آکادمیا کافه
ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: روادید آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان (/Thread-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - Faraz - 01-02-2011

در این تاپیک به مسایل مربوط به ویزای تحصیلی در کشور المان پرداخته خواهد شد.

با درود

اگر دانشجويي ويزاي 3 ماهه رو بگيره ولي بخواد ديرتر بره آلمان بايد چيكار كنه؟ آيا اصلا چنين كاري ممكنه؟

(23-06-2012, 05:26 PM)Benyamin نوشته: با درود

اگر دانشجويي ويزاي 3 ماهه رو بگيره ولي بخواد ديرتر بره آلمان بايد چيكار كنه؟ آيا اصلا چنين كاري ممكنه؟

به طبع، شما در طی مدت زمانی که ویزا دارید میتونید برید آلمان و بعد از اتمام مدت زمان اون، خیر.

آیا میشه همزمان برای ویزای آلمان و یک کشور دیگه در اتحادیه ی اروپا اقدام کرد؟ (فقط مصاحبه منظورمه نه زدن ویزا توی پاسپورت)
ممنون

(06-07-2012, 11:15 PM)Mahsa نوشته: آیا میشه همزمان برای ویزای آلمان و یک کشور دیگه در اتحادیه ی اروپا اقدام کرد؟ (فقط مصاحبه منظورمه نه زدن ویزا توی پاسپورت)
ممنون
دروود.
برای مصاحبه مشکلی نداره که ویزا در اتحادیه باشه یا نه. اما برای دو کشور در حوزه اتحادیه اروپا نمیشه فرایند ویزا رو ادامه داد اونهم بخاطر گرو گرفتن پاسپورت شما می باشد.
پیروز باشید

(07-07-2012, 12:33 PM)Mr-Voltage نوشته: دروود.
برای مصاحبه مشکلی نداره که ویزا در اتحادیه باشه یا نه. اما برای دو کشور در حوزه اتحادیه اروپا نمیشه فرایند ویزا رو ادامه داد اونهم بخاطر گرو گرفتن پاسپورت شما می باشد.
پیروز باشید
مطمئن هستید؟ تا جایی که من میدونم آلمان پاسپورت رو نگه نمیداره و بعد از مصاحبه پس میده. من بیشتر مشکل از نظر قانونی منظورم بود.
ممنون

(07-07-2012, 01:32 PM)Mahsa نوشته: مطمئن هستید؟ تا جایی که من میدونم آلمان پاسپورت رو نگه نمیداره و بعد از مصاحبه پس میده. من بیشتر مشکل از نظر قانونی منظورم بود.
ممنون

والا من برای کشور آلمان در خصوص روند ویزا اقدامی نکردم. اما برای اسپانیا و ایتالیا رو که میدونم نگه میدارند و به این خاطر نمیشه توام کار خاصی انجام داد. اما اگر نگه نمیدارند که حتماً اقدام کنید هر چند کفه ترازو بیشتر در المان میچرخه. (نظر شخصی خودم)

(07-07-2012, 01:32 PM)Mahsa نوشته: مطمئن هستید؟ تا جایی که من میدونم آلمان پاسپورت رو نگه نمیداره و بعد از مصاحبه پس میده. من بیشتر مشکل از نظر قانونی منظورم بود.
ممنون

من تا جایی که خاطرم هست (تقریبا دو سال پیش) روزی که رفتم واسه گرفتن ویزا، اون روز پاس رو گرفتند و تا ظهر پاس ویزا دار رو تحویل دادند.

سلام دوستان عزیز من فوق دیپلم کامپیوتر هستم میخواستم بدونم ایا
میشه با مدرک فوق دیپلم از کشور المان ویزای دانشجویی گرفت برای ادامه
تحصیل

(27-07-2012, 04:41 PM)mohammad2407 نوشته: سلام دوستان عزیز من فوق دیپلم کامپیوتر هستم میخواستم بدونم ایا
میشه با مدرک فوق دیپلم از کشور المان ویزای دانشجویی گرفت برای ادامه
تحصیل
دروود و ضمن خوش آمد گویی به شما فرهیخته عزیز.
شما حتما باید مدرک قبولی لیسانس سراسری و یا اینکه شما باید فرق التحصیل لیسانس آزاد باشید که بتونید اینجا از لیسانس دوباره بخونید. اما باید به زبان آلمانی تحصیل کنید و مجدداًکه مستلزم داشتن مدرک B1 یا معادل گذراندن 700 تا 800 ساعت کلاس المانی می باشد که سفارت اون را از دانشجویان اخذ می کند.
ازاد اندیش باشید

