آکادمیا کافه
سوالات مرتبط با اعلام نتیجه پذیرش یا ریجکت - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: نتایج پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: سوالات مرتبط با اعلام نتیجه پذیرش یا ریجکت (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%AA%DB%8C%D8%AC%D9%87-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%DB%8C%D8%A7-%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DA%A9%D8%AA)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

سوالات مرتبط با اعلام نتیجه پذیرش یا ریجکت - Pejman - 14-04-2012

دوستان چنانچه سوالی در مورد اعلام نتیجه پذیرش و ریجکت دارید (از قبیل دریافت ایمیل یا نامه از دانشگاه در این مورد، یا تغییر وضعیت در پروفایل و غیره) در این تاپیک مطرح کنید.

RE: سوالات مرتبط با اعلام نتیجه پذیرش یا ریجکت - m.ost - 14-04-2012

سلام
همونطور که میدونین خیلی از دانشگاه ها وضعیت اپلیکشن رو در پروفایل متقاضی می نویسن. معمولا هم یا Holding for review هست یا Under review یا AcceptedSmile
در یکی از دانشگاه هایی که اپلای کردم نوشته: Recommended by Program-processing at the Graduate School
حالا به نظرتون این به معنیه قبولیه؟ یا امکان داره در graduate school رد بشه.
ممنون

RE: سوالات مرتبط با اعلام نتیجه پذیرش یا ریجکت - Armik - 14-04-2012

ببینید برای من یه همچین چیزی پیش اومد،
دقیقن نوشته بود Under Graduate Departmental Review، ولی در همون زمان مسئول دپارتمان نامه ادمیشن رو فرستاد ! به نظر میاد وقتی دپارتمان تایید می کنه دیگه تمومه Graduate school فقط تصمیم دپارتمان رو مرور می کنه و یکبار دیگه مدارک رو چک میکنه !

RE: سوالات مرتبط با اعلام نتیجه پذیرش یا ریجکت - Babak - 17-04-2012

(14-04-2012, 06:14 PM)m.ost نوشته: سلام
همونطور که میدونین خیلی از دانشگاه ها وضعیت اپلیکشن رو در پروفایل متقاضی می نویسن. معمولا هم یا Holding for review هست یا Under review یا AcceptedSmile
در یکی از دانشگاه هایی که اپلای کردم نوشته: Recommended by Program-processing at the Graduate School
حالا به نظرتون این به معنیه قبولیه؟ یا امکان داره در graduate school رد بشه.
ممنون
همون طور که آرمیک هم گفت، در این شرایط شما به احتمال زیاد پذیرش رو می‌گیرید ولی هنوز کاملا قطعی نشده و به معنی قبولی قطعی نیست.

RE: سوالات مرتبط با اعلام نتیجه پذیرش یا ریجکت - ice - 22-05-2012

درود
آیا دانشگاه هایی هنوز هستند که نتایج را نداده باشند؟ یکی از دانشگاه هایی که اپلای کردم هیچ جوابی هنوز نداده (نه ایمیل و نه در پروفایل). باز منتظر بمونم یا بهتره ایمیل بزنم و بپرسم؟
سپاس

RE: سوالات مرتبط با اعلام نتیجه پذیرش یا ریجکت - Pejman - 22-05-2012

(22-05-2012, 11:36 AM)ice نوشته: درود
آیا دانشگاه هایی هنوز هستند که نتایج را نداده باشند؟ یکی از دانشگاه هایی که اپلای کردم هیچ جوابی هنوز نداده (نه ایمیل و نه در پروفایل). باز منتظر بمونم یا بهتره ایمیل بزنم و بپرسم؟
سپاس
درود،

فکر می کنم دانشگاه های کانادا اکثراً اینطوری باشند. تا زمانی که استاد برای شما پیدا نشه پرونده شما همینطوری می مونه اونجا و به قول معروف خاک می خوره، بعد اگر استاد براتون پیدا نشه با شروع ترم بعد می گن ریجکت شدید. اگر کانادا هست دانشگاه تون، به نظرم حتماً دنبال پیدا کردن استاد باشید، اگر نه که خیلی امیدی به پذیرش نیست.

RE: سوالات مرتبط با اعلام نتیجه پذیرش یا ریجکت - amin_mb - 22-05-2012

سلام دوست خوبم

اکثریت جاها نتایج را اعلام کردند و offer ها را هم فرستادند، ولی مثلا میدونم University of Southern California یکی دو تا دپارتمان هاش هنوز جواب کامل نداده.

ارادت

RE: سوالات مرتبط با اعلام نتیجه پذیرش یا ریجکت - mahyarelc - 22-05-2012

(22-05-2012, 11:36 AM)ice نوشته: درود
سپاس
درود
بعضی دانشگاههای امریکا هنوز جوابها رو ندادن ولی قاعدتا تا آخر may دیگه باید بدن جوابها رو
پیشنهاد من اینه به جای ایمیل، زنگ بزنین و پرس و جو کنین

RE: سوالات مرتبط با اعلام نتیجه پذیرش یا ریجکت - Saeid - 22-05-2012

یه احتمال دیگه هم اینه که تو ویت لیست باشید و منتظرن بقیه جواب بدن تا جواب شما هم مشخص بشه.

RE: سوالات مرتبط با اعلام نتیجه پذیرش یا ریجکت - Solaris - 05-04-2014

دوستان امروز شنبه است و دانشگاه تعطیله و نمیتونم از اونجا سوالمو بپرسم، ممنون میشم راهنمایی بفرمائید، البته امیدوارم سوال رو جای درستی مطرح کرده باشم.این نامه پذیرش منه، ولی من متوجه نمیشم الان به قول معروف فول فاند شدم یا نه؟

I am pleased to offer you a graduate teaching assistantship position in the department of Biological sciences at Mississippi State University, beginning on August 16, 2014 and ending on May 15, 2015, subject to satisfactory performance. You will receive a monthly stipend of $ 1,866.66 not to exceed a total of $ 16,800.00 for this period of employment. In addition to the above monthly stipend, an exemption of 100% of nonresident tuition/fee assessment will be provided if you are not classified as a resident of Mississippi. You will be responsible for the remaining balance of assessed tuition and required fees. Under the current tuition/fee schedule, this balance usually falls between $ 950.00- $1,000 during fall and spring terms or $ 105.00- $ 110.00 per credit hour during the semester term.
من که تو نتایج پذیرش بچه ها نگاه کردم این نمونه ها رو دیدم: مثلا:
Fund Per Year: 26000
Type of Fund: TA 
Monthly Salary: 2000

یا

Fund Per Year: 22000
Type of Fund: TA 
Monthly Salary: 0

البته متوجه شدم که شهریه نمیخواد کلا بدم چون ساکن می سی سی پی نیستم ولی حالا متوجه نمیشم بالاخره فاند گرفتم یا نه؟  اصلا مقدارش سالانه چقدره؟ این حقوق همون فانده؟ اصلا چرا فقط 9 ماه رو شامل میشه نه یکسال؟ آیا نیاز به ساپرت مالی از طرف خانواده دارم یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید، یخورده تو این زمینه آکم.[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]