آکادمیا کافه
کارشناسی ارشد در پلی‌تکنیک میلان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: تحصیل در ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+------ انجمن: پذیرش از دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+------ موضوع: کارشناسی ارشد در پلی‌تکنیک میلان (/Thread-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D9%84%DB%8C%E2%80%8C%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: کارشناسی ارشد در پلی‌تکنیک میلان - Shihan - 16-11-2012

(16-11-2012, 03:01 PM)com-eng نوشته: من ترم اخر هستم و تا الان 121 واحد پاس کردم به نظر شما این تعداد واحد برای اپلای کردن مشکل ساز نمیشه ؟
آیا حداقلی برای ارسال ریز نمرات وجود داره ؟

با سپاس
چیزی به اسم حداقل و حداکثر وجود نداره. اما به نظرم ممکنه در بررسی اولیه به یه سری از دروس شما شک کنند مثلاً اگر واحدهای تخصصی در این ترم دارید یا اینکه نمره پروژه واسشون مهم باشه یا خیر اما در کل شما اولاً بصورت غیررسمی ازشون بپرسید. اما بودند دوستانی که پذیرش گرفته اند بعد هم برای ویزا خیلی مهمه که مدارک کامل باشه که تا حدود می 2013 شما مدارکتون کامل خواهد بود.

RE: کارشناسی ارشد در پلی‌تکنیک میلان - com-eng - 16-11-2012

(16-11-2012, 03:09 PM)Mr-Voltage نوشته: چیزی به اسم حداقل و حداکثر وجود نداره. اما به نظرم ممکنه در بررسی اولیه به یه سری از دروس شما شک کنند مثلاً اگر واحدهای تخصصی در این ترم دارید یا اینکه نمره پروژه واسشون مهم باشه یا خیر اما در کل شما اولاً بصورت غیررسمی ازشون بپرسید. اما بودند دوستانی که پذیرش گرفته اند بعد هم برای ویزا خیلی مهمه که مدارک کامل باشه که تا حدود می 2013 شما مدارکتون کامل خواهد بود
ممنون از جوابتون
میتونم توضیح بدم که این ترم چند واحد دارم و فارغ التحصیل میشم شاید قبول کنن .

یه سوال دیگه هم داشتم من میتونم صبر کنم تا فارغ التحصیل بشم و برای مرحله دوم ددلاین اول اقدام کنم.
اما نمیدونم که مرحله دوم به اندازه مرحله اول پذیرش داره یا اینکه حالت گرفتن ذخیره داره و شانسم کمتر میشه !!!

به نظر شما هیچ راه دیگه ای وجود نداره که بتونم شانس پذیرشم را زیاد کنم ؟
من کامپیوتر کومو و اینترنت (telecommunication) میلان میخوام اقدام کنم

با سپاس

RE: کارشناسی ارشد در پلی‌تکنیک میلان - Shihan - 16-11-2012

(16-11-2012, 03:22 PM)com-eng نوشته: ممنون از جوابتون
میتونم توضیح بدم که این ترم چند واحد دارم و فارغ التحصیل میشم شاید قبول کنن .

یه سوال دیگه هم داشتم من میتونم صبر کنم تا فارغ التحصیل بشم و برای مرحله دوم ددلاین اول اقدام کنم.
اما نمیدونم که مرحله دوم به اندازه مرحله اول پذیرش داره یا اینکه حالت گرفتن ذخیره داره و شانسم کمتر میشه !!!

به نظر شما هیچ راه دیگه ای وجود نداره که بتونم شانس پذیرشم را زیاد کنم ؟
من کامپیوتر کومو و اینترنت (telecommunication) میلان میخوام اقدام کنم

با سپاس
دروود.
مرحله دوم به مراتب کمتر خواهد بود اما اگر معدل و نمره زبان خوبی داشته باشید مشکل ساز نخواهد بود. در خصوص توضیح هم فکر کنم ایده خوبی باشه چون کلاً ایتالیایی ها راه میان.
تنها راه افزایش ارتقا معدل است که شما در حال حاضر دانشجو هستید و این هم شانس بالایی است که به این مهم دست پیدا کنید. روند پذیرش هم فاکتورهای فراوانی داره که یکیش تعداد متقاضیان هر رشته و میزان و روند قدرت رزومه متقاضیان هست.
ازاد اندیش باشید.

