آکادمیا کافه
نسخه موبایل فروم - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: راهنما و قوانین استفاده از انجمن (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86)
+--- موضوع: نسخه موبایل فروم (/Thread-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85)

صفحات 1 2 3

نسخه موبایل فروم - Babak - 18-06-2012

نسخه موبایل فروم راه‌اندازی شده و وقتی شما از طریق مرورگرهای موبایل وارد سایت بشید، سایت به صورت خودکار نسخه موبایل رو نمایش خواهد داد. بعضی از امکانات سایت در نسخه موبایل موجود نیست، اما نسخه موبایل خواندن پست‌ها و مطالب سایت رو روی دستگاه‌های موبایل با نمایشگرهای کوچک ساده می‌کنه.

در صورت تمایل به استفاده از نسخه اصلی سایت بر روی دستگاه‌های موبایل، می‌تونید نسخه موبایل رو به نسخه اصلی تغییر بدید. برای این کار وقتی که در نسخه موبایل هستید به پایین صفحه برید و لینک «Switch To Full Version» رو کلیک کنید.
همچنین می‌تونید تنظیماتش رو در قسمت «کنترل پنل کاربر» انجام بدید. برای این کار وارد کنترل پنل و سپس وارد قسمت «ویرایش تنظیمات» بشید و در قسمت «سایر تنظیمات» تیک گزینه «موقع استفاده از دستگاه‌های موبایل از نسخه موبایل سایت استفاده شود؟» رو بردارید و مطمئن بشید که «پوسته‌ی تالار» روی گزینه «MyBB GoMobile» تنظیم نشده باشه.

در صورت برخورد به مشکل یا نیاز به راهنمایی در مورد نسخه موبایل، لطفا سوال خودتون رو در ادامه همین موضوع بپرسید.

RE: نسخه موبایل فروم - Cortex - 18-06-2012

با تشكر از بابك عزيز بابت اين ورژن از سايت،
من سعى كردم عمده صفحاتش و امكاناتش رو بررسى كنم اما مشكل خاصى نديدم. سرعت و نظم بلاك ها از نسخه full در موبايل بسيار بيشتر هست.

فقط در نوار ابزار بالا در قسمت كنترل پنل كاربرى و پيام خصوصى كلمات فارسى نشدن، و همچنين لاگ هاى مديريتى؛البته اين نمي تونه مشكل باشه اما من چيز ديگه اى پيدا نكردم.
اضافه كنم كه من با سيستم عامل iOS 5.0.1 بررسى كردم.
ارادتمند

RE: نسخه موبایل فروم - AVA - 18-06-2012

ممنون بابک جان
در مورد تنظیماتی که گفتین آبا لازم هست تغییرات دیگه ای در گزینه های بخش تنظیمات داد. چون من یه بار با موبایلم log in شدم . تیک مربوط به عدم استفاده از نسخه موبایل و برداشتم و روی لینک switch to full version کلیک کردم ولی بعد از اون که امتحان کردم وقتی با موبایلم یا PC وارد فروم میشم باز هم نسخه موبایل نمایش داده میشه. برای اینکه تنظیمات رو برای نسخه اصلی فروم انجام چه کار باید بکنم ؟
مرسی

RE: نسخه موبایل فروم - Babak - 18-06-2012

با توجه به این که وقتی با PC هم وارد می‌شید باز نسخه موبایل رو نشون می‌ده، حدس می‌زنم که شما در تنظیمات «پوسته‌ی تالار» رو گزینه «MyBB GoMobile» انتخاب کرده باشید. اگر این طوره لطفا این گزینه رو به «پیش‌فرض تالار» تغییر بدید.

RE: نسخه موبایل فروم - AVA - 19-06-2012

ممنون بابک جان. تنظیمات رو طبق راهنمایی شما تغییر دادم و نسخه موبایل تبدیل به نسخه اصلی شد.

RE: نسخه موبایل فروم - Cortex - 20-06-2012

بابك جان ديتابيس نتايج پذيرش رو در نسخه موبايل نمي بينم، امكانش هست نشون داده بشه؟ درحد يك لينك.
ممنون

RE: نسخه موبایل فروم - Babak - 20-06-2012

امید جان
من لینک نتایج پذیرش رو به نسخه موبایل اضافه کردم. البته واضحه که نتایج پذیرش همیشه به صورت کامل دیده می‌شه و نسخه موبایل براش وجود نداره.

RE: نسخه موبایل فروم - mahyarelc - 22-06-2012

بابك جان من امكان تشكر رو نديدم

RE: نسخه موبایل فروم - Bahram - 22-06-2012

برای من ارسال "پاسخ سریع" کار نمیکنه. و حتما باید از روش کلاسیک برای ارسال پست استفاده کنم. آیا بقیه دوستان هم به این مشکل برخوردند؟

RE: نسخه موبایل فروم - Babak - 22-06-2012

(22-06-2012, 05:51 AM)mahyarelc نوشته: بابك جان من امكان تشكر رو نديدم
مهیار جان
امکان دادن امتیاز به ارسال‌ها در نسخه موبایل وجود نداره. همون طور که در پست اول گفتم، نسخه موبایل امکانات اصلی و اولیه سایت رو داره ولی تمام امکانات نسخه اصلی در نسخه موبایل نیست.

(22-06-2012, 07:03 AM)Bahram نوشته: برای من ارسال "پاسخ سریع" کار نمیکنه. و حتما باید از روش کلاسیک برای ارسال پست استفاده کنم. آیا بقیه دوستان هم به این مشکل برخوردند؟
بهرام جان
من امتحان کردم و برای من بدون مشکل کار می‌کنه. کس دیگه‌ای به چنین مشکلی برخورد کرده؟