آکادمیا کافه
اخبار پذیرش - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: اخبار پذیرش (/Thread-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)

اخبار پذیرش - Behnoosh - 21-12-2011

با سلام
پیشنهاد می نمایم بخشی به نام اخبار پذیرش به این سایت اضافه شود و جدید ترین اخباری که هر روز بر روی روند پذیرش تاثیر می گذارد با ذکر منبع در آن بخش معرفی شود و در صورت امکان به صورت زیر نویس در صفحه اصلی اخبار روز اعلام گردد.

RE: اخبار پذیرش - Babak - 21-12-2011

بهنوش عزیز
فکر می‌کنم اگر ما یک موضوع برای این کار داشته باشیم کافی هست. درسته؟ در این صورت می‌شه این موضوع رو در انجمن «راهنمای گرفتن پذیرش» ایجاد کرد و خود شما هم می‌تونید این کار رو انجام بدید.

RE: اخبار پذیرش - Behnoosh - 21-12-2011

منظور بنده چیزی بیشتر از یک موضوع است. در یک موضوع همه می توانند بنویسند و بحث کنند به همین دلیل بسیار آشفته می شود.منظور من یک بخش است که چند نفر مسئول آن باشند و اخبار را جمع آوری نمایند .کاربرانی هم که تمایل دارند می توانند اخبار را به مسئولان آن بخش بفرستند تا در بخش قرار بگیرد.
این اخبار به صورت زیرنویس در بالای سایت(پایین بخشی که به نام نمایش نام دوستان،کنترل پنل کاربر و ....) است بیاید تا هر کس که وارد سایت می شود اخبار جدید را فورا مشاهده نماید
منظور من از اخبار تمام اتفاقات درباره پذیرش در خارج و داخل کشور و همچنین تغییرات مهم علمی و مسائل دانشجویان است.

RE: اخبار پذیرش - spt - 21-12-2011

من یه چیز رو متوجه نمیشم!!
منظورتون از یه بخش کامل چیه؟!! یعنی دسته بندی بشه اطلاعات و مثلا مسایل مربوط به ویزا در یه بخش و مسایل مربوط به مثلا آزمون جی آر ای در یه تاپیک دیگه؟!!
اگه منظورتون اینطوریه خب میشه توی هر انجمن و در جایی که به اندازه کافی ریز شده تاپیک اخبار رو ایجاد کرد!!
البته نظر منه و البته کلا با این برنامه اخبار اگه بشه اجراش کرد خیلی موافقم... Smile

RE: اخبار پذیرش - amirhossein.gh - 21-12-2011

به نظر من کل سایت = اخبار پذیرش
ما داریم همین کارو تو قسمتای دیگه میکنیم!نه؟!
به نظر من تو قسمتایی که خیلی طرفدار داره مثل آمریکا شاید اگه بطور مخصوص اونجا بحث بشه بهتر باشه و بحث در اینجا خیلی کلی و بعضا گمراه کننده میشه!

البته :
نظر شخصی === فاقد اعتبار Smile

RE: اخبار پذیرش - Behnoosh - 21-12-2011

(21-12-2011, 10:19 PM)amirhossein.gh نوشته: به نظر من کل سایت = اخبار پذیرش
ما داریم همین کارو تو قسمتای دیگه میکنیم!نه؟!
به نظر من تو قسمتایی که خیلی طرفدار داره مثل آمریکا شاید اگه بطور مخصوص اونجا بحث بشه بهتر باشه و بحث در اینجا خیلی کلی و بعضا گمراه کننده میشه!

