و طراح اون هستند...
اگر به تاریخ اون فروم نگاهی بندازید، اتهام های غیراخلاقی به افرادی که منطقی غیر قابل رد در مقابل حضرات داشته ان، کم نبوده... من هم نفر آخر از این لیست متهمین نیستم Smile
میراث من برای اون فروم، بیش از 4500 پست (عمدتا با هدف راهنمایی کاربران و امور مدیریتی) و به اشتراک گذاشتن تعداد قابل توجهی از منابع علمی در کتابخانه اونجاست... هنوز هم که هنوز هست الطاف کاربران قدیم و جدید اونجا به من بهم برای بار n م ثابت می کنه که: "برش دوستی و مودتی که در راه خیر حاصل میشه خیلی خیلی بالاتر از فرافکنی و افتراهایی هست که بیش از هرچیز سرایندگانشون رو زیر سوال می بره..."

برای شما و همه کاربران ایرانی که در مسیر apply انرژی صرف می کنند آرزوی موفقیت و برای همه کسانی که در راه گمراهی (و گمراه کردن سایرین) هستند، تمنای هدایت دارم...

متین

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - Dark.Knight - 23-07-2016

(22-07-2016, 09:14 AM)Babak نوشته: پست شما رو یکی از مدیران سایت حذف کرده و به نظرم کارشون درست بوده، چون واقعا مطلبی که شما عنوان کردید ارتباطی به سایت ما نداره و حتی اگر مدرکی در دست بود که متین اون مطالب رو در سایت دیگری ارسال کرده، باز هم جای اعتراضش اینجا نبود. حالا که مدرکی هم در دست نیست، مطلب شما دو چندان نامرتبط با آکادمیاکافه می‌شه.
سلام
اعتراض من به دیکتاتوری سایت دیگه، نحوه مدیریت در سایت دیگه، و ... نبود.
من فکر میکنم به علت صحبت دوستان، اصل اعتراض من مورد چشم پوشی و فرافکنی واقع شد! اعتراض به حذف پستم نبود، بلکه به عدم اطلاع رسانی مدیر مربوطه بود. اینجا حذف پست کاربر که البته دارایی کاربر در یک انجمن محسوب میشه طبق یک روال مدون صورت نمیگیره و سلیقه اییه؟ به یکی خبر میدن به یکی نه؟ اینطوری که اگر کاربری مثل من پیگیر پستش نباشه ممکنه پست هاش بدون اطلاع رسانی و سلیقه ایی حذف بشه و هرگز هم متوجه نشه!!!! مثل همین پست که چون خوشایند مدیر نبوده و حذف شده. ضمن اینکه اصلا مشخص نیست این عمل کی بوده که بخوام اسمش رو تو اعتراضم بگم. مگر اینکه اینجا انقدرهام که ادعا میشه قانون حاکم نباشه و در اینصورت دم از دموکراسی و دیکتاتور نبودن دوستان حرفی بیش نیست. اگر اینجا پست کاربر ملک شخصیه مدیر نیست که هرجور بخواد درش دخل و تصرف کنه اونم بدون اطلاع رسانی، جناب مدیر عذرخواهی کنه بفهمم اینجا قانونه که حرف میزنه نه چیز دیگه.

این ربطی به اعتراضم نداره برای اونا که خیلی سوال داشتن:
اینجا و اونجا دیگه چه صیغه اییه؟من که میبینم هرکی اینجاست، اونطرفم هست. مگه غیر اینه که همه دنبال پاسخ سوالامونیم حالا چه فرقی داره از کدوم سایت؟ من اصلا مدیریت اونطرف رو چیکار دارم؟ عجیبه این همه تنفر از یه سایت مشابه و البته چیزی که پایه اش تنفر باشه خیلی موفقم پیش نمیره. از این سایت ها زیاده ها یه سرچ ساده می خواد:
(لینک وب‌سایت‌های تجاری به دلیل مغایرت با قوانین حذف شد)
اسم ادمین و آوردم چون فکر کردم احترامش حکم کنه بزارن ایشون مشکل منو پیگیری کنه. دو نفری که خیلی عجله داشتن معلومه توپ پری دارن از اون یکی سایت. دومی که پستش ویرایشم شده ضمن اینکه خط اول میگه قضاوت زشته خط سوم حرف خودشو نفی میکنه!!!
ما اونطرف هر چی جوابشو دادیم مدیرا حذف کردن. اینجا دیدمش فقط مطمئن نبودم. اسمشو که خودش همه جا با یه فایل 200 صفحه پخش کرده گذاشتم تو پرانتز که اگه خودش نیست حقش ضایع نشه. برخی واضحات مدرک نمیخواد مثلا اینکه اونطرف دیکتاتوریه یا اینکه ایشونه که پستهای مستهجن پخش میکنه.امیدوارم اینجا از این حواشی دور بمونه البته نه "فعلا" بلکه همیشه. این دوستمونم بره بزرگ شه سایت های دیگه و شاید در آینده اینجا رو باچیز دیگه اشتباه نگیره. والا عکسای جنسی همه فول اچ دیه چرا تنهایی حال نمیکنه روحیه مشارکتیشه. احتمالا خرش از پل گذشته که فکر بقیه کاربرا نیست فقط عقده های سرکوب شده خودشو میبینه.
ممنون

