آکادمیا کافه
پذیرش از دانشگاه اوکلند نیوزلند (The University of Auckland) - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- انجمن: تحصیل در استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: پذیرش از دانشگاه اوکلند نیوزلند (The University of Auckland) (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%88%DA%A9%D9%84%D9%86%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF-The-University-of-Auckland)

پذیرش از دانشگاه اوکلند نیوزلند (The University of Auckland) - amin_mb - 22-06-2012

با سلام خدمت دوستان!

در این تاپیک با شرایط، مدارک، نکات مفید در اخذ پذیرش و بورس از دانشگاه The University of Auckland آشنا خواهیم شد!

موفق باشید!

برای حفظ نظم و دسترسی سریع به اطلاعات مورد نیاز از دوستان عزیز خواهشمندیم سوالات کلی خودتان در مورد نحوه درخواست پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاههای نیوزلند را در تاپیک مربوطه مطرح نمایید و از این تاپیک صرفا برای پرسش و پاسخ در مورد این دانشگاه خاص استفاده کنید.

RE: پذیرش از دانشگاه اوکلند نیوزلند (The University of Auckland) - saaaaam - 26-07-2014

دانشگاه اوکلند بزرگترین دانشگاه نیوزلند است که  در سال 1883 تاسیس شد. دانشگاه اوکلند تنها دانشگاهی است که در میان دانشگاه های نیوزلند در رده بندی های جهانی در رتبه زیر 100 قرار می گیرد. اوکلند همچنین تنها دانشگاهی است که عضویت دانشگاه های گروه 21 را دارا می باشد. اوکلند در حال حاضر بیش از 40000 دانشجو از بیش از 90 کشور دنیا دارد، همچنین حدود 4500 کارمند که 2000 نفر از آنها کارمند بخش آکادمیک و 2500 نفر کامند بخش عمومی می باشند.
دانشگاه 7 کمپس دارد که در نواحی مختلف اوکلند پراکنده می باشند. کمپس سیتی، کمپس اصلی اوکلند است که در مرکز شهر اوکلند واقع شده و 160 هزار متر مربع مساحت دارد.

اوکلند از لحاظ تحقیقاتی در نیوزلند همواره پیشرو بوده است. تا کنون 600 محقق فارغ التحصیل از دانشگاه اوکلند به عنوان محققین برتر جهانی شناخته شده اند. تحقیقات در اوکلند تا حدی است که دانشگاه سالانه 100 میلیون دلار از تحقیقات خود، درآمد کسب می کند. این رقم بسیار بالایی است که نه تنها در نیوزلند بلکه در دانشگاه های استرالیا نیز دیده نمی شود.
رتبه بندی
همان طور که گفته شد اوکلند تنها دانشگاهی در نیوزلند است که در میان 100 دانشگاه برتر جهانی قرار داده می شود. در رده بندی تایمز سال 2009، اوکلند در رتبه 61 جهانی قرار گرفت و در رده بندی شانگهای همان سال در رتبه 201 جهانی قرار گرفت.
دانشکده ها
فهرست 8 دانشکده دانشگاه اوکلند در زیر آمده است:
  • دانشکده هنر
  • دانشکده اقتصاد و تجارت
  • دانشکده آموزش و پرورش
  • دانشکده مهندسی
  • دانشکده حقوق
  • دانشکده پزشکی و علوم بهداشت
  • دانشکده علوم پایه
  • دانشکده الهیات
خوابگاه در تمامی کمپس ها وجود دارد. غذا، امکانات رفاهی، اجتماعی، درمانی، تفریحی و ورزشی از امکانات خوابگاه های اوکلند می باشند.

RE: پذیرش از دانشگاه اوکلند نیوزلند (The University of Auckland) - saaaaam - 26-07-2014

رتبه ها بین المللی 
به عنوان تنها دانشگاه زلاند نو در جهان به ابتدای صفحه 50 (THES 2007) قرار گرفته است.

