آکادمیا کافه
آموزشگاه های معتبر برای تافل - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: TOEFL (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-TOEFL)
+---- موضوع: آموزشگاه های معتبر برای تافل (/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D9%81%D9%84)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

آموزشگاه های معتبر برای تافل - ahmadpashaei - 04-05-2012

با سلام.
من مدتی در فکر این بودم که به تفکیک آموزشگاه های معتبر برای آموزش دوره های تافل رو از طریق یک تاپیک اطلاع رسانی کرده و هرکس صرفا تجربه خودش رو بگه. بهتره به این فرمت جواب بدین تا نظم درستی داشته باشه:

1- نام آموزشگاهی که می رفتین یا میرین با ذکر شهر و شعبه و سالی که میرفتین(ذکر بازه زمانی مهمه)
2- متد آموزشی و کتبی که کار میکردین + کتب کمکی آموزشگاه
3- استادای خوبی که از اون آموزشگاه شناختید
4- از چه سطحی شروع و در چه سطحی به پایان بردین؟(شامل پیش تافل+تافل)
5- ارزیابی و مهارتی که واقعا بدست آوردین و شهریه آموزشگاه
6- چه نمره ای گرفتین در آزمون اصلی تافل(حتما نمره ها رو به تفکیک هر مهارت بفرمایید)؟
7- تاریخ و محل امتحان

RE: آموزشگاه های معتبر برای تافل - mehdana - 05-05-2012

سلام
بهترین کلاس واسه تافل در تهران به نظرتون کجاست؟
از خیلی ها امیر بهادر و آریانپور رو شنیدم اما تو بعضی فروم ها بچه ها گفته بودن راضی نیستن ها واقعا موندم پس کجا خوبه البته هر کسی یه عقیده و سلیقه ی متفاوتی داره شاید از نظر اونا بد بوده اما از نظر چند نفر دیگه خیلی خوب بوده باشه. بستگی داره از موسسه چی بخوای..... اما در کل یه خورده گیج شدم ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید
مرسی

RE: آموزشگاه های معتبر برای تافل - ahmadpashaei - 15-05-2012

میشه دوستان باتجربه که دوره ها رو گذروندن و یا امتحان دادن نظرشون رو بگن؟ تبلیغی در کار نیست و هدف راهنمایی هست.
با تشکر

RE: آموزشگاه های معتبر برای تافل - ahmadpashaei - 22-05-2012

سوالی دارم از اساتیدی که قبلا کلاسهای موسسه آریان پور و نیز علوم و فنون کیش شعبه (جردن) بلوار ناهید رو رفتن:
از این موسسات برای تافل کدوم استادا رو پیشنهاد میدین؟فقط سریع جواب بدین ممنون میشم.

RE: آموزشگاه های معتبر برای تافل - bzz - 28-05-2012

سلام بر همگی
این موسسه یکی از دوستان من داره میره خیلی خیلی خیلی راضی
میگه اگه بری 1 الی 2 ماه بخونی 100%نمره بلای 100 میاری
دوستم الان داره دوره فشرده اشو میره ---عادی ام داره (من میخوام برم با استادها صحبت کنم ببینم کدومشو برم بهتر-به نتیجه رسیدم اطلاع میدم)
این استاد ها هم اونجا درس میدن که میگه خیلی خوبه(خانم قوامی اگه اشتباه نگفته باشم--علی محمدی--حامد علایی)
مرکز آموزشهای آزاد دانشکده زبانهای خارجی دانشگاه تهران
سایت اشibtil.org نمیدونم چرا ف*ی*ل*ت*ر
تلفن:66412564-66412565

