آکادمیا کافه
سوالات پیرامون ووچر نامبر (Voucher number) و مراکز فروش آن - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: TOEFL (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-TOEFL)
+----- انجمن: آزمون iBT (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-iBT)
+----- موضوع: سوالات پیرامون ووچر نامبر (Voucher number) و مراکز فروش آن (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D9%88%D9%88%DA%86%D8%B1-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%A8%D8%B1-Voucher-number-%D9%88-%D9%85%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A2%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7

RE: سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT - blur - 06-03-2014

(06-03-2014, 05:30 PM)'elahe' نوشته: سلام من سایت امیر بهادر رو امروز چک کردم و نوشته بود که تا تاریخ 20 اسفند ووچر تافل به مبلغ 595 تومن فروخته می شه
آیا این قیمت در تمام مراکز یکسان است؟
وقتی ووچر را خریداری میکنیم ، باید دقیقا تاریخ آزمون رو مشخص کنیم ؟ یا مثلا می شه بعدا با توجه به زمانی که به آمادگی کافی رسیده ایم در آزمون شرکت کنیم؟ ( البته نوشته بود مدت اعتبار یکسال هست) بعد فقط باید در مرکز امیر بهادر آزمون داده بشه یا فرقی نمی کنه؟
به نظرتون بخرم از الان ؟ شاید سال دیگه خیلی گرون تر شه Big Grin

قیمت ووچر رو می تونید با مراکز دیگه که ووچر می فروشن مقایسه کنید خودتون. میتونه متفاوت باشه.
نیازی نیست که وقتی ووچر می خرید تاریخش رو مشخص کنید همونطور که گفته شده تا یک سال با اون ووچر می تونید ثبت نام کنید. محدودیتی از لحاظ محل امتحان نباید وجود داشته باشه. سوال آخرتون رو هم کسی نمیتونه جواب بده! چون بستگی به نرخ دلار داره.

RE: سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT - فرید - 06-03-2014

(06-03-2014, 05:30 PM)'elahe' نوشته: سلام من سایت امیر بهادر رو امروز چک کردم و نوشته بود که تا تاریخ 20 اسفند ووچر تافل به مبلغ 595 تومن فروخته می شه
وقتی ووچر را خریداری میکنیم ، باید دقیقا تاریخ آزمون رو مشخص کنیم ؟ یا مثلا می شه بعدا با توجه به زمانی که به آمادگی کافی رسیده ایم در آزمون شرکت کنیم؟ ( البته نوشته بود مدت اعتبار یکسال هست) بعد فقط باید در مرکز امیر بهادر آزمون داده بشه یا فرقی نمی کنه؟

در مورد قیمت کسی نمی تونه پیش بینی کنه چون وابسته به دلار ولی سنجش از روز اولی که دوباره فروش ووچر راه انداخت تا الان قیمت ثابت 600000 تومان گذاشته واصلا تغییر نداده. یعنی اگر تحولات دلار خیلی نباشه قیمت ثابت. اینکه از امیر بهادر الان بخری بخاطر این تخفیف کار منطقی نیست چون 5 تومن ارزش این نداره که یک ووچر که ممکن استفاده نکنی بگیری و با ضرر بفروشی یا اینکه مثل پارسال بگن ووچرها باطل شد کلی مشکل افراد برخوردند. اگه قطعا می خوای امتحان بدی مثلا تا 6 ماه دیگه خوب خریدنش بصرفه است البته باید از همه جا که ازمون برگزار می کنند قیمت بپرسی و ارزون ترین بخری.

RE: سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT - Leopold - 06-03-2014

من خودم تجربه تلخی از وچر دارم که اینجا نوشتم. الان نزدیک 3 ماه که ای تی اس وچر من کنسل کرده ولی هنوز سنجش پول من نداده. 

RE: سوالات پیرامون ووچر نامبر (Voucher number) و مراکز فروش آن - giga - 14-05-2014

سلام الان قیمت ووچر کسی میدونه چنده؟

RE: سوالات پیرامون ووچر نامبر (Voucher number) و مراکز فروش آن - fortunate - 11-06-2014

میبخشید یه سوال! در طول سال همیشه ووچر رو سنجش میفروشه؟ یا فقط چندماه در سال فروش داره؟ آخه من برای مهر میخوام ووچر بخرم،هرچند میدونم یکسال وقت داره،میترسم فعلا از امیربهادر و بقیه جاها تهیه نکنم و از اونورم سنجش تا مهر ووچر نفروشه !

