آکادمیا کافه
نظرات شما راجب آمادگی برای آزمون تافل iBT بدون کلاس زبان رفتن - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: TOEFL (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-TOEFL)
+----- انجمن: آزمون iBT (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-iBT)
+------ انجمن: مشاوره و رفع اشکال iBT (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%84-iBT)
+------ موضوع: نظرات شما راجب آمادگی برای آزمون تافل iBT بدون کلاس زبان رفتن (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%B1%D8%A7%D8%AC%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%81%D9%84-iBT-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86)

صفحات 1 2 3 4

RE: نظرات شما راجب آمادگی برای آزمون تافل ibt بدون کلاس زبان رفتن - مهمان - 07-10-2015

دوستان عزیز!
اگر مایلید از طریق نرم افزار اسکایپ تمرین مکالمه داشته باشیم.
اینم اسکایپ من:
ahmad.ahmadyar9
viber/whatsapp/line/wehcat: 0093782855426

RE: نظرات شما راجب آمادگی برای آزمون تافل ibt بدون کلاس زبان رفتن - nader - 07-10-2015

(07-10-2015, 10:55 AM)مهمان نوشته: دوستان عزیز!
اگر مایلید از طریق نرم افزار اسکایپ تمرین مکالمه داشته باشیم.
اینم اسکایپ من:
ahmad.ahmadyar9
viber/whatsapp/line/wehcat: 0093782855426

درود
مدیر عزیز @Emir هر شب روی اسکایپ تمرین مکالمه دارن با ایشون کنتاکت بشید

RE: نظرات شما راجب آمادگی برای آزمون تافل ibt بدون کلاس زبان رفتن - akbar_saeedi - 11-11-2015

یک مورد که تو ذهنمه راجب این تاپیک اینه ک به نظر من..یکی از مشکلات self studying اینه ک در این روش اکثر ما بصورت passive زبان میخونیم نه active..  منظورم اینه از دایره راحتیمون جلوتر نمیریم...چون  ذهن انسان ذاتا بصورت عادی نمیخواد دنبال دردسر یاد گرفتن چیزای جدید باشه!! برا همینه ک اکثر اونایی ک میرن کلاس اسپیکینگ و رایتینگ قوی تری دارن..چون مجبورن بخونن و تمرین کنن.. اما در منزل کنار میوه های خوشمزه لیسنینگ گوش دادن بیشتر مزه میده..!! چون فقط باید گوش بدی و راحتتر از اسپیکینگه
پس ب نظر من اگه ادم میخواد به هر دلیلی کلاس نره باید واقعن به اندازه کافی به هدفشو برنامه زبان خوندنش هیجان و انگیزه بده ک ذهنشو وارد چالش تمرین اسپیکینگ و رایتینگ هم بکنه..

RE: نظرات شما راجب آمادگی برای آزمون تافل ibt بدون کلاس زبان رفتن - Davlish - 04-12-2015

سلام دوستان مزاحم همیشگی برگشت D: امیدوارم حالتون خوب باشه

یه سوالی داشتم در مورد زبان انگلیسی این فروم به نظرم مناسب اومد که مطرح کنم

من میخواستم شروع کنم به یادگیری زبان برای تافل آی بی تی منتهی نمیدونم از کجا شروع کنم دو سه سال وقت برای آزمون دارم واسه همین زود شروع کردم تا به مشکلی بر نخورم. سطح زبان خودم در حد قابل قبوله تو دوران کارشناسی اصلا مشکل زبان نداشتم ولی آزمون ارشد برام سخت بود 30 درصد زدم!!!! کلاس خصوصی و آموزشگاه هم نمیتونم برم. 

ممنون میشم کمکم کنید.

RE: نظرات شما راجب آمادگی برای آزمون تافل ibt بدون کلاس زبان رفتن - Emir - 04-12-2015

(11-11-2015, 11:45 PM)akbar_saeedi نوشته: یک مورد که تو ذهنمه راجب این تاپیک اینه ک به نظر من..یکی از مشکلات self studying اینه ک در این روش اکثر ما بصورت passive زبان میخونیم نه active..  منظورم اینه از دایره راحتیمون جلوتر نمیریم...چون  ذهن انسان ذاتا بصورت عادی نمیخواد دنبال دردسر یاد گرفتن چیزای جدید باشه!! برا همینه ک اکثر اونایی ک میرن کلاس اسپیکینگ و رایتینگ قوی تری دارن..چون مجبورن بخونن و تمرین کنن.. اما در منزل کنار میوه های خوشمزه لیسنینگ گوش دادن بیشتر مزه میده..!! چون فقط باید گوش بدی و راحتتر از اسپیکینگه
پس ب نظر من اگه ادم میخواد به هر دلیلی کلاس نره باید واقعن به اندازه کافی به هدفشو برنامه زبان خوندنش هیجان و انگیزه بده ک ذهنشو وارد چالش تمرین اسپیکینگ و رایتینگ هم بکنه..