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - Ebish - 23-07-2016

(23-07-2016, 10:31 AM)Dark.Knight نوشته: سلام
من فکر میکنم به علت صحبت دوستان، اصل اعتراض من مورد چشم پوشی و فرافکنی واقع شد! اعتراض به حذف پستم نبود، بلکه به عدم اطلاع رسانی مدیر مربوطه بود. اینجا حذف پست کاربر که البته دارایی کاربر در یک انجمن محسوب میشه طبق یک روال مدون صورت نمیگیره و سلیقه اییه؟ به یکی خبر میدن به یکی نه؟ اینطوری که اگر کاربری مثل من پیگیر پستش نباشه ممکنه پست هاش بدون اطلاع رسانی و سلیقه ایی حذف بشه و هرگز هم متوجه نشه!!!! مثل همین پست که چون خوشایند مدیر نبوده و حذف شده. ضمن اینکه اصلا مشخص نیست این عمل کی بوده که بخوام اسمش رو تو اعتراضم بگم. مگر اینکه اینجا انقدرهام که ادعا میشه قانون حاکم نباشه و در اینصورت دم از دموکراسی و دیکتاتور نبودن دوستان حرفی بیش نیست. اگر اینجا پست کاربر ملک شخصیه مدیر نیست که هرجور بخواد درش دخل و تصرف کنه اونم بدون اطلاع رسانی، جناب مدیر عذرخواهی کنه بفهمم اینجا قانونه که حرف میزنه نه چیز دیگه.

اینجا و اونجا دیگه چه صیغه اییه؟من که میبینم هرکی اینجاست، اونطرفم هست. مگه غیر اینه که همه دنبال پاسخ سوالامونیم حالا چه فرقی داره از کدوم سایت؟ من اصلا مدیریت اونطرف رو چیکار دارم؟ عجیبه این همه تنفر از یه سایت مشابه و البته چیزی که پایه اش تنفر باشه خیلی موفقم پیش نمیره. از این سایت ها زیاده ها یه سرچ ساده می خواد:

سم ادمین و آوردم چون فکر کردم احترامش حکم کنه بزارن ایشون مشکل منو پیگیری کنه. دو نفری که خیلی عجله داشتن معلومه توپ پری دارن از اون یکی سایت. دومی که پستش ویرایشم شده ضمن اینکه خط اول میگه قضاوت زشته خط سوم حرف خودشو نفی میکنه!!!

ما اونطرف هر چی جوابشو دادیم مدیرا حذف کردن. اینجا دیدمش فقط مطمئن نبودم. اسمشو که خودش همه جا با یه فایل 200 صفحه پخش کرده گذاشتم تو پرانتز که اگه خودش نیست حقش ضایع نشه. برخی واضحات مدرک نمیخواد مثلا اینکه اونطرف دیکتاتوریه یا اینکه ایشونه که پستهای مستهجن پخش میکنه.امیدوارم اینجا از این حواشی دور بمونه البته نه "فعلا" بلکه همیشه. این دوستمونم بره بزرگ شه سایت های دیگه و شاید در آینده اینجا رو باچیز دیگه اشتباه نگیره. والا عکسای جنسی همه فول اچ دیه چرا تنهایی حال نمیکنه روحیه مشارکتیشه. احتمالا خرش از پل گذشته که فکر بقیه کاربرا نیست فقط عقده های سرکوب شده خودشو میبینه.
ممنون

سلام
اول از همه بگم حق اعتراض به حذف پست برای هر عضو وجود داره.
اما!!!!
دوست عزیز شما در ابتدای پست اعتراضتون نسبت به حذف ارسالتون، در ابتدا مجددا موارد قبلی رو ذکر میکنید که کاملا بی ربط به موضوعات این سایت هست. شما اسم شخص رو به صورت علنی بردید که دور از اخلاقیات نیز هست ( اگر اطمینان نداشتید که ایشون همون Matinking هستند، بهتر بود از خودشون می پرسیدید نه اینکه به صورت علنی بگید) اون هم در موضوعی که مطمئنن میتونم بگم مدرک خاصی در دست ندارید ( نه آی پی شخص ارسال کننده و .....)
در مورد اولین نوشتتون؛ آیا به نظرتون ارسال چنین نوشته ای که از Matinking درخواست کردید که چنین نوشته هایی ( بنا به گفته خودتون) را در سایت همسایه ارسال نکنن درست هست؟  اگر از طریق پیام خصوصی براشون ارسال کردید دلیلتون برای بازنشرش در بخش پیشنهادات چی بوده؟

