آکادمیا کافه
قدردانی از مدیران - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: قدردانی از مدیران (/Thread-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: قدردانی از مدیران - Simon2007 - 02-01-2014

سلام 

من هم ميخواستم از پژمان عزيز و نسيم خانم بابت تلاش هاشون قدرداني كنم و بهترين ها رو براشون آرزو كنم. 
من و پژمان كمي اختلاف سليقه داشتيم اما اين باعث نشد كه من دوستش نداشته باشم و هميشه برام قابل احترام بود و با توجه به اينكه سالها دورادور ميشناسمش از مردان بسيار نيك روزگاره كه كم ميشه مشابه اش رو پيدا كرد.
نسيم خانم هم كه بسيار با اخلاق و در همه ي موارد بسيار بزرگوارانه برخورد ميكردند و جدا اميدوارم اين حسن ُخلقشون هه جا باعث پيشرفت روزافزونشون بشه.از هيچ كمكي دريغ نداشتند و من در ايشون ذره ايي ِكبر و ُنخوت سراغ ندارم و به تمام معني در كمك كردن ايثارگر بودند.  

جدا براي هر دو عزيز كه دينشون رو به فرزندان اين سرزمين اَدا كردند بهترين ها رو آرزو دارم و اميدوارم اين جدايي موقت باشه و باز شاهد فعاليت اين عزيزان باشيم. فرصت رو غنيمت ميشمرم و همين جا سال نو رو به هر دو تبريك و براشون بهترين ها رو آرزو ميكنم. 

[عکس: images?q=tbn:ANd9GcRsXYRwqTT0tGQIQs0dmkR...3lm3QvaBSu]
 I Have Seen Several Events
Coming Up And Forgotten
I Have Witness Prominent Leaders
Rising Up And Forgotten,
I Have Seen Greener Trees
Withering And Drying Up,
   But A Special Person Like You
Will Remain In My Heart For Ever,
Happy New Year To You.

RE: قدردانی از مدیران - spt - 15-01-2014

خیلی حرفی برای گفتن نمونده...
متاسفم از جداییِ این دو تا عزیز و امیدوارم که دوباره یه روزی توی جمع مدیریت ببینمشون...
پژمان یکی از قدیمی ترین بچه های اینجا بود و همشهری من...   رفیقِ خوب و آدم راحتی که مطمئنم توی زندگیش به بهترین جا ها میرسه به خاطر تمام توانایی هاش و استعداد هاش و تلاش هاش...  

نسیم هم که هم رشته ای من بود، و اونم از مدیرای خیلی قدیمی...   به هر حال خانوم دکتر بودن دردسر های خودشم داره دیگه  Big Grin   مطمئنم که با ما در ارتباط خواهی بود و ما ها رو فراموش نمیکنی...   ما که فراموشت نمیکنیم..   

کلا من دوس ندارم اینجا چیزی بنویسم و الانم خیلی خوشحال نیستم ازین پستم!!  :|   
اما چه میشه کرد که حتی سرو ها نیز همیشگی نیستند...
تمام!

RE: قدردانی از مدیران - Babak - 28-04-2014

از امین گرامی که مدت زیادی در سمت مدیر و مدیر ارشد سایت فعالیت‌های چشم‌گیری داشتند و برای تکمیل مطالب سایت، کمک به کاربران، انجام کارهای مدیریتی، معرفی سایت و ... زحمات بسیاری کشیدند تشکر می‌کنم.
فرصت امین به خاطر مشغله‌های درسی زیادش بعد از خروج از کشور کمتر شده بود و در نهایت تصمیم گرفتند که از تیم مدیران ارشد کناره‌گیری کنند. امیدوارم که کارهای درسی امین به خوبی پیش بره و با کمتر شدن فشار درس‌ها باز هم فرصتش رو داشته باشند که به تیم مدیران سایت بپیوندند.
به پاس زحمات زیاد امین به ایشون عنوان Graduated Hero اعطا شد.

همچنین، مهیار گرامی که از مدیران بسیار خوب و با سابقه سایت در انجمن امریکا بودند، به تیم مدیران ارشد سایت پیوستند. به مهیار تبریک می‌گم و امیدوارم که با تلاش‌های ایشون کیفیت سایت و مطالبش بهتر از گذشته بشه.

RE: قدردانی از مدیران - ahmadpashaei - 28-04-2014

با سلام
امین جان جا داره من یک تشکر ویژه ازت بکنم چون از زمانی که در ایران بودی خیلی به من لطف داشتی (هم اپلای و هم علمی) و اتفاقا جالبه بگم امین بود که منو به این سایت دعوت کرد. به خیلی ها کمک کردی و امیدوارم که همیشه در زندگیت موفق و سربلند باشی و لطف خدا شامل حال خودت و خانوادت به خصوص همسرت باشه. نه که بری دیگه پیدات نشه ها[img]images/smilies/confused.gif[/img]
از مهیار عزیزم بخاطر تمام تلاشها و جوابهای عالیش تشکر می کنم و امیدوارم که بیشتر از اطلاعات خوبش استفاده کنیم.

RE: قدردانی از مدیران - m0h3n - 28-04-2014

امین عزیز،

ممنون از زحمات در فروم و تیم مدیریت. موفق باشی

RE: قدردانی از مدیران - Torkan - 28-04-2014

من همین الان دیدم ارتقای دوستمون مهیار رو. بهشون تبریک میگمSmile
همچنین از زحمات دوست دیگرمون امین هم تشکر میکنم.Smile

بااحترام

RE: قدردانی از مدیران - blur - 28-04-2014

نیاز هست که یک بار دیگه تو این تاپیک از امین عزیز بابت مدیریت و تمام زحماتش تو فروم تشکر کنم و ازشون خواهش کنم که تنهامون نذارن [عکس: smile.gif]
همین طور آرزوی موفقیت برای مهیار عزیز بکنم که مطمئنا تو جایگاه جدیدشون هم مثل قبل در نهایت شایستگی فعالیت خواهند کرد.
سپاس از هر دو بزرگوار Smile

RE: قدردانی از مدیران - Bahram - 28-04-2014

امین جان بهت خسته نباشید می گم. امیدوارم تاثیر مستقیم زحماتت رو در زندگیت ببینی.

RE: قدردانی از مدیران - MaMi - 28-04-2014

مرسی امین و خسته نباشید بابت زحمات بسیارت، امیدوارم دوباره و به زودی در جمع خودمون داشته باشیم تو رو و تبریک و تشکر از مهیار بابت قبول مسئولیت Smile

RE: قدردانی از مدیران - ice - 28-04-2014

امين جان ممنون از زحماتت. با آرزوي موفقيت در همه زمينه هاي زندگيت و اميد به بازگشتت به جمع مديران.