آکادمیا کافه
مدارک دبیرستان و کنکور - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: مدارک دبیرستان و کنکور (/Thread-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D9%88-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1)

صفحات 1 2 3 4 5

RE: مدارک دبیرستان و کنکور - Shihan - 31-12-2014

(30-12-2014, 03:40 AM)'Mohammadhsp97' نوشته: من ميخوام برم آلمان اونجا يه سال برم كالج بعد برم دانشگاه پزشكى يا دندون پزشكى بخونم. مداركى كه ميخوان اينا هستن :
١- معدل ديپلم و پيش دانشگاهى ( ريز نمراتشون )
٢- يكى هم گواهى قبولى در آزمون سراسرى ( البته سابت خود دانشگاه ها گفته يه مدركى كه به ما نشون بده طرف شايستگى تحصيل در دانشگاه هاى مملكت خودشو داشته باشه )
تو كنكور ٣٠٠٠ آوردم ، آخرين رتبه مجاز ٣٢٢٩٠ هست. من هم مجاز شده بودم همروزانه و هم شبانه. اما فقط دندان پزشكى و پزشكى رو زدم. فكر ميكردم از بين المل ارس قبول ميشم چون سال هاى قبل حتى رتبه ١٢٠٠٠ هم اوجا رفته بود كه با توجه به شرايط امسال نشدم. الان سؤال من اينه كه به من گواهى قبولى در ازمون سراسرى رو ميدن ؟

۱- این مورد رو باید از آموزش و پرورش منطقه خودت بگیری که آسان سخت نیست۲- قبولی تو کنکور هم موردی نداره هم اینکه مجاز شده باشی‌، موردی نیست 

RE: مدارک دبیرستان و کنکور - Sina1234 - 14-07-2015

سلام... من مدرك كارشناسي IT كه كارداني رو از دانشگاه علمي كاربردي گرفتم با معدل ١٩.١٤ و كارشناسي رو از دانشگاه ازاد تهران جنوب با معدل ١٨.٦٠ گرفتم...
من براي ايتاليا ميخوام اقدام كنم... من فقط ديپلم هنرستان دارم و ميخوام بدونم داشتن پيش دانشگاهي الزامي هست ؟؟؟؟

RE: مدارک دبیرستان و کنکور - frsidash - 15-07-2015

با سلام.آیا نمرات پیش دانشگاهی برای تحصیل در خارج از کشور مهم هستند؟؟

RE: مدارک دبیرستان و کنکور - Emir - 15-07-2015

(15-07-2015, 01:26 AM)frsidash نوشته: با سلام.آیا نمرات پیش دانشگاهی برای تحصیل در خارج از کشور مهم هستند؟؟

با سلام 

بله حتما لازمه . 
چون شما باید 12 سال تحصیل کامل داشته باشین . 11 سال دبیرستان با 1 سال پیش میشه 12 سال . 
مثلا دوستانی که میخوان دوباره در ترکیه یا هند پزشکی بخونن , مدرک پیش و معدل پیش رو هم  ترجمه کرده و سابمیت میکنن . 
با تشکر

RE: مدارک دبیرستان و کنکور - frsidash - 15-07-2015

میدونید چون من یه امتحان رو گذاشتم برای تبصره.پس باید برم امتحانو بدم درسته؟

من امسال امتحانای پیش دانشگاهیمو خیلی بد دادم...پس باید فکر تحصیل در خارج از کشور رو از ذهنم بیرون کنم؟؟

RE: مدارک دبیرستان و کنکور - فرید - 15-07-2015

(15-07-2015, 01:41 AM)frsidash نوشته: میدونید چون من یه امتحان رو گذاشتم برای تبصره.پس باید برم امتحانو بدم درسته؟

من امسال امتحانای پیش دانشگاهیمو خیلی بد دادم...پس باید فکر تحصیل در خارج از کشور  رو از ذهنم بیرون کنم؟؟

اگر بخواهید از کارشناسی خارج کشور بخونید خیلی تاثیر دارد و یکی از پارامترهای مهمه. ولی اگر قصد دارید لیسانس ایران بگیرید و بعد برای تحصیلات تکمیلی اقدام کنید تاثیری نداره. تنها جایی که من دیدم که ریز نمرات دبیرستان درخواست میکنه، کبک هستش.

RE: مدارک دبیرستان و کنکور - TMNT1 - 30-07-2015

سلام

برای آزاد کردن مدارکم برای ترجمه از دبیرستان می تونم چه کاری کنم من تحصیلم تموم شده و می خوام مدارکم رو ترجمه کنم تا بتونم تحویل سفارت ایتالیا بدم  ( آیا امکانش هست نامه از جایی بیارم یا وثیقه بزارم هر چقدر که باشه ) مدرسه من تا حالا مدرکی رو برای ترجمه نداده فقط می گن از دانشگاه مورد نظر نامه بیار یا کارت پایان خدمت ، واقعا فکرم رو مشغول کرده 

ممنون می شم من رو هم راهنمایی کنید 

RE: مدارک دبیرستان و کنکور - atefeh8001 - 24-11-2015

سلام دوستان دو تا سوال دارم. ممنون میشم جواب بدید. 1. بعد از گرفتن دانشنامه ارشد دانشگاه فردوسی مدرک دیپلم منو بهم داد ولی ریزه نمراتم تایید اموزش پرورش ناحیه نیست فقط برگه دیپلم این مهرو داره.باید ریزه نمراتمم داشته باشه؟ و اینکه من شنیدم اداره کل در تهران هم باید تایید کنه. میشه مثل دانشنامه پستش کرد تا تایید شه؟ به چه ادرسی؟

RE: مدارک دبیرستان و کنکور - atefeh8001 - 24-11-2015

پیوست
برای دانشگاه های آلمان برای مقطع فوق می خوام بفرستم.ممنون.

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان - atefeh8001 - 24-11-2015

(25-12-2014, 06:25 PM)Shihan نوشته: با سلام ،باید مبلغ صدور به حساب ۷۴۸/۰۳ واریز بشه و رسیدش رو به همراه برگه درخواست (دلیلتون از گرفتن رتبه تشش ذکر بشه) کپی و اصل کارت ملی‌ و شناسنامه اگر کارت پایان خدمتم داری و سپس به خیابان زند، استاد نجات‌الهی دفتر سازمان سنجش تشریف ببری و بد از ۱۰ روز کاری گواهیتو به آدرست ارسال می‌کنن. البته مشکلی‌ نداره کسی‌ دیگه بره اما بهتره خودتون باشید

من ز مشهد پست کردم لبه صندوق پستی که تو سایت سنجش ادرسش اومده هیچ هزینه ای ندادم. خودشون برام پست کردن.