آکادمیا کافه
مسائل مرتبط به زبان ایتالیایی و مدرسه ایتالیایی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: تحصیل در ایتالیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)
+----- موضوع: مسائل مرتبط به زبان ایتالیایی و مدرسه ایتالیایی (/Thread-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A6%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C)

صفحات 1 2

مسائل مرتبط به زبان ایتالیایی و مدرسه ایتالیایی - Shihan - 06-07-2012

در این تاپیک در خصوص مدرسه ایتالیایی و کسانی که می خواهند به زبان ایتالیایی تحصیل کنند بررسی میکنیم

برای تحصیل به زبان ایتالیایی در کشور ایتالیا شما 2 راه دارید
برای تحصیل به مدرسه ایتالیایی سفارت که در محدوده فرمانیه است مراجعه نمایید
در ازمونی موسوم به استرنی Esternia که بیشتر در ماه دی و اذر هر سال تنها یکبار برگزار میشه و شکلی شبیه به سایر ازمونهای جهان داره که هزینه حدود 100 هزار تومان اخذ میشه.
در مدرسه ایتالیایی شما باید برای اخذ ویزای تحصیلی 3 سطح از سطوح را با موفقیت پشت سر بگذارید یعنی شما پس از موفقیت در 3,level 1,2 انگاه برای کارهای مرتبط با ویزا به سفارت مراجعه می کنید. البته کلاسها سه روز در هفته،
هر لول 3 ماه طول میکشه، لول 1 و لول 2 هر کدوم 72 ساعته و لول 3 هم 60 ساعت. که گرامر ابتدایی زبان ایتالیایی تدریس میشه مثل زمان حال افعال و فعل های مودال و غیره. البته من شنیدم که قراره شیوه ی مدرسه برای این ترم عوض بشه و بیشتر روی مکالمه کار کنند.
البته کتابهای تدریس بیشتر Espresso است که خودش داری 3 سطح ابتدایی تا پیشرفته است. در ضمن هر کس نمره قبولی را بگیره بهش مدرک میدن. لول یک 120 از 160 و لول دو 160 از 200

این شماره مدرسه: Tel. 021-2228.65.02 – 2280.75.80

در پایان برای نحوه و اطلاع از شرایط ثبت نام هر ماه به وب سایت مدرسه مراحعه نمایید:
http://www.scuolaitalianatehran.com/

RE: مطالب در خصوص زبان ایتالیایی، مدرسه ایتالیایی - saeedhn - 01-09-2013

درود و تشکر
ببخشید که دفعه قبل این سوال رو جای مناسبی نپرسیدم.
سال سوم کارشناسی رو تموم کردم. می خوام برای سال دیگه برای برق قدرت پلی میلان (که به انگلیسی ارایه میشه) اقدام کنم.
اصلا ایتالیایی بلد نیستم (در حد صفر)، میخوام بدونم اصلا لازمه ایتالیایی یاد بگیرم؟ اگه لازمه، چقدر باید یاد بگیرم؟ چقدر طول می کشه؟
نمیخوام دیر بشه، میخوام اگر لازمه یاد بگیرم، تا دیر نشده شروع کنم.

RE: مطالب در خصوص زبان ایتالیایی، مدرسه ایتالیایی - Shihan - 01-09-2013

(01-09-2013, 11:26 PM)'saeedhn' نوشته: درود و تشکر
ببخشید که دفعه قبل این سوال رو جای مناسبی نپرسیدم.
سال سوم کارشناسی رو تموم کردم. می خوام برای سال دیگه برای برق قدرت پلی میلان (که به انگلیسی ارایه میشه) اقدام کنم.
اصلا ایتالیایی بلد نیستم (در حد صفر)، میخوام بدونم اصلا لازمه ایتالیایی یاد بگیرم؟ اگه لازمه، چقدر باید یاد بگیرم؟ چقدر طول می کشه؟
نمیخوام دیر بشه، میخوام اگر لازمه یاد بگیرم، تا دیر نشده شروع کنم.

دوست عزیز. ضمن خوش امدگویی به شما.
اگر قراره در دوره ای بنام امگلیسی شرکت کنید اصلاً نیازی به دانستن دانش و یا مدرک ایتالیایی نمی باشد. شما فقط باید یه مدرک زبان انگلیسی بالای 6.5 ایلتس یا 90 تافل بگیری و باقی معدل شماست . حالا اگر میخوای زبان ایتالیای شما خوب بشه مشکلی نیست و یه چند ماه مونده به پروازت به موسسه زبان ایتالیایی مراجعه کن یا با نرم افزار رزتا استون میتونی خودت هم سلف استادی کنی و یاد بگیری همین قدر که یه مکالمه کوتاه کنی خوبه.

RE: مطالب در خصوص زبان ایتالیایی، مدرسه ایتالیایی - سحر درویش - 18-09-2013

سلام من در مطالبی که خوندم متوجه شدم که به مدرسه ایتالیایی تاکید ویژه ایی دارین
برای من اون جا دوره اما چند تا سوال داشتم آیا این مدرسه در گرفتن ویزا یا غیره ویژگی خاصی داره ؟؟؟؟ یعنی میتونه کمک کنه ؟ من نمیتونم جای دیگه اسمم و بنویسم و به صورت خصوصی کلاس بردارم و برم سفارت امتحان بدم ؟؟؟؟؟
دوست دارم علل برتری این مدرسه رو نسبت به جاهای دیگه بدونم و اگر بدونم که واقعا اونجا بهتره راه دور و به جون بخرم و برم ممنون میشم اگه جوابمو بدین