در خصوص نحوه در خواست ویزا برای شرکت در کنفرانس

کلاً مدارکی که شامل این نوع در خواست ها میشه مثل: دعوت نامه، مدارک دانشجویی، ساپورت مالی.، اگر دانشجو نیستید یک سند شغلی که دلیلی باشد بر اینکه شما قصد برگشت دارید.همچنین در مورد مدارک لازم سفارت آلمان مهمترین مدرک رزرو رسمی از هتل هست. باید حتما در سربرگ هتل باشه با مهر و امضا باشه. پروسه ویزا تو سفارت آلمان 15 روز طول می کشه ( برای ایرانیا). البته سفارت آلمان خیلی راه می یاد. و از این دست ویزا ها ظرف 2 هفته به دست متقاضی خواهد رسید.سفارت کلا توصیه برای کوتاه کردن پروسه کم می پذیره ( اونم از طرف آلمانی باید توصیه بشه.)
سند ملکی بهتره که باشه. حالا ندارین سعی کنین حساب بانکی با موجودی 20-30 تا حداقل ببرین. از محل کارتون نامه بگیرین که اگه توش قید کنن برگشت شما را تضمین میکنن خیلی عالیه (البته اکثرا این جمله را نمینویسن ادارات)

و معمولاً بلیط پرواز را هم نیاز ندارند.
با سپاس

سلام به دوستان یک سوال داشتم ، من فارق التحصیل رشته ریاضی از دانشگاه سراسری هستم می‌خواستم برای لیسانس آلمان اقدام کنم ، می‌خوام بدونم اگه پذیرش در رشته لیسانس و بگیرم ، ویزا برای رشته لیسانس سختر میدن یا نه؟ مرسی

والا من دقیقا نمیدونم مورد شما چی میشه (ینی فک کنم حتما ازتون میپرسه چرا دوباره میخاین لیسانس بخونین و فوق نمیخاین)
ولی خیلی ها بودن تو سفارت که واسه لیسانس میرفتن(ینی مثلا اون روز 5 تا فوق بودن و 5 تا لیسانس)

(01-08-2012, 03:15 PM)kavehqm نوشته: سلام به دوستان یک سوال داشتم ، من فارق التحصیل رشته ریاضی از دانشگاه سراسری هستم می‌خواستم برای لیسانس آلمان اقدام کنم ، می‌خوام بدونم اگه پذیرش در رشته لیسانس و بگیرم ، ویزا برای رشته لیسانس سختر میدن یا نه؟ مرسی
دروود.
ضمناً از لحاظ سخت بودن ویزا تفاوتی با دوره های عالی ندارد. تنها شما باید مدرکی دال بر گذراندن سطح B1 را داشته باشید چون سفارت این مدرک را برای صدور ویزا در مقطع لیسانس از شما می خواهد.

مرسی از جوابتون ولی‌ درمورد مدرک b۱ برای لیسانس من دانشگاهایی و پیدا کردم که نیازی به مدرک ب۱ نیست ، خیلی‌ دانشگاها هستن که انگلیسی درس میدان ولی‌ مدرک b۱ میخوان ولی‌ بعضی‌ دانشگاها هم هستن که مدرک ب۱ نمیخوان ، یعنی‌ برا سفارت فرقی‌ نداره که  دانشگاه چی‌ می‌خواد؟؟؟

