آکادمیا کافه
شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%DB%8C%D8%A7-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - saaaaam - 27-08-2014

(27-08-2014, 12:47 AM)'kianoosh777' نوشته:
ممنون از پاسختون
خوشحال میشم اگه بتونم واسه مستر مجدد اقدام کنم اما متاسفانه مشکل نظام وظیفه نمی ذاره !
راهی برای پوشش دادن معدل پایین هست؟ مثلا مقالات بیشتر یا نمره زبان بالا؟ 
والا در مورد فنلاند بنظرم داشتن چند مقاله ای اس ای در مجلات معتبر رشته خود داشتن موثر هست ولی رقابت خیلی بالاست و معدل شما بنظرم دردسر میشه فقط دانشگاه کپنهاگ بنظرم شانست بیشتره چون معدل لیسانس را نمی خواد
و برای کشورهای دیگر هم جی ار ای سلبجکت اگر شرکت کنی با نمره بالای 320 خیلی به گرفتن بورس به شما کمک می کند

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - Hasegava - 29-08-2014

سلام
من دانشجوی ترم آخر ارشد برق قدرت دانشگاه یزد هستم.میخوام واسه دانشگاه آلتو اپ کنم.معدل لیسانسم 16.75 از دانشگاه غیر انتفاعی و معدل ارشدم هم 15.20 از دانشگاه دولتی.نمره تافلم 100 و مقاله ای ندارم ولی دارم کار میکنم که مقاله بدم.من میخوام واسه مستر مجدد اپ کنم و مشکل نظلن وظیفه ندارم.به نظرتون شانس
من چقده؟

(03-01-2014, 11:21 PM)'rulany' نوشته:
من با ساير قسمت هاي پست شما كاري ندارم. اما خوب الان من متوجه نشدم كار شاخي كرد پذيرش گرفت؟ اكثر كسايي كه مستر پذيرش ميگيرن مخصوصا ازفنلاند معمولا مقاله اي ندارند.
كار عجيبي نيست كه از LUT پذيرش گرفتند. تازه ايشون دانشگاه دولتي بودن. N نفر رو در AA ميشناسم كه دانشگاه آزاد بودند و از آلتو پذيرش گرفتند. اين كه لاپنرانتا هست!!

اینجانب Hasegava
راجع به نوشته rulany باید بگم که کاملا حق با اونه من از دوستای خودم که شریف درس میخونن شنیدم که حتی دانشگاه آزادی ها هم به راحتی میرن دانشگاه آلتو.منم میگم که لطفا اطلاعات درست دراختیار بچه ها قرار بدین

منم خیلی را دیدم که با معدل داغون توی رنج 13 دانشگاه آزاد از آلتو پذیرش گرفتن.سیاست دانشگاه رو نمیدونم شاید واقعا رنکش بالا نیست یا اینکه فنلاند فقط واسه ما ایرانیا عزیزه

من یه چیز واسم خیلی سوال شده اینکه من چند روزی توی سایت های دانشگاه های مختلف از آمریکا و کانادا و مکزیک و شیلی بگیر تا دانشگاه های درب و داغون هند و چین و مالزی و اروپا.... اینا توی پیش نیازهاشون واسه مستر اپلای کردن نوشته بودن داشتن درجه لیسانس از یک دانشگاه شناخته شده.
حالا من میخوام ببینم که منظورشون از دانشگاه شناخته شده چیه که این دانشگاه های درب و داغون هند هم میگن باید از دانشگاه شناخته شده لیسانس داشته باشی.واقعا هدف چیه اصن؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - sahell_rr - 11-10-2014

سلام
من کارشناسی مهندسی کامپیوتر- نرم افزار از دانشگاه آزاد متاسفانه  با  معدل 13.74 و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر- سخت افزار از دانشگاه آزاد با معدل 16.83 ، با دو سال سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور، یک مقاله در کنفرانس برق داخلی و یک مقاله در یک ژورنال هندی و مدرک زبانم فعلا آماده نیست. آیا با این شرایط می تونم برای مستر دوم اقدام کنم؟ اصلا شانسی برام وجود داره؟ از لحاظ مالی هم در سطح متوسطی هستم. ممنون می شم اکه راهنمایی کنین.
و اینکه شما بجز مستر دوم را ه دیگه ای رو پیشنهاد می کنید؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - saaaaam - 11-10-2014

