آکادمیا کافه
GRE General 2012–13 Paper-based Test Dates - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+---- موضوع: GRE General 2012–13 Paper-based Test Dates (/Thread-GRE-General-2012%E2%80%9313-Paper-based-Test-Dates)

GRE General 2012–13 Paper-based Test Dates - Pink Floyd - 10-06-2012

درود
تاریخ های امتحان برای Paper در روزهای زیر برگزار میشه:
  • شنبه 27 مهر ماه 1391
  • شنبه 27 آبان ماه 1391
  • شنبه 21 بهمن 1391

RE: GRE General 2012–13 Paper-based Test Dates - ahmadpashaei - 11-06-2012

(10-06-2012, 03:12 PM)Pink Floyd نوشته: درود
تاریخ های امتحان برای Paper در روزهای زیر برگزار میشه:
  • شنبه 27 مهر ماه 1391
  • شنبه 27 آبان ماه 1391
  • شنبه 21 بهمن 1391
با سلام
27 آبان امتحان بدیم حدود دهه اول دی کارنامه حاضر میشه؟! برای ددلاینهای آمریکا و کانادا و اسکاندیناوی مشکل پیش نمیاد؟

RE: GRE General 2012–13 Paper-based Test Dates - MaMi - 11-06-2012

(11-06-2012, 12:50 AM)ahmadpashaei نوشته: با سلام
27 آبان امتحان بدیم حدود دهه اول دی کارنامه حاضر میشه؟! برای ددلاینهای آمریکا و کانادا و اسکاندیناوی مشکل پیش نمیاد؟
(تجربه یکی از دوستان من) دانشگاه ها از زمان های برگزاری امتحان GRE خبر دارند و اگر تنها مورد غایب (!) در پرونده شما نمره GRE باشه، کمی تامل و صبر خواهند کرد...البته بستگی به دانشگاه و حتی دپارتمان مربوطه هم دارد.

RE: GRE General 2012–13 Paper-based Test Dates - Karim - 11-06-2012

(11-06-2012, 01:17 AM)MaMi نوشته:
(تجربه یکی از دوستان من) دانشگاه ها از زمان های برگزاری امتحان GRE خبر دارند و اگر تنها مورد غایب (!) در پرونده شما نمره GRE باشه، کمی تامل و صبر خواهند کرد...البته بستگی به دانشگاه و حتی دپارتمان مربوطه هم دارد.

درود بر شما،
لزوما اینطوری نیست که دانشگاه از زمان برگزاری جی آر یی در ایران خبرداشته باشند زیرا در ایران فقط فرم کاغذی برگزار میشه در حالی که بقیه جاهای دنیا اکثرا فرم کامپیوتری برگزار میگردد و بیشتر از سه بار در سال این آزمون برگزار می شود.
از طرفی در صورتی که نمره جی آر یی در پرونده کم باشد به احتمال زیاد پرونده ناقص تلقی می شود مگر بصورت ایمیل بهشون اطلاع دهید که نمره دیرتر ریپورت میشود. والبته هیچ تضمینی هم و جود ندارد که قبول کنند نمره دیرتر ریپورت شود زیرا صدها و بلکم هزاران متقاضی وجود دارد و اینطور نیست که پرونده یکنفررا کنار بگذارند تا هر وقت نمره جی آر ی اومد بررسی کنند .حتی برخی از دانشگاههازودتر از ددلاین اعلام شده شروع به بررسی پرونده ها می کنند.
و اینکه اگر هم در ایمیل قبول کنند که اشکال نداره نمره دیر ریپورت بشه بازهم نمیشه 100% روی حرفشون حساب کرده چون در فصل بررسی پرونده ها اونقدر تعداد پرونده زیاد میشه که استثنا قایل شدن برای یک داوطلب خاص بعید بنظر میرسه مگر اینکه چندین نفر داوطلب نمرشون دیر ریپورت بشه که اینهم بعیده چون کسانی که جنرال کامپیوتری می دهند زودتر از ددلاین نمرشون ریپورت میشه.

نتیجه گیری: بهتر است برای جی آریی مهر ماه برنامه ریزی شود.چون جی آریی آبان ماه(نوامبر) همواره این ریسک رو داره که دانشگاههای با ددلاین دسامبر از دست داده بشود. اما اگه دانشگاههایی که قصد اپلای دارید ددلاین ژانویه به بعد رو دارند آبان ماه وحتی فوریه(برای دانشگاههایی که قبول کرده اند دیرتر نمره ریپورت بشه) هم میشه امتحان داد.

