آکادمیا کافه
مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه (/Thread-%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه - automotive - 08-06-2018

(13-12-2017, 12:37 PM) نوشته: وضعیت دانشجویان دکترا چطور؟
برای فوق تخصص یا پی اچ دی میشه اقدام به اپلای کرد؟
مدرک دکترای دانشگاه آزاد چطور مورد پذیرشه؟

بله برای تخصص و پسا دکتری post doctoral میتوان اپلای کرد فقط این دوره ها مدرک ندارد و صرفا شما مدتی در آن کشور خواهید بود، با ویزای کاری و نه دانشجویی.
بله مورد قبول است.

(08-06-2018, 03:47 PM) نوشته: با سلام آیا در ارشد مدرک مجازی معتبر تر است یا پردیس؟

سلام
تا آنجا که من اطلاع دارم پردیس اما باز هم سوال کنید.

درخواست راهنمایی - Alone.4gotten - 12-06-2018

سلام دوستان
ببخشید که وقتتون رو میگیرم؛ من سال قبل تو انتخاب رشته با راهنمایی غلط یک نفر مکانیک خواجه رو بالاتر از مکانیک علم و صنعت زدم و الان دانشجوی مکانیک خواجه‌ام.
میخواستم بدونم شانسی برای گرفتن فاند برای دوره ی ارشد دارم؟
به نظرتون چه خاکی میتونم تو سرم بریزم؟؟؟

RE: درخواست راهنمایی - Torkan - 12-06-2018

(12-06-2018, 10:46 AM)Alone.4gotten نوشته: سلام دوستان
ببخشید که وقتتون رو میگیرم؛ من سال قبل تو انتخاب رشته با راهنمایی غلط یک نفر مکانیک خواجه رو بالاتر از مکانیک علم و صنعت زدم و الان دانشجوی مکانیک خواجه‌ام.

هیچ راهنمایی غلطی نبوده!
این دانشگاه و سایر دانشگاههای ایرانی فکر میکنید در کجای این دنیا ایستاده اند که حالا اون جمله اخر رو میزنید!
رزومه تون رو قوی کنید

RE: درخواست راهنمایی - butterfly - 12-06-2018

(12-06-2018, 10:46 AM)Alone.4gotten نوشته: سلام دوستان

سلام دوست عزیز،

جمله آخرتون، این حس می ده که دارید دانشگاه پیام نور یا علمی کاربردی رو با دانشگاه علم و صنعت مقایسه می کنید.  Big Grin اصلا نگران نباشید، چون علم و صنعت و خواجه نصیر و به طور کلی بقیه دانشگاه های سراسری غیر شریف و تهران موقع اپلای عملا تو یه رده هستند چون دانشگاه های ایران، تو خارج شناخته شده نیستند. شریف و تهران هم به لطف دانشجوهاش شناخته شدند احتمالا. مهم عملکرد تحصیلی شما، کار پژوهشی ، نمره زبان و توصیه نامه های خوب هستند. 
جوری که سوالتون و نگرانی تون مطرح کردید انگار که دانشجوهای خواجه نصیر و بقیه دانشگاه ها پذیرش و فاند نمی گیرند درصورتی که اصلا اینطور نیست. همه افراد شانس دارند.

RE: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه - mohandesirani - 12-06-2018

سلام.
دوستان من یه سوال داشتم در مورد دانشگاه ارشد برای دکترا.
ارزش مدرک دانشگاه تربیت مدرس یا خواجه نصیریا صنعتی اصفهان توی هوش مصنوعی به شکلی هست که بشه باهاش برای آمریکا پذیرش فول فاند گرفت.از این نظر میپرسم که دوستان گفتن بجز شریف تهران امیرکبیر بقیه دانشگاهها برای دانشگاههای آمریکا تقریبا ناشناخته است.البته در کنار کسب gre و تافل خوب.
آیا ارزش داره که آدم یکسال دیگه بخونه به امید 3 دانشگاه؟البته با این فرض که فرد سربازی هم نرفته باشه.وباید توی سربازی بخونه برای 3 دانشگاه یا اینکه امسال بره ارشد یکی از همین دانشگاهها.

کدوم دانشگاهها از بین

علم و صنعت/بهشتی/مدرس/خواجه/صنعتی اصفهان/خوارزمی شناخته شده تره؟ توی هوش؟برای اپلای.

ممنون

RE: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه - Faranakghadimi - 12-06-2018

سلام دوستان
من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم
میخوام برای سال آینده ارشد شرکت کنم

من برای دکترا تصمیم دارم توی دانشگاه های آمریکا یا کانادا تحصیل کنم و بورسیه بگیرم

لطفا بهم کمک کنید که برای ارشد (تو ایران) چه رشته‌ای رو کنکور بدم که برای دکترا از خارج راحت تر پذیرش بگیرم؟؟؟
منظورم اینه که مثلا mba بخونم یا همون مدیریت بازرگانی یا....
لطفا کمک کنید

RE: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه - مهمان - 19-06-2018

سلام میخواستم بدونم میشه زیست سلولی مولکولی بخونی و بعد بورسیه بگیری و توی کشور دیگه(مثلا کره ی جنوبی) پزشکی بخونی؟؟؟
چون شنیدم که پزشکیه ایران براشون قابل قبول نیس و بورس نمیکنن!!

RE: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه - Torkan - 23-06-2018

(19-06-2018, 07:53 AM) نوشته: سلام میخواستم بدونم میشه زیست سلولی مولکولی بخونی و بعد بورسیه بگیری و توی کشور دیگه(مثلا کره ی جنوبی) پزشکی بخونی؟؟؟
چون شنیدم که پزشکیه ایران براشون قابل قبول نیس و بورس نمیکنن!!

کلا قید فاند در پزشکی رو در اینور اب بزنید
مگر موارد محدود

RE: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه - مهمان - 19-08-2018

در هیچ جای دنیا و هیچ دانشگاهی به نوع دانشگاه های ایران اهمیتی نمیدن و همگی با هم برابر هستن و تفاوتی ندارن و تنها معیار رزومه و زبان و ریز نمرات هست و پذیرش خودم هم دقیقا در نروژ به همین صورت بود
این انقدر بدیهی هست که همه دانشجویانی که قصد پذیرش دارت اینو باید بدونن و نگران نباشن

RE: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه - مهمان - 28-11-2018

سلام مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه پیام نور دارم .دانشگاههای سوید مدرک پیام نور قابل قبول هست یا نه؟