RE: آموزشگاه های معتبر برای تافل - ahmadpashaei - 28-05-2012

(28-05-2012, 01:25 PM)bzz نوشته: سلام بر همگی
این موسسه یکی از دوستان من داره میره خیلی خیلی خیلی راضی
میگه اگه بری 1 الی 2 ماه بخونی 100%نمره بلای 100 میاری
دوستم الان داره دوره فشرده اشو میره ---عادی ام داره (من میخوام برم با استادها صحبت کنم ببینم کدومشو برم بهتر-به نتیجه رسیدم اطلاع میدم)
این استاد ها هم اونجا درس میدن که میگه خیلی خوبه(خانم قوامی اگه اشتباه نگفته باشم--علی محمدی--حامد علایی)
مرکز آموزشهای آزاد دانشکده زبانهای خارجی دانشگاه تهران
سایت اشibtil.org نمیدونم چرا ف*ی*ل*ت*ر
تلفن:66412564-66412565
فقط محض اطلاع عرض کنم که ظاهرا بسیار کار درستن ولی دوره های ترمیک آیلتس و تافل هم دارن که شامل سه دوره هست:
pre Ielts/Toef l- Ielts/Toefl1 - Ielts/Toefl2 , و هر کدوم از این دوره ها برای آیلتس خودش دارای سه کورس listening&speaking و reading&writing و Grammar هست و هر کورس هم 2.5 ماه یعنی 10 هفته هست و هر روز 4 ساعت .برای تافل هم دارای 4 کورس هست که سه تاش گفته شد بعلاوه دوره Vocab که در کل نشان دهنده اینه که در دوره های ترمیک خیلی کار میشه و آوردن نمره بالا راحت به نظر میرسه ولی تعیین سطحش باید خیلی جدی باشه فکر کنم چون گفتن اول ساعت 13:30 بعد از ظهر speaking هست و ساعت 14 امتحان کتبی و پول تعیین سطحم 8000 تومانه و در ضمن روز تعیین سطح مثل سایت نیست و عوض شده،فقط روز اول تیر ساعت 13 باید اونجا باشن،در حالیکه در سایت زده 2 تیر!
هزینه های دوره ها پایینه ، ولی ترمیک ها چون طولانی هستن در کل زیاد میشن ولی فشرده ها واقعا با توجه به قیمت بقیه موسسات چیزی نیست مثلا برای تافل 60 ساعت فقط 204000 تومان!!!!

(28-05-2012, 03:15 PM)ahmadpashaei نوشته: فقط محض اطلاع عرض کنم که ظاهرا بسیار کار درستن ولی دوره های ترمیک آیلتس و تافل هم دارن که شامل سه دوره هست:
pre Ielts/Toef l- Ielts/Toefl1 - Ielts/Toefl2 , و هر کدوم از این دوره ها برای آیلتس خودش دارای سه کورس listening&speaking و reading&writing و Grammar هست و هر کورس هم 2.5 ماه یعنی 10 هفته هست و هر روز 4 ساعت .برای تافل هم دارای 4 کورس هست که سه تاش گفته شد بعلاوه دوره Vocab که در کل نشان دهنده اینه که در دوره های ترمیک خیلی کار میشه و آوردن نمره بالا راحت به نظر میرسه ولی تعیین سطحش باید خیلی جدی باشه فکر کنم چون گفتن اول ساعت 13:30 بعد از ظهر speaking هست و ساعت 14 امتحان کتبی و پول تعیین سطحم 8000 تومانه و در ضمن روز تعیین سطح مثل سایت نیست و عوض شده،فقط روز اول تیر ساعت 13 باید اونجا باشن،در حالیکه در سایت زده 2 تیر!
هزینه های دوره ها پایینه ، ولی ترمیک ها چون طولانی هستن در کل زیاد میشن ولی فشرده ها واقعا با توجه به قیمت بقیه موسسات چیزی نیست مثلا برای تافل 60 ساعت فقط 204000 تومان!!!!

بازم من در تکمیل صحبت ها بگم که فشرده اش تعیین سطح نداره --شمارو advance فرض میکنن و 1 جمع بندی کلی میکنن--
و اینکه برای آزمون تعیین سطح تا اواخر خرداد مهلت دارید تا جا رزرو کنید
موفق باشید

RE: آموزشگاه های معتبر برای تافل - mehdana - 28-05-2012

سلام

بين موسسه امير بهادر و اين موسسه كه شما ميگيد چطور بايد فهميد كدومشون مطمئن تره؟ نميخوام تصميم اشتباه بگيرم چون وقت كمي دارم. لطفا اگه ميتونيد راهنماييم كنيد.....

ممنونم

دوسته عزیز
من دوستم الان داره اونجارو میره
بعد 1 چیز میگم 1 چیزی میشنوی اینقدر راضی که حد نداره
مثل اینکه علایی استاد امیربهادر هم هست ! اما باز 1 تحقیق کن
برو تو هر دوجا با بچه ها حرف بزن ببین نظرشون چیه(فقط از طریق بچه ها میشه فهمید به نظرم و اینکه ببینی استادا کیا درس میدن تو هر 2 موسسه-- بعد از بچه ها نظراشونو در مورد این استادا بپرس)
اما دوسته من تحقیق اشو کرده بود رفت اینجا
منم میرم همین جا
چون امیربهادرو شنیدم اما بهم ثایت نشده-اما اینجا امتحان خودشو پس داده

موفق باشی

RE: آموزشگاه های معتبر برای تافل - ahmadpashaei - 28-05-2012

منم باید برم باهاشون حرف بزنم و بعد تصمیم بگیرم ولی انگار جدی جدی کیفیتشون بالا هست طیق سایت و مکالمه تلفنی و استادا و البته حرفای bzz عزیز .قیمتای اینا خیلی مناسبه!