RE: کارشناسی ارشد در پلی‌تکنیک میلان - شهروز - 05-12-2012

با سلام
من درباره ی مدارکی که با پست باید برای مسترز(Masters) فرستاد سوال داشتم.
من خودم سایت میلان رو نگاه کردم تا اونجایی که من فهمیدم، فقط ریز نمرات و رسید آنلاین و باید با پست فرستاد ولی نفهمیدم university qualification و هم باید با پست فرستاد یا نه.
لطفاً اگه میشه سریع تر راهنمایی کنید چون باید فردا بفرستم و university qualification ام یه مشکلی داره ولی بعداً میتونم اونو درست کنم.
با تشکر

RE: کارشناسی ارشد در پلی‌تکنیک میلان - Shihan - 05-12-2012

(05-12-2012, 01:49 PM)شهروز نوشته: با سلام
من درباره ی مدارکی که با پست باید برای مسترز(Masters) فرستاد سوال داشتم.
من خودم سایت میلان رو نگاه کردم تا اونجایی که من فهمیدم، فقط ریز نمرات و رسید آنلاین و باید با پست فرستاد ولی نفهمیدم university qualification و هم باید با پست فرستاد یا نه.
لطفاً اگه میشه سریع تر راهنمایی کنید چون باید فردا بفرستم و university qualification ام یه مشکلی داره ولی بعداً میتونم اونو درست کنم.
با تشکر
دروود.
دوست عزیز به اون شرایط کاری نداشته باشید مدارک زیر رو درون پاکت بگذارید و ارسال کنید زیاد وقت ندارید.!!!
اون فایل انلاین رو یه پرینت ازش بگیر و با ریز نمرات ارسال کنید.
  • your High School Diploma
  • your Degree
  • an official document (transcript/certificate, etc.), issued by your university, listing all the subject courses attended and the exams passed
  • the program of all the passed exams (the official syllabuses of all the subjects)
  • a copy of your passport
  • 2 photos
  • SEND by post the Application Receipt and the original Academic Transcripts to the International Admissions Office
  • اون
  • اواو

RE: کارشناسی ارشد در پلی‌تکنیک میلان - شهروز - 05-12-2012

با سلامی‌ دوباره
تا آنجائی که من در سایتش دیدم، چیزایی که باید پست کرد اینا رو نوشته بود:
SEND by post the Application Receipt and the Academic Transcripts to the International Admissions Office

در این آدرس در قدم سوم:
http://www.polinternational.polimi.it/why-and-how/how/prospective-students/requirements-admission-fees-scholarships/master-of-science-programmes/how-to-apply/academic-year-20132014/

و در بخش مورد مدارک مورد نیاز، فقط برای رسید آنلاین و ترنسکریپت نوشته بود که باید پست شود:
http://www.polinternational.polimi.it/why-and-how/how/prospective-students/requirements-admission-fees-scholarships/master-of-science-programmes/how-to-apply/academic-year-20132014/list-of-documents-required-by-the-admissions-office/

من ترنسکریپت هام برای فرستادن اماده است و نمره ی تافل امو هم فقط باید ریپورت کنم. و من چیزی در مورد دیپلم ندیدم و در مورد سیلابس هم که باید فک کنم اونم اپلود شه.
حال چون من خودم تا جولای 2013 فارغ التحصیل میشم، باید از رییس دانشکده مون یه نامه میگرفتم که تا اخر امسال فارغ التحصیل میشم ولی تعداد واحد های پاس شده ام 2 تا زیاد خورده و با ترنسکریپتم نمی خونه برای همین می خواستم اونو بعداً بفرستم که البته یه قسمت برای آپلودش وجود داره ولی نمی دونم باید پستش هم کرد یا نه.
حال اگه شما مدارک مورد نیاز برای پست کردن و از جای خاصی دیدید، آدرسش و بدید که من هم مطلع شم.
با تشکر مجدد از شما

RE: کارشناسی ارشد در پلی‌تکنیک میلان - Shihan - 05-12-2012

(05-12-2012, 02:34 PM)شهروز نوشته: با سلامی‌ دوباره
تا آنجائی که من در سایتش دیدم، چیزایی که باید پست کرد اینا رو نوشته بود:
SEND by post the Application Receipt and the Academic Transcripts to the International Admissions Office

در این آدرس در قدم سوم:
http://www.polinternational.polimi.it/why-and-how/how/prospective-students/requirements-admission-fees-scholarships/master-of-science-programmes/how-to-apply/academic-year-20132014/