(11-10-2014, 12:34 AM)'sahell_rr' نوشته: سلام
من کارشناسی مهندسی کامپیوتر- نرم افزار از دانشگاه آزاد متاسفانه  با  معدل 13.74 و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر- سخت افزار از دانشگاه آزاد با معدل 16.83 ، با دو سال سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور، یک مقاله در کنفرانس برق داخلی و یک مقاله در یک ژورنال هندی و مدرک زبانم فعلا آماده نیست. آیا با این شرایط می تونم برای مستر دوم اقدام کنم؟ اصلا شانسی برام وجود داره؟ از لحاظ مالی هم در سطح متوسطی هستم. ممنون می شم اکه راهنمایی کنین.
و اینکه شما بجز مستر دوم را ه دیگه ای رو پیشنهاد می کنید؟

سلام دوست خوبم
اینجا مستر دوم خیلی متداول هست چون اساتید تا شما را نشناسند یا رزومه خیلی عالی نداشته باشید برلی دکتری شما را بر نمی دارند منم برای مستر دوم امدم 
ببینید سابقه تدریس زیاد تاثیر نداره منم پنج سال دانشگاه ازاد تهران شمال تدریس کردم اینجا هم مثل ایران پارتی لازمه تا پوزیشن بگیری فقط شدت پارتی بازی کمتر هست
من بجز مستر دوم اپشن دیگه ای نمی دونم و اینکه حداقل در شهر تورکو میشه با کار خدماتی خرج یک نفر زندگی دانشجویی را بدست اورد تاکید می کنم فقط یک نفر

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - sahell_rr - 11-10-2014

برای رشته های حوزه آی تی و یا مدیریت آی تی و با شرایط من شما کدوم دانشگاهها رو پیشنهاد می کنید؟ آیا هزینه تحصیل در مقطع ارشد باز هم رایگان هست؟ منون از شما

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - saaaaam - 11-10-2014

(11-10-2014, 01:21 AM)'sahell_rr' نوشته: برای رشته های حوزه آی تی و یا مدیریت آی تی و با شرایط من شما کدوم دانشگاهها رو پیشنهاد می کنید؟ آیا هزینه تحصیل در مقطع ارشد باز هم رایگان هست؟ منون از شما

فعلا رایگان هست
والا من شهر تورکو هستم اینجا دانشگاه تورکو و ابو اکادمی خیلی معتبر هستند و در این زمینه ها خیلی سرمایه گذاری می کنند ولی دانشگاه های هلسینکی - تامپره - التو و ایسترن فنلاند خیلی سر امد هستند در رشته شما 
یک نکته بگم زیاد دنبال اسم نباش اینجا باید خودت تلاش کنی اگر در یک دانشگاه کوچک بچشم بیای خیلی بهتره تا در یک دانشگاه رنگ فلان گم بشی در مقابل رقبا

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - mohammad696 - 19-10-2014

سلام دوستان حقیقتش من از بس کامنت های دوستان رو خوندم کمی گیج شدم. لطفا در صورت امکان منم راهنمایی کنین .

دانشگاه کارشناسی :آزاد واحد قزوین
معدل کارشناسی : اون هنوز درسم تموم نشده بین 13.20 الی 13.70 (الان13.40 )
رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی نرم افزار
قبولی در کنکور کارشناسی ارشد یا مدرکی[b]که نشون بده می تونید در کارشناسی ارشد [b]ادامه بدید(دارم یا ندارم) : هنوز کنکور ندادم (اما حداقل دانشگاه خودم رو میارم)
[b]مدرک کارشناسی ارشد(دارید یا نه) :خیر
[b]رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :آی تی
[b]تعداد مقالات :0
تعداد توصیه نامه:0 (اما میتونم از استاد هام بگیرم )
سابقه کار:کارآموزی
سابقه دریافت بورس :ندارم
تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
نمره زبان:ندارم (در حال خوندنش هستم حداقل 6.5-6میارم)
دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست(اطلاعات زیادی از دانشگاه های فنلاند ندارم ، متوسط رو به بالا باشه ):مدرک قابل قبول در ایران و ارزشمند
نکته دیگه ای اگه هست:یک سال زمان دارم تا سربازی برم،قبل از موعد باید بتونم پذیرش بگیرم یا نهایتا وسیقه میزارم .توانایی قبول شدن ارشد ایران رو دارم ولی دوست دارم خارج از ایران تحصیل کنم
مدارک تخصصی شبکه هم من دارم که البته بین المللی نیست و مربوط به ایران هست .اما از چند نفر که پرسیدم گفتند بعضی از سفارت ها مدرک موسسه سایبرتک رو قبول میکنن.(اصن این قضیه صحت داره آیا ؟؟؟)
مدارک تخصصی من :
1. CCNA 640-802
2.CCNP Switch
3.CCNP Routing
4.MCITP (البته این دوره تا خرداد طول میکشه)

