آکادمیا کافه
قدردانی از مدیران - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: قدردانی از مدیران (/Thread-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: قدردانی از مدیران - HAMMAN - 06-02-2011

منم از بابک و فراز عزیز نهایت تشکر رو دارم.
نمیدونم ما که هم تو اپلای ابراد و هم تو این سایت هستیم خوارج محسوب میشیم یا خائن شایدم عناصر بیگانه..
به هر حال هدف کمک به همنوعان میباشد.فرقی نمیکنه کجا

RE: قدردانی از مدیران - Faraz - 06-02-2011

ازت ممنونم حسین عزیز
همونطور که خودت گفتی هدف کمک به هموطنان( و با راه افتادن بخش انگلیسی هم نوعان) می باشد.هیچ کس در اینجا عنصر بیگانه نیست و واقعا این بحث ها باید از فرهنگ ما خارج شود.
حضور تمامی دوستان در این سایت رو خوش امد عرض می کنم و خوشحالم که باز در کنار همدیگر هستیم

RE: قدردانی از مدیران - studentz - 25-02-2011

با سلام و درود

از مدیران عزیز Babak و Faraz و Zari و سایر مدیران عزیز تشکر می کنم، انشاءالله تمام مراحل زندگی موفق و شاد باشند و به اهدافشون در زندگی برسند.

با امید پیروزی و سربلندی همه دوستان.

با سپاس

RE: قدردانی از مدیران - AVA - 25-02-2011

(25-02-2011, 01:19 PM)studentz نوشته: با سلام و درود

از مدیران عزیز Babak و Faraz و Zari و سایر مدیران عزیز تشکر می کنم، انشاءالله تمام مراحل زندگی موفق و شاد باشند و به اهدافشون در زندگی برسند.

با امید پیروزی و سربلندی همه دوستان.

با سپاس

خوب فکر می کنم اسم بهرام هم باید به لیست مدیران پر تلاش پاندیت اضافه بشه. به خاطر زحمات و نظارت پیگیرانه ،در مدیریت سایت از شما ممنونم. امیدوارم هر جا که هستی ایام به کام باشه

RE: قدردانی از مدیران - Bahram - 28-02-2011

(25-02-2011, 08:04 PM)AVA نوشته: خوب فکر می کنم اسم بهرام هم باید به لیست مدیران پر تلاش پاندیت اضافه بشه. به خاطر زحمات و نظارت پیگیرانه ،در مدیریت سایت از شما ممنونم. امیدوارم هر جا که هستی ایام به کام باشه

درواقع این مجموعه حاصل تلاشهای مستمرانه Omid بوده و هست! انصاف نیست یادی از ایشون به عنوان شخصی که ایده اصلی ایجاد این فروم را بنا نهاد، نشه.

امیدوارم همواره در درس و زندگی موفق باشند.

RE: قدردانی از مدیران - Pejman - 28-02-2011

جا داره از زحمات امید و دغدغه هایی که در مسیر پیشرفت این سایت داشته و داره تشکر کنم. امیدوارم با یه پذیرش خیلی خوب در آینده نتیجه زحماتش رو ببینه. Smile

RE: قدردانی از مدیران - Nasim67 - 01-03-2011

واقعا امید جان زحمت خیلی زیادی واسه سایت کشیده.
امید عزیز منم به نوبه ی خودم خیلی ازت تشکر می کنم و بابت ایده های نو و قشنگت برای سایت که اونو کاملا از سایت قبلی متمایز می کنه،ممنونم و امیدوارم سال دیگه از بهترین دانشگاه ها پذیرش فول فاند بگیریSmile
حس مسئولیت و نگرانیت واسه سایت واقعا ستودنیه امید بزرگ سایتBig Grin

RE: قدردانی از مدیران - Artin - 01-03-2011

Cher Omid
je te remerci et tous les monde sait tu travaille beaucoup
je suis sur que tu acceptera l`anne prochaine
je te souhaite de bon moment
amicalement
Artin

RE: قدردانی از مدیران - AVA - 01-03-2011

(28-02-2011, 01:16 PM)Pejman نوشته: جا داره از زحمات امید و دغدغه هایی که در مسیر پیشرفت این سایت داشته و داره تشکر کنم. امیدوارم با یه پذیرش خیلی خوب در آینده نتیجه زحماتش رو ببینه. Smile

من هم از امید به خاطر احساس مسوولیتی که از خودش نشون می ده تشکر می کنم. امیدوارم با گرفتن پذیرش از دانشگاه مورد علاقه اش به خواسته هاش برسه و خوبیهاش جبران بشن.

به امید موفقیت همه دوستان

RE: قدردانی از مدیران - Cortex - 01-03-2011

Cher Artin:
Je sais que nous sommes de bons amis, et je sais que nous allons rencontrer un jour.
Au plaisir de vous voir ...
Respectueusement vôtre
Omid
--------------------------
Dear Bahram:
I know you, and I know your costless works for this forum, you spent much time for people who maybe cannot see your endeavor,although I see, do not forget " Free information Flow matters"
Looking forward to see you soon my friend.
Respectfully Yours
Omid
-------------------------
Dear Pejman:
I do not know how can I write a Formal appreciation for you my friend, because you are better than me in English and no doubt on. but let me apologize for my poor one. We all know this team will never reach the destination, If you would't accompany with us.
Sincerely Yours
Omid
------------------------
Dear Nasim:
It's Significantly kind of you.
Be sure that you'll reach you wants too, and Don't forget: I did my duty for this forum.
And God awarded me with brilliant friends, hence I never forget these days...
that was my matter for free information maybe.
Regards
Omid
------------------------
Dear Elham:
First, Let me apologize for my joking characteristics in Cyber world, I mean If I had said something that made you upset, however it represented that you will be a big person one day.No doubt
Owe you one for those delicious cakesWink
Yours
Omid
-----------------------
At last, I want to Appreciate from a big man that he changed the way of my , better to say, our livings instead, we know him all, even though he never say something about himself, so silence but so helpful...
very nice characteristics, Very innocence person, Very polite speeches, Very Soft in traits and Very brilliant in behavior.
We All love you BaBak
Wish you the Best wishes my brother.
Respectfully yours
one of the tiny person of this Big Association
Omid
------------------------------