و در بخش مورد مدارک مورد نیاز، فقط برای رسید آنلاین و ترنسکریپت نوشته بود که باید پست شود:
http://www.polinternational.polimi.it/why-and-how/how/prospective-students/requirements-admission-fees-scholarships/master-of-science-programmes/how-to-apply/academic-year-20132014/list-of-documents-required-by-the-admissions-office/

من ترنسکریپت هام برای فرستادن اماده است و نمره ی تافل امو هم فقط باید ریپورت کنم. و من چیزی در مورد دیپلم ندیدم و در مورد سیلابس هم که باید فک کنم اونم اپلود شه.
حال چون من خودم تا جولای 2013 فارغ التحصیل میشم، باید از رییس دانشکده مون یه نامه میگرفتم که تا اخر امسال فارغ التحصیل میشم ولی تعداد واحد های پاس شده ام 2 تا زیاد خورده و با ترنسکریپتم نمی خونه برای همین می خواستم اونو بعداً بفرستم که البته یه قسمت برای آپلودش وجود داره ولی نمی دونم باید پستش هم کرد یا نه.
حال اگه شما مدارک مورد نیاز برای پست کردن و از جای خاصی دیدید، آدرسش و بدید که من هم مطلع شم.
با تشکر مجدد از شما
دوست عزیز.
جواب من رو در پست بالا دقیق نخوندی!!! من قسمت قرمز رنگ رو پررنگ کردم که خیلی مهمه!!! در قسمت qualification هم دانشنامه رو میخواهد که خب بعداً ارسال می کنید!!!
اما برای پست مدارک باید فرم انلاین و ریزنمرات مرتبط رو با تایید ارسال کنید. به نظرم خیلی حساس نباشید من خودم با سیستم ایتالیا تا حدی اشنام دردسر نداره. اما بفرستید.

RE: کارشناسی ارشد در پلی‌تکنیک میلان - maryam25 - 18-12-2012

سلام

ممنون از سايت خوبتون،‌از ديدن اطلاعات خوب و موضوع پلي تكنيك ميلان خيلي خوشحال شدم

من كارشناسي عمران خوندم

دانشگاه علم و صنعت

معدل 14.30

سابقه كار مرتبط 5 سال

مقاله در كنفرانس داخلي 2 تا

توصيه نامه قوي از استادهام دارم

مي خواستم ببينم شانس پذيرش گرفتنم چقدره براي فوق عمران ؟

ممنون مي شم از راهنماييتون

RE: کارشناسی ارشد در پلی‌تکنیک میلان - Shihan - 18-12-2012

(18-12-2012, 01:47 AM)maryam25 نوشته: سلام

ممنون از سايت خوبتون،‌از ديدن اطلاعات خوب و موضوع پلي تكنيك ميلان خيلي خوشحال شدم

من كارشناسي عمران خوندم

دانشگاه علم و صنعت

معدل 14.30

سابقه كار مرتبط 5 سال

مقاله در كنفرانس داخلي 2 تا

توصيه نامه قوي از استادهام دارم

مي خواستم ببينم شانس پذيرش گرفتنم چقدره براي فوق عمران ؟

ممنون مي شم از راهنماييتون
دروود. ضمن خوش امدگویی به شما.
اگر پستهای گذشته رو مطالعه کرده اید به طور کلی باید دستتون اومده باشه که صنعتی میلان حداقل معدل 13.5 و نمره زبان 6.5 رو برای همه رشته ها اجرا میکنه. بنابراین با داشتن نمره زبان شانس پس دارید حالا سایر موارد به حجم متقاضیان رشته و رزومه اونها بستگی داره. اما شانس شما مناسب است.
امیدوار باشید.

RE: کارشناسی ارشد در پلی‌تکنیک میلان - maryam25 - 18-12-2012

ممنون از راهنماييتون. من آيلس 6.5 هم دارم كه ننوشته بوذم. من و همسرم با هم اقدام كرديم و ايشون هم همين شرايط را دارد ولي با معدل 13.70 و رزومه قوي تر و مقاله ISI . ديروز رشته دومي كه اقدام كرده بوديم Architectural Eng چراغش قرمز شد. در حاليكه عمراني ها هم مي تونستند اقدام كنند. اميدوارم امسال خوب پذيرش بدن براي عمران. و يه سوال هم داشتم،‌ايميل به استادي كه زمينه تحقيق مشابه داره تاثيري داره؟