(01-08-2012, 07:13 PM)kavehqm نوشته: مرسی از جوابتون ولی‌ درمورد مدرک b۱ برای لیسانس من دانشگاهایی و پیدا کردم که نیازی به مدرک ب۱ نیست ، خیلی‌ دانشگاها هستن که انگلیسی درس میدان ولی‌ مدرک b۱ میخوان ولی‌ بعضی‌ دانشگاها هم هستن که مدرک ب۱ نمیخوان ، یعنی‌ برا سفارت فرقی‌ نداره که دانشگاه چی‌ می‌خواد؟؟؟
خواهش میکنم.
ببینید دوست گرامی من کلاً کسی رو ندیدم که برای لیسانس به زبان انگلیسی بره اما اگر شما از زبان تدریس مطمئن هستید خب مشکلی نیست بنابراین بهتره شما دانشگاهی را که پیدا کردید با اونها مکاتبه کنید و شرح بدهید که در offer شما بنویسن که دوره شما انگلیسیه و نیازی به زبان المانی نداره. شما اگه بتونید پذیرش بگیرید ،(که گفتید میتونید ) احتمالا ویزا میدن ،البته سفارت آلمان قابله پیش بینی نیست ،۳۹۹۹۱۲۵۰ این شماره مسول کارا ی ویزا ،شاید بهت جواب بده خانوم هاشمی.

برای انصراف یا کنسل کردن ویزای داده شده (البته هنوز توی پاسپورت نخورده) کار خاصی باید انجام داد؟ میشه حضوری رفت و کنسل کرد؟
یا همین که تا تاریخ مشخص شده مراجعه نکنم انصراف محسوب میشه؟

(09-08-2012, 12:08 PM)Mahsa نوشته: برای انصراف یا کنسل کردن ویزای داده شده (البته هنوز توی پاسپورت نخورده) کار خاصی باید انجام داد؟ میشه حضوری رفت و کنسل کرد؟
یا همین که تا تاریخ مشخص شده مراجعه نکنم انصراف محسوب میشه؟
برای کنسل کردن باید یک ایمیل به مسئول بخش دانشجویی بزنید و ازشون بخواین که قصد دارین ویزاتون رو کنسل کنین و ایشون بهتون خواهند گفت که یک نامه بنویسین که نشون بده قصد کنسل کردن دارین و امضا کنین و اسکن کنین و براشون بفرستین و ایشون خودشون پرونده شما رو کنسل خواهند کرد. البته می تونین به صورت حضوری هم برین باجه اطلاعات و این نامه رو تحویل بدین. فقط وقتی نامه رو به مسئول بخش دانشجویی ارسال می کنین ازشون بخواین وقتی که درخواست شما رو کنسل کردن بهتون به صورت ایمیل اطلاع بدن(اگر قصد دارین برای جای دیگه ای اپلای کنین و قوانینشون اجازه دو ویزای همزمان رو نمیده!)

با درود

تاریخ ویزای سه ماهه من از اول سپتامبر هستش. آیا من می تونم در حالی که تنها 1 ماه از تاریخ ویزای سه ماهم مونده برم آلمان؟ چونکه من می خوام کمی دیرتر برم. ممنون اگر پاسخ بدین.

بله
تو این سه ماهه شما میتونید هر جا که بخاین باشین ولی در پایان سه ماه "باید" ویزا یک سالتون رو گرفته باشین از آلمان
ینی میتونین دو ماه ایران باشین بعدش تو اون یه ماه مونده برین آلمان و تو اون مدت تمدید یک ساله رو بگیرین

با درود

آيا ميشه زمان شورع ويزايه 3 ماه دانشجويي رو به مدت مثلا 1 ماه به عقب انداخت. ويزاي من اومده اما هنوز نرفتم سفارت كه توي پاسپورتم مهرش كنه.

حداکثر تا موقعی که بهتون وقت دادن میتونین برین واسه دریافت ویزا

با سلام
شماره پرونده من توي سايت اعلام شده براي دريافت ويزا. سوالم اينه كه براي مهر زدن پاسپورت بايد به كدوم قسمت سفارت رفت. درب تحويل مدارك و يا درب تاييد مدارك؟
متشكرم

(03-09-2012, 10:56 AM)Benyamin نوشته: با سلام
شماره پرونده من توي سايت اعلام شده براي دريافت ويزا. سوالم اينه كه براي مهر زدن پاسپورت بايد به كدوم قسمت سفارت رفت. درب تحويل مدارك و يا درب تاييد مدارك؟
متشكرم
همون دری که برایه روزه مصاحبه رفتید. بعدا تو صفه اون 3 باجه اول که واسه چکه مدارک و اطلاعاته واینسید و یک راست برید همون صندوق که روزه مصاحبه پول دادید. همونجا پاسپورت را بدید و اعلام کنید که چه زمانی میخواهید برید آلمان و ساعت 2 عصر برید از دری که میرفتیم مدارکمون را تایید میکردن پاسپورت که توش ویزا خورده پس بگیرید.
Smile

