آکادمیا کافه
موسسات و اساتید زبان اسپانیایی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: زبان‌های خارجی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C)
+---- انجمن: اسپانیایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- موضوع: موسسات و اساتید زبان اسپانیایی (/Thread-%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%B3%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%AF-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C)

صفحات 1 2

موسسات و اساتید زبان اسپانیایی - Pejman - 04-10-2011

در این تاپیک در مورد موسسات و اساتیدی که زبان اسپانیایی رو آموزش می دند بحث خواهد شد.

به عنوان اولین سوال، کسی موسسه خوبی سراغ داره برای آموزش زبان اسپانیایی که خیلی دیر نوبت نده و کارش خوب باشه؟

RE: موسسات و اساتید زبان اسپانیایی - mona - 28-02-2013

(04-10-2011, 12:18 AM)'Pejman' نوشته: در این تاپیک در مورد موسسات و اساتیدی که زبان اسپانیایی رو آموزش می دند بحث خواهد شد.

به عنوان اولین سوال، کسی موسسه خوبی سراغ داره برای آموزش زبان اسپانیایی که خیلی دیر نوبت نده و کارش خوب باشه؟

موسسه قطب راوندی در بعضی از شعباتش این زبان را تدریس میکند مثلا شعبه ی توانیرش

RE: موسسات و اساتید زبان اسپانیایی - Nasim67 - 01-03-2013

(28-02-2013, 10:46 PM)'mona' نوشته: موسسه قطب راوندی در بعضی از شعباتش این زبان را تدریس میکند مثلا شعبه ی توانیرش

مونا جان شما خودت کلاس های قطب رو رفتی یا تجربه ای ازشون داری؟
ممنون

RE: موسسات و اساتید زبان اسپانیایی - Shihan - 01-03-2013

دروود.
من زمانی که ایران بودم، خودم 2 تا موسسه رو از نزدیک دیدم.(کهکشان ، سه راه فاطمی) (البرز، سعادت اباد)  البته موسسه البرز که خودم اونجا مدرک A2,A1 رو گرفتم واقعاً موسسه قابل و مطمئنی بود ضمن اینکه من اون زمان موسسه ای دیگر رو تو تهران با این مدیریت و برنامه ریزی ندیده بودم هرچند که امروز شاهد ازدیاد این موسسات برای تدریس زبان اسپانیولی هستیم.

RE: موسسات و اساتید زبان اسپانیایی - Shihan - 03-03-2013

دروود بر دوستان عزیز، چند روز پیش یکی از دوستان از طریق ایمیل سوالاتی رو در خصوص زبان اسپانیایی پرسیدن که گفتم شاید بهتره برای ایندگان مفید باشه بنابراین تصمیم گرفتم پاسخ اونها رو اینجا درج کنم:

سوالات:
[font]تصمیم خودم روی کلاسای سه ساعته ی یک روز در هفتش هست. بازدهیشون چطورن؟[/font]
[font]فقط طبق گشت و گذار من اکثر موسسات کتاب سواِنیا رو درس می دن اما اینجا پریزما! به نظرت این خوبه یا بد؟Big Grin[/font]
[font]به طور کلی برام بگو راضی بودی؟ استاداش خوب بودن؟

جواب:
1 - کلاً دوره های [/font]
آموزشی زبان اسپانیایی در آموزشگاه البرز به صورت یک روز در هفته یا دو روز در هفته برنامه ریزی شده است. دوره های یک روز در هفته شامل یک جلسه سه ساعته و دوره های دو روزه به مدت یک ساعت و نیم می باشند. که در مجموع طول زمان هر دوره سی ساعت می باشد. من بیشتر چون خودم دوست داشتم بیشتر در جو کلاش باشم دوره های دو روز در هفته که شامل هر جلسه 1.5 ساعته بود رو ترجیح می دادم تا بیشتر در کلاس باشم به نظرم بازدهیش به خود فرد برمیگرده اما بچه های کلاس و خودم از 2 روز در هفته راضی بودیم و مناسب بود. هر دوره هم تقریباً 1.5 ماه طول میکشه تا اگر به سطح مقدماتی بخواهید بگذرونید باید حدود 1 سال وقت بگذارید. البته از دوره فشرده اش خبری ندارم. این طول مدت عادیش می باشد. 

2- در خصوص کتاب Prisma باید خاطر نشان کنم، من کتاب Suena رو هم دیدم اما حس میکنم Prisma بیشتر اطلاعات کاربردی داره و شما رو برای قدرت صحبت کردن اماده میکنه البته دایره لغاتش کمی محدوده و از یک گرامر یکسان با کتاب Suena استفاده میشه. شاید حسن کتاب Suena تمرکز زیاد روی Reading , Vocab, Grammar بیشتر باشه و در کنارش کتاب های داستان Uso باشه. اما همانطور که میدونید بیشتر موسسات از Suena استفاده می کنند اما موسسه سروانتس هر دو کتاب رو تایید می کنند تا در ازمون DELE موفق باشید. اما من خودم از Prisma خوشم اومد. (حالا شاید چون تنها موسسه ای که رفتم اینطور ذهنیتی برام بوجود اورده بود)

3- در خصوص اساتید باید عرض کنم، از 2 استاد native استفاده میکنند که در کنارشون اساتید ایرانی با سابقه تدریس بالا فعالیت دارند من خودم استاد ترم اول و دومم اقای ایرانی از دانشگاه علامه طباطبایی بوده که در کل خوب بود اما در ترمهای بعدی خانم گارسیا و گومز بودن که سالهای زیادی در سفارت مکزیک در تهران فعالیت دارند و کلاسهای زبان رو اونجا اداره می کنند. که در کل خیلی اساتید خوب و با تجربه تدریس خوب بودند.

