آکادمیا کافه
مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: گرفتن گذرنامه، سربازی و خروج از کشور (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%AF%D8%B0%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%D8%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1)
+---- انجمن: امور سربازی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+---- موضوع: مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط (/Thread-%D9%85%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%88-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - MaMi - 09-02-2014

(09-02-2014, 02:08 AM)'farzad67' نوشته: ^
لطف کردین جواب دادین. سوال دوم اینه که کسی تاریخ اعزامش اول اردیبهشت سال بعد باشه. برای امریه اموزش و پروش اقدام کنه و پذیرفته نشود . اونوقت همان اول اردبهشت اعزام میشه یا یک تیر مثل اونایی که قبول شدن اعزام میشه. یعنی تاریخ اعزام قبول نشدگان هم تمدید میشه؟

کسی که تاریخ اعزامش، اردیبهشت ماه باشه، صرف نظر از داشتن/نداشتن امریه، در همون تاریخ اعزام خواهد شد و حتی اگر 1 روز هم از خدمتش گذشته باشه، در صورت قبولی در دانشگاه، میتونه از خدمت ترخیص شده و به تحصیل مشغول بشه.
البته اگر امریه شما اکی نشه، میتونید درخواست تمدید خدمت بدید، که الان و با توجه به کمبود نیرو، شانس پذیرفته شدن درخواست تمدید، کم است.

[برش] سوالات پیرامون اعزام (مدت زمان خدمت، تاریخ اعزام،...) - asakereh - 27-02-2014

خیلی ممنون دوست عزیز بابت پاسخ کاملتون. ی سوال دیگه من واسه امریه مراجعه کردم اداره محیط زیست شهرمون اونا هم ازم مدارک خواستن بردم براشون از طریق سیستم مکانیزه اداری مدارکمو فرستادن برا اداره کل استان. بعد گفتن دیگه تو منتظر باش تا از استان بات تماس بگیرن برا گزینش و تکمیل پرونده. الآن چند روز میگذره کسی زنگ نزده.بنظرتون زنگ میزنن؟؟
2. با توجه به اینکه اعزامم اول اردیبهشته وبا توجه به تعطیلات سال جدید میرسه خودم برم پیگیری کنم برا امریه یا بیخیال بشم بهتره؟

RE: مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - SSK - 05-04-2014

(30-01-2014, 05:42 PM)'Mojtaba-021' نوشته: سلام دوستان عزیز
من اعزامم 1/2/1393
ساکن تهران.
کارشناسی کامپیوتردارم و زبان هم سطح Intermediate هستم
در ضمن بسیج هم ندارم و سپاه و ارتش فرقی برام نمی کنه .
اگر من خودم برگ سبز و رزومه ام ببرم یه پادگان تو همین تهران و درخواست پذیرش بدم قبول می کنن ؟
مراحل خاصی داره؟
امریه مهم نیست میخوام حتما تهران باشم خدمت رو.
خوشحال میشم نظر دوستانی که تجربه و اطلاعات دارن رو بدونم..

سلام

تا اونجایی که من میدونم از یگان های سپاه میشه پذیرش گرفت، که اونا هم نیروی درجه دار رو به سختی قبول می کنند.

ولی فکر کنم تا الان باید اون برگه دومتون که محل آموزشی رو تعیین میکنه به دستتون رسیده باشه؟ درسته؟

RE: مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - sjjd.fouladvand - 05-04-2014

سلام بچه ها
[align=right][align=right]دوستان کسی اطلاع داره که آیا امریه جهاد دانشگاهی کسر خدمت هم قبول می کنند یا خیر؟ من واسم تقریبا جور شده ولی بهم گفتن بعد دو سال خدمت یکسال هم با حقوق تعهد خدمت داری. حقوقش برای ارشد چقدره و یا خرید این تعهد چقدره هزینش؟
خیلی ممنون میشم دوستان با تجربه تر بین امریه جهاد دانشگاهی و دانشگاه آزاد یه مقایسه ای از نظر حقوق، قبول کردن کسری و مدت زمان خدمت داشته باشن؟
[align=right][align=right]تشکر پیشاپیش از شما عزیزان

RE: مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - Mojtaba-021 - 05-04-2014

(05-04-2014, 02:48 PM)SSK نوشته:
سلام

تا اونجایی که من میدونم از یگان های سپاه میشه پذیرش گرفت، که اونا هم نیروی درجه دار رو به سختی قبول می کنند.

