آکادمیا کافه
کدام دارالترجمه را توصیه می‌کنید؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: ترجمه مدارک (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9)
+---- موضوع: کدام دارالترجمه را توصیه می‌کنید؟ (/Thread-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D9%88%D8%B5%DB%8C%D9%87-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF%D8%9F)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

کدام دارالترجمه را توصیه می‌کنید؟ - AVA - 02-02-2012

در این تاپیک در خصوص کیفیت خدمات ارائه شده در دارالترجمه های شهر های مختلف صحبت خواهد شد. دوستان عزیز لطفا توجه داشته باشید که پستهایی که جنبه تبلیغ داشته باشند حذف خواهد شد.

RE: دارالترجمه - amirhossein.gh - 02-02-2012

راستش من کلا با دارالترجمه دانشجو کار کردم
کارشون بد نیست ولی سرشون خیلی شلوغه
من چند ماه پیش برای بار اول رفتم خلوت بود و کار من سریع انجام شد ولی چند روز پیش که رفتم نزدیک ده روز اینا طول کشید کار که واقعا زجر آور بود
کلا جای خووبیه و اگه شما وقت دارین میتونین ببرین ایجا
کیفیت کارش خوب قاعدتا چون مهمترین دارالترجمه دانشجوییه خوبه و ترجمه های مناسبی ارایه میده
قیمتش هم بد نیست
یه نکته بگم»: بچه ها میگفتن اون دو تا خانمی که اونجا وایستادن خیلی بد اخلاقن و ... . راستش من وقتی نیم ساعت نشسته بودم کنارشون و کارشونو دیدم میخاستم خودمو پرت کنم پایین ! جدا کار سختیه و نباید انتظار زیادی داشت ازشون!

RE: دارالترجمه - spt - 03-02-2012

نمیخام روی حرفت حرف بزنم امیر حسین جان اما من خیلی ازشون بد شنیدم... بار ها شده بچه ها گفتن اسم یا نمره ها یا مشخصاتشون رو اشتباه نوشتن و وقتی هم بهشون اعتراض شده زیر بار نرفتن.... اما این دارالترجمه بدون شک یکی از شلوغ ترین و پر مشتری ترین دارالترجمه های ایرانه!!!
من خودم دارالترجمه البرز رو توی کرج توصیه میکنم... خیلی قیمتش خوبه و خیلی خیلی عالیه کارشون... همه جوره با آدم را میان و همکاری میکنن....
من بار ها و بار ها ترجمه بردم پیششون و همیشه راضی بودم... به هر کسی هم معرفی کردم راضی بوده...
یه دارالترجمه توی تهران هم هست به نام چاپار فک کنم... اونجا نرفتم من هرگز اما بچه ها تعریف میکردن...

دوستان رشتی هم ببرن دارالترجمه ی جیم... از همه بهتر و ارزون تره... و به نظر من اصلا پیش صدرایی نبرن چون خیلی گرون میگیره....

RE: دارالترجمه - amirhossein.gh - 03-02-2012

آره اتفاقا شاهین جان
برای منم چند مورد پیش اومد که نمره اینا رو غلط تایپ کرده بود ولی بردم پیش مترجمه خودش درست کرد و دوباره پرینت گرفت !
حالا یه کم غرولند هم روش دیگه !

RE: دارالترجمه - Saeid - 03-02-2012

دانشجو مترجم زیاد داره.....برا لیسانس من واقعا اشتباه زیاد داشت ترجمش و اگه چک نمیکردم ترجمه دیگه به درد نخور بود.....درسارو اشتباه زده بود و ایراد زیاد داشت.......
ولی ترجمه ارشدمو بردم....خوب ترجمه شده بود و تقریبا مشکلی نداشت....به نظر من دارالترجمه های بهتری هم تو تهران هست و بچه های تهران بهتر یه جا دیگه ببرن که ارزون تر هم حساب میکنه

RE: دارالترجمه - aliilab - 03-02-2012

(03-02-2012, 02:13 PM)saeed_oroomy نوشته: به نظر من دارالترجمه های بهتری هم تو تهران هست و بچه های تهران بهتر یه جا دیگه ببرن که ارزون تر هم حساب میکنه

میشه بگی کجا؟

RE: دارالترجمه - Saeid - 03-02-2012

یکی از دوستانم میرپارس برده بودن و با چک و چونه زدن بسیار ارزون تر از من ترجمه کرده بودن.....فکر کنم همون انقلاب باشه

RE: کدام دارالترجمه را توصیه می‌کنید؟ - AVA - 04-02-2012

من مدارکم و یه بار به یک دارالترجمه در خیابان وصال دادم که خیلی بد ترجمه کرد و طول کشید تا به من تحویل دادن .مثل اینکه کسی که ترجمه کرده بود اصلا با واژه های تخصصی آشنایی نداشت ! بعدش بردم دارالترجمه گلستان تو انقلاب که کارشون خوب بود. البته بعد ها به من گفتن می تونستم از اونها بخوام که ترجمه مدارک رو برام به ایمیلم بفرستن تا چک کنم و همچنین از اونها بخوام که اسکن مدارک و هم به من بدن ولی من نمی دونستم. فکرکردم بهتره اینجا بنویسم تا بقیه دوستان که تازه می خوان مدارکشون رو ترجمه کنن از این امکانات خبر داشته باشن.

RE: کدام دارالترجمه را توصیه می‌کنید؟ - m.ost - 04-02-2012

سلام به همه
من همیشه مدارکم رو بردم دارالترجمه گرامیان(میرداماد)، درست یادم نمیاد ولی فکر کنم که برای 7 سری ترجمه مدرک و ریز نمره کارشناسی و 7 سری هم ریز نمره ارشد (اصل مدرک رو نگرفته بودم اون موقع) و یک سری ترجمه غیر رسمی از مدرک موقت حدود 300000 تومان گرفت(خورده داشت یا نه یادم نمیاد). یک بار که سال قبل ریز نمره دادم ترجمه کنن، مترجم یکی دوتا اشتباه داشت. ولی دفعه های بعد که مترجم عوض شده بود دیگه مشکلی نداشت و سر همون وقتی که میگفتن (معمولا یک هفته اگر وسطش تعطیلی نبود) تحویل میدادن. برخورد کارکنانش هم همیشه خوب بوده. (البته این نظره منه Smile )

RE: کدام دارالترجمه را توصیه می‌کنید؟ - rulany - 05-02-2012

منم فعلا مدارکم رو به دارالترجمه سعدیان میدم.انقلابه. فعلا هم خوبه.هم از نظر قیمت و هم از نظر دقت.سرعتشم که خوبه.2بار که مدارکم رو دادم یه بار 3 روزه اماده کرد و بار دوم هم 4 روزه!البته این اخری یه روزش جمعه بود!کلا راضیم