سلام؛ دو تا سئوال داشتم از دوستانی که در آلمان در حال تحصیل اند یا برای این منظور اقدام کردن:
برای گرفتن ویزا از سفارت آلمان و کلا از ابتدای اقدام برای گرفتن پذیرش تا پایان پروسه آیا نیاز هست به ترجمه ی کارت ملی، شناسنامه و کارت پایان خدمت تایید شده توسط دادگستری و وزارت خارجه؟
و دیگه اینکه من ایمیلی به یکی از دانشگاهها در آلمان زدم و ضمن معرفی خودم ازشون خواستم در مورد شرایط پذیرش و سایر مسائل توضیحاتی بدن؛ خوشبختانه جواب دادن. آیا اگه من این جوابیه رو پرینت بگیرم میتونم برای تایید اصل ترجمه مدارکم به همراه کپی ها تو سفارت اقدام کنم؟

(07-10-2012, 02:11 AM)manotoma نوشته: سلام؛ دو تا سئوال داشتم از دوستانی که در آلمان در حال تحصیل اند یا برای این منظور اقدام کردن:
برای گرفتن ویزا از سفارت آلمان و کلا از ابتدای اقدام برای گرفتن پذیرش تا پایان پروسه آیا نیاز هست به ترجمه ی کارت ملی، شناسنامه و کارت پایان خدمت تایید شده توسط دادگستری و وزارت خارجه؟
و دیگه اینکه من ایمیلی به یکی از دانشگاهها در آلمان زدم و ضمن معرفی خودم ازشون خواستم در مورد شرایط پذیرش و سایر مسائل توضیحاتی بدن؛ خوشبختانه جواب دادن. آیا اگه من این جوابیه رو پرینت بگیرم میتونم برای تایید اصل ترجمه مدارکم به همراه کپی ها تو سفارت اقدام کنم؟
دروود.
1- خیر
2- خیر. باید دانشگاه حداقل نامه پذیرش را برای شما ارسال کند یا از طریق ایمیل برایتان الصاق و ارسال کند سپس مدارک ترجمه شده و تایید شده را با وقت قبلی (بصورت اینترنتی) بصورت حضوری تحویل دهید.

(07-10-2012, 11:18 AM)Mr-Voltage نوشته: دروود.
1- خیر
2- خیر. باید دانشگاه حداقل نامه پذیرش را برای شما ارسال کند یا از طریق ایمیل برایتان الصاق و ارسال کند سپس مدارک ترجمه شده و تایید شده را با وقت قبلی (بصورت اینترنتی) بصورت حضوری تحویل دهید.
مرسی از راهنماییتون.
1. پس کلا برای تحصیل در آلمان نیاز به ترجمه ی اونها نیست. در مورد پاسپورت چطور؟ باید ترجمه بشه یا برابر اصل؟

2.من میخوام واسه مستر پذیرش بگیرم؛ اینطور که من متوجه شدم بود و نبود گواهی قبولی کنکور سراسری واسه پذیرش تو این مقطع تاثیری نداره. درسته؟
3.یه سوال دیگه هم داشتم؛ ترتیب روی هم قرارگرفتن اصل ترجمه ی مدارک تحصیلی که باهم مهر و موم میشن مهمه؟ اگه پاسخ مثبته،ترتیب اهمیتش به این صورته؟ :
ریزنمرات لیسانس؛ دانشنامه؛ گواهی قبولی کنکور؛ ریزنمرات سه سال دبیرستان؛ گواهی دیپلم؛ ریز پیش؛ گواهی پیش

(07-10-2012, 05:57 PM)manotoma نوشته: مرسی از راهنماییتون.
1. پس کلا برای تحصیل در آلمان نیاز به ترجمه ی اونها نیست. در مورد پاسپورت چطور؟ باید ترجمه بشه یا برابر اصل؟

