آکادمیا کافه
مسایل مربوط به تهیه بلیط - آژانسهای هواپیمایی و بار - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- انجمن: سفر به کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- موضوع: مسایل مربوط به تهیه بلیط - آژانسهای هواپیمایی و بار (/Thread-%D9%85%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B1)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: مسایل مربوط به تهیط بلیط-آژانسهای هواپیمایی و بار - Torkan - 24-11-2015

(24-11-2015, 07:00 PM)mahtab00 نوشته: برای من کلا امنیت پرواز با این اوضاع اخیر خیلی مهمه -کلا همین جور بالاتکلیف موندم ولی احتمالا همون اتحاد رو میگیرم.
راستی غذای اتحاد با وجود هندی ها اسپایسی هستش؟ اگر اینطوره میشه برای بچه غذا ببریم داخل هواپیما Big Grin ؟مرسی

درود

اتحاد یکی از بهترین غذاها رو میده. البته رقیب سنتیش تورکیش ایرلاین هست خب ولی به نظر من که واقعا هم به موقع و هم خوب غذا میدن.

بااحترام،
ترکان

RE: مسایل مربوط به تهیط بلیط-آژانسهای هواپیمایی و بار - helenkh - 24-11-2015

تو review هايى كه از اتحاد خوندم نظرات در مورد غذا خيلى متفاوت بود. فكر كنم خيلى بستگى به ذائقه هر آدم داره.
به هرحال با هر ايرلاين خارجى كه پرواز كنيم ميشه يه چيزهاى خيلى جزئى كه غذا محسوب نميشه رو همراه برد خصوصا براى بچه ها كه هم بدغذاتر هستن و هم زود به زود گرسنه ميشن.
اطلاعى ندارم كه ميشه غذاى گرم برد يا نه.
فكر ميكنم بيشتر از اين حساس بودن كمكى نميكنه و بيشتر گيج كننده ميشه. به هرحال داريم ميريم يه قاره كاملا متفاوت و انتخاب نوع ايرلاين احتمالا پيش پاافتاده ترين مسئله اى هست كه ممكنه ازين به بعد باهاش مواجه بشيم ؛-)
البته اول از همه بايد به خودم بگم ايناروLaugh

RE: مسایل مربوط به تهیط بلیط-آژانسهای هواپیمایی و بار - FN63 - 24-11-2015

به نظر من هم نباید زیاد روی ایرلاین حساس بشیم و با توجه به اولویتهامون یکی رو انتخاب کنبم. من در نهایت استرین (اتریشی) رو انتخاب کردم چون:
1-ترجیح میدادم پروازم از مسیر اروپا بره که مدت پرواز تا جای ممکن تقسیم بشه و یک ترانزیت هم بیشتر نداشته باشه.
2-قبلا با پرواز ترکیش خودم با جا موندن چمدانها و تاخیر در تحویلشون روبه رو شدم و از آشنایانم سابقه گم شدن چمدانها رو داشتن!
3-لوفتهانزا هم خیلی ریسکش بالا رفته و افردای رو میشناسم که با سرگردانی های چندهفته ای به خاطر کنسلی پروازها روبه رو شدند.

امیدوارم در نهایت از انتخابم راضی باشم!

(24-11-2015, 10:09 PM)FN63 نوشته: به نظر من هم نباید زیاد روی ایرلاین حساس بشیم و با توجه به اولویتهامون یکی رو انتخاب کنبم. من در نهایت استرین (اتریشی) رو انتخاب کردم چون:
1-ترجیح میدادم پروازم از مسیر اروپا بره که مدت پرواز تا جای ممکن تقسیم بشه و یک ترانزیت هم بیشتر نداشته باشه.
2-قبلا با پرواز ترکیش خودم با جا موندن چمدانها و تاخیر در تحویلشون روبه رو شدم و از آشنایانم سابقه گم شدن چمدانها رو داشتن!
3-لوفتهانزا هم خیلی ریسکش بالا رفته و افردای رو میشناسم که با سرگردانی های چندهفته ای به خاطر کنسلی پروازها روبه رو شدند.

امیدوارم در نهایت از انتخابم راضی باشم!

يه سوال دوست عزيز
هواپيمايى اتريش فقط يك چمدان تا ٢٣ كيلو مجازه يا اشتباه ميكنم؟

(24-11-2015, 10:30 PM)helenkh نوشته: يه سوال دوست عزيز
هواپيمايى اتريش فقط يك چمدان تا ٢٣ كيلو مجازه يا اشتباه ميكنم؟
نه ٢ تا ٢٣كيلو و يك ٨ كيلو داخل كابين

(24-11-2015, 10:54 PM)FN63 نوشته: نه ٢ تا ٢٣كيلو و يك ٨ كيلو داخل كابين

ا چه خوب
چون توى سايتش ديدم و هرچى گشتم جايى مخصوص پرواز به كانادا پيدا نكردم

(24-11-2015, 10:56 PM)helenkh نوشته: ا چه خوب
چون توى سايتش ديدم و هرچى گشتم جايى مخصوص پرواز به كانادا پيدا نكردم
داخل بليط نوشته و من هم قبل از خريد مجدد از مسئول صدور پرسيدم

RE: مسایل مربوط به تهیط بلیط-آژانسهای هواپیمایی و بار - فرید - 25-11-2015

این قضیه اعتصاب فعلا برای لوفتانزا حل شده اینطور که اینجا نوشته. این شرکت های اروپایی همشون همین مشکل دارن. بخاطر اینکه نمی تونند با شرکت های عربی که از کمک های فراوان بهره می برنند رقابت کنند.

RE: مسایل مربوط به تهیط بلیط-آژانسهای هواپیمایی و بار - sarane - 24-05-2016

سلام دوستان

من هفته دیگه با لوفتانزا پرواز دارم.
دوستانی که تجربه سفر با لوفتانزا رو دارن یا اطلاع دارن میشه بگن اگر اضافه بار داشته باشیم میشه با عابر بانک همونجا پرداخت هزینه رو انجام داد یا باید حتما نقدی باشه؟؟؟

RE: مسایل مربوط به تهیط بلیط-آژانسهای هواپیمایی و بار - Atlantis - 19-08-2016

سلام دوستان

اگر احیانا پروازتون از/به اروپا کنسل شد، تاخیر طولانی داشت یا با شما بدرفتاری شد میتونید فرم موجود در این سایت (Air passenger rights) رو پر کنید و برای ایرلاین بفرستید. ایرلاین هم موظف هست برای رضایت شما رو با ارائه یک پرواز جایگزین یا دادن غرامت به دست بیاره. اگه ایرلاین هم پاسخگو نبود میتونید فرم دیگه ای که تو این سایت موجود هست رو پر کنید و واسه بزرگترشون بفرستید! (national enforcement body)

البته یه سری شرایط و قوانین داره که خودتون بخونید، از جمله اینکه کنسلی/تاخیر به خاطر شرایط جوی نبوده باشه، کنسلی از طرف ایرلاین باشه، کمتر از دو هفته به پرواز مونده باشه و غیره..

4 روز مونده به برنامه پرواز من، Ukraine International Airlines پروازو کنسل کرد  Sad Angry