آکادمیا کافه
چگونه باید برای گرفتن RA اقدام کرد؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: چگونه باید برای گرفتن RA اقدام کرد؟ (/Thread-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-RA-%D8%A7%D9%82%D8%AF%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D8%9F)

صفحات 1 2

چگونه باید برای گرفتن RA اقدام کرد؟ - ehsan - 19-09-2011

میخواستم بپرسم در مورد Research assistantship چه جوری باید اقدام
کنم الان به استاد خاصی ایمیل بزنم یا اینکه بعد از گرفتن پذیرش اینکارو
بکنم

در مورد رشته خودم هم باید بگم خیلی اطلاعات کمی ازش دارن ولی در واقع یه جور مدیریت هست در حوزه سلامت .

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - Babak - 19-09-2011

برای گرفتن RA در امریکا یا کانادا معمولا فرم خاص یا روش خاصی برای اقدام کردن وجود نداره. دانشجویانی که برای دکترا اقدام می‌کنند معمولا به طور خودکار برای RA یا TA در نظر گرفته می‌شن. اگر دانشگاه‌هایی هستند که به شما اجازه می‌دن مستقیم برای دکترا اقدام کنید، به نظرم این کار رو بکنید تا شانس گرفتن فاند رو بالا ببرید. غیر از این برای این که شانس‌تون بیشتر باشه، باید با استادها در ارتباط باشید. نیازی هم به صبر کردن نیست. از همین الان و قبل از ارسال مدارک برای دانشگاه‌ها می‌تونید شروع به مکاتبه با استادها کنید. برای اطلاعات بیشتر لطفا به این موضوع مراجعه کنید.

چگونه باید برای گرفتن RA اقدام کرد؟ - fluid-mech - 27-01-2012

سلام دوستان
ی سوال دارم
برا تحصیل در دانشگاه خارج کشور اگه استاد قبول کرد که found بده بعدش باید بریم تو سایت دانشگاه مورد نظر هم ثبت نام کنین یا همون تایید استاد کافیه؟ اصلا مراحل ثبت نام جه جوریه؟
پاسخ ice منو گیج کرده
ممنون

RE: بهترين زمان فرستادن اي ميل به استادان - soilman - 27-01-2012

درود
فکر کنم منظورتون فاند هست....
نخست فکر کنم سئوالتون به تاپیک ربط نداره و همچنین ربطی به سئوال شما و پست های ice نمی بینم...

در جواب سوال شما هم تائید استاد کافی نیست..این قسمتی از پروسه ی پذیرش گرفتن هست..شما باید تمام مدارک مورد نظر که دانشگاه می خواهد قبل از به اتمام رسیدن مهلت اپلای به دستشون برسونید(حالا با اپلود کردن در سایتشون یا به صورت پستی)

شما در ابتدا باید بشینید تاپیک ها رو دنبال کنید و قطعا جواب بیشتر سوال هایتان را خواهید گرفت...

روز خوش Angel
(27-01-2012, 04:14 PM)fluid-mech نوشته: سلام دوستان
ی سوال دارم
برا تحصیل در دانشگاه خارج کشور اگه استاد قبول کرد که found بده بعدش باید بریم تو سایت دانشگاه مورد نظر هم ثبت نام کنین یا همون تایید استاد کافیه؟ اصلا مراحل ثبت نام جه جوریه؟
پاسخ ice منو گیج کرده
ممنون

RE: چگونه باید برای گرفتن RA اقدام کرد؟ - Paradise4 - 18-07-2012

ببخشید میشه چند نمونه نامه برای درخواست RA به اساتید ، بگذارید یا سایت خاصی که خوب باشه رو معرفی کنید. ممنون

RE: چگونه باید برای گرفتن RA اقدام کرد؟ - mgorji - 07-11-2013

سلام دوستان
می خواستم بدونم آیا پیشنهاد دادن به یک استاد برای توسعه مقالش می تونه در جلب اطمینان استاد برای گرفتن  RA موثر باشه؟ آیا این کار از نظر اون استاد غیر آکادمیک نیست؟ اصلا امکان داره که اون فرد بپذیره با ما در انجام این کار سهیم بشه و به عنوان استاد راهنما کمکمون کنه؟
اگر این کار مناسبه دقیقا باید در ایمیل ارسالی به استاد چی بگیم؟ با تشکر

RE: چگونه باید برای گرفتن RA اقدام کرد؟ - blur - 07-11-2013

گاها اساتید قبول میکنن که مقاله ای رو review کنن....ممکن هم هست بشه از این طریق لینک زد برا جلب نظر استاد ولی اصلا معلوم نیست بفرض استادی قبول کنه مقاله شمارو رویو کنه و نظرشو راجع بهش بده، حتما قبول کنه که سوپروایز شما هم باشه. -ابتدا باید به استاد بگین که مقالاتشو خوندین و موضوع مقاله شما از چه جهت به مقالاتش نزدیکه و یه چند جمله راجع به مقاله تون توضیح بدین. آخرش بگین که دوست دارین ایشون رو  involve کنین تو مقاله تون و ازشون خواهش کنید که پیشنهادات و کامنت هاش رو در مورد مقاله تون بهتون بده و نهایتا اینکه اسمشو تو مقاله تون بنویسین و به میل اتچ کنید (هرچند بعضا اصلا قبول نمیکنن اسمشون بیاد)

RE: چگونه باید برای گرفتن RA اقدام کرد؟ - Torkan - 07-11-2013

دوستمون راجع به involve شدن استاد در مقاله خود اون استاد هستش نه مقاله خودشون!
blur عزیز توضیح دادن راجع بهش ولی تا اونجا که اطلاع دارم اینکار تقریبا خیلی سخت و حتی نشدنی هست...
در واقع اصل مطلب شما همان نحوه ایمیل زدن به اساتید برای درخواست فاند و supervisor شدن هست.
غیر اکادمیک که قطعا نیست خیلی هم خوبه ولی گفتم بعید میدونم استادی قبول کنه این کار رو...

RE: چگونه باید برای گرفتن RA اقدام کرد؟ - blur - 07-11-2013

درسته یه کم غیرعادی بود...من دقت نکردم...منم فکر میکنم یه کم بعیده.

RE: چگونه باید برای گرفتن RA اقدام کرد؟ - mgorji - 07-11-2013

(07-11-2013, 03:10 PM)'Charming' نوشته: دوستمون راجع به involve شدن استاد در مقاله خود اون استاد هستش نه مقاله خودشون!
blur عزیز توضیح دادن راجع بهش ولی تا اونجا که اطلاع دارم اینکار تقریبا خیلی سخت و حتی نشدنی هست...
در واقع اصل مطلب شما همان نحوه ایمیل زدن به اساتید برای درخواست فاند و supervisor شدن هست.
غیر اکادمیک که قطعا نیست خیلی هم خوبه ولی گفتم بعید میدونم استادی قبول کنه این کار رو...

(07-11-2013, 03:55 PM)'blur' نوشته: درسته یه کم غیرعادی بود...من دقت نکردم...منم فکر میکنم یه کم بعیده.

ممنون از پاسختون، فکر کنم من نتونستم منظورم رو برسونم. منظور من این بود که مثلا من مقاله یک استاد رو خوندم و حالا ایده دارم برای توسعه کار، آیا اگر با اون استاد مطرح کنم ممکنه قبول کنه که از پایه با من کار کنه یا نظارت کنه برای ارائه یک کار جدید؟