2.من میخوام واسه مستر پذیرش بگیرم؛ اینطور که من متوجه شدم بود و نبود گواهی قبولی کنکور سراسری واسه پذیرش تو این مقطع تاثیری نداره. درسته؟
3.یه سوال دیگه هم داشتم؛ ترتیب روی هم قرارگرفتن اصل ترجمه ی مدارک تحصیلی که باهم مهر و موم میشن مهمه؟ اگه پاسخ مثبته،ترتیب اهمیتش به این صورته؟ :
ریزنمرات لیسانس؛ دانشنامه؛ گواهی قبولی کنکور؛ ریزنمرات سه سال دبیرستان؛ گواهی دیپلم؛ ریز پیش؛ گواهی پیش
دروود. خواهش میکنم.
1- بله گواهی تایید شده مناسب است.
2- بسیاری از دانشگاهها برای قبولی اون گواهی را طلب میکنند.
3- بله

مرسی؛
فقط در مورد پاسپورت جوابم نگرفتم! باید بگم ترجمه ش کنن یا فقط برابر اصل یا هردو.

(07-10-2012, 10:17 PM)manotoma نوشته: مرسی؛
فقط در مورد پاسپورت جوابم نگرفتم! باید بگم ترجمه ش کنن یا فقط برابر اصل یا هردو.
خیر دوست عزیز.
نیازی به ترجمه نیست تا اونجایی که میدونم تنها تایید کافی می باشد.

دوستان سلام
من تازه با اینجا آشنا شدم.
1ماه دیگه وقت مصاحبه دارم برای ویزای شینگن. میخواستم بدونم شرایطی وجود داره که بتونم ویزام رو بعد از 3 ماه اقامت و زبان خوندن به تحصیلی تبدیل کنم یا نه!
با 4 تا دانشگاه تو آلمان مکاتبه کردم و مدرک لیسانس دانشگاه گیلان رو قبول دارن . میخواستم واسه مستر اقدام کنم.
متاهل هستم و ساپورتر مالی هم در آلمان دارم.
اگه امکان داره دوستان راهنمایی کنن.

(31-12-2012, 01:46 PM)nima_man9 نوشته: دوستان سلام
من تازه با اینجا آشنا شدم.
1ماه دیگه وقت مصاحبه دارم برای ویزای شینگن. میخواستم بدونم شرایطی وجود داره که بتونم ویزام رو بعد از 3 ماه اقامت و زبان خوندن به تحصیلی تبدیل کنم یا نه!
با 4 تا دانشگاه تو آلمان مکاتبه کردم و مدرک لیسانس دانشگاه گیلان رو قبول دارن . میخواستم واسه مستر اقدام کنم.
متاهل هستم و ساپورتر مالی هم در آلمان دارم.
اگه امکان داره دوستان راهنمایی کنن.
دروود.
تا اونجا که خاطرم است میشه اینکارو انجام بدی در ضمن اگر ساپورت مالی در المان داری که اون مبلغ 8040 یورو هم نیازی نیست بلوکه کنی.
مشکل نداره.

RE: ویزای دانشجویی برای کشور المان - forough - 16-09-2013

سلام به همگی , میشه به من بگید از کجا و چجوری میتونم ایمیلی از اداره مهاجرت شهر دانشگام(clausthal)پیدا کنم؟ چون خیلی طولانی شده و هنوز مدارکم به سفارت نرسیده

RE: ویزای دانشجویی برای کشور المان - amirhossein.gh - 16-09-2013

(16-09-2013, 11:29 AM)'forough' نوشته: سلام به همگی , میشه به من بگید از کجا و چجوری میتونم ایمیلی از اداره مهاجرت شهر دانشگام(clausthal)پیدا کنم؟ چون خیلی طولانی شده و هنوز مدارکم به سفارت نرسیده

از international office دانشگاهتون بپرسید

RE: ویزای دانشجویی برای کشور المان - nixe2006 - 09-12-2013

سلام.من منتظر پذیرشم هستم.بهتره کی واسه ویزا درخواست کنم؟کسی میدونه هزینه ویزا به جز هزینه امور کنسولگری چقدره؟و اینکه حتما باید خود پذیرش رو ببرم سفارت یا کپی و پرینتش هم قبوله؟اخه واسه اشنام تو خارج پست میشه.آدرس اونو دادم به دانشگاه.

