آکادمیا کافه
نتایج پذیرش Spring 2013 - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: نتایج پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: نتایج پذیرش Spring 2013 (/Thread-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-Spring-2013)

صفحات 1 2

نتایج پذیرش Spring 2013 - Shahrouz - 05-10-2012

نتایج پذیرش برای ترم بهار سال 2013 خود را با فرمت زیر بنویسید:

1- مقطع و رشته مورد نظر
2- نام دانشگاه موردنظر (و کشور)
3- نام دانشگاه، معدل و رشته تحصیلی مقاطع قبلی
4- سابقه کار
5- مقالات
6- تماس با استاد
7- نمره تافل/آیلتس
8- نمره GRE
9- فاند
10- نحوه اطلاع از نتیجه پذیرش
11-توضیحات دیگر
-----------------------------------------------------------------------------------------
اولین پذیرش با فاند من هست. جی ار ای مهمه دوستان! من این پذیرشها رو به
زور تماس با استاد گرفتم!! بدون اون تماسها، تمام مقالات که هیچی در
nature پابلیش می کردم یا اصلا نوبل هم داشتم تاثیرش به اندازه جی ار ای
نیست!! این نظر منه بعد دو سال اپلای.

1- مقطع و رشته پذیرفته شده: دکترا- مهندسی شیمی

2- نام دانشگاه (و کشور) پذیرفته شده: تولدو- آمریکا

3- نام دانشگاه، معدل و رشته تحصیلی مقاطع قبلی: امیرکبیر 13.4 (سه صفر ابسنت) تهران 17

4- سابقه کار: 5 سال پژوهشی

5- مقالات: 6 مقاله isi،
16 کنفرانس بین المللی معتبر ، 2 اینوایتیت برای نوشتن ریویو پیپر، یک اینوایت برای نوشتن بوک چپتر، داور دو ژورنال isi

6- تماس با استاد : مصاحبه کامل

7- آیلتس: 6.5
8- نمره GRE:
1070 اورال (770 ریاضی 300 وربال)

9- نوع و مقدار فاند :
TA، 8600 دلار برای 4 ماه
شهریه و کل هزینه ها ویو شده
10- نحوه اطلاع از نتیجه پذیرش: ایمیل

11-توضیحات دیگر
دو سال سابقه تدریس دانشگاهه آزاد و سراسری هم دارم.
برای
اسپرینگ 2013 هست. من دانشگاههای معدودی رو می تونستم انتخاب کنم برای این
ترم و فقط می خواستم جایی رو داشته باشم فعلا. حالا اگر شد بعدها ترانسفر
می کنم. نشد هم که هیچی.

RE: نتایج پذیرش Fall 2012 - Shahrouz - 05-10-2012

1- مقطع و رشته پذیرفته شده: دکترا- مهندسی شیمی

2- نام دانشگاه (و کشور) پذیرفته شده: اوهایو- آمریکا

3- نام دانشگاه، معدل و رشته تحصیلی مقاطع قبلی: امیرکبیر 13.4 (سه صفر ابسنت) تهران 17

16 کنفرانس بین المللی معتبر ، 2 اینوایتیت برای نوشتن ریویو پیپر، یک اینوایت برای نوشتن بوک چپتر، داور دو ژورنال isi

8- نمره GRE:

9- نوع و مقدار فاند : دقیق معلوم نیست. حالا بحث هست!! تا دوشنبه هفته دیگه دقیقش معلوم می شه.
با ویو شدن شهریه و کل هزینه دیگه مثل بیمه و...

11-توضیحات دیگر
برای
می کنم. نشد هم که هیچی.

RE: نتایج پذیرش Fall 2012 - Shahrouz - 05-10-2012

1- مقطع و رشته پذیرفته شده: دکترا- Environmental/ biomedical engineering ( یک رشته بین رشته ای در دو دپارتمان مهندسی عمران- محیط زیست و مهندسی پزشکی، حتی موضوع پروژه مشخصه : سیستم های هوشمند رهایش داروی سرطان روده)

2- نام دانشگاه (و کشور) پذیرفته شده: کلرادو دنور- آمریکا

16 کنفرانس بین المللی معتبر ، 2 اینوایت برای نوشتن ریویو پیپر، یک اینوایت برای نوشتن بوک چپتر، داور دو ژورنال isi

7- آیلتس 6.5
8- نمره GRE:

9- نوع و مقدار فاند :
فول فاند هستم ولی استاد نامه فاند رو فردا می ده احتمالا از دو دانشگاه قبلی شرایطم بهتر باشه.

11-توضیحات دیگر
برای
می کنم. نشد هم که هیچی.

RE: نتایج پذیرش Fall 2012 - Shahrouz - 06-10-2012

(05-10-2012, 03:55 AM)Shahrouz نوشته: 1- مقطع و رشته پذیرفته شده: دکترا- Environmental/ biomedical engineering ( یک رشته بین رشته ای در دو دپارتمان مهندسی عمران- محیط زیست و مهندسی پزشکی، حتی موضوع پروژه مشخصه : سیستم های هوشمند رهایش داروی سرطان روده)

16 کنفرانس بین المللی معتبر ، 2 اینوایت برای نوشتن ریویو پیپر، یک اینوایت برای نوشتن بوک چپتر، داور دو ژورنال isi

7- آیلتس 6.5
8- نمره GRE:

9- نوع و مقدار فاند :
فول فاند هستم ولی استاد نامه فاند رو فردا می ده احتمالا از دو دانشگاه قبلی شرایطم بهتر باشه.

11-توضیحات دیگر
برای
می کنم. نشد هم که هیچی.
کل فاند شامل 21000 دلار هزینه زندگی (هر ترم 10500 دلار)- 14000 دلار هزینه شهریه و تقریبا 2000 دلار بیمه و سایر هزینه ها می شه. اینو چون دیشب فرستاده شد الان فهمیدم.
احتمالا همین رو انتخاب می کنم

RE: نتایج پذیرش Spring 2013 - Abadi - 26-10-2012

1- PhD Computer Science

2- FL Tech USA

3- Bachelor: Guilan - Master's: Info Tech RZA Poland GPA 3.58 (American GPA System)
4- دو و نیم سال با دو شرکت معتبر اولی در امریکا دومی در امارات + پورتفولیو

5- 1 کنفرانس - 1 داخلی

6- قطعا بله

7- 83

8- Q:159 V:139 W:3.0

9- هنوز حتی ایمیل پذیرش نرسیده. همین الان از طریق وبسایت متوجه شدم. به زودی اینجا اطلاعات رو به روز میکنم.

10- وبسایت

11- امیدوارم که بورسیه دانشگاه به من تعلق بگیره چون طبق صحبتی که با استاد داشتم بقیه هزینه ها از طریق RA قابل تامینه.

RE: نتایج پذیرش Spring 2013 - Babak - 26-10-2012

ممنون از دوستانی که نتایج پذیرش‌شون رو وارد می‌کنند. می‌خواستم ازتون خواهش کنم که در صورت امکان این نتایج رو در قسمت نتایج پذیرش هم وارد کنید که راحت‌تر قابل جستجو و مرتب‌سازی باشه. در صورتی که با نحوه وارد کردن نتایج آشنا نیستید می‌تونید این پست رو ببینید.

RE: نتایج پذیرش Spring 2013 - amin_mb - 04-12-2012

1- پذیرش دکتری مهندسی برق با بورس کامل (شهریه دانشگاه + هزینه زندگی) از دانشگاه تکنولوژی کویینزلند Queensland University of Technology

2- پذیرش دکتری مهندسی برق بدون بورس از دانشگاه ملبورن استرالیا

3- پذیرش دکتری مهندسی برق بدون بورس از دانشگاه Deakin استرالیا

4- پذیرش دکتری مهندسی برق بدون بورس از دانشگاه ANU استرالیا

5- پذیرش دکتری مهندسی برق از دانشگاه نیوکستل استرالیا: نتیجه بورس 10 روز دیگه مشخص میشه.

جزئیات بیشتر در قسمت دیتابیس نتایج پذیرش اضافه شده است.

موفق و موید باشید.

RE: نتایج پذیرش Fall 2012 - Shahrouz - 04-12-2012

(05-10-2012, 03:55 AM)Shahrouz نوشته: 1- مقطع و رشته پذیرفته شده: دکترا- Environmental/ biomedical engineering ( یک رشته بین رشته ای در دو دپارتمان مهندسی عمران- محیط زیست و مهندسی پزشکی، حتی موضوع پروژه مشخصه : سیستم های هوشمند رهایش داروی سرطان روده)

7- آیلتس 6.5
8- نمره GRE:

9- نوع و مقدار فاند :
درود
برای من هم پذیرش از ملبورن، آدلاید، سیدنی، موناش، جیمزکوک و کوئنزلند اومده. اسکالرشیپ سیدنی ریجکت شدم، جیمزکوک احتمالا می گیرم که البته نمی رم(چون از آمریکا دارم ترجیحم دانشگاه بهتری در استرالیاست) ولی متاسفانه باقی جوابها غیر از موناش در هاله ای از ابهامه. جواب اسکالرشیپ موناش احتمالا فردا شب مشخص می شه. امیدم زیاده . تا ببینیم خدا چی می خواد.

RE: نتایج پذیرش Fall 2012 - Shahrouz - 07-12-2012

(04-12-2012, 06:26 PM)Shahrouz نوشته: درود
برای من هم پذیرش از ملبورن، آدلاید، سیدنی، موناش، جیمزکوک و کوئنزلند اومده. اسکالرشیپ سیدنی ریجکت شدم، جیمزکوک احتمالا می گیرم که البته نمی رم(چون از آمریکا دارم ترجیحم دانشگاه بهتری در استرالیاست) ولی متاسفانه باقی جوابها غیر از موناش در هاله ای از ابهامه. جواب اسکالرشیپ موناش احتمالا فردا شب مشخص می شه. امیدم زیاده . تا ببینیم خدا چی می خواد.
درود

کوئنزلند اسکالرشیپ گرفتم. مهندسی شیمی. هم IPRS و هم هزینه زندگی. بدرود شیطان بزرگ Big Grin

RE: نتایج پذیرش Fall 2012 - Shahrouz - 14-12-2012

(07-12-2012, 12:03 PM)Shahrouz نوشته: درود

کوئنزلند اسکالرشیپ گرفتم. مهندسی شیمی. هم IPRS و هم هزینه زندگی. بدرود شیطان بزرگ Big Grin
درود
این 14 دسامبر عجب روزی بود. اسکالرشیپ کامل (IPRS+Living allowance+ standard Overseas Student Health Cover ) دانشگاه موناش (روی هم 60هزار دلار) رو دادند.

همین طور اسکالرشیپ رو بر روی پروژه درمان سرطان روده کوچک دانشگاه آدلاید دادند. (این هم اسکالرشیپ کامل هست)

نامه رسمی آفر کوئنزلند رو هم گرفتم. اون هم اسکالرشیپ کامل هست(IPRS+Living allowance+ standard Overseas Student Health Cover )

رزومم با اونهایی که بالا گفتم تفاوت نکرده. فقط تعداد مقالات isi ، هفت تا و کنفرانس بین المللی16 تا شده بود.