آکادمیا کافه
قدردانی از مدیران - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: قدردانی از مدیران (/Thread-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: قدردانی از مدیران - mahnaz103 - 23-07-2013

دیدم دوستان شعر سرودن برای مدیران محترم منم نصفه شبی طبعی شعریم گل کرد و یه چند بیتی سرودم.درسته  خیلی معمولی و بی قافیه س اما از قلبم تراوش کرد .تقدیم به همه ی مدیران عزیز آکادمیا Smile از جمله ma.mi ,نسیم عزیز...آقای شهروز...بابک جان...(اسم خیلی هارو بلد نیستم.انشالله ببخشن منو )
دراین سایتی که میگویند مجازیست
گم شده در این دنیای فانیست
یه عده مدیر و ارشد والا
دارن همه امتیاز بالا
یکی تخصصش زبان تافل
یکی دیگه به جی آر ایی نائل
برای این همه تلاش عالی
ایشالاه سایتمون بمونه باقی
[img]images/smilies/heart.gif[/img]

RE: قدردانی از مدیران - ForeverBlue - 30-07-2013

این هم تقدیم به شاهین عزیز (که تازگی ها خیلی مسیر پروازش از اینجا نمیگذره و کم پیدا شده)

بــر بلـــنــدای دژ ِ ایــن انجـــمـــن                  کاندر آن خفته است اینک تهمتن(*)
هست شاهینی همیشه خوش نوا                    تــیــزچـــنــگــال و تــوانـا و رهــا
باشـد او اندیشــه مـند و خوش خرد                  ســرفـرازانـه بــه  گــیــتــی بگذرد
.

* منظور از تهمتن، یکی از دوستان عزیز است که چون تهمتن مراقب دژ است [img]images/smilies/wink.gif[/img]

RE: قدردانی از مدیران - mr.h.gm - 31-08-2013

منم باید از babak عزیز تشکر ویژه بکنم که منو خیلی راهنمایی کرده چه از طریق پیام خصوصی چه از طریق تاپیک مشاوره.

بابک جان موفق که هستی انشاالله موفق تر بشی و برات آرزوی سلامتی دارم.

RE: قدردانی از مدیران - Torkan - 16-09-2013

من از همینجا از تاپیک های پربار جناب MaMi تشکر میکنم و امیدورام هر جا باشند چه در زندگی آکادمیکی و چه در زندگی عادی شون موفق و پیروز باشند و رودخونه زندگیشون همیشه پرآب و در جهت خواسته هاشون حرکت کنه.
بااحترام
Charming

RE: قدردانی از مدیران - eliroz - 23-09-2013

بهتر اینجا من هم از Mami، Babak،spt، پاتریک و دیگر دوستای عزیزی که صبورانه سوال هامو پاسخ گفتن و راهنمائیم کردن، تشکر و سپاس گزاری کنم.
ان شاءاله که روزهایئ مملو از آرامش،برکت، شادی و موفقیت پیش روتون بباشه.

RE: قدردانی از مدیران - Torkan - 24-09-2013

بنده از همینجا از Babak عزیز تشکر و قدردانیم رو اعلام میکنم و امیدوارم از لحظه لحظه های زندگیشون بهترین استفاده رو ببرن...
ممکنه دوستان بگن که شما که یه نفر رو نمیشناسین چطور اینقدر ساده و صمیمی حرف میزنین که باید در جواب بگم دوستان من همه شما رو پیش خودم احساس میکنم و افرادی که زحمت میکشن دستشون درد نکنه واقعا...
یک دنیا سلامتی و شادی و پایداری را برای همه اونایی که وقتشون رو صرف ساختن پل واسه دوستان میکنن آرزومندم.
بااحترامSmile
Charming

RE: قدردانی از مدیران - Torkan - 11-10-2013

ببخشین من زود زود مزاحم میشم و قصدم باور کنید تعریف و تعارف نیست
فقط بار دیگر از تمامی مدیران بلا استثنا که قصدشان کمک به یکدیگر و آزاد گذاشتن جریان اطلاعات (به گفته BABAK)هستش تشکر میکنم و امیدوارم به خواسته هاشون تو زندگی برسن و ابرهای زندگیشون همیشه کومولوس و پر برکت باشهSmile
فقط من یه جمله رو بالای سایت نزدیک عبارت Academiacafe الان دیدم گفتم یه هورررررررررا هم به اون بکشم که جمله ای بس عمیق هستش.
Charming

