آکادمیا کافه
شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های هلند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های هلند (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%DB%8C%D8%A7-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7

شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های هلند - spt - 20-01-2011

در این تاپیک شانس پذیرش از دانشگاه های هلند بررسی خواهند شد.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های هلند - Maryam98 - 23-08-2013

سلام
من كارشناسي ناپيوسته نرم افزار از دانشگاه علمي كاربردي شيراز دارم معدلم12.49 هست دوست دارم براي الترونيك اقدام به رفتن كنم به نظر شما من چطوري مي تونم اقدام كنم كه به من اسكولارشيپ يا هرچيز ديگه اي داده بشه؟
به نظر شما اگر من برم كارشناسي ناپيوسته الكترونيك رو با معدل خوب توي ايران بخونم و نمره زبانم هم خوب بشه ميتونم به اين خواستم برسم؟ و براي ارشد الكترونيك اقدام كنم؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های هلند - ahmadpashaei - 24-08-2013

(23-08-2013, 11:29 PM)'Maryam98' نوشته: سلام
من كارشناسي ناپيوسته نرم افزار از دانشگاه علمي كاربردي شيراز دارم معدلم12.49 هست دوست دارم براي الترونيك اقدام به رفتن كنم به نظر شما من چطوري مي تونم اقدام كنم كه به من اسكولارشيپ يا هرچيز ديگه اي داده بشه؟
به نظر شما اگر من برم كارشناسي ناپيوسته الكترونيك رو با معدل خوب توي ايران بخونم و نمره زبانم هم خوب بشه ميتونم به اين خواستم برسم؟ و براي ارشد الكترونيك اقدام كنم؟

سلام مریم خانم[عکس: 4chsmu1.gif]
توی اروپا فاندی برای ارشد به صورت کلی وجود نداره ولی بورسهای خاصی هست که میتونید بررسی بکنید ولی برای دکترا قضیه فرق ولی اینو رق می کنه و عموما با بورسیه هستن. نکته اینکه در هلند دانشگاه ها دو نوعن: یکی که تا دکترا دارن و دانشگاه های معتبری هستن و دسته ای که تا فوق لیسانس میدن و اعتبار کمی دارن و فکر کنم علمی کاربردی باشن(از علمی کاربردی ما بهتره البته) و برای ادامه تحصیل جالب نبوده و حتی وزارت علوم ایرانم ممکنه خیلی هاشون رو قبول نکنه. خواستم بگم که حواستون باشه به این نکته

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های هلند - pejman00 - 20-09-2013

من دانشجوی ارشد ژنتیک دانشگاه گیلان هسم و دارای کارشناسی زیست جانوری از همین دانشگاه

معدل کلرشناسی 14/80
تافل در حال خوندن

ایا من امکان دارم بورس بشم ؟ 
البته من در انستیتو پاستو همکاری داشتم و مدرک هم کرفتم 

برای دکترا ژنتیک انسانی میتونم بورس شم یا نه ؟؟
ممنون

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های هلند - Shihan - 20-09-2013

(20-09-2013, 01:22 PM)'pejman00' نوشته: من دانشجوی ارشد ژنتیک دانشگاه گیلان هسم و دارای کارشناسی زیست جانوری از همین دانشگاه
معدل کلرشناسی 14/80
تافل در حال خوندن
ایا من امکان دارم بورس بشم ؟ 
البته من در انستیتو پاستو همکاری داشتم و مدرک هم کرفتم 
برای دکترا ژنتیک انسانی میتونم بورس شم یا نه ؟؟
ممنون

دروود 
چرا که نه. شما اگر معدل بالایی و نمره زبان و کارهای پژوهشی داشته باشی میتونی با پیدا کردن موقعیت خالی اون رو برطرف کنی.
کلاً وضعیت بورس در هلند خوبه.
ازاد اندیش باشی

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های هلند - shaparak - 31-10-2013

سلام.من دانشجوی ارشد انفورماتیک پزشکی  هستم.
درهلند در کدام دانشگاه میتونم بورسیه برای دکتری بگیرم؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های هلند - Shihan - 02-11-2013

(31-10-2013, 12:24 PM)'shaparak' نوشته: سلام.من دانشجوی ارشد انفورماتیک پزشکی  هستم.
درهلند در کدام دانشگاه میتونم بورسیه برای دکتری بگیرم؟

دروود بر شما.
این سایت یکی از بروزترین سایتها برای جستجو رشته و پیدا کردن موقعیت خالی در هلند می باشد بهتره رشته و گرایش های خودت رو اونجا جستجو کنی. 
لینک جستجو رشته 

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های هلند - paezan - 04-12-2013

سلام/ من ارشد پیام نور  شیمی با معدل 16.37 دارم در حال خواندن آیلتز هستم یک مقاله isi  دارم و سه تا هم تا اواخر دی یا بهمن در حال اکسپت است سابقه تدریس هم دارم ولی معدل لیسانسم خیلی بالا نیست حدود سیزده آیا امکان اکسپت گرفتن از دانشگاههای هلند را دارم ترجیحا اگه شد رایگان ( امکان مالی بالایی ندارم) ولی پشتکار خوبی دارم برای دکترای شیمی محیط زیست یا همان شیمی آلی.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های هلند - Shihan - 05-12-2013

(04-12-2013, 09:35 AM)'paezan' نوشته: سلام/ من ارشد پیام نور  شیمی با معدل 16.37 دارم در حال خواندن آیلتز هستم یک مقاله isi  دارم و سه تا هم تا اواخر دی یا بهمن در حال اکسپت است سابقه تدریس هم دارم ولی معدل لیسانسم خیلی بالا نیست حدود سیزده آیا امکان اکسپت گرفتن از دانشگاههای هلند را دارم ترجیحا اگه شد رایگان ( امکان مالی بالایی ندارم) ولی پشتکار خوبی دارم برای دکترای شیمی محیط زیست یا همان شیمی آلی.

دروود بر شما
دوره دکتری در هلند رایگان نیست اما اگر بتونید فاند بگرید شانس پوشش کلیه هزینه ها توسط فاند مربوطه تحصیل شما را تقریباً رایگان خواهد کرد. دوره دکتری در هلند موقعیت خالی در دپارتمان ها را باید مورد جستجو قرار دهید تا فرصتی رو پیدا کنید و برای ان اقدام کنید. شاید با معدل لیسانس شانس برای دانشگاههای خوب و متوسط داشته باشی. ضمن اینکه نمره زبان بالا ممکنه پوشش خوبی برای معدل لیسانس باشه. حتماً روی پروپزال که قراره برای دکتری ارائه کنید خوب تمرکز کنید و توصیه نامه خوبی از اساتید بگیرید. 

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های هلند - abbasam - 27-05-2014

سلام عزیزان
من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه آزاد هستم که میخوام دکتر رو در هلند ادامه بدم.
لطفا دانشگاهی که رشته تجارت بین الملل و یا حقوق نفت و گاز را دارد معرفی کنید . با تشکر