پژوهش و تعالی 
دانشگاه Auckland پشتیبانی از کار از 12 پژوهش و واحدهای وابسته ، 36 مرکز پژوهشی و 6 موسسات پژوهشی. مراکز پژوهشی ممتاز صندوق (هسته) که توسط دولت زلاند نو در سال 2001 تاسیس شد برای تشویق جهان پژوهش کلاس کمک به توسعه نیوزیلند. 
دانشگاه Auckland نیوزیلند پژوهشی دانشگاه منجر به معنای بزرگ را به سود شما است : 
یادگیری بزرگ شروع شده با معلمان بزرگ. دانشگاه Auckland کرده است نزدیک به 2000 هیات علمی از جمله پژوهشگران ، محققان و هنرمندان خلاق در بالای رشته خود ، در سراسر کشور و در سطح بین المللی.  
در ضمن این دانشگاه بزرگترین آزمایشگاه ها و کتابخانه ها را در کشور داراست. 

شبکه های جهانی 
این دانشگاه تنها عضو زلاندنو در universitas 21 وAPRU  است.به عنوان یک دانش آموز در Auckland شما همچنین باید این فرصت را به صرف یک یا دو ترم از برنامه خود را در یک تبادل دانش آموز در یکی از بیش از 90 شریک دانشگاه ها در 25 کشور مختلف بگذزانید. 

دانشگاه Auckland دارای نه مدارس و دانشکده ها : 
هنر (از جمله تاریخ ، زبان ، سیاست) 
دانشکده بازرگانی (شامل حسابداری ، اقتصاد ، اطلاعات ، بازاریابی) خلاق و هنر و صنایع (شامل معماری ، هنرهای زیبا ، موسیقی ، برنامه ریزی) 
آموزش و پرورش (شامل اوایل دوران کودکی ، اولیه و ثانویه آموزش ، اجتماعی ، محل کار 
مهندسی (از جمله پزشکی ، الکترونیک ، برق ، مکاترونیک) 
قانون 
علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و بهداشت و درمان (شامل پرستاری) 
علوم (از جمله علوم رایانه ، علوم زیست محیطی ، غذا علوم ، علوم ورزشیالهیات 
بسیار معیارهای ورودی انتخابی به این معناست که دانشگاه Auckland نگهداری از بالاترین استانداردهای در تحویل برنامه و آموزش و پرورش با کیفیت.

خوش آمدید به نیوزیلند 
زلاند نو مدرن ، انگلیسی صحبت کردن با یک کشور میراث غنی فرهنگی است. با وجود جمعیت نسبتا کمی از 4.2 میلیون نفر در اطراف ، نیوزیلند تبدیل شده است در جهان مشهور در زمینه های مختلف از جمله کشف های علمی ، ورزشی و دستاوردهای پویا اصلاحات سیاسی و اقتصادی. 
نیوزیلند در جنوب اقیانوس آرام حدود 2200 کیلومتر در شرق استرالیا واقع شده است و از دو جزیره اصلی است جزیره ی شمالی و جزیره جنوبی.  
زلاند نو خانه به برخی از دنیای متنوع و خیره کننده ترین منظره های طبیعی است. شما می توانید لذت استراحت در سواحل ماسه ای سفید ، snorkelling در ذخایر طبیعی ودست نخورده دریایی ، قدم زدن در میان خرده سرسبز سبز جنگل های استوایی ، اسکی و یا اسنوبورد پایین آتشفشانی کوه پوشیده از برف و یا یخچالهای طبیعی در سراسر کهن. زندگی در نیوزیلند عرضه فرصت های بسیاری را برای مسافر و مخاطره طلب.  
اوکلند بزرگترین شهرستان نیوزیلند با جمعیتی حدود 1.4 میلیون نفر ، و قطب های اقتصادی این کشور است. 
Auckland منحصر به فرد است و موقعیت جغرافیایی بدان معنی است که شما می توانید در شهرستان های بزرگ زندگی میکنند ، اما هنوز هم می شود در ظرف نیم ساعت از سواحل خیره کننده ، در کوهستان دوچرخه آهنگ ، پیاده طبیعت و جزایر نیمه گرمسیری بهره برد. 
این شهرستان دارای کافه ها بزرگ ها ، رستوران ها و بارها ، تئاتر عالی ، گالری و موزه ها ، خرید و فوق العاده رنگارنگ و اهل جزایر پلینزی آسیایی تأثیرات فرهنگی است. 
اگر شما به ورزش هستید ، Auckland میزبان بسیاری از رویدادهای ورزشی ملی و بین المللی از جمله جام جهانی راگبی در سال 2011. کارشما به عنوان یک دانشجوی بین المللی میتوانید تا 20 ساعت در هفته کار کنید.  
ورزشی 
در محیط دانشگاه هستند در اطراف وجود دارد 100 باشگاه و جوامع ، گرفته از انجمن های فرهنگی ، از سراسر جهان ، به باشگاه را برای tramping ، canoeing ، عکاسی ، فیلم و یوگا. اگر تناسب اندام و ورزش چیزی است که در ادامه خود ، از مرکز ساخت مجدد دارای طیف بزرگی از امکانات و خدمات ، از جمله سالن ورزشی ، سالن ورزش ، کوهنوردی و دیواره aerobics. دیدار دانش آموزان و به رقابت در برابر شخص خود را در یکی از این مرکز در باشگاه ورزشی اجتماعی از جمله فوتبال ، راگبی ، بسکتبال ، بدمینتون و netball. 