شاد باشید

RE: GRE General 2012–13 Paper-based Test Dates - Karim - 11-06-2012

احمد جان
بهتره ددلاین دانشگاههای رو که میخای اپلای کنی از الان مشخص کنی تا بر اساس اون واسه بهترین تاریخ امتحانات برنامه ریزی کنی
تا خدایی نکرده در فصل اپلای دچارمشکلات ناشی از دیر حاضر شدن نمرات نشوی.

شاد باشی

RE: GRE General 2012–13 Paper-based Test Dates - Mike - 11-06-2012

نمرات هر ماه ۲ بار (هر ۲ هفته ۱ بار) از طریقه سی‌دی به دانشگاه‌های انتخابی ارسال میشوند.

RE: GRE General 2012–13 Paper-based Test Dates - ahmadpashaei - 11-06-2012

(11-06-2012, 07:13 AM)Mike نوشته: نمرات هر ماه ۲ بار (هر ۲ هفته ۱ بار) از طریقه سی‌دی به دانشگاه‌های انتخابی ارسال میشوند.
خیلی خلاصه و کمی گنگ بود! خود ETS اینکارو می کنه دیگه؟! خوب به هر حال اینم میدونم که نمرات امتحان کاغذی حدود 6 هفته بعد از امتحان حاضر میشه Dodgy بعد از اون زمان 6 هفته ای هست که حالا دو هفته در میون نمرات رو با CD ریپورت می کنن برای دانشگاه ها دیگه؟

RE: GRE General 2012–13 Paper-based Test Dates - Behnoush - 11-06-2012

(11-06-2012, 08:59 AM)ahmadpashaei نوشته: خیلی خلاصه و کمی گنگ بود! خود ETS اینکارو می کنه دیگه؟! خوب به هر حال اینم میدونم که نمرات امتحان کاغذی حدود 6 هفته بعد از امتحان حاضر میشه Dodgy بعد از اون زمان 6 هفته ای هست که حالا دو هفته در میون نمرات رو با CD ریپورت می کنن برای دانشگاه ها دیگه؟
من پارسال که امتحان دادم وقتی نمره انلاین اماده شد و پروفایل رو چک کردم دیدم چندروز قبل از اون برای دانشگاه هایی که موقع ثبت نام مشخص کرده بودم فرستادن. چون توی پروفایل تاریخی که نمره برای گیرنده ارسال شده مشخص بود. ولی اینکه به ددلاین برسید یا نه کاملا بستگی به دانشگاهی که میواید اپلای کنید داره و اینکه ددلاینش کی هست. من سال اول آبان امتحان دادم و یادمه به بعضی ددلاین ها نرسیدم. بخصوص اگه بخواید درخواست ریپورت اضافه کنید . ولی سال دوم مهر امتحان دادم و به همه ددلاین هایی که میخواستم رسیدم.

RE: GRE General 2012–13 Paper-based Test Dates - MaMi - 11-06-2012

(11-06-2012, 01:17 AM)MaMi نوشته: (تجربه یکی از دوستان من) دانشگاه ها از زمان های برگزاری امتحان GRE خبر دارند و اگر تنها مورد غایب (!) در پرونده شما نمره GRE باشه، کمی تامل و صبر خواهند کرد...البته بستگی به دانشگاه و حتی دپارتمان مربوطه هم دارد.
(11-06-2012, 03:28 AM)Karim نوشته: لزوما اینطوری نیست که دانشگاه از زمان برگزاری جی آر یی در ایران خبرداشته باشند زیرا در ایران فقط فرم کاغذی برگزار میشه در حالی که بقیه جاهای دنیا اکثرا فرم کامپیوتری برگزار میگردد و بیشتر از سه بار در سال این آزمون برگزار می شود....
من تکمیل میکنم حرفم رو (چون امروز از دوستم پرسیدم موضوع تاخیر ارسال نمره GRE اش رو)
حرف شما درسته کریم جان، ایشون چون رزومه نسبتا خوبی داشت، به مسئول دپارتمان ایمیل زده بوده و شرایطش رو گفته بود (1-تاریخ امتحان 2-امتحانی که داده Paper Based است و مدتی طول خواهد کشید تا جواب به دانشگاه ارسال بشه) و خودش هم میگفت جالب بود براش که دپارتمان مربوطه موافقت کرد با این موضوع!
به هر حال و با توجه به تجربیات دوستان Smile به نظر من هم منطقی تر خواهد بود که مهرماه امتحان داد تا دغدغه نرسیدن نمره به دانشگاه ها وجود نداشته باشه Smile