ولی فکر کنم تا الان باید اون برگه دومتون که محل آموزشی رو تعیین میکنه به دستتون رسیده باشه؟ درسته؟
سلام
سوالم ماله خیلی وقت پیش بود
اقدام هم کردم برای پذیرش سپاه
برگه دوم یا همون برگه سفید نرسیده دستم هنوز.
ممنون

RE: مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - google12 - 18-09-2014

سلام دوستان خوبم

من ترم آخر دوره فوق لیسانس هستم ، رشته ام زبان انگلیسی هست (آموزش زبان انگلیسی) ، 24 ساله هستم

می خوام برای امریه اقدام کنم ولی هیچ اطلاعی ندارم، لطفا کمکم کنید

برای رشته من کدوم سازمان ها امریه قبول می کنند؟
آیا موسسات خصوصی هم امریه می گیرند؟
ممنون

RE: مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - Andre - 18-09-2014

(18-09-2014, 04:50 PM)'google12' نوشته: سلام دوستان خوبم
من ترم آخر دوره فوق لیسانس هستم ، رشته ام زبان انگلیسی هست (آموزش زبان انگلیسی) ، 24 ساله هستم
می خوام برای امریه اقدام کنم ولی هیچ اطلاعی ندارم، لطفا کمکم کنید
برای رشته من کدوم سازمان ها امریه قبول می کنند؟
آیا موسسات خصوصی هم امریه می گیرند؟
ممنون

امریه 24 ماه طول خواهد کشید. نظر منو بخواهید، برید از سازمانها پزوژه ترجمه بگیرید. ممکنه حتی تا 10 ماه هم بهتون بدهند که در این صورت به نفع خواهد بود. از طرفی با وضعیت فعلی خدمت (نمیتونم بیشتر از این توضیح بدهم)، شاید بهتر باشه اولیت امریه رو پیش بگیرید. قرارگاه خاتم می تونه نقطه شروع باشه واسه کسب امریه.

RE: مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - google12 - 28-09-2014

سلام دوباره دوستان عزیز، ممنون از Andre [عکس: buddy_offline.gif] عزیز
من ترم آخر دوره فوق لیسانس هستم ، رشته ام زبان انگلیسی هست (آموزش زبان انگلیسی)

چجوری لیست همه سازمان هایی که میتونم به عنوان امریه یا سربازی در اونها تدریس زبان کنم رو در بیارم؟ و از کجا بفهمم ساعت کارشون چقدره؟ مثلا اگر دانشگاهی یا سازمانی برای تدریس پذیرفته شدم هفته ای چند ساعت باید کارکنم؟

سوال دومم اینه که از کجا بفهمم کدام سازمان ها پروژه میدهند که برای کسری خدمت استفاده کنم؟ مثل پروژه ترجمه؟
 چند تا میشه پروژه گرفت؟ کل خدمت رو میشه پروژه گرفت؟

RE: مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - Andre - 28-09-2014

(28-09-2014, 08:44 AM)'google12' نوشته: سلام دوباره دوستان عزیز، ممنون از Andre [عکس: buddy_offline.gif] عزیز
من ترم آخر دوره فوق لیسانس هستم ، رشته ام زبان انگلیسی هست (آموزش زبان انگلیسی)
چجوری لیست همه سازمان هایی که میتونم به عنوان امریه یا سربازی در اونها تدریس زبان کنم رو در بیارم؟ و از کجا بفهمم ساعت کارشون چقدره؟ مثلا اگر دانشگاهی یا سازمانی برای تدریس پذیرفته شدم هفته ای چند ساعت باید کارکنم؟
سوال دومم اینه که از کجا بفهمم کدام سازمان ها پروژه میدهند که برای کسری خدمت استفاده کنم؟ مثل پروژه ترجمه؟
 چند تا میشه پروژه گرفت؟ کل خدمت رو میشه پروژه گرفت؟

در زیر آدرس و مشخصات رو می توانید پیدا کنید. لیستی از مراکز و سازمانها در برد اصلی این مرکز به نمایش گذاشته شده است.
بزرگراه شھید صیاد شیرازي – مسیر شمال به جنوب – بعد از بزرگراه رسالت – زير دومین پل عابر پیاده – ساختمان آجري قرمزرنگ
حداکثر دو پروژه و حداکثر یکسال در مجموع مدتی است که می تواند به عنوان کسر به شما اختصاص یابد. در صورتی که به دنبال پروژه جایگزین خدمت هستید، جزوه این فروم و همچنین لینکهای زیر را مشاهده فرمایید.
http://soraya.bmn.ir/
http://bmn.ir/
توجه داشته باشد که پروسه بررسی بنیاد نخبگان معمولاً از 2 تا 6 ماه طول میکشد.

RE: مسایل مربوط به امریه، نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط - google12 - 28-09-2014

من تهران نیستم. به این آدرس دسترسی ندارم
راه دیگه ای نداره؟
یکسال در مجموع یعنی دو تا پروژه ده ماهه هم بگیرم بازم یکسال کسر میشه؟
لینک جزوه رو میشه محبت کنید؟

خیلی ممنون