آکادمیا کافه
آیا ایمیل زدن با ایمیل آکادمیک و غیر آکادمیک تفاوتی می کند؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: آیا ایمیل زدن با ایمیل آکادمیک و غیر آکادمیک تفاوتی می کند؟ (/Thread-%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%B2%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%A2%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D9%85%DB%8C%DA%A9-%D9%88-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D8%A2%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D9%85%DB%8C%DA%A9-%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF%D8%9F)

صفحات 1 2 3

Personal versus professional e-mail - Karim - 13-10-2011

Personal versus professional e-mail
As you know, e-mail is a popular, easy way to stay in contact with friends and family. The e-mails you send to your friends are most likely informal. For example, an e-mail about dinner plans might be only a few lines long and use the same language you would use if you were talking in person
ادامه مطلب را در سايت ژورنال نيچر دنبال نماييد:

http://www.nature.com/scitable/topicpage/e-mail-13953985.

آیا ایمیل زدن با ایمیل آکادمیک و غیر آکادمیک تفاوتی می کند؟ - MAJID - 27-04-2012

ایمیل اکادمیک داشتن یا نداشتن چه تفاوتی در پذیرش و نگاه استاد داره ؟

آیا ایمیل زدن با ایمیل آکادمیک و غیر آکادمیک تفاوتی می کند؟ - amin_mb - 27-04-2012

(27-04-2012, 05:29 PM)MAJID نوشته: ایمیل اکادمیک داشتن یا نداشتن چه تفاوتی در پذیرش و نگاه استاد داره ؟
سلام مجید جان!
مسلما ایمیل آکادمیک بهتر از ایمیل های عمومی هست! و وجه خیلی بهتری برای ارتباط با استاد خواهد داشت

ولی من خودم پارسال تمام ایمیل هام را با ایمیل آکادمیکم می زدم ولی چون نمی تونستم Customize کنم ایمیل هامو امسال بیخیال شدم و با Gmail می فرستادم. ظاهرا مشکلی پیش نیامده!

یک سری از دانشگاه ها مثلا Michigan Ann Arbur هستند که خود دانشگاه ایمیل ها را یک مرحله به صورت خودکار فیلتر می کنه و بعد برای استادها فرستاده میشه و ممکنه که ایمیل های عمومی مثلا به دست استاد نرسند.

موفق باشید

RE: راهنمایی در رابطه با ارسال ایمیل به دانشگاه ها (نه اساتید) - Mike - 27-04-2012

(27-04-2012, 05:40 PM)MAJID نوشته: ایمیل اکادمیک داشتن یا نداشتن چه تفاوتی در پذیرش و نگاه استاد داره ؟
تفاوتش خیلی‌ زیاد! ادوایزر من فیلتر کرده همه ایمیل ها‌شو. اون‌هایی‌ که آخر هماشون .edu داره میره تو ۱ جای مخصوص. بقیم اگه هالو حوصله داشته باشه جواب میده! یادمه ۱۰ بار با جیمیلم ایمیل زدم بهش که کلید سوالای بچه‌ها ایراد داره جوابمو نداد بعدش من فرداش رفتم پیشش گفتم چرا جواب ندادی گوفتش مگه ایمیل زدی؟
گفتم با جیمیلم زدم که گوفت چه اتفاقی‌ برا ایمیل‌های جمیلی میفته!

RE: آیا ایمیل زدن با ایمیل آکادمیک و غیر آکادمیک تفاوتی می کند؟ - MAJID - 28-04-2012

من بعید میدونم اینقد تفاوت و تاثیر رو پذیرش داشته باشه..تو همین فروم چندتا ار بچه ها با gmail در ارتباط بودن و پذیرش گرفتند.شاید تعداد خیلی کمی از بچه ها ایمیل اکادمیک داشته باشند.

RE: آیا ایمیل زدن با ایمیل آکادمیک و غیر آکادمیک تفاوتی می کند؟ - Mike - 28-04-2012

(28-04-2012, 06:49 PM)MAJID نوشته: من بعید میدونم اینقد تفاوت و تاثیر رو پذیرش داشته باشه..تو همین فروم چندتا ار بچه ها با gmail در ارتباط بودن و پذیرش گرفتند.شاید تعداد خیلی کمی از بچه ها ایمیل اکادمیک داشته باشند.
من خودمم می‌خواستم بیام آمریکا از جی‌میل استفاده می‌کردم.شما اگه آکادمیک باشی‌ بهتره! این معنیش این نیست که حالا اگه با جی‌میل زدی یعنی‌ اینا عمرند جواب ندادن! ۱ نمونه ادویزر خودم گفتم! ۱ نمونه دیگه کسی‌ بود که ۱ مقاله نوشته بود و من با جی‌میل بهش ایمیل زدم که ازش بخوام ۱ چیزیو برام بفرسته و توضیح بده! جوابمو نداد. اما با امیل دانشگام که زدم نه تنها سورس اون چیزیو که می‌خواستم داد بلکه سریع هم جواب داد! این فرد استاد سر شناسی‌ در ۱ کی‌ از دانشگاهای اینجاست. بازم بگم معنیش این نیست که اینا اصلا جواب نمی‌دند به اون جمیل شما!

RE: آیا ایمیل زدن با ایمیل آکادمیک و غیر آکادمیک تفاوتی می کند؟ - ahmadpashaei - 29-04-2012

حالا چرا gmail؟ مگه یاهو فرقی داره با gmail؟ میشه توضیح بدین؟

RE: آیا ایمیل زدن با ایمیل آکادمیک و غیر آکادمیک تفاوتی می کند؟ - amirhossein.gh - 29-04-2012

من شنیدم میگن ایمیل های با یاهو بیشتر وارد اسپم میشه و فک کنم هم راست میگن

RE: آیا ایمیل زدن با ایمیل آکادمیک و غیر آکادمیک تفاوتی می کند؟ - MAJID - 29-04-2012

به ادوایزر دانشگاه purdue با یاهو میل زدم و روز بعد بهم جواب داد...دوستان فکر نمیکنم جای نگرانی باشه.

RE: آیا ایمیل زدن با ایمیل آکادمیک و غیر آکادمیک تفاوتی می کند؟ - amirhossein.gh - 29-04-2012

بچه ها میدونین که تو آمریکا اگه کسی پذیرش بگیره ، قبل از ورود به دانشگاه میل دانشگاه رو بهش میدن که پسوند .edu داره
حالا فرض کنین من پذیرش این دانشگاه رو یه سال دیفر کردم ، تو این یه سال هم میل اون دانشگاه رو دارم
میتونم برای سال بعدش، برای تماس با اساتید از این میل آکادمیک آمریکایی استفاده کنم ؟ استادا نمیگن اینو از کجا آوردی یا اصلا دقت نمیکنن ؟
ارزشی داره این کار ؟
--------------------------------------------------------
میدونین جی میل این قابلیت رو داره که بتونه تمام میل های اکانت های دیگه رو با استفاده از سیستم خودش بفرسته !
مثلا ایمیل فلان دانشگاه @xxxx.edu هست . بعد منتقل میکنیم به جی میل یعنی از جی میل با این پسوند .edu میل بزنیم. ولی موقع فرستادن ایمیل میزنه :
yyyyy@xxxx.edu via gmail.com . آیا این هم جزو اسپم هایی که مایک عزیز گفت میشه ؟ و کدوم حالت ارسال ایمیل رو پیشنهاد میکنین؟ یعنی مستقیم از طریق سرور دانشگاه یا از طریق انتقال به جی میل ؟؟؟
--------------------------------------------------------
طولانی شدا Tongue