میخواستم بدونم که آیا میتونم اصن برای فنلاند اقدام کنم؟ برای چه دانشگاه ای میشه اقدام کرد؟
برام خیلی مهم هم هست که بورسیه یا حداقل کمک هذینه بگیرم ، آیا امکانش هست بگیرم ؟ آیا تحصیل فنلاند رایگانه؟
ممنون میشم کمکم کنین در ضمن برای سال بعد میخوام اقدام کنم (احتمالا 2015-2016)که مدرک زبان هم بگیرم
ببخشید طولانی شد

سپاس
[/b][/b][/b][/b][/b]

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - rulany - 19-10-2014

(19-10-2014, 04:34 PM)'mohammad696' نوشته: سلام دوستان حقیقتش من از بس کامنت های دوستان رو خوندم کمی گیج شدم. لطفا در صورت امکان منم راهنمایی کنین .
دانشگاه کارشناسی :آزاد واحد قزوین
معدل کارشناسی : اون هنوز درسم تموم نشده بین 13.20 الی 13.70 (الان13.40 )
رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی نرم افزار
قبولی در کنکور کارشناسی ارشد یا مدرکی[b]که نشون بده می تونید در کارشناسی ارشد [b]ادامه بدید(دارم یا ندارم) : هنوز کنکور ندادم (اما حداقل دانشگاه خودم رو میارم)
[b]مدرک کارشناسی ارشد(دارید یا نه) :خیر
[b]رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :آی تی
[b]تعداد مقالات :0
تعداد توصیه نامه:0 (اما میتونم از استاد هام بگیرم )
سابقه کار:کارآموزی
سابقه دریافت بورس :ندارم
تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
نمره زبان:ندارم (در حال خوندنش هستم حداقل 6.5-6میارم)
دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست(اطلاعات زیادی از دانشگاه های فنلاند ندارم ، متوسط رو به بالا باشه ):مدرک قابل قبول در ایران و ارزشمند
نکته دیگه ای اگه هست:یک سال زمان دارم تا سربازی برم،قبل از موعد باید بتونم پذیرش بگیرم یا نهایتا وسیقه میزارم .توانایی قبول شدن ارشد ایران رو دارم ولی دوست دارم خارج از ایران تحصیل کنم
مدارک تخصصی شبکه هم من دارم که البته بین المللی نیست و مربوط به ایران هست .اما از چند نفر که پرسیدم گفتند بعضی از سفارت ها مدرک موسسه سایبرتک رو قبول میکنن.(اصن این قضیه صحت داره آیا ؟؟؟)
مدارک تخصصی من :
1. CCNA 640-802
2.CCNP Switch
3.CCNP Routing
4.MCITP (البته این دوره تا خرداد طول میکشه)
میخواستم بدونم که آیا میتونم اصن برای فنلاند اقدام کنم؟ برای چه دانشگاه ای میشه اقدام کرد؟
برام خیلی مهم هم هست که بورسیه یا حداقل کمک هذینه بگیرم ، آیا امکانش هست بگیرم ؟ آیا تحصیل فنلاند رایگانه؟
ممنون میشم کمکم کنین در ضمن برای سال بعد میخوام اقدام کنم (احتمالا 2015-2016)که مدرک زبان هم بگیرم
ببخشید طولانی شد
سپاس
[/b][/b][/b][/b][/b]

سلام
برای سال 2015 شما ماکزیمم تا دی باید امتحان زبان بدید که به ددلاین برسید.
 کار شما برای گرفتن پذیرش سخت .چون معدلتون پایین . چرا باید بهتون کمک هزینه بدن؟ همین که شهریه نمیدید بزگترین کمک هست.البته   باز هم اگر نظر منو بخواهید شما باید تا جایی که میتونید اپلای کنید .چون شرایط معدل شما خوب نیست و شانس متئسط رو به پایینی دارید.