RE: ویزای دانشجویی برای کشور المان - Shihan - 09-12-2013

(09-12-2013, 03:09 PM)'nixe2006' نوشته: سلام.من منتظر پذیرشم هستم.بهتره کی واسه ویزا درخواست کنم؟کسی میدونه هزینه ویزا به جز هزینه امور کنسولگری چقدره؟و اینکه حتما باید خود پذیرش رو ببرم سفارت یا کپی و پرینتش هم قبوله؟اخه واسه اشنام تو خارج پست میشه.آدرس اونو دادم به دانشگاه.

پذیرش شما بسته به این داره که اگر برای ترم بهار قصد دارید برید که از زمانی که دستتون رسید اقدام کنید چون تعداد متقاضیان زیاده!
اگر هم پذیرش برای پاییز سال دیگه دارید (سپتامبر) بعد از عید زمان مناسبیه. در سایت سفارت اشاره شده که هزینه ها به یورو خواهد بود. برای سفارت پذیرش شاید مهم باشه. اما من دیدم که با کپی اش هم تونستن اقدام کنند.  

RE: ویزای دانشجویی برای کشور المان - nixe2006 - 09-12-2013

ممنون از راهنماییتون..من ترم تابستانو برداشتم.فکر میکنم ترم  تابستان اونها همان آخرخرداد ما شروع شه.این تاییدیه که سفارت نوشته که  تاییدیه از دانشگاه مبنی بر اینکه شروع تحصیلات دیرتر از موعد مقرر امکانپذیر باشه لازمه؟هزینه ویزا به یوروست که نمیدونم چقدره. و هزینه امور کنسولگری معادل 60 یوروست واسه کیس من که بالای 18 سالم و اون به ریال است

RE: ویزای دانشجویی برای کشور المان - Shihan - 10-12-2013

(09-12-2013, 07:03 PM)'nixe2006' نوشته: ممنون از راهنماییتون..من ترم تابستانو برداشتم.فکر میکنم ترم  تابستان اونها همان آخرخرداد ما شروع شه.این تاییدیه که سفارت نوشته که  تاییدیه از دانشگاه مبنی بر اینکه شروع تحصیلات دیرتر از موعد مقرر امکانپذیر باشه لازمه؟هزینه ویزا به یوروست که نمیدونم چقدره. و هزینه امور کنسولگری معادل 60 یوروست واسه کیس من که بالای 18 سالم و اون به ریال است

خب پس شما بعد از گرفتن نامه پذیرش زود برای گرفتن وقت اقدام کن. این تاییدیه رو واسه این میخوان که اگر ویزات نرسید. اما نیاز نیست اگر زود ثبت نام کنی و وقت سفارت باز باشه مشکلی نیست. ارز بصورت ریال دریافت میشه اما بنده از مقدارش خبری ندارم.

RE: ویزای دانشجویی برای کشور المان - msea breeze - 10-12-2013

سلام
بعد از اتمام تحصيلات در كشور آلمان امكان تبديل ويزاي دانشجويي به ويزاي كار وجود داره؟يعني ميشه بعد از اتمام تحصيلات انجا موند و كار كرد؟؟

RE: ویزای دانشجویی برای کشور المان - nixe2006 - 10-12-2013

بهتره تا اون موقع مدارکو تهیه کنم.اما راستی ریزنمرات دبیرستانو پیش دانشگاهیو از کجا باید بگیرم؟ چقدر طول میکشه تحویل بدن؟

RE: ویزای دانشجویی برای کشور المان - Shihan - 10-12-2013

(10-12-2013, 11:01 AM)'msea breeze' نوشته: سلام
بعد از اتمام تحصيلات در كشور آلمان امكان تبديل ويزاي دانشجويي به ويزاي كار وجود داره؟يعني ميشه بعد از اتمام تحصيلات انجا موند و كار كرد؟؟

بله. شدنیه به شرط داشتن پیشنهاد کار و پیدا کردن کارفرما می توان به راحتی ویزا را تغییر داد.