آکادمیا کافه
قدردانی از مدیران - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: قدردانی از مدیران (/Thread-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: قدردانی از مدیران - automotive - 23-11-2017

@eliroz

از شما مدیر گرامی بابت حضور فعال و طولانی مدت در فروم تشکر می‌کنم و بهترین‌ها را برای شما آرزومندم.

RE: قدردانی از مدیران - Torkan - 28-11-2017

ً@eliroz

دوست عزیز، رفتین؟!
به هر روی من هم تشکر میکنم از اینکه پلی هر چند کوچک ساختین برای افرادی که انسوی رودخانه مردد بودند برای گذر ازش.

ارادت،
ترکان

RE: قدردانی از مدیران - MaMi - 29-11-2017

الی عزیز، منم تشکر میکنم از همه زحماتی که کشیدی و زمانی که برای کمک به دوستان صرف کردی. امیدوارم در همه مراحل زندگی، موفق، پیروز و سلامت باشی Smile

RE: قدردانی از مدیران - Babak - 15-03-2018

محمد (@MaMi) قبل از شروع تحصیلش در خارج از ایران به عضویت تیم مدیران در اومد و در طول تحصیل در خارج از ایران و حتی مدتی بعد از فارغ‌التحصیلی در کنار آکادمیاکافه باقی موند. مدت همکاری محمد در سمت مدیر و مدیر ارشد آکادمیاکافه به شش سال می‌رسه. محمد اطلاعات بسیاری از منابع مطالعاتی گرفته تا مسائل مختلف مرتبط با گرفتن پذیرش، ویزا، و زندگی در خارج از کشور رو به اشتراک گذاشته. مدیران و کاربران بسیار زیادی در هفت سالی که آکادمیاکافه راه‌اندازی شده با ما همکاری کرده‌اند، اما فکر نمی‌کنم هیچ کدوم از کاربران یا مدیران ما به اندازه محمد در کنار آکادمیاکافه مونده باشند. محمد به خاطر مشغله‌های کاری و به قول خودش به خاطر قدیمی شدن اطلاعاتش تصمیم گرفته که از تیم مدیریت کناره‌گیری کنه. زحمات بسیار زیاد محمد و تاثیر زیادی که بر آکادمیاکافه گذاشت غیرقابل انکاره و واقعا نمی‌شه به هیچ وجه از زحماتی که محمد کشید به اندازه کافی قدردانی کرد.

محمد عزیز امیدوارم که همیشه شاد و تندرست و موفق باشی. از همه زحماتت واقعا ممنونم.

RE: قدردانی از مدیران - szeinalilathori - 15-03-2018

@MaMi

محمد عزیز سلام

در آستانه سال نو منتظر خبرای خوب بودم نه.... Sad

حجیم ترین و به روزترین منابع انجمن آزمونهای خارچی رو تو upload کردی؛ خیلی خیلی ممنونم به من که خیلی کمک کرده مطمئنا برای سایرین هم خیلی مفید بوده Smile  (اطلاعاتت به روزه و قدیمی هم نیست Big Grin )

من از زمانیکه وارد این فروم شدم، همیشه از راهنماییها و پستای پر محتوای تو استفاده کردم. پر واضحه که خروج افراد با تجربه ای مثل تو از تیم مدیریتی، که به عنوان یکی از وزنه های اصلی هستی، کار رو برای بقیه سنگین تر خواهد کرد و نبودنت به شدت به چشم خواهد اومد، اما به هر صورت زندگی است دیگر و مشغله هاش....
امیدوارم هر جا هستی همیشه شاد و سلامت باشی و بهترین ها نصیبت بشه.

ارادتمند
الهام

RE: قدردانی از مدیران - automotive - 15-03-2018

@MaMi

سلام
تشکر می‌کنم از تمامی زحمت‌های شما در این سمت و انتقال تجربیات ارزشمندتون.
امیدوارم که زندگیتون پر از خوبی و شادی باشه و همانطوری که دست ما رو برای کمک گرفتید، خداوند نیز دست شما را بگیرید و در هر زمینه‌ای که دوست دارید به بهترین‌ها برسید.

خداوند پشت و پناه شما باشد.

RE: قدردانی از مدیران - M1KE - 17-03-2018

اگرچه این بازنشستگی با توجه به افزایش مشغله ها و عوض شدن سبک زندگی در نهایت اجتناب ناپذیره ولی در هر حال آکادمیاکافه هم یکی از مفیدترین مدیران/کاربران خودش رو از دست میده. امیدوارم ارتباط محمد عزیز با سایت به شکلی یا زیر عنوان دیگه ای حفظ بشه. دستاوردها و فعالیت های محمد در آکادمیاکافه تقریبا برای هر کسی که به بخش منابع آزمون های زبان سر زده باشه قابل لمسه و پوشیده نیست و به اصطلاح مقالات زیادی در این زمینه چاپ شده (!) به همین دلیل شاید بد نباشه اشاره کنم که محمد قبل از فعالیت در این سایت، چند سالی هم در وبسایت مشابه دیگه ای فعالیت کرده و افراد زیادی از راهنماییهاش به ویژه در زمینه آزمون های زبان استفاده کردن  (اسم کاربریش رو نمیگم ولی اگر درست به خاطرم مونده باشه اولش با smo شروع میشد و آخرش هم با nabav تموم میشد!). محمد در بخش مدیران هم بسیار فعال هست و به ویژه زمانی که Foreverblue هم در بخش مدیران حضور فعالی داشت، فعالیت هاشون طبق فرآیند همجوشی به صورت نمایی هم افزایی می کرد و شخصا گاهی دلم برای اون روزها تنگ میشه.

Mami عزیز امیدوارم ارتباطت همچنان با سایت حفظ بشه و در هر صورت، برات آرزوی موفقیت و کامیابی در زندگانی رو دارم.

ارادتمند/م

RE: قدردانی از مدیران - Torkan - 17-03-2018

@MaMi

امید داشتم که دروغ 13 بوده باشه چند روز زودتر!

همیشه غمگین میشم از حقیقت. افسوس...

دوست عزیز، امید هر جا هستی موفق باشی

RE: قدردانی از مدیران - saaaaam - 17-03-2018

@MaMi

سلام محمد عزیز دوست خوب و پر انرژی 
سالها خدمات ارزشمند شما در اکادمیا کافه و انتقال تجربیات ودانش خود به همه ما بدون چشم داشت همواره در قلب و یاد ما باقی خواهد ماند
امیدوارم همواره شاد و سربلند باشی

RE: قدردانی از مدیران - blur - 29-03-2018

@MaMi
از همون ابتدایی که من بعنوان کاربر اینجا فعال شدم محمد مدیر بود و بعدها وقتی مدیر شدم خیلی کمکم کرد. امیدوارم بخاطر طینت خوبت و کمک های بی چشمداشت، همیشه تو زندگیت موفق باشی Smile