آکادمیا کافه
درخواست های مدیریتی کاربران از مدیران - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: درخواست های مدیریتی کاربران از مدیران (/Thread-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)

درخواست های مدیریتی کاربران از مدیران - Faraz - 01-12-2011

درود
همانطور که احتمال دارد برای تمام شما اتفاق افتاده باشد مواردی پیش می آید که کاربران تقاضای انجام تغییری در پست های خود (ویرایش یا انتقال یا حذف پست) را دارند و یا می خواهند تغییری در بخش خاص اعمال شود که مربوط به وظایف مدیر آن بخش است.در این موارد تا کنون از سیستم پیام خصوصی استفاده می شده ولی به پیشنهاد دوستان تصمیم بر این شد که این موارد در این تاپیک بررسی شود. بنابر این اگر درخواستی از مدیر خاصی دارید می توانید مورد را در این تاپیک ارسال کنید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود

از مدیران عزیز هم خواهش می شود نتیجه را حتما در همین تاپیک اعلام نمایند.

موفق و پیروز باشید

RE: درخواست های مدیریتی کاربران از مدیران - Matinking - 01-09-2015

سلام

می خواستم ببینم امکانش هست نام کاربری من رو با تغییری مختصر از matinking به Matinking تغییر بدید؟...

امیدوارم درخواستم رو در جای درست مطرح کرده باشم...

ارادت
متین

RE: درخواست های مدیریتی کاربران از مدیران - Babak - 02-09-2015

(01-09-2015, 11:14 PM)Matinking نوشته: سلام

می خواستم ببینم امکانش هست نام کاربری من رو با تغییری مختصر از matinking به Matinking تغییر بدید؟...

امیدوارم درخواستم رو در جای درست مطرح کرده باشم...

ارادت
متین

بله، انجام شد.

RE: درخواست های مدیریتی کاربران از مدیران - Torkan - 30-11-2015

درود

یکی از دوستان یا در اصل مدیران عزیز در یک مورد به من یادآوری کردن نکته ای رو که من چون جای مناسبی پیدا نکردم اینجا میارم.
گاهی پستهای من ممکنه حالت نیش و کنایه داشته باشه و دیگران اینطور برداشت کنند. من به هیچ وجه قصد و غرضی ندارم و میخوام طوری جواب بدم که وقتی کسی میخونه پست رو یکم هم لبش خندون بشه. کلا جواب دادن به حالت رسمی رو دوست ندارم.
با اینحال با توجه به اینکه سیاست سایت رو من تعیین نمیکنم و با توجه به اینکه واقعا ایشون رو دوست دارم، از تمام دوستانی که فکر کردند بنده قصد و غرضی از پاسخ اینچنین داشتم عذرخواهی میکنم.

بااحترام،
ترکان

RE: درخواست های مدیریتی کاربران از مدیران - Babak - 01-12-2015

@Torkan

سپاس ترکان گرامی از این که فعال هستی و اطلاعاتت رو با سایرین به اشتراک می‌گذاری.
در خصوص لحن پست‌ها و احیانا کنایه‌ها در اون‌ها باید بگم که متاسفانه انتقال قصد و غرض در فضای نوشتاری بسیار مشکله و به همین خاطر سوتفاهم زیاد پیش میاد و باید مراقب بود که احیانا افراد رو از خودمون نرنجونیم.
به نظر من شوخی کردن و ایجاد یک فضای خودمانی در پست‌ها هیچ اشکالی نداره و حتی می‌تونه گاهی مثبت هم باشه، اما باید مطمئن شد که کسی دلگیر نمی‌شه و شوخی کردن رو به حساب تمسخر نمی‌گذاره. به همین خاطر بهتره که در جای مناسب استفاده بشه و حتما متن طوری باشه که برداشت تمسخرآمیز ازش نشه.

RE: درخواست های مدیریتی کاربران از مدیران - Matinking - 14-12-2015

سلام

من به تازگی متوجه شده م که وقتی کسی برای من یک پیغام profile ارسال می کنه (و سیستم به من notification ارسال می کنه)، در بخش "پیام ها" در پروفایل من هیج پیامی وجود نداره!... یا درواقع دیده نمیشه...
ممنون میشم بررسی بفرمایید...

ارادت
متین

RE: درخواست های مدیریتی کاربران از مدیران - Babak - 14-12-2015

(14-12-2015, 09:36 AM)Matinking نوشته: سلام

من به تازگی متوجه شده م که وقتی کسی برای من یک پیغام profile ارسال می کنه (و سیستم به من notification ارسال می کنه)، در بخش "پیام ها" در پروفایل من هیج پیامی وجود نداره!... یا درواقع دیده نمیشه...
ممنون میشم بررسی بفرمایید...

ارادت
متین

درود
اگر کسی برای شما پیامی ارسال بکنه و بعد اون پیام رو قبل از این که شما ببینید حذف کنه، شما notification رو دریافت می‌کنید ولی پیامی نخواهید دید.
برای اطمینان من الان برای شما یک پیام پروفایل فرستادم که چک کنیم که آیا شما این پیام رو می‌بینید یا خیر.

RE: درخواست های مدیریتی کاربران از مدیران - Matinking - 14-12-2015

(14-12-2015, 10:11 AM)Babak نوشته: درود
اگر کسی برای شما پیامی ارسال بکنه و بعد اون پیام رو قبل از این که شما ببینید حذف کنه، شما notification رو دریافت می‌کنید ولی پیامی نخواهید دید.
برای اطمینان من الان برای شما یک پیام پروفایل فرستادم که چک کنیم که آیا شما این پیام رو می‌بینید یا خیر.

سلام آقای دکتر

ممنون از توجهتون...

در مورد شما هم این اتفاق افتاد...
در حال حاضر در بخش پیام های پروفابل من نوشته شده که من 1 پیام ارسال شده و 3 پیام دریافت شده دارم... ولی هیچ پیامی در پروفایل من دیده نمیشه!!!

ارادت
متین

پی نوشت: حقیقتا مطمئنم در دفعات قبل هم فرستنده پیامش روحذف نمی کرد...

تغییر اسم من - Sohrab.S - 21-09-2016

سلام 

ممنون از سایت خوبتون. من موقع ساخت اکانت حواسم نبوده دستم خورده یک ' انتهای اسمم اضافه شده. راهی هست من بتونم تغییرش بدم و حذفش کنم که اسمم بشه " Sohrab.S "؟ لطفا اگر شما میتونید برام درستش کنید. 

سپاس

RE: تغییر اسم من - Babak - 22-09-2016

(21-09-2016, 01:13 PM)Sohrab.S نوشته: سلام 

ممنون از سایت خوبتون. من موقع ساخت اکانت حواسم نبوده دستم خورده یک ' انتهای اسمم اضافه شده. راهی هست من بتونم تغییرش بدم و حذفش کنم که اسمم بشه " Sohrab.S "؟ لطفا اگر شما میتونید برام درستش کنید. 

سپاس

درخواست شما انجام شده  و ' از نام کاربری شما حذف شده است.