آکادمیا کافه
قدردانی از مدیران - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: قدردانی از مدیران (/Thread-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: قدردانی از مدیران - king - 09-01-2015

چه خوب این تاپک رو دیدم
منم واقعا سپاس گزارم از آقا پویا 
Mr-Voltage

واقعا خود بنده وقتی سوال میپرسم تنها اسمی که تو ذهنم نقش میبنده 
Mr-Voltage
 عزیز هست..
سپاس

RE: قدردانی از مدیران - saaaaam - 10-01-2015

سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوست بزرگوارم پویا
بدون شک همت عالی شما و دانش و تلاش شما و حضور بسیار پر رنگ شما در فروم اکادمیا کافه همواره ملموس بوده
من هم به عنوان عضو کوچکی از این خانواده بزرگ از شما برادر و دوست بزرگوارم بابت همه زحماتی که برای ارتقا فروم بر عهده گرفته اید از صمیم قلب سپاسگذاری می کنم
امیدوارم همواره در همه مراحل زندگی شاد و پیروز باشید
ارادتمند
سام

RE: قدردانی از مدیران - atefeh_J - 11-01-2015

با سلام بنده هم به از آقای Mr-Voltage بابت تمام زحماتی که در فروم می کشند تشکر می کنم.

RE: قدردانی از مدیران - Emir - 13-02-2015

با سلام
بنده جا دارد از تمام عزیزانی که تو این فروم بدون چشمداشت زحمت میکشند تشکر کنم. به خصوص از مدیرا ن عزیزی که فعال هستند و از جناب شاهین عزیز که خیلی زحمت کشیدن .
با تشکر
. .

RE: قدردانی از مدیران - eliha1 - 13-02-2015

سلام به همه دوستان
منم از تمام مدیران زحمتکش و محترم سایت و کسانی که منو راهنمایی کردن و جواب سوالهامو دادن تشکر میکنم همیشه شاد و موفق باشید

RE: قدردانی از مدیران - akbar_saeedi - 14-02-2015

ببخشید میخوام رک و شفاف بگم حرفمو
اوایل ک با این سایتای رفتن و این سنخ آدما اشنا شدم، فک میکردم حتمن عقده ای ترین و عصبانی ترین ادما باید اینجا باشن..افرادی ک حال و حوصله داخلو ندارن و هزار سختی بر مسیر رفتنشون حس میکنن..یکم گذشت..انصافن جالب ترین و گرانقدرترین ادمای عمرمو ک دیدم بیشترشون تو همین سایتا بوده..نمیدونم چرا.
تو این چند سال خب افرادی رو دیدم قبل رفتن وقت میذارن..خیلی تعجب نمیکردم..ببخشیدا تفسیر میکردم اومدن اینجا براشون عادت شده، تفریحه..ب شکل کمک...اما وقتی گذر زمان دیدم خیلیاشون رفتن و بعد رفتن با اون مشکلات وقت و ..دارن وقت میذارن..دیگه...راستش تازه فهمیدم چه ادمایی وجود دارن..واقعن میگم..این میل و اشتیاق کمک کردن دیگه الکی نیس..نمیشه ب این راحتی راجبش نظر داد..از ته دل به بعضی از افراد این سایت غبطه میخورم
واقعن با شخصیتشون حال کردم و دارم ازشون جدای اطلاعات، درس بزرگوار بودن یاد میگیرم

RE: قدردانی از مدیران - penguinsjr - 17-02-2015

سلام دوستان
الان موندم از کدوم یکی از مدیران تشکر کنم Smile
اینقدر تعداد مدیران خوب فروم زیاده که می ترسم اگه اسم ببرم بعضی ها از قلم بیفتن...

RE: قدردانی از مدیران - Babak - 10-03-2015

saaaaam گرامی مدت نسبتا زیادی در سمت‌های مدیر و مدیر ارشد سایت در آکادمیاکافه فعالیت داشتند و اطلاعات خوب ایشون همراه با فعالیت بسیار زیادی که در انجمن‌های مختلف داشتند کمک بسیاری به پیشبرد سایت کرده. همچنین ایشون نقش بسیار مهمی در ایجاد تیمی از کاربران فعال سایت و تکمیل اطلاعات قسمت نتایج پذیرش سایت داشته‌اند که بسیار ارزشمنده و این قسمت رو تبدیل به یک منبع بسیار مفید برای تخمین شانس پذیرش در رشته‌های مختلف کرده.
متاسفانه به خاطر مشکلات شخصی‌ای که در ماه‌های اخیر برای ایشون پیش اومد، ایشون تصمیم گرفته‌اند که از تیم مدیران ارشد جدا بشن تا فرصت بیشتری برای رسیدگی به کارهای شخصی‌شون داشته باشند.

saaaaam گرامی،
از زحمت‌های بسیار زیادی که برای آکادمیاکافه کشیدی سپاسگزاری می‌کنم و امیدوارم که مشکلات پیش اومده رو به سرعت پشت سر بگذاری و باز هم با قدرت و انرژی به سمت اهداف والای زندگیت حرکت کنی.

RE: قدردانی از مدیران - Emir - 10-03-2015

(10-03-2015, 09:19 AM)Babak نوشته: saaaaam گرامی مدت نسبتا زیادی در سمت‌های مدیر و مدیر ارشد سایت در آکادمیاکافه فعالیت داشتند و اطلاعات خوب ایشون همراه با فعالیت بسیار زیادی که در انجمن‌های مختلف داشتند کمک بسیاری به پیشبرد سایت کرده. همچنین ایشون نقش بسیار مهمی در ایجاد تیمی از کاربران فعال سایت و تکمیل اطلاعات قسمت نتایج پذیرش سایت داشته‌اند که بسیار ارزشمنده و این قسمت رو تبدیل به یک منبع بسیار مفید برای تخمین شانس پذیرش در رشته‌های مختلف کرده.
متاسفانه به خاطر مشکلات شخصی‌ای که در ماه‌های اخیر برای ایشون پیش اومد، ایشون تصمیم گرفته‌اند که از تیم مدیران ارشد جدا بشن تا فرصت بیشتری برای رسیدگی به کارهای شخصی‌شون داشته باشند.
saaaaam گرامی،
از زحمت‌های بسیار زیادی که برای آکادمیاکافه کشیدی سپاسگزاری می‌کنم و امیدوارم که مشکلات پیش اومده رو به سرعت پشت سر بگذاری و باز هم با قدرت و انرژی به سمت اهداف والای زندگیت حرکت کنی.

با سلام . نمیدونم باید چی بگم و چطور شروع کنم , فقط همین قد میگم که سام عزیز بشخصه با رفتنه تو شوکه و خیلی ناراحت شدم ولی چی میشه کرد دنیاس دیگه . در اول امیدوارم مشکلاتت به زودی حل بشن و دوباره در جمع مدیران ببینیمتون در ثانی بابت همه زحمت هایی که واسه سایت کشیدی بسیار بسیار مدیون و سپاسگزارم. در اینجا ارزوی بهترین ها رو واست دارم دوست خوبم . Smile
ارادتمند

RE: قدردانی از مدیران - Andre - 10-03-2015

saaaaam عزیز، از زحمات بدون چشمداشتی که برای رشد و پویایی این فروم کشیدید سپاسگذارم. امیدوارم که در زندگی خودتون نتیجه این همه کمک خالصانه خودتون رو دریافت کنید. من هنوزم باور نمیشه که همچین پیشنهادی رو مطرح کردید. امیدوارم که دوباره فرصت بشه که در کنار هم به فعالیت فرهنگی بپردازیم.