البته :
نظر شخصی === فاقد اعتبار Smile

البته نظر هر فرد محترم است و به هیچ وجه جمله آخر که نظر شخصی مساوی با فاقد اعتبار می باشد را صحیح نمی دانم
کار این فروم کمک به پذیرش کاربران است ولی برخی اخبار جنبه اطلاع رسانی دارند و می توان بعد درباره آن اخبار در تاپیک های مربوط بحث کرد.
مثلا قانون جدید پرداخت ارز دانشجویی اعلام شد و در آن لینک سایتی که در آن خبر اعلام شده است را بگذاریم
و یا درباره مسائل دانشجویان خارج از کشور اعلام فرصت های دانشجویی اعلام شده برای دانشجویان،اعلام خبر تخفیف دانشجویی یک شرکت هواپیمایی امریکایی و خیلی از مسائل.
کاملا آگاهم که این خبر ها در هر تاپیک اعلام می شود ولی نوشتن آنها در بخشی جداگانه و اعلام آن در بالای صفحه می تواند بسیار جذاب باشد و خیلی از کاربرها تنها به منظور آگاهی از اتفاقات جدید هر روز سایت را چک کنند.
منظورم از بخشی جدا یک قسمت جداگانه مانند بخش مدارک مورد نیاز یا بخش ارتباط با کاربران است که با نام بخش اخبار در آن خبر ها اعلام شود.این کار می تواند با نصب یک پلاگین خاص به شکلی مناسب در بالای سایت نمایش داده شود.درباره اینکه خود بخش اخبار چه زیر مجموعه هایی داشته باشد بنا به تصمیم مدیریت سایت می توان عمل کرد.

RE: اخبار پذیرش - Babak - 25-12-2011

پیشنهاد خوبیه و می‌تونه مفید باشه، اما من چنین پلاگینی برای نرم‌افزار فروم ندیدم و نمی‌دونم آیا می‌شه پیشنهاد شما رو با نصب پلاگین عملی کرد یا خیر. اگر شما چنین پلاگینی دیدید لطفا لینکش رو برای من بفرستید تا بررسی کنم.

RE: اخبار پذیرش - Behnoosh - 25-12-2011

پلاگین برای وی بولتین را می شناسم ولی برای MyBB نمی دانم کدام پلاگین آن چیزی که در ذهنم هست را اجرا می کند. قبلا یک سایت بود که نتیجه نصب پلاگین را به صورت دمو نشان می داد ولی الان چنین امکانی ندارم.خودتان ببینید کدام بهتر است.فکر کنم مورد اول یا دوم خوب باشد هرچند هیچ کدام به صورت متحرک نیست.
http://mods.mybb.com/mods/news
شما یک نگاهی به این لینک ها بیاندازید تا من هم سر فرصت پلاگین های مختلف را بررسی نمایم

مرسی

RE: اخبار پذیرش - Babak - 26-12-2011

ممنون بهنوش عزیز. من این پلاگین‌ها رو دیدم و همون طور که شما هم گفتید به نظر می‌رسه که مورد اول و به خصوص مورد دوم مناسب‌تر از بقیه باشه، اما یکی دو تا اشکال مهم دارند. یکی این که متحرک نیستند و مهم‌تر از اون این که فقط یک پیام رو به صورت خبر می‌شه نمایش داد. یعنی فقط یک خبر می‌تونه وجود داشته باشه و اگر بیش از یک خبر در یک زمان وجود داشته باشه باید خبر قبلی رو حذف کرد. شاید یک روش این باشه که یک انجمن برای اخبار پذیرش داشته باشیم و خبرها رو در اون اعلام کنیم و فقط آخرین خبر و لینکش رو در بالای صفحه قرار بدیم. به این ترتیب می‌شه از این پلاگین‌ها استفاده کرد.

RE: اخبار پذیرش - Behnoosh - 27-12-2011

بابک گرامی
چند روزی به بنده فرصت دهید.بعید می دانم پلاگینی مناسب وجود نداشته باشد.وقتی وی بولتین چنین پلاگینی دارد MyBB که مهم ترین رقیب وی بولتین است حتما چنین پلاگینی را ایجاد نموده است. این روز ها کمی مشغله کاری ام زیاد است ولی سعی می کنم از دوستانم که ادمین فروم های دیگری هستند سوال نمایم. اگر پلاگین مناسب پیدا نشد و خودم هم نتوانستم به نوعی درستش بنمایم مجبور هستیم به همان روشی که گفتید این طرح را اجرا نماییم.
مرسی