آکادمیا کافه
سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- انجمن: تحصیل در استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- موضوع: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا (/Thread-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%AD%D8%AB-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D9%BE-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - yasmary14 - 26-05-2013

من در یک اسکولارشیپ مربوط به دانشگاه University of New South Wales با این جملات مواجه شدم
For candidates with APA, possibility for top-up scholarship.
میشه لطفا بگید APA یعنی چه؟
و جمله زیر یعنی که به اینترنشناالها هیچ اسکولارشیپی تعلق نمیگیره؟ و کل هزینه ها بعهده خودمون میشه؟؟
The scholarship is available to Australian citizens, Australian permanent residents. International students are also encouraged to apply, however tuition fees will apply.

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - Shahrouz - 26-05-2013

(26-05-2013, 12:04 AM)'yasmary14' نوشته: من در یک اسکولارشیپ مربوط به دانشگاه University of New South Wales با این جملات مواجه شدم
For candidates with APA, possibility for top-up scholarship.
میشه لطفا بگید APA یعنی چه؟
و جمله زیر یعنی که به اینترنشناالها هیچ اسکولارشیپی تعلق نمیگیره؟ و کل هزینه ها بعهده خودمون میشه؟؟
The scholarship is available to Australian citizens, Australian permanent residents. International students are also encouraged to apply, however tuition fees will apply.

درود
اسکالرشیپ APA اسکالرشیپ خاصی است که به دانشجوهای پست گراجویت در استرالیا اعطا می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد این اسکالرشیپ این لینک را مطالعه بفرمایید.
برای دانشجویان اینترنشنال از سال 2011 امکان اخذ این اسکالرشیپ وجود داره ولی این اسکالرشیپ در عمده موارد هزینه شهریه اونها رو پوشش نمی ده. بنابراین باید برای بقیه اسکالرشیپ ها مثل IPRS هم اقدام کنند. برای IPRS این لینک رو مطالعه بفرمایید.

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - ali.chabok - 03-09-2013

من با یه استاد تو استرالیا مکاتبه کردم و اون موافقت کرده که سوپروایزرم بشه.ولی یه لینکی فرستاده گفته مطمئن باش اسکالرشیپ بهت تعلق میگیره یانه.منم رفتم تو سایت.ولی با توجه به اینکه هیچ اطلاعاتی در مورد انواع اسکالرشیپ و نحوه گرفتنش ندارم چیزی سر در نیاوردم. واقعا گیج کننده است.می خوام برا Ph.D اقدام کنم.ممنون میشم یکی کمکم کنه.یکم عجله ایه و باید سریع به استاد بگم که میخوام اپلای کنم یا نه.اینم لینکش:
http://www.rmit.edu.au/browse;ID=rprnr81zl8fo

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - Shahrouz - 03-09-2013

درود
دوست من ، ما که شما و سوابق کاریتون رو نمی دونیم که ارزیابی کنیم اسکالرشیپ بهتون تعلق می گیره یا خیر! بیشتر توضیح بدید (رزومه+سابقه کاری+رشته تحصیلی و..)

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - ali.chabok - 03-09-2013

(03-09-2013, 03:19 PM)'Shahrouz' نوشته: درود
دوست من ، ما که شما و سوابق کاریتون رو نمی دونیم که ارزیابی کنیم اسکالرشیپ بهتون تعلق می گیره یا خیر! بیشتر توضیح بدید (رزومه+سابقه کاری+رشته تحصیلی و..)

مهندسی مواد.امیرکبیر.معدل ارشد 16.90، معدل کارشناسی 16.06. سه تا ISI، دو سال سابقه کار، یک ترم سابقه تدریس. و نمره زبانم 7.5.ممنون   

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - Shahrouz - 05-09-2013

(03-09-2013, 10:01 PM)'ali.chabok' نوشته:
مهندسی مواد.امیرکبیر.معدل ارشد 16.90، معدل کارشناسی 16.06. سه تا ISI، دو سال سابقه کار، یک ترم سابقه تدریس. و نمره زبانم 7.5.ممنون   

درود
رزومتون که مناسبه . شانس خوبی دارید. این لینک رو نگاه کنید. انواع اسکالرشیپهای ممکن در RMIT رو مشخص کرده. بویژه این لینک پیشنهاد می کنم در این موارد دقت کنید و ددلاین ها رو در نظر داشته باشید. 

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - ali.chabok - 08-09-2013

(05-09-2013, 02:46 PM)'Shahrouz' نوشته:
درود
رزومتون که مناسبه . شانس خوبی دارید. این لینک رو نگاه کنید. انواع اسکالرشیپهای ممکن در RMIT رو مشخص کرده. بویژه این لینک پیشنهاد می کنم در این موارد دقت کنید و ددلاین ها رو در نظر داشته باشید. 

خیلی ممنون.من در مورد همون لینکی دادین برا دانشجویان اینترنشنال، برا استاد ایمیل زدم.گفت این اسکالرشیپ هزینه های زندگی رو هم در بر میگیره.ولی تو لینکش همچین چیزی ننوشته.بعد من باید از داشنگاه پذیرش بگیرم تا بتونم اپلای کنم یا استاد قبول کنه سوپروایزر من بشه کافیه؟

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - ali.chabok - 11-09-2013

شرمنده من هی سوال میپرسم اینجا.چون تجربه اپلای برا استرالیا رو نداشتم یکم گیج شدم. من با یه استاد مکاتبه کردم و طبق نظر اون پروپوزالی تیهه کردم و انلاین اپلای کردم.ولی وقتی خواستم برا اسکالرشیپ IPRS اپلای کنم اونجا نوشته بود که نیاز به نامه تایید سوپروایزر داره.بعد هم به استاد ایمیل زدم ولی اون گفت باید اول از دانشگاه ادمیشن بگیری بعد برا اسکالرشیپ اقدام کنی؟به نظرتون این روند درسته؟آخه من تو پیج مربوط به دانشگاه سیدنی دیدم که نوشته به صورت همزمان برا هر دوتا باید اپلای کنی. بعدشم میترسم تا وقتی جواب ادمیشن دانشگاه میاد ددلاین اسکالرشیپ بگذره

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - Shahrouz - 14-09-2013

درود
ددلاین اسکالرشیپ که گذشته فکر می کنم. حدود 31 آگوست باید باشه. (مطمئن نیستم چک کنید). نامه تائید منظور همین پروپوزالی هست که با تائید استاد گرفتید. ایمیل جواب استاد رو ضمیمه مدارک کنید.  برای ادمیشن و سپس برا اسکالرشیپ بررسی می شید ولی شما یک بار نیاز هست مدارک رو سابمیت کنید.

RE: سایر مباحث در مورد اسکالرشیپ استرالیا - ali.chabok - 14-09-2013

(14-09-2013, 12:45 PM)'Shahrouz' نوشته: درود
ددلاین اسکالرشیپ که گذشته فکر می کنم. حدود 31 آگوست باید باشه. (مطمئن نیستم چک کنید). نامه تائید منظور همین پروپوزالی هست که با تائید استاد گرفتید. ایمیل جواب استاد رو ضمیمه مدارک کنید.  برای ادمیشن و سپس برا اسکالرشیپ بررسی می شید ولی شما یک بار نیاز هست مدارک رو سابمیت کنید.

ددلاین اسکالرشیپ IPRS   آخر اکتبر هستش.ولی استادم میگه اول باید ادمشین بگیری بعد برا اسکالرشیپ اقدام کنی.نمیدونم چیکار کنم الان. عجب گیری افتادیم