آکادمیا کافه
درخواست همکار برای نوشتن مقاله در رشته مدیریت - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: رشته‌های تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+--- انجمن: مدیریت و اقتصاد (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)
+---- انجمن: مدیریت (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA)
+---- موضوع: درخواست همکار برای نوشتن مقاله در رشته مدیریت (/Thread-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA)

صفحات 1 2 3

درخواست همکار برای نوشتن مقاله در رشته مدیریت - Babak - 07-08-2011

چنانچه به دنبال همکار برای نوشتن مقاله می‌گردید، می‌توانید با درخواست خود را با پاسخ به این موضوع مطرح کنید. لطفا سعی کنید تا حد امکان رشته و موضوع مورد علاقه خود را شرح دهید تا سایر کاربران بتوانند سریع‌تر در مورد همکاری با شما تصمیم بگیرند.

جهت حفظ حریم شخصی خود، مشخصات شخصی از قبیل شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را در فضای عمومی فروم ننویسید و برای این منظور از پیام خصوصی استفاده کنید.

لازم است مجددا تاکید شود که درخواست کمک مالی برای ثبت مقالات اکیدا ممنوع است.

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - soniya - 14-03-2012

با سلام

دانشجوي مديريت بازرگاني هستم.علاقه مندم در زمينه رشته ام مقالاتي تهيه كنم .كسي مايل به همكاري با من هستند؟

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - amin_mb - 15-03-2012

(14-03-2012, 12:52 AM)soniya نوشته: با سلام

دانشجوي مديريت بازرگاني هستم.علاقه مندم در زمينه رشته ام مقالاتي تهيه كنم .كسي مايل به همكاري با من هستند؟
با سلام دوست خوبم!
ممنون از مشارکت در این فروم و اعلام آمادگیتون برای همکاری!
همونطور که بابک جان در پست اول این تاپیک اشاره کردند، زحمت بکشید زمینه های مورد علاقه تان و همچنین زمینه هایی که تجربه یا مطالعه ای در اونها دارید را اشاره کنید تا دوستان بهتر بتونند با علاقه مندی های شما آشنا بشند!

ممنونتون خواهم بود!
موفق باشی!

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - spt - 15-03-2012

دوستان عزیزم اگه میشه لطف کنید یه چیز رو دقیق بگید که چقدر سابقه ی نوشتن مقاله دارید و اینکه کمک میخاید برای نوشتن مقاله یا اینکه میخاید به یکی کمک کنید....

اگه اینطوری بشه برای کسی که دنبال همکار مناسب میگرده راحت تر میتونه پیداش کنه و این برای خودتون هم بهتره ....

حتی ممکنه سال دیگه یکی این پست ها رو ببینه و باهاتون تماس بگیره....

موفق باشید Smile

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - baran63 - 09-01-2013

سلام
من لیسانس مدیریت بازرگانی هستم از دوستان میخوام اگه موضوعی در رابطه با رشته من به نظرشون میرسه معرفی کنن(بازاریابی.مدیریت.)
ممنونم

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - spt - 15-01-2013

(09-01-2013, 11:10 PM)baran63 نوشته: سلام
من لیسانس مدیریت بازرگانی هستم از دوستان میخوام اگه موضوعی در رابطه با رشته من به نظرشون میرسه معرفی کنن(بازاریابی.مدیریت.)
ممنونم
سلام Smile
ببینید این رشته هایی که میگید خیلی کلیه.. خیلی نمیشه بهتون پیشنهاد موضوعی داد، علاقه خودتون توی کدوم موضوع هست؟ بیشتر بازاریابی یا مدیریت؟ کدوم بخش بازاریابی یا مدیریت؟

موفق باشید Smile

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - mortza - 09-11-2013

با سلام
اینجانب کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه علامه هستم و به نوشتن مقاله و پایان نامه و کلا پژوهش هستم، خوشحال می شوم بتوانم کمکی هرچند ناچیز به شما بکنم

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - shabnamj - 13-11-2013

سلام
من کارشناسی صنایع خواندم و ارشد دارم مدیریت اجرایی می خوانم.
بسیار مایل هستم با دوستانی که در زمینه مقاله نویسی تجربه دارند همکاری کنم و از راهنمایی های ارزشمندشون استفاده کنم.
اطلاعاتم راجع به اینکه چه چیزی مطالعه کنم ، چه موضوعی انتخاب کنم ،چطور مقاله را ثبت کنم(در ایران یا خارج از ایران) کم هست و نیاز به راهنما دارم.
گرایشم بازاریابی و صادرات هست و مایلم این مقاله در حیطه موضوعات جدید بازاریابی باشه(میشه یه جورایی با رشته کارشناسیم هم ترکیب بشه)
اگر کسی می تونه در این مسیر راهنما یی کنه بسیار خوشحال می شم با من تماس بگیره
شاد باشید

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - spt - 25-11-2013

(13-11-2013, 01:08 AM)'shabnamj' نوشته: سلام
من کارشناسی صنایع خواندم و ارشد دارم مدیریت اجرایی می خوانم.
بسیار مایل هستم با دوستانی که در زمینه مقاله نویسی تجربه دارند همکاری کنم و از راهنمایی های ارزشمندشون استفاده کنم.
اطلاعاتم راجع به اینکه چه چیزی مطالعه کنم ، چه موضوعی انتخاب کنم ،چطور مقاله را ثبت کنم(در ایران یا خارج از ایران) کم هست و نیاز به راهنما دارم.
گرایشم بازاریابی و صادرات هست و مایلم این مقاله در حیطه موضوعات جدید بازاریابی باشه(میشه یه جورایی با رشته کارشناسیم هم ترکیب بشه)
اگر کسی می تونه در این مسیر راهنما یی کنه بسیار خوشحال می شم با من تماس بگیره
شاد باشید

سلام و خوش آمدید به اینجا    Smile
به نظر من میتونید به انجمن مقاله مراجعه کنید و جواب خیلی از سوال هاتون احتمالا اونجا هست....    در ضمن برا شروع به استاد هاتون هم میتونید رجوع کنید...

در مورد موضوع هم خب خیلی سوالتون کلیه، اول از همه نیاز به مطالعه ی زیاد دارید مخصوصا از مقاله های موجود که موضوعات روز و جدید رو پیدا کنید...   منظورم اینه که همین پیدا کردن موضوع خودش یه پروژه ای هست برای خودش!!

به طور کلی امیدوارم یه روزی از همین تاپیک یه تیم مقاله نویسی در بیاد!!   اما به این زودی نخواهد بود...   شاید یه روز خودم یه آستینی بالا زدم!!  تولید علم و دیگر هیچ!!   Smile

RE: درخواست همکار برای نوشتن مقاله - salman66 - 19-01-2014

سلام
من به یه همکار پر انرژی برای تکمیل چند تا مقاله نیاز دارم، در حقیقت بدلیل اینکه سرم شلوغه و از درس دور شدم حس ندارم . اگه یه نفر باشه که کمکم کنه منم تو زمینه بهش کمک میکنم. مقالات در زمینه مدیریت هستند. بیشتر مقالات مطالبشون امادست