آکادمیا کافه
قدردانی از مدیران - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: قدردانی از مدیران (/Thread-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: قدردانی از مدیران - mohamad0014 - 16-10-2011

با سپاس و اروزی موفقیت برای زری

RE: قدردانی از مدیران - Faraz - 16-10-2011

ای بابا
از زمانی که شروع به همکاری من با زری کردم بیش از یک سال می گذرد.رفتار محکم و مصمم زری در مقابل مشکلات و در عین حال انعطاف در مواقع لازم واقعا برای من آموزنده بود.بار ها فکر کردم که به بن بست رسیدم ولی زری با یک حرکت هوشمندانه بازی را عوض کرد.علی رغم احترام به تمام دوستان و تشکر از زحماتشون به جرات می گم زری بهترین مدیر ارشدی بود که اپلای ابرود به خودش دید.مطمئن هستم این پایان مدیریت زری نیست و باز هم ایشان را در کسوت یک مدیر خواهیم دید چراکه تجربه این مسئله را بهم ثابت کرده.2 سال پیش زری جان به دلایلی استعفا دادند ولی به محض محیا شدن شرایط باز برگشتند و با قدرت بیشتری به کار خود ادامه دادند.می دانم که تاریخ تکرار خواهد شد و باز هم ایشان را در کسوت یک مدیر ارشد خواهید دید.امید دارم در آن زمان اکادمیا کافه جای خود را کاملا بین کاربر ها باز کرده باشد.
برات بهترین ارزو ها را دارم زری نازنین

RE: قدردانی از مدیران - soilman - 16-10-2011

زری جان سرت سلامت....
خسته نباشی برای این مدت Smile

پیروز باشی

RE: قدردانی از مدیران - spt - 16-10-2011

حالا امتحان چی هست؟ مهمه؟ بابا امتاحانو بیخیال اینجا مهم تره که؟ ما بدون خاله زری چیکار کنیم؟
خوشبختانه خدافظی جدی نداری وگرنه میدیدی اینجا چطوری برات بساط گریه را مینداختم Big Grin
زری جان امیدوارم همیشه و همیشه و همیشه شاد باشی و حالا امتحانتم خوب شد که چه بهتر!!
مدیر ارشد خشنی نبودی خداوکیلی من تکذیب میکنم!! خصوصیت اصلیت به نظر من با حوصلگی بود که خدا بهت عمر بده خوش به حالت و ایوللا....

هستی دیگه اینجا خدافظی شدید نمیکنم ؛)

RE: قدردانی از مدیران - Nasim67 - 16-10-2011

سلام
زری جان خسته نباشید و خیلی ممنونم از تمام زحماتی که در هر دو فروم کشیدید.
انشاا... در همه مراحل زندگیتون موفق باشید.

RE: قدردانی از مدیران - Zari - 17-10-2011

سلام
حقیقتش اینه که مدتها بود که به دلیل گرفتاریهای زیادی که این روزها دارم، فرصت تمرکز بر روی کارهای فروم رو نداشتم و ناراحت بودم که عنوان مدیر ارشد رو یدک میکشم اما فعالیتی درخور این عنوان انجام نمیدم. سری قبل که استعفا دادم بابک عزیز از من خواستند که همچنان بمونم و هر زمان که تونستم فعالیت کنم اما حالا من خودم فکر می کنم درست نبود بیشتر از این، این عنوان رو داشته باشم.
از بابک بسیار ممنونم. نمیتونم بگم که چه چیزهای زیادی در این 2-3 سال آشنایی با ایشون ازشون یاد گرفتم و همچنان یاد خواهم گرفت. مهمترین چیزی که از بابک یاد گرفتم، کمک به دیگران بدون هیچ چشمداشتی بود. اینکه دارند زحمات این فروم و پیش از این اپلای ابراد رو متحمل میشن بدون اینکه هیچ نیازی به این کار داشته باشند فوق العاده است.
از فراز هم تشکر ویژه می کنم. همکاری با فراز فوق العاده بود. به شخصه مدیر ارشدی که اینهمه احساس مسئولیت در قبال کارش داشته باشه ندیده بودم. مطمئنم فراز هم به زودی بر میگرده چرا که فروم بهش نیاز خواهد داشت.
از پژمان و بهرام به خاطر همکاری خوبی که با هم داشتیم ممنونم. کار با هر دوی این عزیزان برای من لذتبخش بود. واقعا هماهنگی مدیریت ارشد این فروم به قدری خوب بود که یک خاطره بیسیار زیبا برای من باقی مونده.
از تمام دوستان عزیزم که به من لطف داشتند، محسن، آرش، محمد، همایون، شاهین و نسیم عزیز ممنونم. لطف های شما فراموش نشدنی است.
پ.ن: شاهین از دیدن پستت کلی خندیدم.

