آکادمیا کافه
ویزای همسر در استرالیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- انجمن: روادید استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- موضوع: ویزای همسر در استرالیا (/Thread-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

صفحات 1 2

ویزای همسر در استرالیا - ahmadpashaei - 06-09-2012

دوستان اگر اطلاعاتی در این زمینه دارن در این تاپیک قرار بدن ممنون میشیم و بهتره از این به بعد در این تاپیک راجع نحوه بردن همسر و مدارک لازم و ... بحث بشه.
با تشکر

RE: نحوه همراه بردن همسر به استرالیا - ahmadpashaei - 06-09-2012

1- اگر زن و شوهری هردو نفر اپلای کنن ولی فقط یکی از اونا یعنی فقط مرد یا فقط زن پذیرش بگیرن و بخوان برای ویزا اقدام بکنن ویزای دانشجو و همسرش از طرف دولت استرالیا از چه نوعی میشه؟
2 - اگر نفر دوم در اون سال نتونسته باشه پذیرش بگیره میتونه به امید ادامه تحصیل پس از ورود به استرالیا (ورود به همراه همسرش)،در ترم بعد یا سال بعد برای دانشگاه های استرالیا اپلای کنه یا باید در طول تحصیل همسرش خانه نشین بشه؟ کلا همسر با این ویزا اجازه تحصیل و کار داره؟

RE: نحوه همراه بردن همسر به استرالیا - Shahrouz - 08-09-2012

پاسخ 2 رو می دونم. همسر می تونه کار کنه.

RE: نحوه همراه بردن همسر به استرالیا - Karim - 08-09-2012

(08-09-2012, 04:32 AM)Shahrouz نوشته: پاسخ 2 رو می دونم. همسر می تونه کار کنه.

شهروز جان کار داریم تا کار

چه کاری منظورته؟ کار با رشته تخصصی همسر گیرش میاد،؟ حقوقش چقدره؟ چقدر اجازه کار داره؟ یا اینکه کارهای چیپ مثل کار در رستوران؟ خدایش خیلی ضایع هست کسی بخواد درس بخونه و همسرش بره کارهای چیپ انجام بده.
قوربونت

RE: نحوه همراه بردن همسر به استرالیا - Shahrouz - 09-09-2012

(08-09-2012, 12:13 PM)Karim نوشته: شهروز جان کار داریم تا کار

چه کاری منظورته؟ کار با رشته تخصصی همسر گیرش میاد،؟ حقوقش چقدره؟ چقدر اجازه کار داره؟ یا اینکه کارهای چیپ مثل کار در رستوران؟ خدایش خیلی ضایع هست کسی بخواد درس بخونه و همسرش بره کارهای چیپ انجام بده.
قوربونت
کار تمام وقت تصور می کنم می تونه انجام بده. نمی دونم قوانین تغییر کرده بهتر کرده این موضوع رو یا نه. بعید می دونم این مسئله اینقدرها هم ضایع باشه!! Big Grin اصلا هر دو نفر با هم در یک رستوران کار پاره وقت کنند مخارجشون کامل درمیاد. ( 20 ساعت پاره وقت شما هم می تونید کار کنید که بین 10 تا 20 دلار درآمد دارید)

RE: ویزای همسر در استرالیا - saaaaam - 02-10-2013

دوستان من یک سوال برام پیش امده ! احتمال زیاد من برای دکتری برم فنلاند به دلایل شخصی
 و بعد که دو تا شدم اگر انشاله جواب بورسم که تا اواسط دسامبر می یاد و بنظر اکثر متخصصان بورس می شم می خوام بدونم برای ویزا گرفتن به مشکل نمی خورم! لازم به ذکر است فنلاند را انصراف می دهم چون بدرد نمی خوره ! چون در اپلیکشنم برای دانشگاه های استرالیا سینگل بوده بورس هم بگیرم سینگل هست حالا چه می شود بحث ویزای من! آیا میتونم ویزا بگیرم!

RE: ویزای همسر در استرالیا - reza.fhp - 24-06-2014

(02-10-2013, 12:47 PM)'saaaaam' نوشته:
دوستان من یک سوال برام پیش امده ! احتمال زیاد من برای دکتری برم فنلاند به دلایل شخصی
 و بعد که دو تا شدم اگر انشاله جواب بورسم که تا اواسط دسامبر می یاد و بنظر اکثر متخصصان بورس می شم می خوام بدونم برای ویزا گرفتن به مشکل نمی خورم! لازم به ذکر است فنلاند را انصراف می دهم چون بدرد نمی خوره ! چون در اپلیکشنم برای دانشگاه های استرالیا سینگل بوده بورس هم بگیرم سینگل هست حالا چه می شود بحث ویزای من! آیا میتونم ویزا بگیرم!

به نظر من مشکلی وجود نداره. فقط تو این مدت رزومتو قوی کن

RE: ویزای همسر در استرالیا - elham.pourmhdi - 01-01-2015

با سلام
ببخشید من تازه از این سایت استفاده نکردم و نابلدم.میخواستم بپرسم که آیا ویزای همسر برای رفتن به استرالیا به عنوان همراه همزمان با ویزای شخص اول میاد یا نه اول مثلا به شوهر ویزا میدن بعد از چند وقت به خانم؟
ممنون میشم پاسخ بدید

RE: ویزای همسر در استرالیا - reza.fhp - 01-01-2015

سلام،
همزمان با صدور ویزای نفر اول، افراد وابسته به ایشان هم ویزا می گیرند. حتی قبل از آن، برای انجام معاینات پزشکی، همزمان و به اتفاق هم باید تشریف ببرید. بخ طور خلاصه ویزا بر روی پرونده صادر می شود. بنابراین هر فردی که در آن پرونده باشد، در یک زمان دارای ویزا می شود.
موفق باشید.

RE: ویزای همسر در استرالیا - elham.pourmhdi - 01-01-2015

با تشکر فراوان از آقای رضا.میخواستم بدونم که آیا به ویزای همراه اجازه ی کار یا تحصیل در استرالیا داده میشه؟یعنی اگر همسرم به عنوان دانشجو اونجاباشند من میتونم سال بعد برای تحصیل بورسیه بگیرم و یا دنبال کار باشم؟
با تشکر