آکادمیا کافه
ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فرانسه (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87)
+----- انجمن: روادید فرانسه (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87)
+----- موضوع: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن (/Thread-%D9%88%D9%8A%D8%B2%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%8A%D8%B3%D8%AA%D9%8A-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87-%D9%88-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%D9%8A%D8%B7-%D8%A2%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - مهمان - 03-01-2016

(03-01-2016, 12:32 AM)ForeverBlue نوشته: درود بر شما
مقدار موجودی حساب بانکی شما به نظرم کم است و بهتر است به 30 میلیون برسانید.
شانس تان به نظرم 50 . 50 است و چون عملا دارید برای یک سفر توریستی بدون دعوتنامه میروید و قبلا هم سفر اروپا نداشته اید، کمی کار مشکل است و بهتر است از طریق آژانس های مسافرتی اقدام کنید.

سلام مجدد و احترام

به نظر شما ویزا کارت همسرم مورد تایید نیست و حتماً باید موجودی حساب بنده افزایش یابد؟ صورتحساب ویزا کارت همسرم هم موجود هست نزدیک به 10هزار دلار اعتبار داره.
ممنون میشم پاسخ بدید.

با تشکر

RE: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - ForeverBlue - 03-01-2016

(03-01-2016, 12:11 PM)مهمان نوشته: سلام مجدد و احترام

به نظر شما ویزا کارت همسرم مورد تایید نیست و حتماً باید موجودی حساب بنده افزایش یابد؟ صورتحساب ویزا کارت همسرم هم موجود هست نزدیک به 10هزار دلار اعتبار داره.
ممنون میشم پاسخ بدید.

با تشکر

مسلما موثر است اما راستش را بخواهید احتمال ویزا گرفتن شما خیلی بالا نیست چون برای سفارت این یک کیس مشکوک است که احتمال دارد شما برنگردید. اگر همسرتان شما را به کانادا دعوت کرده بود شرایط کاملا متفاوت بود.

RE: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - mentiroso - 02-04-2016

با سلام
32 سالمه و مجرد. برادرم مقیم فرانسه هستش و خانمش هم فرانسویه که قراره دعوتنامه بده. شرکت مهندسی دارم. حساب بانکی با موجودی             15 میلیون.  سند ملک دارم , یه بار هم سال 2012 از فرانسه شنگن گرفتم.می خوام برای ژوییه درخواست بدم. شانسم چقدره وچی کار کنم بیشتر بشه؟
مرسی

RE: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - ForeverBlue - 02-04-2016

(02-04-2016, 02:14 AM)mentiroso نوشته: با سلام
32 سالمه و مجرد. برادرم مقیم فرانسه هستش و خانمش هم فرانسویه که قراره دعوتنامه بده. شرکت مهندسی دارم. حساب بانکی با موجودی             15 میلیون.  سند ملک دارم , یه بار هم سال 2012 از فرانسه شنگن گرفتم.می خوام برای ژوییه درخواست بدم. شانسم چقدره وچی کار کنم بیشتر بشه؟
مرسی

موجودی حسابتان کم است. حداقل باید معادل ده هزار یورو باشد. شنگن قبلی هم موثر است. اگر ویزای قبلی را با استفاده از آژانس های مسافرتی گرفتید بهتر است این بار هم همان کار را بکنید.

RE: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - Trampster - 17-06-2016

سلام.

یکی از اقوام من که فرانسه زندگی می کنه می خواد برای من دعوتنامه بفرسته. شما می دونید چه اطلاعاتی لازم داره که من باید بهش بدم؟ یا چقدر طول می کشه تا حاظر بشه؟

RE: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - نیلوفر زارعیان - 25-07-2016

با عرض سلام و خسته نباشید
نامزد عموی من که در فرانسه هست برای من، دخترعمو و پسرعموم دعوتنامه فرستادن، با توجه ب اینکه من ۲۴ سالمه، و شغل موقتی دارم (گواهی شغل رو مهیا کردم ولی) و تا بحال هیچکدوم از ما ویزای شنگن نداشتیم و حتی ب خارج از کشور هم سفری نداشتم، ولی گردش مالی در حسابم بوده و مبلغ قابل توجهی هم توشه و اینکه سند ملکی هم به اسممه، بنظرتون ویزای یک ماهه برام صادر میشه یا ریجکتم میکنن؟ ممنون که وقت میزارین

RE: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - ForeverBlue - 25-07-2016

(17-06-2016, 12:51 PM)Trampster نوشته: سلام.

یکی از اقوام من که فرانسه زندگی می کنه می خواد برای من دعوتنامه بفرسته. شما می دونید چه اطلاعاتی لازم داره که من باید بهش بدم؟ یا چقدر طول می کشه تا حاظر بشه؟

توی فرم دعوتنامه‌ای که ایشون باید پرکنه همه سوالها هست. خود شما هم باید فرم ویزای شنگن را پرکنید و به همراه آن دعوتنامه تحویل سفارت دهید.

