آکادمیا کافه
درخواست ایجاد بخش جدید - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: درخواست ایجاد بخش جدید (/Thread-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF)

صفحات 1 2

RE: درخواست ایجاد بخش جدید - sepinaz - 15-02-2015

(14-02-2015, 10:34 PM)'stifler' نوشته: سلام دوستان.
لطفا" یه تاپیک در مورد رشته ی "علوم مهندسی" ایجاد کنید. 
دانشگاه تهران و گیلان در مقطع لیسانس این رشته رو دارن . دانشگاه صنعتی تالین هم دیدم که به انگیسی این رشته رو برای بچلر و رایگان  داره.

رشته ی engineering science که از رشته های مطرح هست در خارج از کشور
من که چند تا از دانشگاه های کانادا رو سرچ میکردم اکثرا این رشته رو داشتند
اگر جمعی از دوستانی که رشته شون مهندسی عمران - نقشه برداری (ژئوماتیک) هست جمع بشند و این رشته رو ایجاد کنند خیلی خوب میشه
اگر نه که ما ایشالله بعد اپلای این رشته رو برای آیندگان ایجاد می کنیم[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

بحث های عمومی - abbasss - 19-02-2015

سلام
میتونیم در مورد موضوعاتی که مربوط به انجمن نیست تاپیک ایجاد کنیم و بحث کنیم؟
مثلا دوست دارم نظر اساتید رو در مورد " روش های تند خوانی و تقویت حافظه" و ... بحث کنم
ممنون

RE: بحث های عمومی - MaMi - 20-02-2015

(19-02-2015, 11:57 PM)'abbasss' نوشته: سلام
میتونیم در مورد موضوعاتی که مربوط به انجمن نیست تاپیک ایجاد کنیم و بحث کنیم؟
مثلا دوست دارم نظر اساتید رو در مورد " روش های تند خوانی و تقویت حافظه" و ... بحث کنم
ممنون

بله دوست من، مادامی که "تمام موضوعات این انجمن مربوط به تحصیل، کار، سفر یا زندگی در خارج از کشور یا به طور مستقیم مرتبط با تحقیقات باشند." این امکان وجود داره و ما هم از مطرح شدن مباحث جدید مرتبط همواره استقبال میکنیم Smile
در مورد روش های تند خوانی، این تاپیک رو ملاحظه کنید و اگر در مورد روش های مطالعه سوالی/مطلبی دارید میتونید در این تاپیک مطرح کنید.

[برش] سوالات پیرامون submit مقالات در ژورنال ها - emperor23 - 18-03-2015

سلام دوستان
یک پیشنهاد برای مدیران سایت دارم از دوستان اگه کسی میتونه بهشون انتقال بده:
به نظرم یک بخش جدید باید در سایت قرار بگیره به عنوان نتایج پذیرش مقالات و افرادی که مقالاتشون چاپ میشه اولا رشته هاشون مشخص بشه بعد اطلاعاتی مثل مدت زمان داوری مقاله و تعداد داورها و ... که در مقالات چاپ شده قبلی یا سایت یسیاری از جورنالها نیست در این سایت قرار بگیره و به این ترتیب یک بانک اطلاعاتی قوی تشکیل بشه. به عنوان مثال من چندتا جورنال را جهت ارسال مقالم انتخاب کردم اما اولویت من زمان چاپ مقاله هست اما تو مقالات یا سایت جورنال میانگین مدت زمان انتظار برای داوری مقالات و چاپ را ندارم و هیچ رفرنسی در این رابطه ندارم . اگه یک قسمتی شبه قسمت نتایج پذیرش برای مقالات به وجود بیاد خیلی خوب میشه. 

RE: سوالات پیرامون submit مقالات در ژورنال ها - blur - 18-03-2015

(18-03-2015, 01:36 PM)'emperor23' نوشته: سلام دوستان
یک پیشنهاد برای مدیران سایت دارم از دوستان اگه کسی میتونه بهشون انتقال بده:
به نظرم یک بخش جدید باید در سایت قرار بگیره به عنوان نتایج پذیرش مقالات و افرادی که مقالاتشون چاپ میشه اولا رشته هاشون مشخص بشه بعد اطلاعاتی مثل مدت زمان داوری مقاله و تعداد داورها و ... که در مقالات چاپ شده قبلی یا سایت یسیاری از جورنالها نیست در این سایت قرار بگیره و به این ترتیب یک بانک اطلاعاتی قوی تشکیل بشه. به عنوان مثال من چندتا جورنال را جهت ارسال مقالم انتخاب کردم اما اولویت من زمان چاپ مقاله هست اما تو مقالات یا سایت جورنال میانگین مدت زمان انتظار برای داوری مقالات و چاپ را ندارم و هیچ رفرنسی در این رابطه ندارم . اگه یک قسمتی شبه قسمت نتایج پذیرش برای مقالات به وجود بیاد خیلی خوب میشه. 

سلام دوست عزیز و ضمن تشکر از پیشنهادتون، شما می تونید درخواست ایجاد بخش جدید رو تو این تاپیک مطرح کنید. نکته دوم هم اینه که معمولا زیر عنوان مقالات، در صفحه اول مقاله تاریخ سابمیت و اکسپت مقالات نوشته میشه که محاسبه فاصله انتظار برای اکسپت رو براتون مقدور میکنه (گاها تاریخ ریوایز مقاله رو هم میزنه) و میتونه براتون مفید باشه. موفق باشید

RE: درخواست ایجاد بخش جدید - Maral - 08-04-2015

سلام به همه اعضای قدیمی و جدیدسایت
من بعد چندین سال دوباره به اینجا سر زدم و خوشحالم که همه چیز خوب و خوشه و شرمنده از بابت این غیبت چند ساله.

سوالی که داشتم در مورد بخش مربوط به فرصتهای تحصیلی در دانشگاههای خارجی بود. بچه های خارج شانس دیدن چنین فرصتهایی را بیشتر از دوستان داخل ایران دارند و فکر می کنم خیلی خوب باشه که بشه این فرصتها را در سایت قرار داد و به بچه ها شانس بیشتری برای اپلای داد تا به جای مسیرهای پرپیچ و خمی که معمولا هم به جایی نمی رسه راه سرراست تری را بروند.
من به خاطر رشته خودم به بخش مربوط به علوم زمین سر زدم و متاسفانه موضوعی که به معرفی فرصتهای تحصیل در این رشته در خارج می شد بسته شده. می خواستم ببینم دلیل خاصی داره این امر؟ بهتر نیست در هر تاپیک درسی یا در تاپیک کشورها یک چنین بخشی باشه و دوستان بتوانند آگهی های پذیرش دانشجو را در آن منتشر کنند؟

RE: درخواست ایجاد بخش جدید - ice - 08-04-2015

سلام مارال جان، خيلي خوشحالم دوباره اينجا مي بينمتون
اگر درست متوجه شده باشم بخش "موقعيت هاي خالي در دانشگاه هاي خارج از كشور" مورد نظرتون هست. اين بخش از بين نرفته، جا به جا شده و اينجا قرار داده شده.