آکادمیا کافه
سفر به دبی برای گرفتن ویزای آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ایالات متحده آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- انجمن: روادید (ویزای) آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+----- انجمن: سفر برای گرفتن ویزای آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+----- موضوع: سفر به دبی برای گرفتن ویزای آمریکا (/Thread-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%A8%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)

صفحات 1 2

سفر به دبی برای گرفتن ویزای آمریکا - Saeid - 26-04-2012

در این تاپیک مسایل مرتبط با سفر به دبی برای دریافت ویزای آمریکا مورد بحث قرار خواهد گرفت.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به عنوان اولین سوال: دوستان هزینه های سفر به دبی چقدر میشه تقریبا؟ میخام با جاهای دیگه یه مقایسه ای بکنم؟
با تشکر

RE: سفر به دبی برای گرفتن ویزای آمریکا - Pejman - 30-05-2012

من که تاریخ مصاحبه ام 13 جون (چهارشنبه) هست، بهتره از چه روزی در دبی باشم؟ غیر از پرداخت هزینه مصاحبه به بانک، نیاز به انجام کار دیگه ای در دبی قبل از مصاحبه که نیست؟

RE: سفر به دبی برای گرفتن ویزای آمریکا - mahyarelc - 30-05-2012

(30-05-2012, 12:50 AM)Pejman نوشته: من که تاریخ مصاحبه ام 13 جون (چهارشنبه) هست، بهتره از چه روزی در دبی باشم؟ غیر از پرداخت هزینه مصاحبه به بانک، نیاز به انجام کار دیگه ای در دبی قبل از مصاحبه که نیست؟
روز قبلشم میتونی اونجا باشی (من فکر کنم روز قبلش صبح زود اونجا بودم)...فقط یه چکی بکن که تعطیلی چیزی نباشه برای بانک
به ساعت کاری بانکها هم توجه کن
کار خاصی هم بجز پرداخت هزینه به بانک نیست (دو تا فیش پرداختی که بانک بهت میده رو باید ببری سفارت)

RE: سفر به دبی برای گرفتن ویزای آمریکا - ahmadpashaei - 30-05-2012

(30-05-2012, 01:08 AM)mahyarelc نوشته: روز قبلشم میتونی اونجا باشی (من فکر کنم روز قبلش صبح زود اونجا بودم)...فقط یه چکی بکن که تعطیلی چیزی نباشه برای بانک
به ساعت کاری بانکها هم توجه کن
کار خاصی هم بجز پرداخت هزینه به بانک نیست (دو تا فیش پرداختی که بانک بهت میده رو باید ببری سفارت)
یعنی باید در همون دبی پول رو تو بانک واریز کرد؟! قبلش از سفارت وقت باید گرفت؟

RE: سفر به دبی برای گرفتن ویزای آمریکا - mahyarelc - 30-05-2012

(30-05-2012, 01:52 AM)ahmadpashaei نوشته: یعنی باید در همون دبی پول رو تو بانک واریز کرد؟! قبلش از سفارت وقت باید گرفت؟
دوست عزیز لطفا یک جستجویی در انجمن در قسمت روادید امریکا بکنید؛ مطمئن شید که سوالتون پوشش داده نشده، و بعد سوالتون رو مطرح کنید
بله، وقتی نام بانک در دبی آورده میشه یعنی باید همونجا پرداحت بشه
این پست رو ملاحظه کنید؛ اطلاعات در مورد پرداخت هزینه آورده شده
این تاپیک هم تمامی اطلاعات اولیه رو برای شما فراهم کرده

سپاس

RE: سفر به دبی برای گرفتن ویزای آمریکا - tabakhshi - 09-06-2012

من نامه بانک را در تاریخ 29 آپریل گرفتم ولی تاریخ مصاحبه من 2 ژولای هست لازمه که دوباره اونو بگیرم؟

RE: سفر به دبی برای گرفتن ویزای آمریکا - Saeid - 09-06-2012

(09-06-2012, 04:04 PM)tabakhshi نوشته: من نامه بانک را در تاریخ 29 آپریل گرفتم ولی تاریخ مصاحبه من 2 ژولای هست لازمه که دوباره اونو بگیرم؟
نی دیگهه.......BS جدید نیاز نیست.

RE: سفر به دبی برای گرفتن ویزای آمریکا - Babak - 12-06-2012

(09-06-2012, 04:04 PM)tabakhshi نوشته: من نامه بانک را در تاریخ 29 آپریل گرفتم ولی تاریخ مصاحبه من 2 ژولای هست لازمه که دوباره اونو بگیرم؟
با احترام به نظر سعید، به نظر من کار از محکم کاری عیب نمی‌کنه. من اگر جای شما بودم سعی می‌کردم که نامه بانکم موقع مصاحبه بیشتر از یک ماه قدیمی نباشه.

RE: سفر به دبی برای گرفتن ویزای آمریکا - Behnoush - 12-06-2012

من این مورد رو که بهترین تاریخ برای نامه بانک حداکثر یک ماه قبل از مصاحبه هست رو مطمئنمو سفارت که رفته بودم همه میگفتن ولی اینکه بیشتر از یک ماه ازش گذشته باشه هرکی یه نظری داره و به نظرم به ریسکش نمیارزه. اگه براتون مقدوره یه جدید بگیرید و اگه واقعا براتون امکانش نیست یه ایمیل به خود سفارت بزنید بپرسید اعتبار نامه بانک تا چند ماهه.

[برش] نتایج و تجربیات مصاحبه سفارت امریکا در دوبی سال 2013 - Simon2007 - 19-10-2013

من اسم برخي هتل ها رو كه آژانس ها ممكنه باهاشون تور داشته باشند با درجه ميزارم شايد مورد استفادتون باشه ممكنه خارج اين ليست هم موردي باشه اما تا جاييكه ديدم اكثرا با همين ها طرف قرار داد هستند. اگر قصد استفاده از تور داريد اون هم با تخفيف چارتر اين امكان نيست از تمام هتل ها هر كدوم مي خواهيد تو دبي انتخاب و بگيد من چارتر اين رو ميخوام چون تور ميگه با اونها براتون نرخ بالا در مياد چون آژانس فقط براتون رزروش ميكنه و عملا از كرديت كارتش يا اعتبارش استفاده ميكنه ولي با او هتل كاري نداره ، كه براي افرادي كه نميخوان هزينه بالا شه توصيه نميكنم.نكته ي ديگه اينكه مثلا تو 3 ستاره ها هم قيمتها متفاوته و بنا به كيفيت يا نزديكي به مترو قيميتها تفاوت دارند.اما خوب اين تفاوت در حد تفاوت هتل 3 ستاره با 4 ستاره نيست. بازم تاكيد ميكنم خارج اينها هم ممكنه پيدا كنيد اما اينها براي ايراني ها شناخته شده و طرف قرار داد آژانسها هستند. رو چارترشون مانور بديد سفر خوبي ازشون در مياد.

هتل هاي 2 ستاره 
شاليمار پارك 
ميدل ايست
رويال گاردن
سيتي كينگ 
حفيظ

هتل هاي 3 ستاره
كاليفرنيا
نيهال
كلاريج
اركيد
صدف