RE: مطالب در خصوص زبان ایتالیایی، مدرسه ایتالیایی - Shihan - 18-09-2013

(18-09-2013, 12:43 PM)'سحر درویش' نوشته: سلام من در مطالبی که خوندم متوجه شدم که به مدرسه ایتالیایی تاکید ویژه ایی دارین
برای من اون جا دوره اما چند تا سوال داشتم آیا این مدرسه در گرفتن ویزا یا غیره ویژگی خاصی داره ؟؟؟؟ یعنی میتونه کمک کنه ؟ من نمیتونم جای دیگه اسمم و بنویسم و به صورت خصوصی کلاس بردارم و برم سفارت امتحان بدم ؟؟؟؟؟
دوست دارم علل برتری این مدرسه رو نسبت به جاهای دیگه بدونم و اگر بدونم که واقعا اونجا بهتره راه دور و به جون بخرم و برم ممنون میشم اگه جوابمو بدین

تاکید خاصی ندارم. زیرا وقتی شما در مدرسه دوره می گذرونی امتیازات ویژه ای داره شامل: محیط ایتالیایی زبان، اساتید نایتیو، منابع گسترده، امکان جمع اوری مدارک ویزا توسط مدرسه. همچنین شما میتونی از هر جایی خواستی استاد بگیری و خصوصی دوره رو بگذرون و در ازمون استرنی اسفند ماه شرکت کنید. دلیل برتری من تنها در همون موارد میبینم اما اگر استادی سراغ دارید که قویه و با تلاشتون میتونی به اون مهم برسی بهتر  همونجا بری چون تهران هزینه خودش رو داره.

RE: مطالب در خصوص زبان ایتالیایی، مدرسه ایتالیایی - مهتاب مستو فی - 29-01-2015

با سلام می خواستم بدو نم که آیا من می تونم اسم دخترمو در مقطع ابتدایی مدرسه ایتالیایی ثبت نام کنم؟

RE: مسائل مرتبط به زبان ایتالیایی و مدرسه ایتالیایی - Shihan - 29-01-2015

(29-01-2015, 02:24 AM)'مهتاب مستو فی' نوشته: با سلام می خواستم بدو نم که آیا من می تونم اسم دخترمو در مقطع ابتدایی مدرسه ایتالیایی ثبت نام کنم؟

سفارت دوره های ابتدایی نداره.
در کل بیشتر دوره های تربیتی و امادگی برای ازمون زبان ایتالیایی داره که دوستانی که متقاضی اعزام به دانشگاههای ایتالیا هستن در اون شرکت میکنند. اما اگر دختر شما هم در نوجوانی هست مشکلی نداره به ننظرم بهتره خودتون هم از نزدیک مجموعه رو بازدید به عمل بیارید و از روندش مطمئن بشید. در همین تاپیک ادرس و سایت موسسه رو قرار دادم.

RE: مسائل مرتبط به زبان ایتالیایی و مدرسه ایتالیایی - سحر شريفي - 29-03-2015

من سوْال ديگه كه برام شد و وقتتون رو ميگيرم اينه من چون پيش دانشگاهي نخوندم و برام به تهران اومدن واسه كلاس سخته.ميتونم با اينكه پيش نخوندم زبان ايتاليايي كلاس برم يا هر جور ديگه در شهر خودم ياد بگيرم و فقط براي آزمون استرني بيام تهران؟يعني آزمون استرني با پيش دانشگاهي نخوندن من مشكلي نداره؟
ممنون و عذر خواهم

RE: مسائل مرتبط به زبان ایتالیایی و مدرسه ایتالیایی - Shihan - 29-03-2015

(29-03-2015, 07:09 AM)'سحر شريفي' نوشته: من سوْال ديگه كه برام شد و وقتتون رو ميگيرم اينه من چون پيش دانشگاهي نخوندم و برام به تهران اومدن واسه كلاس سخته.ميتونم با اينكه پيش نخوندم زبان ايتاليايي كلاس برم يا هر جور ديگه در شهر خودم ياد بگيرم و فقط براي آزمون استرني بيام تهران؟يعني آزمون استرني با پيش دانشگاهي نخوندن من مشكلي نداره؟
ممنون و عذر خواهم

مشکلی از لحاظ نخوندن در مدرسه نیست که نتونی در ازمون استرنی 94 شرکت نکنی. مشکلی نداره. خودت هر سه سطح اسپرسو 1و2و3 رو بخون بعد ازمون استرنی رو هم شرکت کن. ازمون امسال هم تو اذر ماه 94 برگزار میشه. از سایت مدرسه اطلاعاتش رو بگیر.
در خصوص پرونده هم بهتره با مدرسه ایتالیایی تماس بگیری چون فکر کنم پیش دانشگاهی نیاز دارن برای ارسال به دانشگاههای ایتالیا.

RE: مسائل مرتبط به زبان ایتالیایی و مدرسه ایتالیایی - Iman.S - 22-07-2015

(29-01-2015, 12:46 PM)Mr-Voltage نوشته:
سفارت دوره های ابتدایی نداره.
در کل بیشتر دوره های تربیتی و امادگی برای ازمون زبان ایتالیایی داره که دوستانی که متقاضی اعزام به دانشگاههای ایتالیا هستن در اون شرکت میکنند. اما اگر دختر شما هم در نوجوانی هست مشکلی نداره به ننظرم بهتره خودتون هم از نزدیک مجموعه رو بازدید به عمل بیارید و از روندش مطمئن بشید. در همین تاپیک ادرس و سایت موسسه رو قرار دادم.

در سایت مدرسه ایتالیایی ذکر شده که برای ثبت نام در مدرسه ی ایتالیایی(برای دوره های زبان ایتالیایی) باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و 12 سال تحصیلات مدرسه ای داشته باشید.