آکادمیا کافه
کدام گرایش برق را برای پذیرش پیشنهاد می‌کنید؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: رشته‌های تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+--- انجمن: برق و کامپیوتر (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A8%D8%B1%D9%82-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1)
+---- انجمن: مهندسی برق (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%82)
+---- موضوع: کدام گرایش برق را برای پذیرش پیشنهاد می‌کنید؟ (/Thread-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D9%82-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF%D8%9F)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: کدام گرایش برق را برای پذیرش پیشنهاد می‌کنید؟ - ahmadpashaei - 15-05-2013

از بین مهندسی بیوالکتریک،مهندسی هسته ای، و هسته ای پرتو پزشکی که در ارشد ایران (دانشگاه های مادر در تهران) ارایه میشن نظرتون چیه که آدم ارشدش رو این رشته ها بخونه؟کدومش مشکل ساز میشه؟

RE: کدام گرایش برق را برای پذیرش پیشنهاد می‌کنید؟ - alirozaa - 27-05-2013

سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز...
من دانشجوی ترم 6 مهندسی برق شاخه ی الکترونیک هستم.به الکترونیک هم شدیدا علاقه دارم. سوالم اینه که وضع این رشته تو نروژ و کانادا چطوره؟

RE: کدام گرایش برق را برای پذیرش پیشنهاد می‌کنید؟ - nanock - 25-06-2013

با سلام
الان وضع فاند توی میکروالکترونیک و طراحی آی سی چطوره؟اول آمریکا بعد کانادا بعد اروپا...اگه بازار کارش هم یه دید بدین ممنون میشم.

RE: کدام گرایش برق را برای پذیرش پیشنهاد می‌کنید؟ - amir_pishro - 27-06-2013

سلام دوست عزیز . من خودم کارشناسی مهندسی پزشکی هستم .ولی اکثر دوستام که می خواستن برن خارج از کشور تو رشته مهندسی پزشکی ادامه تحصیل بدن با رشته Communication  ماینر می کردن چون واقعا رشته سختی هست و تمام دروس تخصصی رشته برق رو تو خودش داره . واسه همین اگه ببینن که این رشته رو خوندی به اکثر گرایش های برق واست پذیرش می دن .

RE: کدام گرایش برق را برای پذیرش پیشنهاد می‌کنید؟ - Muhammad110 - 09-10-2013

سلام

خسته نباشید

از دوستان کسی هست که منو  واسه گرایش برق قدرت راهنمایی کنه؟

RE: کدام گرایش برق را برای پذیرش پیشنهاد می‌کنید؟ - amirhossein.gh - 09-10-2013

(09-10-2013, 11:01 AM)'Muhammad110' نوشته: سلام
خسته نباشید
از دوستان کسی هست که منو  واسه گرایش برق قدرت راهنمایی کنه؟

سلام

بفرمایید (لطفا سوالتون رو همین جا بپرسین و از پیام خصوصی استفاده نکنین)!!

RE: کدام گرایش برق را برای پذیرش پیشنهاد می‌کنید؟ - armince - 29-01-2014

دوستان کدوم گرایش کنترل رو واسه فاند آمریکا توصیه میکنید؟ بازار کار غرب. خساس نشدن به گرایش و ریجکت و زمینه های تحقیقاتی گسترده. هر کلیدی به نظرتون میرسه اولویت بندی کنین تا برم تحقیق کنم. سپاس

RE: کدام گرایش برق را برای پذیرش پیشنهاد می‌کنید؟ - amin_mb - 29-01-2014

بالطبع گرایش های کنترل در هوافضا و کنترل انرژی می تونه برای ویزا خیلی حساسیت ایجاد کند.

RE: کدام گرایش برق را برای پذیرش پیشنهاد می‌کنید؟ - ahmadpashaei - 29-01-2014

(29-01-2014, 05:23 PM)'armince' نوشته: دوستان کدوم گرایش کنترل رو واسه فاند آمریکا توصیه میکنید؟ بازار کار غرب. خساس نشدن به گرایش و ریجکت و زمینه های تحقیقاتی گسترده. هر کلیدی به نظرتون میرسه اولویت بندی کنین تا برم تحقیق کنم. سپاس

سلام.راستش کنترل که خودش بیشتر گرایشه ولی اگر زمینه تحقیقات منظور شماست که همونطور که امین جان گفتن باید موضوع پایان نامه شما و همینطور پروپوزالتون حساس نباشه. بازار کار کنترل کلا هم خوبه و داره سریع بین رشته ها ظاهر میشه و قدرت خودش رو نشون میده و در واقع به جهت اینکه در تحصیلات تکمیلی تقریبا ریاضی خالص هست میتونه در هر زمینه ای وارد بشه. درضمن درسا و زمینه های تحقیقاتی کنترل کلا اولین کاربردشون همون صنایع مادر از نوع انرژی و نظامیه.این واقعیتی هست که من همین ترم اول فهمیدم.برای نمونه شما نگاه به درس هایی مثل سیستم های کنترل تطبیقی بندازید! یعنی روی اکثر چیزا کار کنید واسه پایان نامه میتونه رویکرد نظامی پیدا کنه و واسه همین بعضی وقتها به نظر می رسه بیخودی کلیرنس طولانی میشه یا ریجکت می کنن.

RE: کدام گرایش برق را برای پذیرش پیشنهاد می‌کنید؟ - Simon2007 - 29-01-2014

(29-01-2014, 05:23 PM)'armince' نوشته: دوستان کدوم گرایش کنترل رو واسه فاند آمریکا توصیه میکنید؟ بازار کار غرب. خساس نشدن به گرایش و ریجکت و زمینه های تحقیقاتی گسترده. هر کلیدی به نظرتون میرسه اولویت بندی کنین تا برم تحقیق کنم. سپاس

سلام

شما اگر به كنترل و زمينه ي خاصي خيلي علاقه داريد ميتونيد با پذيرش يك رشته ي كم خطر تر بريد سفارت و بعد ترنسفر كنيد. البته قبلش بايد مطمئن شيد دانشگاه هاي مورد نظر اين سياست رو دارند يا خير. ضمن اينكه يك ترم هم به هر حال با مقداري هزينه اين وسط ممكنه خرج شه. ولي اگر روي زمينه حساسيت نداريد بهتره كم حساسيت ترين مورد تحقيقاتي رو انتخاب كنيد. كنترل اسمش به هر حال به ايمني مثلا معماري نيست و حساسيت ايجاد ميكنه.
موفق باشيد
شادزي