RE: ويزاي توريستي فرانسه و شرايط آن - ForeverBlue - 25-07-2016

(25-07-2016, 11:03 AM)نیلوفر زارعیان نوشته: با عرض سلام و خسته نباشید
نامزد عموی من که در فرانسه هست برای من، دخترعمو و پسرعموم دعوتنامه  فرستادن، با توجه ب اینکه من ۲۴ سالمه، و شغل موقتی دارم (گواهی شغل رو مهیا کردم ولی) و تا بحال هیچکدوم از ما ویزای شنگن نداشتیم و حتی ب خارج از کشور هم سفری نداشتم، ولی گردش مالی در حسابم بوده و مبلغ قابل توجهی هم توشه و اینکه سند ملکی هم به اسممه، بنظرتون ویزای یک ماهه برام صادر میشه یا ریجکتم میکنن؟ ممنون که وقت میزارین

درود بر شما و خوش آمدید به این فروم
اگر مجرد هستید احتمال گرفتن ویزا برای خود شما را متوسط میدانم. گردش مالی و سند بسیار نکته های مثبتی هستند اما شغل ثابت و تاهل هم برای سفارت مهم هستند.

[برش] چگونه باید از انجمن مشاوره استفاده کنم؟ - بيتا افندي - 27-10-2016

سلام،من و همسرم قصد گرفتن ويزاي توريستي فرانسه رو داريم و تا بحال به اروپا سفر نداشتيم اما ٥بار من به تركيه و دبي سفر داشتم و ٨بار همسرم وهمينطور همسرم موسسه حسابرسي وحسابداري دارن با ٣٠درصد سهم كه گردش مالي موسسه ٥٠٠ ميليون و با ١٠ميليون مانده و گردش حساب خودشون ١٠٠ميليون با ٧ميليون مانده وهمينطور سند ملكي مون دست سازنده مي باشد ولي قرداد مشاركتي داريم و قرداد اجاره دادن همان ملك رو به شخص ديگر كه نمي دونم مورد قبول سفارت هست يا نه؟؟؟؟؟؟؟واينكه دعوتنامه نداريم و از طريق رزرو هتل وبليط اقدام مي كنيم ؟؟؟؟چند درصد امكان گرفتن ويزا رو داريم با اين شرايط ؟؟؟؟أيا سند ما قابل قبول سفرت هست ،!؟؟؟؟؟أيا بهتره از طريق سفارت اقدام كنيم ؟؟؟؟؟اگه امكانش نيست ،از دوستان تو كشور ايتاليا مي تونن برامون دعوتنامه بفرستن،اينطوري امكان گرفتن ويزاي شينگن رو بيشتر داريم؟؟؟؟؟؟ممنون از راهنمايي شما

RE: [برش] چگونه باید از انجمن مشاوره استفاده کنم؟ - ForeverBlue - 29-10-2016

(27-10-2016, 09:58 PM)بيتا افندي نوشته: سلام،من و همسرم قصد گرفتن ويزاي توريستي فرانسه رو داريم و تا بحال به اروپا سفر نداشتيم اما ٥بار من به تركيه و دبي سفر داشتم و ٨بار همسرم وهمينطور همسرم موسسه حسابرسي وحسابداري دارن  با ٣٠درصد سهم كه گردش مالي موسسه ٥٠٠ ميليون و با ١٠ميليون مانده و گردش حساب خودشون ١٠٠ميليون با ٧ميليون مانده وهمينطور سند ملكي مون دست سازنده مي باشد ولي قرداد مشاركتي داريم و قرداد اجاره دادن همان ملك رو به شخص ديگر كه نمي دونم مورد قبول  سفارت هست يا نه؟؟؟؟؟؟؟واينكه دعوتنامه نداريم و از طريق رزرو هتل وبليط اقدام مي كنيم ؟؟؟؟چند درصد امكان گرفتن ويزا رو داريم با اين شرايط ؟؟؟؟أيا سند ما قابل قبول سفرت هست ،!؟؟؟؟؟أيا بهتره از طريق سفارت اقدام كنيم ؟؟؟؟؟اگه امكانش نيست ،از دوستان تو كشور ايتاليا مي تونن برامون دعوتنامه بفرستن،اينطوري امكان گرفتن ويزاي شينگن رو بيشتر داريم؟؟؟؟؟؟ممنون از راهنمايي شما

درود بر شما
با توجه به وضعیت خوب مالی و سفرهای خارجی که قبلا داشته اید، به نظرم به طور کلی مشکلی در گرفتن شنگن نخواهید داشت. البته پیشنهاد همیشه اینه که اولین شنگن را محتاط باشید و اگر فامیل درجه 1 ندارید که دعوتنامه بفرستد (یا امکان گرفتن دعوتنامه کاری ندارید)، بهتر است از طریق آژانس‌های مسافرتی بسیار معتبر اقدام کنید تا نشان بدهید در یک تور مسافرتی هستید.