آکادمیا کافه
کارت‌های اعتباری بین‌المللی بانک‌های ایرانی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: کارت اعتباری و امور ارزی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%DB%8C)
+--- موضوع: کارت‌های اعتباری بین‌المللی بانک‌های ایرانی (/Thread-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D9%86%E2%80%8C%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4

کارت‌های اعتباری بین‌المللی بانک‌های ایرانی - Cortex - 16-09-2011

دوستان عزیز چنانچه سوالی در مورد کارت های اعتباری بین المللی صادر شده از طرف بانک های ایرانی دارید، در این تاپیک مطرح کنید. (مدیریت سایت)

(16-09-2011, 04:16 PM)royalfalcon نوشته: با سلام
با استفاده از کارت اعتباری ارزی که برخی از بانک های خصوصی (مثل پارسیان، پاسارگاد،..) می دهند، می شه یک اکانت premium خریداری کرد.
منظورتون از کارت اعتباری همین کارت های عضو شتاب ایران هست یا کارت هایی مثه مستر کارت و ویزا کارت؟

ممنون

کارت‌های اعتباری بین‌المللی بانک‌های ایرانی - royalfalcon - 17-09-2011

(16-09-2011, 05:53 PM)Omid نوشته: منظورتون از کارت اعتباری همین کارت های عضو شتاب ایران هست یا کارت هایی مثه مستر کارت و ویزا کارت؟
نه با کارت عضو شتاب فرق داره!
من خودم ویزا کارت گرفتم از بانک پاسارگاد،(البته نمی دونم هنوزم این کارت رو میدن یا نه، چون به خاطر تحریم گاهی کارت نمی دن)
از طریق بانک های کشورهای همسایه (ارمنستان، آذربایجان، ..) صادر می شه و بعد دو سه هفته میاد اینجا و میری همون شعبه بانک پاسارگاد (مثلاً!) که حساب باز کردی و کارتت رو می گیری. فقط یه سری محدودیت داره که از این مقال خارجه!
در کل بد نیست امتحان کنی! Tongue

کارت‌های اعتباری بین‌المللی بانک‌های ایرانی - Cortex - 19-09-2011

(17-09-2011, 05:40 PM)royalfalcon نوشته: نه با کارت عضو شتاب فرق داره!

من خودم ویزا کارت گرفتم از بانک پاسارگاد،(البته نمی دونم هنوزم این کارت رو میدن یا نه، چون به خاطر تحریم گاهی کارت نمی دن)

از طریق بانک های کشورهای همسایه (ارمنستان، آذربایجان، ..) صادر می شه و بعد دو سه هفته میاد اینجا و میری همون شعبه بانک پاسارگاد (مثلاً!) که حساب باز کردی و کارتت رو می گیری. فقط یه سری محدودیت داره که از این مقال خارجه!

در کل بد نیست امتحان کنی! Tongue
یعنی شما رفتی بانک پاسارگاد گفتی ویزا کارت می خوای؟ مطمئنی؟ من کلی در این مورد تحقیق کرده بودم و در آخر متوجه شدم بانک ملی فقط این کار رو می کنه...
ممنون بازم
مرسی

کارت‌های اعتباری بین‌المللی بانک‌های ایرانی - m.arash - 19-09-2011

(19-09-2011, 12:11 AM)Omid نوشته: یعنی شما رفتی بانک پاسارگاد گفتی ویزا کارت می خوای؟ مطمئنی؟ من کلی در این مورد تحقیق کرده بودم و در آخر متوجه شدم بانک ملی فقط این کار رو می کنه...
ممنون بازم
مرسی
درود

به غیر از بانک ملی و پاسارگارد بانک توسعه صادرات هم این کار رو انجام میده!

لطفا به این لیـــنک یه نگاهی بندازین!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
البته امید جان اگر شما عجله دارید بهتر هست از برخی از شرکت هایی که این کار رو انجام می دند استفاده کنید حالا یا می تونید مشخصات رو بدید و اون ها واستون اکانت رو بخرند یا ویزا کارت های هدیه شون رو خریداری کنی و خودت ریجیستر کنی !
در ضمن اگر بخوایید علاوه بر خرید اکانت پرداخت هزینه های اپلای رو هم خودتون بعدا پرداخت کنید گزینه بانک رو پیشنهاد می کنم چون شروع سقف اعتبار اولیه یک کارت اعتباری بالای 500 دلار هست!