4-  در پایان یک خبر مناسب بدهم با حدود 6 ماه وقفه مجدداً ازمون زبان اسپانیایی DELE در سفارت اسپانیا در تاریخ های خرداد 92 و اذر 92 انجام خواهد شد و ان شاء الله دوستان برای اخذ مدرک زبان بین المللی سروانتس در این ازمون شرکت خواهند کرد.

امیدوارم مفید واقع شده باشه

RE: موسسات و اساتید زبان اسپانیایی - mona - 22-03-2013

(01-03-2013, 01:39 AM)'Nasim67' نوشته:  مونا جان شما خودت کلاس های قطب رو رفتی یا تجربه ای ازشون داری؟
ممنون

سلام دوست عزیز.... سال نو مبارک
والا من دوستام کلاس انگلیسی و فرانسه اش را میرفتند خیلی خیلی  راضی بودند ... من خودم بخوام اسپانیایی برم میرم قطب راوندی چون میدونم استادای خوبی میاره.... اما واقعا هیچ تضمینی نمیتونم بدم که بهتر از اینجا جایی نباشه .... اما چون میدونم اساتیدش رو خیلی با دقت  انتخاب میکنه و شهریه اش هم مناسبه میرم اینجا....اینجا هر 21 جلسه 108000 تومانه که هر جلسه 1.5 ساعته اما مثلا کهکشان ساعتش خیلی کمتره شهریه اش هم از 72000 تومان اینا شروع میشه که به نسبت ساعتی که داره خیلی زیاده.... اما واقعا نمیدونم .... به نظرم 1 ترم برو قطب راوندی اگه خوشت نیومد عوض کن ....
راستی کلاساش 1 روز در هفته است معمولا هم 5شنبه یا جمعه هستش.

RE: موسسات و اساتید زبان اسپانیایی - رامونا - 21-08-2013

من با توجه به مطلب شما به قطب راوندی مراجعه کردم گفتند قیمت کلاسهاش 180000 هزارتومان است نه 108000 هزار تومان است . 
من رفتم کهکشان که تخصصی اسپانیایی اه و خیلی خوبه دارم می خونم کیفیت کلاس  ها خیلی بالاست  به نسبت زمانی که گذاشتم خیلی پیشرفت کردم

RE: موسسات و اساتید زبان اسپانیایی - Shihan - 21-08-2013

(21-08-2013, 04:51 PM)'رامونا' نوشته: من با توجه به مطلب شما به قطب راوندی مراجعه کردم گفتند قیمت کلاسهاش 180000 هزارتومان است نه 108000 هزار تومان است . 
من رفتم کهکشان که تخصصی اسپانیایی اه و خیلی خوبه دارم می خونم کیفیت کلاس  ها خیلی بالاست  به نسبت زمانی که گذاشتم خیلی پیشرفت کردم

من که 2 سال پیش میرفتم اکثر بچه ها از قطب راضی نبودن منظور بخش اسپانیش فعالی نداشت اما خب بعد موسسه البرز در سعادت اباد رو رفتم که واقعاً عالی بود پیش از اون از موسسه کهکشان هم بازدید کردم و به نظر خوب بود. اما مجبور بودم بخاطر نزدیکی به محل کارم موسسه البرز رو برم که هر دوی این موسسات به نظرم بهترین های این زبان زیبا هستند.
ببخشید شما الان ترم چندی؟ چقدر هر دوره اش طول میکشه؟ و هزینه  اش چقدره؟

RE: موسسات و اساتید زبان اسپانیایی - رامونا - 23-08-2013

هر دوره 88000 هزار تومان است و  هر ترم یک ماه و نیم اه . ترم بعدی هم بلافاصله شروع می شود من ترم  سه ام ، 4 ماهه دارم می خونم واقعا عالی اه چون کلاس پر باره. بچه های ترم های بالاترهم که دیدم خیلی راضی بودند از اول همونجا خوانده اند

RE: موسسات و اساتید زبان اسپانیایی - Shihan - 01-09-2013

(23-08-2013, 09:11 AM)'رامونا' نوشته: هر دوره 88000 هزار تومان است و  هر ترم یک ماه و نیم اه . ترم بعدی هم بلافاصله شروع می شود من ترم  سه ام ، 4 ماهه دارم می خونم واقعا عالی اه چون کلاس پر باره. بچه های ترم های بالاترهم که دیدم خیلی راضی بودند از اول همونجا خوانده اند

خب به نظرم از لحاظ قیمت به نسبت البرز کمی مقرون به صرفه است. حالا ببینم کتاب مذکور Suena هست؟
هر ترم یک کاه و نیم ؟ فشرده؟ یعنی برای اماده شدن برای هر سطح A1  و A2 چند ترم/ماه در نظر گرفته میشه؟ 
استاد Native هم داره؟