RE: سوالات پیرامون ووچر نامبر (Voucher number) و مراکز فروش آن - Leopold - 11-06-2014

معمولا وقتی وچرهای سنجش تموم میشه، 2-3 هفته بعدش مجددا تو سایتشون واسه فروش میذارن. بهتره از طریق کردیت کارت این شرکت ها واسه ثبت نام تافل استفاده کتید شاید 20 تومنی گرونتر دربیاد ولی اگه به هر دلیلی امتحانتون کنسل شد یا خواستید کنسلش کنید پولش برمیگرده به کارته وگرنه گرفتن ریفاند از این سازمان سنجش مصیبته.
(11-06-2014, 12:41 PM)'fortunate' نوشته: میبخشید یه سوال! در طول سال همیشه ووچر رو سنجش میفروشه؟ یا فقط چندماه در سال فروش داره؟ آخه من برای مهر میخوام ووچر بخرم،هرچند میدونم یکسال وقت داره،میترسم فعلا از امیربهادر و بقیه جاها تهیه نکنم و از اونورم سنجش تا مهر ووچر نفروشه !

[برش] مسائل مرتبط با ثبت نام iBT و پروفایل در سایت ETS - sunflower - 17-08-2014

من می رم رو سایت سازمان سنجش برای خرید ووچر . روی لینک خرید ووچر تافل کلیک می کنم صفحه ای باز می شه که برای خرید است. اسم همه نوع امتحانی است الا تافل. شماره های سازمان سنجش هم قربوش برم 24 ساعته اشغاله. نمی دونم چیکار کنم. مشکل چیه؟

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام iBT و پروفایل در سایت ETS - reza_1st - 18-08-2014

(17-08-2014, 11:00 PM)'sunflower' نوشته: من می رم رو سایت سازمان سنجش برای خرید ووچر . روی لینک خرید ووچر تافل کلیک می کنم صفحه ای باز می شه که برای خرید است. اسم همه نوع امتحانی است الا تافل. شماره های سازمان سنجش هم قربوش برم 24 ساعته اشغاله. نمی دونم چیکار کنم. مشکل چیه؟

امیربهادر جدیداً ووچر می‌فروشه، هفته قبل یکی از دوستان خریده بود. از اونجا هم می‌تونید بخرید.
موفق باشین

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام iBT و پروفایل در سایت ETS - فرید - 18-08-2014

(17-08-2014, 11:00 PM)'sunflower' نوشته: من می رم رو سایت سازمان سنجش برای خرید ووچر . روی لینک خرید ووچر تافل کلیک می کنم صفحه ای باز می شه که برای خرید است. اسم همه نوع امتحانی است الا تافل. شماره های سازمان سنجش هم قربوش برم 24 ساعته اشغاله. نمی دونم چیکار کنم. مشکل چیه؟

سنجش چون قیمتش خیلی ارزون تر از جاهای دیگه هست هر دفعه که برای فروش باز می کنند، خیلی زود تموم میشه. البته ووچری که من خریدم از اعتبارش سه ماه بیشتر نمونده (جالب که اینقدر این ووچرها نگه داشتند حالا دارند با قیمت پایین می فروشند). می تونید صبر کنید تا دوباره سیستمشون باز کنند. یا اینکه از جای دیگه گرون تر بخرید یا از دوستانی که خریدند می تونید بخرید.

RE: سوالات پیرامون ووچر نامبر (Voucher number) و مراکز فروش آن - elahe - 18-08-2014

بچه ها من 2 ماه پیش از سنتر دانشگاه شیراز ووچر خریدم 500 تومان
در صورتی که امیر بهادر همونه موقع 650 بود.
وارد کردم ثبت نام کردم و هیچ مشکلی ام نداشت.
یه پرس وجو بکنید شاید داشته باشه.
http://www.shirazu.ac.ir/?page_id=3114&menu_id=1&menu_item_id=39