پشتیبانی از شبکه گسترده دانشجویان دور شدن از خانه است که به اندازه کافی از یک چالش را در خود. به همین دلیل است که در این دانشگاه دارای امکانات و یک طیف گسترده در حمایت از ارائه به دانشجویان بین المللی ، هر زمینه و یا شما را برآورده کند. تیم ما بین المللی و پشتیبانی هیات دانشجویی در دسترس هستند تا شما را با هر چیزی که از جمله مشاوره تحصیل ، مهاجرت ، بهداشت ، پول ، مسکن و حمایت شخصی باید کمک کند. نیز وجود دارد که در ساعت 24 و 7 روز هفته با شماره های اضطراری می کند اگر شما نیاز به کمک فوری و یا برای صحبت کردن با کسی. 

حداقل شرایط را برای تسلط به زبان انگلیسی: مقطع کارشناسی 
6.0 آیلتس هیچ گروه کمتر از 5.5 
کامپیوتر بر اساس تافل 213 ، TWE 4.5 
کاغذ بر اساس تافل 550 ، TWE 4.5 
اینترنت بر اساس تافل 80 ، نوشتن و 21 

کارشناسی ارشد 
6.5 آیلتس هیچ گروه کمتر از 6.0 
کامپیوتر بر اساس تافل 233 ، TWE 4.5 
کاغذ بر اساس تافل 575 ، TWE 4.5 
  مقطع کارشناسی 
6.0 آیلتس هیچ گروه کمتر از 5.5 
کامپیوتر بر اساس تافل 213 ، TWE 4.5 
کاغذ بر اساس تافل 550 ، TWE 4.5 
اینترنت بر اساس تافل 80 ، نوشتن و 21 

کارشناسی ارشد 
6.5 آیلتس هیچ گروه کمتر از 6.0 
کامپیوتر بر اساس تافل 233 ، TWE 4.5 
کاغذ بر اساس تافل 575 ، TWE 4.5 

RE: پذیرش از دانشگاه اوکلند نیوزلند (The University of Auckland) - پاییز - 17-05-2015

سلام.
من از دانشگاه اوکلند  ( دانشکده مهندسی)آفر شرطی گرفتم و این فرصت رو دارم که یا آیلتسمو تحویل بدم یا در دوره زبان اونجا که 10 هفته هست شرکت کنم. رزومه کاری من پر از تحقیقات مربوط به رشته ام هست. اما معدل لیسانسم کمه 14:63. معدل ارشدم 17:52 از دانشگاه تهرانه. مقاله چاپ شده در مجله داخلی دارم. ولی isi ندارم. یکبار اسکالرشیپ رو ریجکت شدم و پیشنهاد استفاده از اسکالرشیپهای دیگه بهم داده شد. نمی دونم بتونم در بدو ورود فاند بگیرم یا نه. ولی احتمالا اگر برم و شروع کنم دوره رو آیا شرایطی هست که مسئله مالی رو پوشش بده . چون میدونم دانشگاه امکانات مالی برای خانومهایی که از نظر مالی مشکل دارند و تحصیل میکنند رو داره. در واقع اگر مسئله اسکالرشیپ برای من حل بشه من قبل از ژانویه باید برم.
متاسفانه هیچ منبعی هم برای راهنمایی کامل ندارم و دارم فرصتم رو از دست میدم.
ممنون میشم اگه بتونم از شما راهنمایی بگیرم.