در مورد متن دومتون که حس کردید به دلیل فرافکنی دوستان اصل اعتراضتون مورد چشم پوشی قرار گرفته؛ توصیه میکنم متنی که برای اعتراض ( متن اول اعتراض به حذف پست ) رو مجددا بازخوانی کنید؛ کسی که اعتراض به پستی داره دلیل حذف پست رو میپرسه نه توضیحات بده ( به صورت کامل و با اسم شخص) که پستم این بود و به این دلیل  و در نهایت بگه چرا حذف شد.
مطمئنن پستهای هر شخص دارایی های مدیر نیست که بخواد درشون دخل و تصرف کنه؛ اما زمانی که پست کاملا نامربوط، بدون پایه استدلالی محکم و به دور از واقعیت قابل استناد باشه، مسلما وظیفه مدیر حکم میکنه که پست مورد نظر حذف و یا تغییر داده بشه تا باعث گمراهی یا سر درگمی بقیه دوستان حاظر نشه.

تو بخشی از حرفهاتون خودتون اعلام میکنید؛ ما اونطرف هرچی جوابشو دادیم مدیران حذف کردن!!!!  از مدیران سایت همسایه ( این تعبیر خودتون هست از سایت های دیگر) نپرسیدید چرا حذف کردن پست هاتون رو؟؟ و اینکه با توجه به توضیحاتی که در همون سایت همسایه به Matinking دادید و جوابی نگرفتید، اینجا دنبالشون گشتید و این موارد رو اشاره کردید؟؟
در مورد واضحات هم صحبت کردید؛ اینکه اونطرف دیکتاتوریه ( من راجع به این موضوع به هیچ وجه نظری نمیدم) و اینکه ایشون مطالب غیر اخلاقی رو پخش کردن، ممکنه مستنداتتون رو ارائه کنید.  اینکه بدون هیچ مدرکی و هیچ مستنداتی به کسی اتهامی زده بشه به هیچ وجه جالب و قابل قبول نیست.
در نهایت هم توهین به هر شخصی با هر مضمونی قابل قبول نیست؛ همچنین گفتن چندین و چند باره یک موضوع بدون مدرک ( البته در صورتی که شما به دنبال به تعالی رسیدن محیط های آکادمیک باشید)

امیدوارم در زندگیتون موفق باشید

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - Torkan - 23-07-2016

سم ادمین و آوردم چون فکر کردم احترامش حکم کنه بزارن ایشون مشکل منو پیگیری کنه. دو نفری که خیلی عجله داشتن معلومه توپ پری دارن از اون یکی سایت. دومی که پستش ویرایشم شده ضمن اینکه خط اول میگه قضاوت زشته خط سوم حرف خودشو نفی میکنه!!!

ممنون

درود

کم کم داره مشخص میشه هدف شما از این پستها چیه. لطفا جو فروم رو متشنج نکنید و همین بحثها رو در اون سایتی بکنید که تاپیکش به زودی بسته و قفل خواهد گردید و ناپدید خواهد شد.Smile

RE: انتقادها و اعتراض‌ها - Babak - 23-07-2016

(لینک وب‌سایت‌های تجاری به دلیل مغایرت با قوانین حذف شد)
اسم ادمین و آوردم چون فکر کردم احترامش حکم کنه بزارن ایشون مشکل منو پیگیری کنه. دو نفری که خیلی عجله داشتن معلومه توپ پری دارن از اون یکی سایت. دومی که پستش ویرایشم شده ضمن اینکه خط اول میگه قضاوت زشته خط سوم حرف خودشو نفی میکنه!!!
ممنون

در مورد اطلاع ندادن به شما حق می‌دم، اما پست شما حذف نشده و فقط عدم تایید شده و مدیری که پست رو عدم تایید کردند به من و سایر مدیران ارشد پیام دادند که در مورد باقی موندن یا حذف پست مشورت کنند. به همین خاطر هم هست که اون موقع به شما اطلاع داده نشد و بعد هم که خود شما اعتراض کرده بودید. به هر حال، قسمتی از اعتراض شما که مربوط به حذف پست هست وارده، چون به هر حال پست شما در معرض دید شما نیست و از این بابت از شما عذر می‌خواهم. در عین حال دو نکته این وسط هست:
‍۱. کسی که چند قانون سایت رو با هم در یک پست زیر پا می‌گذاره، نباید انتظار حذف نشدن پستش رو داشته باشه.
۲. مدیران وظیفه‌ای در این زمینه ندارند که حتما حذف همه پست‌ها رو به کاربران اطلاع بدند. این موضوع از مواردی هست که همیشه به مدیران توصیه می‌شه، اما ضروری نیست.

ضمنا این پست اخیر شما هم ناقض قوانین سایت بود و باید حذف می‌شد، ولی با اغماض فقط لینک‌هاش رو حذف کردم.