آکادمیا کافه
درخواست همکار برای نوشتن مقاله - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: رشته‌های تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+--- انجمن: مکانیک و هوافضا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%88-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%81%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: درخواست همکار برای نوشتن مقاله (/Thread-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87--1337)

صفحات 1 2

درخواست همکار برای نوشتن مقاله - Babak - 07-08-2011

چنانچه به دنبال همکار برای نوشتن مقاله می‌گردید، می‌توانید با درخواست خود را با پاسخ به این موضوع مطرح کنید. لطفا سعی کنید تا حد امکان رشته و موضوع مورد علاقه خود را شرح دهید تا سایر کاربران بتوانند سریع‌تر در مورد همکاری با شما تصمیم بگیرند.

جهت حفظ حریم شخصی خود، مشخصات شخصی از قبیل شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را در فضای عمومی فروم ننویسید و برای این منظور از پیام خصوصی استفاده کنید.

لازم است مجددا تاکید شود که درخواست کمک مالی برای ثبت مقالات اکیدا ممنوع است.

درخواست همکار برای نوشتن مقاله - changizi_2010 - 04-11-2011

با سلام

برای نوشتن مقاله در زمینه خودرو با محققی که تجربه نوشتن مقاله رو داره همکاری می کنم .

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - ahmadpashaei - 19-02-2012

سلام
با توجه به اینکه من برق کنترل می خونم و ما دروس مشترک زیادی با گرایش دینامیک پرواز و کنترل در هوافضا داریم و من برای رزومم نیاز به مقاله دارم در این پست میگم که حاضر به همکاری برای مقاله هستم و اگر کسی خواست میتونه پست یا پیام بده.

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - mohsen.pat - 24-09-2012

سلام به دوستان

من دنبال نوشتن یه مقاله هستم .من رشته ام مکانیکه و می خوام یه مقاله تو حیطه fluids mechanics بنویسم.

با تشکر

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - mojik - 16-12-2012

با سلام

دوستان عزیز کارشناس ارشد مکانیک هستم با گرایش
ساخت وتولید .زمینه مورد علاقه ام کامپوزیته. دوستانی که آمادگی همکاری بر روی
ارائه مقاله مشترک برای مجلات isiهسنتدخواهشمندم رزومه خود را برای اینجانب ارسال
کنند.لازم به ذکر است یک مقاله با موضوع کامپوزیت های حرارتی اماده ارائه میباشد
لذا افرادی که خود دارای موضوع قابل چاپ هستند در اولویت میباشند.

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - m.ariaboy - 30-03-2013

سلام،من قصد دارم رو یه مقاله درمورد بهینه سازی انرژی کار کنم،البته سطحم درحد دانشجوی لیسانسه ترم 6 هستش
به دلیل تحریم های جدید کلا تو گرفتن مقاله isi به مشکل خوردم،کسی هست که بتونه باهام همکاری کنه؟؟؟
خیلی ممنون

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - Nasim67 - 30-03-2013

(30-03-2013, 03:24 AM)'m.ariaboy' نوشته: سلام،من قصد دارم رو یه مقاله درمورد بهینه سازی انرژی کار کنم،البته سطحم درحد دانشجوی لیسانسه ترم 6 هستش
به دلیل تحریم های جدید کلا تو گرفتن مقاله isi به مشکل خوردم،کسی هست که بتونه باهام همکاری کنه؟؟؟
خیلی ممنون

سلام
فقط یه نکته ای رو بگم درباره دریافت مقالات ISI، در همین سایت می تونید لینک مقالات درخواستیتونو در تاپیک مناسب یعنی اینجا یا اینجا قرار بدید و دوستانی که دسترسی دارند، متن کامل رو برای دانلود در اختیارتون قرار می دن. 
از ادامه دادن صحبت خودداری می کنم تا تاپیک از مسیر اصلی خودش منحرف نشه. امیدوارم بتونید همکار مورد نظرتونو پیدا کنید.
موفق باشید

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - elhamme - 16-05-2013

درود
من در زمینه اکستروژن منیزیم خالص و az80کار کردم و در حال آماده کردن دو مقاله هستم. مایلم با دوستان علاقه مند جهت تهیه مقاله isi  همکاری داشته باشم.

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - ergerg - 21-07-2013

سلام و دورود
من تا به امروز مقاله داخلی زیاد دادم(تقریبا 10 تا) و کارگاه آی اس آی هم چندبار شرکت کردم و میدونم چگونه و به چه شکل بدون هزینه مقاله با ایده رو با سطح Q1و Impact بالا میشه چاپ کرد البته 3 تا مقاله تو زمینه شبکه عصبی و هوش مصنوعی دارم که لازمه ترجمه بشه البته تو حیطه هوافضاست اگر کسی تمایل داره با من تماس بگیره این ایمیلمه
ehsanrezaeigeroei@yahoocom

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - ahura - 09-07-2014

درود 
لیسانس نرم افزار 
ارشد mba
برای دو مقاله و ثبت اختراع نیاز به  همکاری مهندسین مکانیک دارم. 
لطفا پیام بدید.