آکادمیا کافه
مدارک دبیرستان و کنکور - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: مدارک دبیرستان و کنکور (/Thread-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D9%88-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1)

صفحات 1 2 3 4 5

مدارک دبیرستان و کنکور - Aleni32 - 05-01-2012

دوستان عزیز در این تاپیک در مورد مسائل مرتبط با مدارک دبیرستان و کنکور صحبت خواهد شد.

.....................................................................................

با سلام.دانشگاههای آلمان مدارک زیر را نیز می خواهند: School leaving certificate Higher education entrance exam

اولیش احتمالا مربوط به گواهی دیپلم و دومیش گواهی قبولی کنکور سراسری. درسته؟

برای گرفتن این مدارک باید چکار کنم؟ با توجه به اینکه خیلی وقته از کنکور و دیپلم من گذشته است.لطفا مراحل اخذ مدارک را بهم بگویید.

با تشکر فراوان از اعضای زحمتکش سایت.

RE: مسائل مرتبط با مدارک دبیرستان و کنکور - AVA - 05-01-2012

(05-01-2012, 01:21 AM)'Aleni32' نوشته: دوستان عزیز در این تاپیک در مورد مسائل مرتبط با مدارک دبیرستان و کنکور صحبت خواهد شد.
.....................................................................................
با سلام.دانشگاههای آلمان مدارک زیر را نیز می خواهند: School leaving certificate Higher education entrance exam
اولیش احتمالا مربوط به گواهی دیپلم و دومیش گواهی قبولی کنکور سراسری. درسته؟
برای گرفتن این مدارک باید چکار کنم؟ با توجه به اینکه خیلی وقته از کنکور و دیپلم من گذشته است.لطفا مراحل اخذ مدارک را بهم بگویید.
با تشکر فراوان از اعضای زحمتکش سایت.

برای گرفتن گواهی دیپلم باید از مدرسه اقدام خودتون رو شروع کنید. به مدرسه مراجعه کنید . در مدرسه به شما گفته خواهد شد که با در دست داشتن چه مدارکی ( که احتمالا کارت ملی و یا شناسنامه خواهد بود ) به آموزش و پرورش کدام منطقه مراجعه کنید و بقیه مراحل اداری رو طی کنید. وقت زیادی از شما نخواهد گرفت . برای گواهی قبولی کنکور هم که باید به سازمان سنجش مراجعه کنید.

[برش] مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی - jake - 09-08-2013

شرمنده دوستان اگه سوالم به این قسمت مربوط نیست دلخور نشید چون محل دیگری رو پیدا نکردم.
سوالم اینه که:
مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی در دست دبیرستان هستش و برای ازادسازی مدارک باید وضعیت نظام وظیفه مشخص شده باشه!! 
حالا اگر فردی مشمول باشه و از معافیت تحصیلی استفاده میکنه برای ازاد سازی مدارک چه باید بکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی - storagemeter - 09-08-2013

با کارت دانشجویی معتبر یا گواهی اشتغال به تحصیل به مدرسه مراجعه کنید بهتون میدن. اگه پرسیدن بگین دانشگاه خواسته...

RE: مدارک دبیرستان و کنکور - ForeverBlue - 10-08-2013

(09-08-2013, 07:23 PM)'jake' نوشته: شرمنده دوستان اگه سوالم به این قسمت مربوط نیست دلخور نشید چون محل دیگری رو پیدا نکردم.
سوالم اینه که:
مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی در دست دبیرستان هستش و برای ازادسازی مدارک باید وضعیت نظام وظیفه مشخص شده باشه!! 
حالا اگر فردی مشمول باشه و از معافیت تحصیلی استفاده میکنه برای ازاد سازی مدارک چه باید بکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بهترین مدرک، نامه معافیت تحصیلی است نظام وظیفه به دانشگاه داده و در آن شماره نامه و تاریخ صدور معافیت تحصیلی باشه.

RE: مدارک دبیرستان و کنکور - jake - 11-08-2013

شرمنده دوست من !! 
منظورتون رو متوجه نشدم میشه یک مقدار توضیح بدید.

از لطفتون سپاسگذارم 

RE: مدارک دبیرستان و کنکور - ForeverBlue - 11-08-2013

(11-08-2013, 02:59 AM)'jake' نوشته: شرمنده دوست من !! 
منظورتون رو متوجه نشدم میشه یک مقدار توضیح بدید.
از لطفتون سپاسگذارم 

شما وقتی داشگاه قبول میشید، دانشگاه از نظام وظیفه درخواست میکنه که برای شما معافیت تحصیلی صادر بشه
نظام وظیفه هم این کار رو میکنه و نامه ای به دانشگاه میده (با شماره نامه و تاریخ مشخص) که در آن نوشته شده با معافیت تحصیلی شما موافقت میشود.
شما همین نامه را میتوانید از دانشگاه بگیرید و ببرید به دبیرستان و درخواست گرفتن مدرک دبیرستان کنید. چون این نامه نشان میدهد دارید در یک مقطع تحصیلی بالاتر تحصیل میکنید.

RE: مدارک دبیرستان و کنکور - Torkan - 08-09-2013

دوست من واسه من اصلا اینطوری که شما فرمودین مدرک دیپلم و پیش رو ندادن!
نمیدونم دانشگاهها سیستمش متفاوته یا مدیر ها یا کارمند ها یا ...
واسه گرفتن مدارک رسمی دبیرستان دیپلم و پیش من اول مراحل دانشنامه رو طی کردم و گرفتم از دانشگاه
بعد رفتم دانشکده اون رو نشون دادم و گواهی گرفتن از من و مدارک موقت دیپلم و پیش رو دادن بهم
ابته همه اینا منوط به مشخص بودن وضعیت نظام وظیفس
بعد اونارو بردم مدرسه و گواهی موقت رو گرفتن و اصل ها رو دادن بهم
عین دانشنامه و ...
با احترام

RE: مدارک دبیرستان و کنکور - نقی اله - 05-11-2013

سلام. برای گرفتن کارنامه و گواهی قبولی کنکور سراسری به لینک زیر رجوع کنید:

http://request.sanjesh.org/noetrequestعنوانچگونه می توانم برای دریافت گواهی و یا کارنامه آزمون سالهای قبل اقدام نمایم؟ پاسخداوطلب گرامی: برای دریافت گواهی و یا کارنامه درخواست خود را همراه فیش به مبلغ 15000ریال به حساب شماره 748 خزانه داری کل نزد بانک ملی واریز و با صندوق پستی 1314-15875مکاتبه نمایید. جهت پیگیری درخواست خود نیز می توانید با دبیرخانه سازمان تماس حاصل فرمایید تلفن: 3-88923950-021

RE: مدارک دبیرستان و کنکور - Bahareh-1990 - 31-12-2013

سلام.
از دوستان کسی هست که بدونه گواهی کنکور را باید چطوری دریافت کرد؟ برای پذیرش ارشد در آلمان این مدرک لازم هست.
Authenticated certificate of University Entrance Examination (Konkur). Without this certificate, no admission letter may be issued