RE: کارت‌های اعتباری بین‌المللی بانک‌های ایرانی - Pejman - 19-09-2011

بانک پارسیان رو هم اضافه کنید، اخیراً دیدم یه تابلو خیلی بزرگ زدند تو بانک و نوشته بودند که ویزا کارت می دند. در مورد جزئیاتش اطلاعاتی ندارم ولی همونطور که آرش عزیز گفت، فکر می کنم حداقل حساب قابل خرید 500 دلار باشه.

RE: کارت‌های اعتباری بین‌المللی بانک‌های ایرانی - Faraz - 19-09-2011

بانک پارسیان به این صورت است که یا باید یک حساب سپرده مدت دار داشته باشیم یا به صورت نقدی پرداخت بکنیم.یعنی اگر در حساب ما یک پس انداز 3 یا 5 ساله با مبلغ کافی باشد احتیاجی به پرداخت وجه برای کارت نیست و بعدا خودشان از روی کارت کسر می کنند.
مبلغ کارت بین 1000 تا 10000 دلار است و صدور آن یک ماه طول می کشد.تا جایی هم که خبر دارم از بانک های آذربایجان و ارمنستان به عنوان بانک های واسطه استفاده می کنند ولی سعی می کنند اسم بانک واسطه و کشور را به کسی نگویند.

اگر کسی اطلاعات بیشتری نیاز دارد می توانم تو چند روز آینده از دوستام در این بانک پیگیری کنم.

RE: کارت‌های اعتباری بین‌المللی بانک‌های ایرانی - royalfalcon - 20-09-2011

(19-09-2011, 12:11 AM)Omid نوشته: یعنی شما رفتی بانک پاسارگاد گفتی ویزا کارت می خوای؟ مطمئنی؟ من کلی در این مورد تحقیق کرده بودم و در آخر متوجه شدم بانک ملی فقط این کار رو می کنه...
بله دوست عزیز
من الان کارتش رو دارم و باهاش اکانت usnews رو خریدم!
روندش هم مثل روندیه که فراز عزیز توضیح دادند. کارت من از بانک آذربایجان است و صدورش هم سه هفته طول کشید!

RE: کارت‌های اعتباری بین‌المللی بانک‌های ایرانی - behzzadd - 20-12-2011

در حال حاضر همه بانک های ایرانی تحریم اند و هیچ کدوم از اونها از این کارت ها نمیدن.امروز 29 آذر 1390

RE: کارت‌های اعتباری بین‌المللی بانک‌های ایرانی - Behnoosh - 21-12-2011

(20-12-2011, 01:32 PM)behzzadd نوشته: در حال حاضر همه بانک های ایرانی تحریم اند و هیچ کدوم از اونها از این کارت ها نمیدن.امروز 29 آذر 1390

مسئله تحریم از قبل وجود داشته است ولی بانک هایی هستند که به صورتی این تحریم را دور زده اند و همین امروز در تهران می توانید ویزا کارت دریافت نمایید.

RE: کارت‌های اعتباری بین‌المللی بانک‌های ایرانی - Behnoosh - 21-12-2011

مدارك لازم براي دريافت كارت ارزي پارسيان :
  • افتتاح حساب متقاضي در صورت نداشتن حساب در بانك پارسيان
  • تكميل فرم درخواست صدور كارت اعتباري ارزي (نسخه فارسي و لاتين )
  • تكميل فرم قرارداد ( نسخه فارسي و لاتين )
  • كپي پاسپورت
  • برگه مسدودي حساب ( وثيقه ريالي به ميزان 120% مبلغ اعتبار درخواستي در حساب پارسيان براي كارت -هاي اعتباري)
  • تكميل فرم مجوز برداشت از حساب به منظور برداشت مبلغ صورتحساب هاي كارت هاي اعتباري از حساب متقاضي
  • فرم درخواست خريد و واريز دلار آمريكا به حساب سپرده ارزي شركت تجارت الكترونيك پارسيان
  • فيش واريزي
  • هزينه آبونمان 3 ساله
  • وثيقه ارزي براي كارت هاي اعتباري و نقدي بر اساس نوع كارت درخواستي به منظور سپرده گذاري نزد بانك صادر كننده كارت
  • وثيقه ريالي براي كارت اعتباري نزد بانك پارسيان
  • هزينه ابطال تمبر مالياتي
  • مبلغ شارژ اوليه كارت نقدي (اختياري)