آکادمیا کافه
تجربه کلاس های آنلاین تافل، آیلتس و غیره - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: تجربه کلاس های آنلاین تافل، آیلتس و غیره (/Thread-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%81%D9%84%D8%8C-%D8%A2%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B3-%D9%88-%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D9%87)

تجربه کلاس های آنلاین تافل، آیلتس و غیره - Karim - 08-12-2012

درود بر شما
دوستان در این تایپک لطفا تجربیات خود از کلاس های آن لاین خارجی در مورد تافل و ایلتس بیان بفرماییید

ممنون

RE: تجربه کلاس های آن لاین تافل،آیلتس وغیره - MaMi - 08-01-2013

NoteFull's TOEFL Reading Review 01/05/2013

من امتحان تافلم رو در تاریخ 19 آگوست دادم، که میتونید تجربه اش رو از اینجا بخونید. ولی برام جالب بود که در این کلاس شرکت کنم...

با توجه به اینکه اینترنت در داخل کشور، فقط اسم پرسرعت رو یدک میکشه! Undecided ولی خوشبختانه در زمان کلاس و با توجه به اینکه مدرس دائما در حال صحبت بود، مشکلی در انتقال صدا یا تصویر به وجود نداشت.
کلاس در مورد مهارت های اولیه نحوه پاسخ دهی به سوالات Reading در آزمون TOEFL بود. با توجه به اینکه من امتحان داده بودم، چیزی که بنظرم جالب اومد، صحبت کردن بسیار واضح Joseph Miranda بود (برای من بیشتر تمرین و مرور Listening بود تا Reading). ساختار کلی کلاس به این صورت بود که ابتدا 5 سوال متن نشون داده شد که باید در زمان مشخصی به اونها پاسخ داده میشد، بعد از این، مدرس به توضیح هر سوال و تکنیک های اولیه پاسخ گویی به این نوع سوال ها اشاره میکرد. مواردی که در کلاس اشاره شد، در ویدئوهای NoteFull موجود است ولی به هر حال، من از هر صفحه Screen Shot گرفتم (نمیدونم چرا در آخرین لحظات برنامه Screen Recorder ام هنگ کرده و نتونستم فیلم بگیرم!) که به صورت یک فایل PDF درآوردم که در ضمیمه موجود است. ضمن اینکه اگر شما در یکی از برنامه های آماده سازی برای امتحان TOEFL ثبت نام کرده باشید، میتونید این ویدئوها رو به صورت رایگان از سایت NoteFull دانلود کنید. همچنین در پایان کلاس، دو کلاس دیگه هم اعلام شد که خب اون دو کلاس دیگه رایگان نبودند.
بنظر من و علیرغم اینکه تقریبا تمامی ویدئوهای آموزشی سری NoteFull برای TOEFL در اینترنت موجود است (به رایگان!!) این نوع کلاس ها میتونی کمک خوبی به دوستان باشه، ضمن اینکه در این نوع کلاس، شما میتونید از مدرس سوال بپرسید (یعنی این قابلیت در نرم افزار کلاس وجود داره) و مدرس هم به خوبی پاسخگو خواهد بود (البته سوالتون رو باید تایپ کنید چون برای جلوگیری از اختلال در کلاس، میکروفون شما توسط مدرس، Mute خواهد شد).

RE: تجربه کلاس های آن لاین تافل،آیلتس وغیره - MaMi - 15-01-2013

NoteFull Online Speaking Course

فایل پیوست، مربوط به کلاس دیگری از مجموعه کلاس های Online موسسه NoteFull است. این کلاس در مورد نکات و موارد اولیه مورد نیاز در بخش Speaking صحبت کرده و خوشبختانه کل مباحث مطرح شده در کلاس به صورت ویدئو ضبط شده است. بنظرم ویدئوهای آموزشی NoteFull میتونه کمک بسیار خوبی به دوستانی که خودشون رو برای TOEFL آماده میکنند، باشه.

فایل ویدئوی این کلاس رو میتونید از اینجا دریافت کنید.
5 نمونه صدای ضبط شده در این کلاس رو هم میتونید در اینجا گوش کنید.