با سلام 

منم موافقم . و این به خود فرد هم بستکی داره . یکی که رنگ دوره های زبان رو ندیده چون واسش تافل  و زبان مهمه و میخوادکه نمره خوبی بگیره, خیلی سعی میکنه دامنه لغات رو ببره بالا و هی با بعضا با خودش یا دوستانش در اسکایپ یا بیرون مکالمه کنه . یا بخونه و واسه خودش لکچر بده .اینا باعث موفقیت فرد در مکالمه میشه. مهم فرد هستش که انگیزه کافی رو داشته باشه .

RE: نظرات شما راجب آمادگی برای آزمون تافل ibt بدون کلاس زبان رفتن - Emir - 04-12-2015

(04-12-2015, 06:43 PM)Davlish نوشته: سلام دوستان مزاحم همیشگی برگشت D: امیدوارم حالتون خوب باشه

یه سوالی داشتم در مورد زبان انگلیسی این فروم به نظرم مناسب اومد که مطرح کنم

من میخواستم شروع کنم به یادگیری زبان برای تافل آی بی تی منتهی نمیدونم از کجا شروع کنم دو سه سال وقت برای آزمون دارم واسه همین زود شروع کردم تا به مشکلی بر نخورم. سطح زبان خودم در حد قابل قبوله تو دوران کارشناسی اصلا مشکل زبان نداشتم ولی آزمون ارشد برام سخت بود 30 درصد زدم!!!! کلاس خصوصی و آموزشگاه هم نمیتونم برم. 

ممنون میشم کمکم کنید.
 با سلام 

دوست من بد نیست به پستای قبلی من جمله این پست یه نگاهی بندازین.
ممنون

RE: نظرات شما راجب آمادگی برای آزمون تافل ibt بدون کلاس زبان رفتن - Davlish - 06-12-2015

(04-12-2015, 08:51 PM)Emir نوشته:  با سلام 

دوست من بد نیست به پستای قبلی من جمله این پست یه نگاهی بندازین.
ممنون

ممنون واقعا کمک کردین منم از روش شما استفاده میکنم. یه سوال دیگه من اگه در کنار اینا زبان تخصصی بخونم مشکلی ایجاد میکنه؟؟ چون دانشجو ارشد فناوری اطلاعات هستم و چندتا از منابع هستن که اسانید تاکیید کردن بخونین,فارسیش هم موجود نیست.

RE: نظرات شما راجب آمادگی برای آزمون تافل ibt بدون کلاس زبان رفتن - Emir - 06-12-2015

(06-12-2015, 09:52 AM)Davlish نوشته: ممنون واقعا کمک کردین منم از روش شما استفاده میکنم. یه سوال دیگه من اگه در کنار اینا زبان تخصصی بخونم مشکلی ایجاد میکنه؟؟ چون دانشجو ارشد فناوری اطلاعات هستم و چندتا از منابع هستن که اسانید تاکیید کردن بخونین,فارسیش هم موجود نیست.

سلام . 
نه هیچ مشکلی نداره . شما مجبورین تخصصی رو بخونین .

RE: نظرات شما راجب آمادگی برای آزمون تافل iBT بدون کلاس زبان رفتن - gel - 08-01-2016

سلام
دوستان کتابهایی مثل Delta,IBT Barron's رو برای مطالعه خود خوان معرفی کردن اما این کتابها چند ورژن دارن
(مثلا کتاب دلتا seven prctice test,advance skill practice,Next generation) می شه لطفا راهنمایی کنید کدون رو بخونیم و این کتابها چه فرقی با هم می کنن؟؟
ممنون

RE: نظرات شما راجب آمادگی برای آزمون تافل iBT بدون کلاس زبان رفتن - Matinking - 08-01-2016

(08-01-2016, 10:41 PM)gel نوشته: سلام
دوستان کتابهایی مثل Delta,IBT Barron's رو برای مطالعه خود خوان معرفی کردن اما این کتابها چند ورژن دارن
(مثلا کتاب دلتا seven prctice test,advance skill practice,Next generation) می شه لطفا راهنمایی کنید کدون رو بخونیم و این کتابها چه فرقی با هم می کنن؟؟
ممنون

سلام

مورد به مورد متفاوت هست...

مثلا در مورد دلتا:

- کتاب seven practice test صرفا شامل 7 سری ازمون و پاسخ های اونهاست و معمولا در مرحله آخر برای سنجش توانایی ها کارا هست...

- کتاب next generation برای آشنایی با روش ها و تکنیک های سوالات مطروحه در هر skill مناسب هست...

- کتاب advance skill practice ویرایش قدیمی تر next generation هست...

در این موارد برای انتخاب درست، یا باید از افراد مطلع سوال بفرمایید یا به web page کتاب مورد نظر در سایت آمازون یا موارد مشابه مراجعه کنید با خوندن توضیحات مربوط به هر کدوم بینشون انتخاب بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم