آکادمیا کافه
سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+---- موضوع: سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D9%84%D8%BA%D9%88-%D9%88-%DB%8C%D8%A7-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-GRE-General)

صفحات 1 2

RE: سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - Simon2007 - 28-01-2014

(28-01-2014, 06:33 PM)'leshek' نوشته: من امتحان 19 بهمن را میخوام کنسل کنم و موسسه ای که از طریق اون پول پرداخت کردم درخواست یک تاییدیه از ETS  مبنی بر این که تست کنسل شده داره آیا ETS  چنین نامه ای رو میده ؟

سلام
تلفني كه درخواست كنسلي شد ما درخواست نامه نكرديم و با يك تلفن كنسل شد. موسسه اگر خيلي نگرانه صحت صحبت شماست از داخل خود موسسه كنسل كنيد كه شاهد باشند. من بعيد ميدونم نامه ايي داده شه. ولي ميتونيد از ETS‌بپرسيد. در مورد كارت \ من كارتم دم دستم بود اما حضور ذهن ندارم كه از كارت چيزي پرسيد يا خير. اگر نياز باشه به نظر ميرسه از خود همون موسسه اقدام كنيد بهتره البته اگر قبول كنند چون مشخصات كارت هم دم دستتونه.
شادزي

RE: سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - leshek - 28-01-2014

من با موسسه تماس گرفتم قبول نمیکنه که کار کنسل کردن رو انجام بده و من هم شیراز هستم و موسسه تهران .به نظر شما باید چکار کنم ؟
بعد ار کنسل  کردنets میل نمیزنه که کنسل شد ؟
ممنون

بازم سوال :
چه ساعتی از شبانه روز با ets  میتونم تماس بگیرم به وقت ایران ؟

ممنون

RE: سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - Leopold - 29-01-2014

نیوجرسی با ایران هشت و نیم ساعت اختلاف زمانی داره. فرض کن که ساعت کاریشون از ساعت 8 صبح تا 4 بعد ازظهر (شایدم تا ساعت 7) به وقت اونجا باشه. پس میتونی از ساعت چهار ونیم بعد از ظهر تا ساعت دوازده و نیم به وقت ایران تماس بگیری. 
(29-01-2014, 12:02 AM)'leshek' نوشته: بازم سوال :
ممنون

RE: سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - Simon2007 - 29-01-2014

(28-01-2014, 11:51 PM)'leshek' نوشته:  من با موسسه تماس گرفتم قبول نمیکنه که کار کنسل کردن رو انجام بده و من هم شیراز هستم و موسسه تهران .به نظر شما باید چکار کنم ؟
بعد ار کنسل  کردنets میل نمیزنه که کنسل شد ؟
ممنون
بازم سوال :
ممنون

سلام
تمام مراحل تلفنيه و ايميل فقط در صورتي ميزنن كه شما با ايميل هم درخواست داده باشيد كه در جواب ميگن سوابق نشون ميده ما با شما تلفني صحبت كرديم و آزمون رو كنسل كرديد. شايد بشه از اين روش استفاده كرد فقط خيلي دير جواب ميدن. 2-3 تا ايميل به ETS‌بزنيد كه خواهشن كنسل كنيد. بعد از 1 هفته تلفني كنسل كنيد. وقتي رفتن سر ايميلتون اين جواب رو ميدن. ميتونيد اين و به موسسه نشون بديد. البته مسئوليت اين قضيه پاي خودتون . من چيزي كه ديدم رو گفتم خدمتتون.شادزي

RE: سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - morishadmehr - 18-10-2014

سلام دوستان،
من GRE جنرال کامپیوتری برای 22 نوامبر در مرکز امیربهادر تهران ثبت نام کرده ام. آماده نیستم و میخوام کنسل کنم. اگه کسی خواست پیام بده هماهنگ کنیم.

RE: سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - delbina - 08-07-2017

سلام

یک تاریخ رو برای جی ار ای ثبتنام کردم میخوام با یک تاریخ دیگه عوض کنم، چیکار باید انجام بدم؟ درواقع میخوام بندازم دو ماه دیگه

RE: سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - butterfly - 08-07-2017

(08-07-2017, 12:42 PM)delbina نوشته: سلام

یک تاریخ رو برای جی ار ای ثبتنام کردم میخوام با یک تاریخ دیگه عوض کنم، چیکار باید انجام بدم؟ درواقع میخوام بندازم دو ماه دیگه

سلام دوست عزیز، ابتدا اینکه بهترین مرجع برای پیدا کردن پاسخ سوالاتتون وبسایت خود ETS هست. طبق چیزی که خود سایت نوشته شما تا چهار روز قبل از امتحانتون می تونید تاریخ امتحان رو تغییر بدید. اما این تغییر تاریخ رایگان نیست و شما باید 50 دلار مجدد هزینه پرداخت کنید. 
برای تغییر تاریخ آزمون هم کافیه به اکانت GRE خودتون برید و رو reschedule  کلیک کنید و مراحل رو طی کنید.

RE: سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - automotive - 24-02-2020

به اطلاع داوطلبان محترم آزمونهای بین المللی میرساند:

به علت شیوع بیماری کرونا در کشور و تعطیلی کلیه مراکز آموزشی و دانشگاه ها آزمون GRE مورخ 1398/12/06 
در دانشگاه خاتم برگزار نخواهد شد.

این موضوع قبلا به سازمان ETS اعلام شده است.
تاریخ آزمون جایگزین با هماهنگی سازمان ETS به اطلاع خواهد رسید.

لینک خبر

RE: سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - Passargard - 09-03-2020

برخی از دانشگاه ها GRE رو waive کردن به خاطر کرونا، شما اطلاع دارید کدوم دانشگاه در امریکا  برای مقطع PhD؟

RE: سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - automotive - 09-03-2020

Passargard نوشته: برخی از دانشگاه ها GRE رو waive کردن به خاطر کرونا، شما اطلاع دارید کدوم دانشگاه در امریکا  برای مقطع PhD؟

سلام

برخی دانشگاه های آمریکا برای افرادی که به دلیل ویروس کرونا نتوانسته اند دز آزمون GRE شرکت کنند، وقت اضافه در نظر گرفته اند و یا به طور کل از این امتخان صرف نظر کرده اند.
لینک 2 دانشگاه که اطلاعیه آن ها برای نمونه قرار داده شده
• GRE and GMAT Waiver: We understand that many GRE and GMAT testing facilities are closed due to the coronavirus. As a result, Illinois Tech has changed our test requirements for fall 2020. We are no longer requiring students to submit GRE or GMAT scores for non-thesis master’s programs. Please contact us if you were planning to take or retake the GRE or GMAT test so that we may waive this requirement for you.
The Graduate College does not require the GRE or GMAT scores for official admission to the University; however, many of our graduate programs do have this requirement. If you are unable to take these exams due to the COVID-19 epidemic and the temporary closing of testing centers, please contact your proposed program of study. Some graduate programs are able to grant extensions to the submission of these scores and others have made these exam submissions optional.
ضمنا برای تافل و آیلتس آزمون جایگزینی به نام Duolingo English Test (DET)
پیشنهاد شده است.

لیک اول، لینک دوم