RE: قدردانی از مدیران - Andre - 05-12-2013

من کوچک‌تر از اونی هستم که بخوام از کسی قدردانی کنم. اما جا داره از زحمات Babak عزیز که این انجمن را فراهم کردند که عاری از هر گونه تبلیغات و فعالیتهای اقتصادیه به طوری کلیه هزینه‌های بر پا نگاه داشتن این فروم را خودشان پذیرفته‌اند تا محیطی سالم جهت به اشتراک گذاشتن تجربیات دوستانی بسیار مجرب مثل M1KE عزیز و سایز عزیزان فراهم شود. به ندرت پیش آمده در فرومی فارسی زبان عضویت داشته باشم چه برسه به فعالیت و مشارکت در بحث ها (فرهنگ غلط حاکم بر اکثر این فروم ها و رفتار نادرست مدیران با کاربران شاخصه‌ی دسته‌ای از فروم های فارسی زبان است). اما روزانه زمانی رو جهت مشارکت و خواندن مطالب به اشتراک گذاشته می کنم که حقیقتاً می‌توان گفت که این مطالب به دور از هرگونه خودنمایی و به نمایش گذاشتن داشته‌ها و موفقیت‌ها به نگارش رسیده است (این موارد در فروم‌های مشابه بیش از حد نمایان است). در پایان خوشحالم که می توانم در اندازه خود (حتی خیلی کوچک و گاهاً نادرست) به سوال دوستان جدید پاسخ بدهم.

RE: قدردانی از مدیران - Babak - 29-12-2013

پژمان و نسیم عزیز که از مدیران خوب سایت بوده‌اند تصمیم گرفته‌اند که از تیم مدیران جدا بشن. جدا شدن این عزیزان اگر چه همزمان شده، اما ارتباطی به هم نداره.
پژمان به خاطر گرفتاری‌های شخصی‌ای که در ماه‌های اخیر براش پیش اومده ترجیح داده که از تیم مدیران کناره‌گیری کنه، اما امید همه ما اینه که با رفع این گرفتاری‌ها باز هم به تیم مدیران برگرده. پژمان از مدیران بسیار باسابقه سایته که از ابتدای راه‌اندازی سایت همراه ما بوده و زحمت بسیاری برای انجمن‌های مختلف سایت کشیده و همچنین نقش بسیار پررنگی در ایجاد فرهنگ مدیریتی آکادمیاکافه داشته. این فرهنگ متفاوت بسیار خوب عمل کرده و باعث همکاری بسیار خوب کاربران با مدیران و رعایت بهتر قوانین سایت شده. امیدوارم که گرفتاری‌های پژمان هر چه زودتر برطرف بشه و باز هم شاهد حضورش در تیم مدیران ارشد باشیم.

نسیم هم چند ماه پیش از ایران خارج شده و در امریکا مشغول به تحصیله. دوستانی که این مسیر رو طی کرده‌اند می‌دونند که ماه‌های اول بعد از خروج از کشور چقدر مشکله و جا افتادن در کشور جدید و دانشگاه جدید چقدر زمان‌بر هست. به همین خاطر نسیم فرصت کافی برای رسیدگی به کارهای مدیریتی سایت رو نداره و در نهایت تصمیم گرفته که از تیم مدیران جدا بشه. نسیم زحمت‌های بسیاری برای تعداد نسبتا زیادی از انجمن‌های سایت، از جمله تعدادی از انجمن‌های مدارک، انجمن مقاله، انجمن GMAT و همچنین انجمن PBT کشیده و پست‌های مفیدش در بسیاری از انجمن‌های سایت به چشم می‌خوره.

جای هر دوی این عزیزان در تیم مدیران خالی خواهد بود و هر زمان که تصمیم به بازگشت بگیرند جاشون در تیم محفوظه.

نسیم و پژمان گرامی
برای هر دوی شما روزهای بسیار خوب همراه با تندرستی و شادکامی آرزومندم و از زحمات فراوان هر دوی شما بسیار سپاسگزارم.

RE: قدردانی از مدیران - ice - 29-12-2013

نسيم و پژمان عزيز از زحماتي كه براي فروم كشيديد و كمك هايي كه در اين مدت كرديد ممنونم و براتون موفقيت و شادي در همه مراحل زندگي آرزو مي كنم.