همونطور که بابک جان گفتند من فقط از نظر اجرایی فعلا فعالیتی نخواهم داشت اما هر جا از نظر مشورتی کاری از دست من بر بیاد حتما خواهم بود.
شک ندارم که روز آکادمیا به جایگاه مناسب خودش خواهد رسید و اون روز نزدیکه.
شاد باشید همگی Smile

RE: قدردانی از مدیران - Faraz - 09-11-2011

متاسفانه شهاب عزیز به دلایل مشکلات شخصی قادر به ادامه همکاری با ما نیستند.ما مدت کوتاهی در اینجا با ایشان همکاری کردیم ولی من به شخصه ایشان را انسانی صادق و درستکار دیدیم.بابت زحماتش ازش تشکر می کنم.می دونم که در آینده نزدیک باز هم شاهد حضور ایشان در کسوت یک مدیر خواهیم بود
برای ایشان ارزوی موفقیت دارم

RE: قدردانی از مدیران - Shahab - 09-11-2011

(09-11-2011, 03:25 PM)Faraz نوشته: متاسفانه شهاب عزیز به دلایل مشکلات شخصی قادر به ادامه همکاری با ما نیستند.ما مدت کوتاهی در اینجا با ایشان همکاری کردیم ولی من به شخصه ایشان را انسانی صادق و درستکار دیدیم.بابت زحماتش ازش تشکر می کنم.می دونم که در آینده نزدیک باز هم شاهد حضور ایشان در کسوت یک مدیر خواهیم بود
برای ایشان ارزوی موفقیت دارم
سلام
من از همه مدیران عزیز و کاربرای محترم بخاطر مدت کم مدیریتم و استعفای اجباری به خاطر مشکلای شخصی عذر می خوام.
و هرچه سریعتر این امکان برام بوجود اومد تا بتونم به عنوان مدیر فعالیت کنم، درخواست مدیریتم رو به مدیریت محترم اعلام می کنم.

RE: قدردانی از مدیران - m.arash - 09-11-2011

(09-11-2011, 03:37 PM)Shahab نوشته: سلام
من از همه مدیران عزیز و کاربرای محترم بخاطر مدت کم مدیریتم و استعفای اجباری به خاطر مشکلای شخصی عذر می خوام.
و هرچه سریعتر این امکان برام بوجود اومد تا بتونم به عنوان مدیر فعالیت کنم، درخواست مدیریتم رو به مدیریت محترم اعلام می کنم.
شهاب جان خسته نباشی و امیدوارم هر کجا که هستی موفق و پیروز باشی!
منتظرت هستیم...

RE: قدردانی از مدیران - Pejman - 09-11-2011

شهاب جان فرصت کمی در خدمتت بودیم، اما خیلی از پست های خوبت استفاده کردیم. مطمئنم یه روزی دوباره تو جمع مدیرا می بینیمت و می تونیم از حضورت استفاده کنیم. برات آرزوی موفقیت دارم.