آکادمیا کافه
سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+---- موضوع: سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D9%84%D8%BA%D9%88-%D9%88-%DB%8C%D8%A7-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-GRE-General)

صفحات 1 2

سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - parinaznaseri - 02-10-2012

سلام بچه ها من GRE ثبت نام کردم ولی نمیخوام امتحان بدم میشه عوض کرد یا فروختش؟

RE: سوالات و تجربیات مرتبط با سر جلسه و روز آزمون - MaMi - 02-10-2012

(02-10-2012, 01:10 PM)parinaznaseri نوشته: سلام بچه ها من GRE ثبت نام کردم ولی نمیخوام امتحان بدم میشه عوض کرد یا فروختش؟
دوست من، شما میتونید از طریق سایت سنجش امتحانتون رو منتفی (کنسل) کنید ولی حدود چند ماه طول خواهد کشید تا وجه پرداختی تون رو مسترد کنند به شما (حدود 3 ماه)
- داوطلبان تا اتمام مهلت ثبت نام مي توانند از آزمون انصراف بدهند که در اين صورت هزينه آزمون به کسر 20 درصد به حساب بانکي که متقاضي اعلام مي کند عودت داده مي شود. همچنين داوطلبان مي توانند پس از اتمام مهلت ثبت نام تا 10 روز کاري قبل از روز برگزاري آزمون (براساس تقويم شمسي) از شرکت در آزمون انصراف دهند که در اين صورت 50 درصد هزينه آزمون کسر و مابقي به حساب بانکي که داوطلب اعلام مي کند واريز مي شود
- داوطلباني که از طريق سايت سنجش براي شرکت در آزمون اقدام مي کنند، نمي توانند از اين طريق براي تغيير آزمون اقدام کنند. اين دسته از داوطلبان مي توانند، در اين سايت (سایت سنجش) از آزموني که ثبت نام کرده اند انصراف بدهند و در آزمون جديد طبق شرايط همين سايت ثبت نام کنند.منبع

RE: سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - Leopold - 08-10-2013

سلام،
نحوه reschedule امتحان GRE کاغذی:
1- تا 4 روز قبل از امتحان می تونید تاریخ امتحان رو تغییر بدید. مثلا اگه امتحان روز شنبه هست تا سه شنبه وقت دارید.
2- ابتدا با شماره 186647343731 تماس بگیرید (واسه تماس رایگان میتونید ابتدا پلاگین جی میل را از اینجا دانلود کنین و بعد از نصبش با فی*ـلترش*کن وارد جیمیل شده و با استفاده از چت جی میل شماره گیری کنید.)
3- پس از شماره گیری اپراتور میگه که واسه reschedule، کنسل و ... کدوم یک از شماره های 1 و 2 و...  را بزنین. بعدش به منشی وصل میشه و از شما اطلاعات مورد نیاز رو می پرسه.
4- اطلاعات موردنیاز عبارتست از: 1- نام 2- نام خانوادگی 3- تاریخ تولد 4- آدرس و بعدش میگه چه کمکی میتونم بکنم که شما میگین واسه reschedule تماس گرفتید و از شما تاریخ امتحانی که ثبت نام کردید و تاریخ جدید و همچنین اسم سنتری که قراره امتحان جدید بدید میپرسه.
5- از شما اطلاعات کارت واسه هزینه 50$ میپرسه. این اطلاعات شامل شماره کارت و تاریخ انقضاش هست. شرکت های پرداخت آنلاین معمولا قبول نمی کنن که خودشون این کار رو انجام بدن چون نمی تونند اعتماد بکنند. واسه این کار شما می تونید ازشون بخواین که اطلاعات یک کارت مجازی که توش 50$ داره رو واستون بفرستن البته هزینه اش کمی به خاطر کارت بیشتر میشه. بعد این که شماره کارت و تاریخ انقضای کارت رو به دادین خودش 50 دلار از کارت کم میکنه و لازم نیست شما کاری انجام بدین (فکر میکنم حداقل 2 روز کاری طول بکشه که این مبلغ از حساب کم بشه پس حتما مطمئن بشید که کارت شما حداقل مبلغ 50 دلار رو داره). تیکت شما هم به آدرسی که دادید فرستاده میشه و اگه این ادمیشن تیکت به هر دلیلی به دست شما نرسید میتونید از همون پروفایلتون پرینت بگیرید. بعد از چند دقیقه از طریق پروفایلتون با وارد کردن registration number قبلی میتونید ادمیشن تیکت تون با تاریخ آزمون جدید مشاهده کنید.

ویرایش توسط MaMi به دلیل ویرایش کلمات مشکل زا

RE: سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - KMP - 29-11-2013

جدیدا امکان امتحان کامپیوتریGRE در ایران برقرار شده...  امکان اینکه امتحان ثبت نام شده کاغذی رو به کامپیوتری تغییر بدیم هست؟؟

RE: سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - Leopold - 29-11-2013

Note: Testing fees and registrations are not exchangeable between paper-based tests and computer-based tests.

لینک: 
http://www.ets.org/gre/revised_general/register/change/
(29-11-2013, 12:09 AM)'KMP' نوشته: جدیدا امکان امتحان کامپیوتریGRE در ایران برقرار شده...  امکان اینکه امتحان ثبت نام شده کاغذی رو به کامپیوتری تغییر بدیم هست؟؟

RE: سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - leshek - 28-01-2014

با سلام
چه جوری می تونم ازمون را از طریق سنجش کنسل کنم ؟

RE: سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - Leopold - 28-01-2014

سنجش که هیچ کارست. ببین این پست کمکت میکنه
(28-01-2014, 05:03 PM)'leshek' نوشته: با سلام

RE: سوالات مرتبط با لغو و یا تغییر زمان آزمون GRE General - Simon2007 - 28-01-2014

(28-01-2014, 05:03 PM)'leshek' نوشته: با سلام

سلام 
شما بايد با در دست داشتن مشخصات ثبت ناميتون با ETS تماس تلفني بگيريد و آزمون رو كنسل كنيد. هزينه 3 ماه بعد نيميش عودت داده ميشه به كارتي كه از اون ثبت نام صورت گرفته. (آزمون كاغذي) 

شادزي

من از طریق موسسه ثبت نام کردم و مشخصات کارت رو ندارم برای کنسل نیاز به مشخصات کارت اعتباری هست ؟

من امتحان 19 بهمن را میخوام کنسل کنم و موسسه ای که از طریق اون پول پرداخت کردم درخواست یک تاییدیه از ETS  مبنی بر این که تست کنسل شده داره آیا ETS  چنین نامه ای رو میده ؟