آکادمیا کافه
نرم افزار گرفتن وقت سفارت US Visa Interview - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ایالات متحده آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- انجمن: روادید (ویزای) آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+----- انجمن: گرفتن وقت سفارت امریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%88%D9%82%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+----- موضوع: نرم افزار گرفتن وقت سفارت US Visa Interview (/Thread-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%88%D9%82%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%AA-US-Visa-Interview)

صفحات 1 2

نرم افزار گرفتن وقت سفارت US Visa Interview - Behnoush - 12-03-2012

با توجه به تغییر سیستم گرفتن وقت از سفارت امریکا، این نرم‌افزار دیگر برای گرفتن وقت سفارت قابل استفاده نیست.

این نرم افزار رو که در واقع یه پلاگین برای مرورگر فایرفاکس هست ،یکی از دانشجویان ایرانی خارج از کشور نوشتن که متاسفانه اسمشونو نمیدونم وگرنه حتما ذکر می کردم. اما ایشون قصدشون این بود این برنامه به دست همه دانشجوهایی که میخوان از سفارت آمریکا وقت بگیرن برسه تا شانس همه برابر باشه .

این پلاگین با سیستم وقت دهی انلاین سفارت های باکو، قبرس، دوبی و عشق آباد سازگاری داره.

نصب برنامه :
ابتدا مرورگر فایرفاکس نسخه 3.6.8 را نصب کنید. ( قابل دانلود از اینترنت )
سپس برای نصب پلاگین کافیست اون رو به فایرفاکس بکشید ( drag کنید ). وقتی پیام نصب اومد اونو نصب کنید و فایر فاکس رو restart کنید.
بعد از start مجدد به گزینه tools مراجعه کنید. گزینه Us visa interview time اضافه شده. روی آن کلیک کنید.
مشخصات خود را در پنجره باز شده وارد کنید. در سطر آخر روز و ماه و سال موردنظر را وارد کنید. OK کنید.
برای شروع به کار پلاگین بر روی آیکان play( فلش سیاه رنگ به سمت راست ، مثل آیکان play در مدیاپلیر ) در منوی status bar ( پایین صفحه ) کلیک کنید.
* چنانچه status bar رو نمیبینید از منوی view چک کنید که حتما تیک خورده باشد )
منتظر باشید تا براتون وقت بگیره ( البته در صورتیکه وقتا هنوز باز نشده باشه مسلما نمیتونه وقت بگیره Smile )

در صورتیکه بخواید برنامه رو امتحان کنید مشخصاتی غیر از مشخصات اصلی که میخواید باهاش وقت بگیرید رو وارد کنید . تاکید میکنم مشخصاتی غیر از مشخصات واقعیتون وگرنه بعدا که بخواید وقت اصلی رو بگیرید میگه شما قبلا وقت گرفتید.
.zip   visaAppTimer_v2.62.zip (اندازه 98.23 KB / تعداد دانلود: 363)

RE: نرم افزار گرفتن وقت سفارت US Visa Interview - Behnoush - 12-03-2012

دقت کنید در پنجره ای که مشخصات را وارد می کنید گزینه Time Slot رو براساس وقت هایی که به ایرانیها اختصاص داده شده علامت بزنید. مثلا، در مورد عشق آباد دو نوبت هست یکی ساعت 9 صبح که ایرانی ها میتونن انتخاب کنن یکی ساعت دو بعدازظهر که مختص ترکمن هاست پس در Time Slot باید First Available رو انتخاب کنید . یعنی اولین نوبت که میشه همون 9 صبح.

RE: نرم افزار گرفتن وقت سفارت US Visa Interview - amirhossein.gh - 12-03-2012

ببخشید موقع ورود اطلاعات(برای تست) همه اطلاعات رو باید وارد کنیم یا فقط نام و نام خانوادگی و محل مصاحبه کافیه ؟
من وقتی میزنم منو میبره اینجا . درسته ؟
چی کار باید بکنم ؟

یه بارکد تصادفی هم وارد کنید . اطلاعات رو کامل وارد کنید چون برای گرفتن وقت به همش نیازه. ولی از اطلاعاتی غیر از اطلاعات اصلی خودتون استفاده کنید. مثلا یه ایمیل دوم. اره شما رو به همون صفحه میبره . مثلا یه روزی توی مارچ یا اپریل رو که available هست انتخاب کنید.

نکته :
سعی نکنید برای یک نفر بیش از یک وقت بگیرید. مثلا سعی نکنید برنامه رو روی دوتا سیستم نصب کنید و از هردو برای وقت گرفتن برای یک نفر با یک مشخصات اقدام کنید. یا مثلا هم خودتون اقدام کنید هم آژانس. از یک جا تلاش کنید. به نظر میاد سیستم سفارت وقت هایی که به فاصله کم برای یک نفر رزرو بشه رو در ابتدا confirm میکنه ولی بعد هر دو رو کنسل میکنه.

RE: نرم افزار گرفتن وقت سفارت US Visa Interview - Armik - 13-03-2012

بهنوش جان، خیلی خوب بود واقعن دستت درد نکنه فقط من یه سوال برام پیش اومد، این پلاگین برای وقت گرفتن صفحه رو خودش رفرش می کنه یا ما باید منتظر بمونیم وقتها باز بشن بعد این پلاگین رو فعال کنیم؟ می دونم توقعم خیلی زیاد شد ولی حالا اگه خونه رو هم یه جارو بزنه خیلی خوب میشه Big Grin
یه چیز دیگه اینکه تاکید می کنی اطلاعاتی به غیر از اطلاعات اصلی، حتی برای وقتی که همه اطلاعات دقیقمون رو داریم؟!

RE: نرم افزار گرفتن وقت سفارت US Visa Interview - Behnoush - 13-03-2012

مثلا یه نیم ساعت قبل از اینکه وقتا باز بشه ران کنید دیگه خودش چک میکنه.
فقط من از عصر تا الان دارم سعی میکنم تست کنم مثل اینکه سفارت ها یه تغییری تو سیستما دادن و باید حتما قبلش دی اس رو سابمیت کرد. ته و توشو که در بیارم خبرشو مینویسم براتون.
از اطلاعات دقیق و اصلی خودتون فقط یه بار اونم برای گرفتن وقت اصلیتون میتونید استفاده کنید.

RE: نرم افزار گرفتن وقت سفارت US Visa Interview - همای - 15-03-2012

بهنوش جان نمیشه یه بازه ی زمانی مشخص کرد؟ هی باید روز به روز بهش تاریخ بدیم بره چک کنه؟!

RE: نرم افزار گرفتن وقت سفارت US Visa Interview - Behnoush - 15-03-2012

(15-03-2012, 03:32 PM)همای نوشته: بهنوش جان نمیشه یه بازه ی زمانی مشخص کرد؟ هی باید روز به روز بهش تاریخ بدیم بره چک کنه؟!

باید یک روز و تاریخ مشخص رو بهش بدید . امکان اینکه یه بازه زمانی رو معلوم کنید نیست .

RE: نرم افزار گرفتن وقت سفارت US Visa Interview - amirhossein.gh - 15-03-2012

بهنوش جان
چی شد؟
تونستی ران کنی برنامه رو ؟