آکادمیا کافه
نمایشگاه کتاب تهران و خرید منابع مرتبط با اپلای - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: گفتگوی خودمانی کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: گفتگوی خودمانی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C)
+--- موضوع: نمایشگاه کتاب تهران و خرید منابع مرتبط با اپلای (/Thread-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%BE%D9%84%D8%A7%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

نمایشگاه کتاب تهران و خرید منابع مرتبط با اپلای - Karim - 26-04-2012

درود ،
با توجه به نزدیکی نمایشگاه کتاب تهران و احتمالا عرضه کتاب ها و منابع جدید در ارتباط با اپلای مانند جی آریی جنرال ، سابجکت ، آیلتس و .. خواهشمند است، بچه هایی که قصد شرکت در نمایشگاه رو دارند و اگراحیانا فک می کنید کتاب خاصی که برای بقیه هم مفید باشه ودر این نمایشگاه میشه پیدا کرد یا بطور کلی هر اخبار مفید مرتبط با نمایشگاه رو در اینجا بیان نمایید

ممنون

RE: نمایشگاه کتاب تهران و خرید منابع مرتبط با اپلای - Karim - 28-04-2012

سلام
بچه ها قسمت سرچ کتاب های خارجی در سایت نمایشگاه کامل هست کسی تجربه ای داره؟

مرسی

RE: نمایشگاه کتاب تهران و خرید منابع مرتبط با اپلای - MaMi - 28-04-2012

(28-04-2012, 09:45 AM)Karim نوشته: بچه ها قسمت سرچ کتاب های خارجی در سایت نمایشگاه کامل هست کسی تجربه ای داره؟
تعدادی از کتاب هایی که در قسمت جستجوی کتاب های خارجی پیدا میشد، در خود غرفه ها نبود، یعنی غرفه داران می گفتند نیست و نداریم، بعد که میپرسیدیم که پس چرا در قسمت جستجو سایت است، می گفتند که تموم شده و نیاوردیم و لیست سایت به روز نیست و... (البته من تجربه 2 سال پیش رو گفتم)

RE: نمایشگاه کتاب تهران و خرید منابع مرتبط با اپلای - ahmadpashaei - 28-04-2012

I am going to buy all of the Ielts and GRE books that are needed.Therefore I need your suggestions.Please tell me which books are more appropriate for these exams.

RE: نمایشگاه کتاب تهران و خرید منابع مرتبط با اپلای - Karim - 28-04-2012

(28-04-2012, 04:05 PM)ahmadpashaei نوشته: I am going to buy all of the Ielts and GRE books that are needed.Therefore I need your suggestions.Please tell me which books are more appropriate for these exams.
در مورد اینکه چه کتاب های بخری اول که باید قسمت منابع آِیلتس و جی آریی جنرال در این همین سایت رو مطالعه کنیدو ولی در مورد جنرال جنرال ممکنه کتاب هایی که در نمایشگاه توسط ناشرین یا تو زیع کننده گان معرفی بشه که در این سایت اسمی ازش آورده نشده باشه. بهرحال، شما بهتره هم لیستی از کتاب های این سایت و هم کتاب هایی احتمالی در نمایشگاه ببینی و اگه تعداشون خیلی زیاد شد گزینشی بخری. البته کتاب های که بچه ها اینجا معرفی کردن اکثرا میشه دانلود کرد اگه با پی دی اف هاشون مشکل نداری لازم نیست کاغذیشو رو بخری. ولی اینم در نظر داشته باشید که برخی کتاب هایی که در اینجا معرفی شده خیلی قدیمین مثلا وربال ورک بوک کاپلان که اینجا هست ویرایش سوم هست در حالی این کتاب الان ویرایش 10 مش هم چاپ شده!

مرسی

RE: نمایشگاه کتاب تهران و خرید منابع مرتبط با اپلای - ahmadpashaei - 28-04-2012

Thank you dear Karim
You are right.It's better that I make a list from this website and on the other hand I make another list by my own experience.Furthermore,I should get a glimpse of the book which there are at the book fair.
your sincerely

RE: نمایشگاه کتاب تهران و خرید منابع مرتبط با اپلای - Karim - 03-05-2012

بچه ها نمی دونم این پست خلاف یا خیر بهرحال من ارسال می کنم:
یکی از دوستان به بنده پیشنهاد دادن که اطلاع رسانی کنم که بچه های این سایت که در ایران هستند یک روز رو مشخص کنند برای بازدید در نمایشگاه کتاب تهران بصورت گروهی. قبلا بچه ها این کارا انجام میدان.

مرسی

RE: نمایشگاه کتاب تهران و خرید منابع مرتبط با اپلای - amirhossein.gh - 03-05-2012

مرتبط با پست کریم : من با آخر همین هفته موافقم !
Smile

RE: نمایشگاه کتاب تهران و خرید منابع مرتبط با اپلای - ahmadpashaei - 03-05-2012

با سلام.من امروز چهارشنبه ظهر رفتم نمایشگاه و انتشارات کتابکده رو ندیدم و مهمتر اینکه انتشارات جنگل رو ندیدم. سش قیمتها بالا و غرفه ها ضعیف.دوستم سه شنبه رفت انتشارات جنگل گفت اینا به دلایل ... غرفه ندارن و به همین خاطر 40%تخفیف میده و منم که دیدم نمایشگاه اینجوریه برگشتم خونه و با وجود له بودن Sad رفتم انقلاب و چندتا کتاب برای general خودم که english result upper باشه خریدم + gre 800 Essential words for به قیمت 3300و new GRE 19th ed به قیمت 7200،مفت. Big Grin بهشون گفتم تو سایت میگم بچه ها بیان ولی به من 50،60%تخفیف بدین ولی گفت نوچ Big Grin از شوخی گذشته بیخیال نمایشگاه بشین که جنگل حراج کرده اسیدی. بیاین بریم انقلاب،برای نمایشگاهم پایه هستم من. آخر هفته که میشه امروز و جمعه من کلا دانشگاهم.روزهایی بجز 5شنبه،جمعه و یکشنبه باشه که منم بتونم بیام اگر مارو قابل بدونید.البته من میگم هر دو جا بریم.دست رو هر کتاب gre , toefl ,ielts که میزارین میبینید زیر 5000در میاد

RE: نمایشگاه کتاب تهران و خرید منابع مرتبط با اپلای - Karim - 03-05-2012

فعلا که دونفر ، من خودم البته شهرستانم و نقش اطلاع رسانی و هماهنگ کننده رو دارم ،محمد هم گفته میاد