RE: پذیرش از دانشگاه اوکلند نیوزلند (The University of Auckland) - mechanical-eng - 15-04-2016

سلام و عرض ادب
توی قسمت PhD entry requirement نوشته که:
An engineering masters degree with first class or second class (division 1) honours
منظورش چیه دقیقاً؟ چون از طرفی نوشته که یا معادلش در دانشگاه های دیگر؟! مخصوصا اون division?!
ممنون

RE: پذیرش از دانشگاه اوکلند نیوزلند (The University of Auckland) - Matinking - 15-04-2016

(15-04-2016, 09:01 PM)mechanical-eng نوشته: سلام و عرض ادب
توی قسمت PhD entry requirement نوشته که:
An engineering masters degree with first class or second class (division 1) honours
منظورش چیه دقیقاً؟ چون از طرفی نوشته که یا معادلش در دانشگاه های دیگر؟! مخصوصا اون division?!
ممنون

سلام

اگر دوره های کارشناسی و ارشدی که در ایران گذروندید به ترتیب معادل دوره های معمول 4 و 2 ساله به تعداد واحد های استاندارد بودن و در هر دو تز داشتید، این requirement رو pass هستید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: پذیرش از دانشگاه اوکلند نیوزلند (The University of Auckland) - لاله11 - 19-09-2017

@blur
سلام
من از استادی در نیوزلند اکی اولیه گرفتم
و فقط گفته تز ارشدتو برام بفرست
که من باید وقت بذارم و سیصد صفحرو ترجمه کنم
از طرفی دارم برای امریکا و اروپا و کانادا هم اقدام می کنم
این دانشگاه آکلنده میخوام ببینم ایا این درست شد برم البته با فاند
یا میشه دیفر کرد
یا کلا بی خیال شم
چون هدف اصلیم امریکاست و نمیخوام برای نه ماه زودتر رفتن امریکارو ازدست بدم
از طرفی برام مهمه که از هرجا پذیرش میگیرم بعدش بتونم برم امریکا پست داک و هییت علمی بشم
ایا در نیوزلند اینا میشه یا نه یادم رفت جی ار ای هم دادم هی باخودم میگم حیفه اینهمه زحمتی که کشیدی برای جی ار ای الان پاشی بری نیوزلند Angry
کلا هیچی ازش نمیدونم
مرسی

RE: پذیرش از دانشگاه اوکلند نیوزلند (The University of Auckland) - blur - 21-09-2017

(19-09-2017, 11:04 AM)لاله11 نوشته: @blur
سلام
من از استادی در نیوزلند اکی اولیه گرفتم
و فقط گفته تز ارشدتو برام بفرست
که من باید وقت بذارم و سیصد صفحرو ترجمه کنم
از طرفی دارم برای امریکا و اروپا و کانادا هم اقدام می کنم
این دانشگاه آکلنده میخوام ببینم ایا این درست شد برم البته با فاند
یا میشه دیفر کرد
یا کلا بی خیال شم
چون هدف اصلیم امریکاست و نمیخوام برای نه ماه زودتر رفتن امریکارو ازدست بدم
از طرفی برام مهمه که از هرجا پذیرش میگیرم بعدش بتونم برم امریکا پست داک و هییت علمی بشم
ایا در نیوزلند اینا میشه یا نه یادم رفت جی ار ای هم دادم هی باخودم میگم حیفه اینهمه زحمتی که کشیدی برای جی ار ای الان پاشی بری نیوزلند Angry
کلا هیچی ازش نمیدونم
مرسی
سلام. اولا: شما به استاد گفتید تزهای ما به فارسیه و فقط ابسترکت انگلیسی داریم و ایشون گفتن ترجمه ش کن؟ من تابحال ندیدم استادی بگه بشین تز ارشدتو تمام و کمال ترجمه کن برام بفرست. شاید یه خلاصه ای بخوان که موضوع دستشون بیاد.
دوما: شما اگر هدف آخرت آمریکاست بهتره که PhD رو هم همونجا برین تا اینکه دکتری رو برین نیوزیلند بعد چند ماه بعد برین آمریکا یا اینکه بعد PhD برین. ولی بهرحال شما می تونید اپلای کنید ببینید اصلا اسکولارشیپ رو می گیرین یا نه. تا بعد بتونید تصمیم بگیرید. چون به این راحتیا هم نیست گرفتن اسکولارشیپ از اونجا. ضمنا برای دیفر شما می تونید ایمیل بزنید از graduate office سوال کنید. این به قانون دانشگاه و اسکولارشیپی که می گیرید بستگی داره. ولی معمولا تا یک ترم راه میان.