آکادمیا کافه
سوالات مرتبط با شرایط و و یژگیهای اساتید معرف - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: توصیه نامه (Recommendation Letter) (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D9%88%D8%B5%DB%8C%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-Recommendation-Letter)
+---- موضوع: سوالات مرتبط با شرایط و و یژگیهای اساتید معرف (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D9%88-%D9%88-%DB%8C%DA%98%DA%AF%DB%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81)

صفحات 1 2 3

RE: سوالات مرتبط با شرایط و و یژگیهای اساتید معرف - GordAfarid - 09-12-2013

(26-11-2013, 03:55 AM)'Babak' نوشته:
استاد راهنمای مقاله رو معمولا در امریکا Principal Investigator یا PI می‌گن و اگر برای دانشگاه‌های امریکا نامه می‌فرستید می‌تونید از همین اصطلاح استفاده کنید.
استاد راهنمای رشته خودتون که باهاش پروژه اصلی‌تون رو انجام می‌دید Advisor هست، نه Advisor Professor.

ممنون از پاسخ تون
برای اروپا هم میشه از همین اصطلاح Principal Investigator استفاده کرد؟
اگر نه، معادل اروپایی اش [img]images/smilies/biggrin.gif[/img]چی میشه؟

پیشاپیش ممنون

RE: سوالات مرتبط با شرایط و و یژگیهای اساتید معرف - Babak - 09-12-2013

(09-12-2013, 01:57 AM)'GordAfarid' نوشته:
ممنون از پاسخ تون
برای اروپا هم میشه از همین اصطلاح Principal Investigator استفاده کرد؟
اگر نه، معادل اروپایی اش [img]images/smilies/biggrin.gif[/img]چی میشه؟
پیشاپیش ممنون
حدس می‌زنم که بشه از همین اصطلاح استفاده کرد، اما من هیچ وقت در اروپا تحصیل نکرده‌ام و با اصطلاحات مرسوم در دانشگاه‌های اروپا آشنا نیستم. شاید دوستان دیگه که در اروپا تحصیل کرده‌اند بتونند با قطعیت بیشتری در این زمینه نظر بدند.

RE: سوالات مرتبط با شرایط و و یژگیهای اساتید معرف - aryangolden - 15-01-2014

دوستان استاد راهنما و استاد مشاور رو چی بنویسیم خوبه؟ advisor  و supervisor؟
و اینکه مدیر گروه چی میشه به انگلیسی و نوشتنش توی مشخصات استاد فایده ای داره؟ خوب یکی از استادای من استادیار هست ولی از طرفی مدیر گروهه، میشه کنار اسمش بعد از assistant professor بنویسم که مدیر گروهمونه که یه مقدار با کلاس تر بشه؟

RE: سوالات مرتبط با شرایط و و یژگیهای اساتید معرف - akbar_saeedi - 02-01-2016

سلام دوستان
یکی از افراد خیلی مورد اطمینان و دلسوزی که میتونه برا من به موقع توصیه نامه بنویسه استادیار تحقیقاتیه یه مرکزه و هنوز ایمیل آکادمیکش درست نشده..و برا دو تا دانشگاه با یاهو میل با من انلاین فرستاد..به نظرتون چقدر بده؟ ارزشش چقدره؟

RE: سوالات مرتبط با شرایط و و یژگیهای اساتید معرف - Matinking - 02-01-2016

(02-01-2016, 08:30 PM)akbar_saeedi نوشته: سلام دوستان
یکی از افراد خیلی مورد اطمینان و دلسوزی که میتونه برا من به موقع توصیه نامه بنویسه استادیار تحقیقاتیه یه مرکزه و هنوز ایمیل آکادمیکش درست نشده..و برا دو تا دانشگاه با یاهو میل با من انلاین فرستاد..به نظرتون چقدر بده؟ ارزشش چقدره؟

سلام

به هر حال معمولا چنین LoR هایی بدون authentication خیلی جدی گرفته نمیشن..
در چنین مواردی معمولا دانشگاه دریافت کننده LoR از author می خواد تا به نوعی هویت خودش رو اثبات کنه...
این کار معمولا به کمک ارائه آدرس وب سایت آکادمیک انجام میشه...
البته هستند که دانشگاه های سخت گیری که حتی درخواست کپی پاسپورت و برقراری تماس تلفنی هم کرده ان...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: سوالات مرتبط با شرایط و و یژگیهای اساتید معرف - akbar_saeedi - 02-01-2016

الان که دوباره پیگیری کردم ایشون ایمیل آکادمیکش موجود بوده ولی چون حدس نمیزده انقد مهم باشه بمن گفته ندارم!!
حالا را حل مشکل دو فرمی که برا دو دانشگاه فرستاده شده میشه کاری کرد؟

خوبه به نظرتون با ایمیل آکادمیک یه ایمیلی زده بشه و توضیح داده بشه که اونموقع به دلیل مشکل سیستمی با اون ایمیل ریکام پر شده و حالا سوالی چیزی مدنظر هست من در خدمتم!!

RE: سوالات مرتبط با شرایط و و یژگیهای اساتید معرف - nasim1234 - 03-01-2016

(02-01-2016, 09:42 PM)akbar_saeedi نوشته: الان که دوباره پیگیری کردم ایشون ایمیل آکادمیکش موجود بوده ولی چون حدس نمیزده انقد مهم باشه بمن گفته ندارم!!
حالا را حل مشکل دو فرمی که برا دو دانشگاه فرستاده شده میشه کاری کرد؟

خوبه به نظرتون با ایمیل آکادمیک یه ایمیلی زده بشه و توضیح داده بشه که اونموقع به دلیل مشکل سیستمی با اون ایمیل ریکام پر شده و حالا سوالی چیزی مدنظر هست من در خدمتم!!

بله. بگین به graduate coordinator‌ایمیل بزنن بگن.