آکادمیا کافه
مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه (/Thread-%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه - مهمان - 22-09-2017

سلام من میخواستم بدونم مدرک دانشگاه آزاد برای کار کردن در خارج از کشور چه جوریه راحت قبول میکنن یا نه

RE: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه - Torkan - 22-09-2017

(22-09-2017, 08:42 PM)مهمان نوشته: سلام من میخواستم بدونم مدرک دانشگاه آزاد برای کار کردن در خارج از کشور چه جوریه راحت قبول میکنن یا نه

درود
کار کردن واقعا به مدرک ربطی نداره. کسی خارج از کشور برید یه کارخونه اصلا به سختی میتونین بهش بفهمونین ایران کجاست که حالا بیایین براش فرق ازاد سراسری رو توضیح بدین.
اگر منظورتون اینه که میشه درس خوند بعد کار پیدا کرد در خارج با هر مدرکی، جوابش بله هست.
ولی اگر منظورتون مستقیم کار پیدا کردن هست (کاری که شاق هست و سخت) اون موقع سابقه کار که 90 درصد اهمیت داره.

RE: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه - مهمان - 29-09-2017

سلام خدمت شما من مكانيك دانشگاه صنعتي اراك ومكانيك دانشگاه ازاد تهران جنوب قبول شدم به من توصيه ميكنن همون تهران بمونم چون سخش بالاتر از اراكه تو و خدا بگيد ايا اينطوره ايا بعدا براي اپلاي كردن به مشگل برميخورم يا نه؟تورو خدا راهنماييم كنيد

RE: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه - automotive - 29-09-2017

(29-09-2017, 07:58 PM)مهمان نوشته: سلام خدمت شما من مكانيك دانشگاه صنعتي اراك ومكانيك دانشگاه ازاد تهران جنوب قبول شدم به من توصيه ميكنن همون تهران بمونم چون سخش بالاتر از اراكه تو و خدا بگيد ايا اينطوره ايا بعدا براي اپلاي كردن به مشگل برميخورم يا نه؟تورو خدا راهنماييم كنيد

سلام
رتبه علمی دانشگاه آزاد تهران واحد جنوب به مراتب بهتر از دانشگاه صنعتی اراک است، اگر از نظر مالی در تنگنا نیستید، دانشگاه آزاد را انتخاب کنید.

RE: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه - retro44 - 29-09-2017

(29-09-2017, 07:58 PM)مهمان نوشته: سلام خدمت شما من مكانيك دانشگاه صنعتي اراك ومكانيك دانشگاه ازاد تهران جنوب قبول شدم به من توصيه ميكنن همون تهران بمونم چون سخش بالاتر از اراكه تو و خدا بگيد ايا اينطوره ايا بعدا براي اپلاي كردن به مشگل برميخورم يا نه؟تورو خدا راهنماييم كنيد

به نظرم درب و داغون ترین دانشگاه های دولتی از بهترین دانشگاه آزادها بهترند. اگه تشریف ببرید و جو بین دانشجوها و حتی اساتید رو در دانشگاه ازادها ببینید می بینید که همه از دم دنبال تفریح هستن. دانشگاه های دولتی کم بضاعت درسته امکانات کمتری دارن ولی همچنان جو تلاش و درس خوندن توشون هست.

اینا رو به چشم خودم دیدم

[برش] هزینه آزاد کردن ریزنمرات و دانشنامه - homayoun.v22 - 01-10-2017

سلام ممنون از پاسختون خب حالا اگه من مهمان شم شبانه فارغ التحصیل بشم واسه اپلای کردن مشکلی ندارم از نظر اعتبار دانشگاه؟؟
یعنی چون شبانه هستم احتمال پذیرشم نسبت به روزاته کمتر باشه؟؟

RE: هزینه آزاد کردن ریزنمرات و دانشنامه - shapol46 - 02-10-2017

@Kamyab22
دوستان با تجربه نظر بدن بهتره. حالا که می خواید شبانه بخونید برید یک دانشگاه خیلی خوب (اگر قبول کنن که چون بحث پوله فکرکنم همه جا قبول می کنن). هر چند تاپ های ایران هم چندان شناخته شده نیستند تو دنیا ولی بازم تاپ ها از بقیه شاید بهتر باشن. سعی کنید تا می تونید رزومه تون رو قوی کنید و معدلتون رو بالا ببرید تو اپلای اینا مهمه. شبانه م فکر نکنم غیر از ایران جای دیگه ای همچین کارایی بکنه برای پول بیش تر گرفتن از دانشجو پس اصلا نمی دونن چیه که بخواد براتون مشکل پیش بیاد. بازم دوستان دیگه که مطلع ترن امیدوارم جوابتون رو بدن.

RE: هزینه آزاد کردن ریزنمرات و دانشنامه - automotive - 02-10-2017

@Kamyab22
سلام،
روزانه و شبانه از نظر اعتبار تفاوتی ندارد و فقط بحث هزینه‌ها و آزادسازی مدارک مطرح است. برای مشاهده کارهایی که برای اپلای موفق در هنگام تحصیل باید انجام بدهید به موضوع زیر رجوع کنید و آن را به صورت کامل مطالعه کند.
برنامه‌ریزی تحصیلی برای گرفتن پذیرش بهتر در آینده

@shapol46
سلام
متاسفانه موضوع انتقالی از یک دانشگاه رتبه 3 به یک دانشگاه رتبه 1 در ایران حقیقت دارد و پول راه حل این موضوع خواهد بود و برای پذیرش نیز دانشگاه تهران، شریف، امیر کبیر و امثال این‌ها برای اپلای کار راحت‌تری در پیش دارند، به این دلیل که دانشجویان این دانشگاه‌ها معمولا اپلای کرده‌اند و درخشان بوده‌اند، اما برای بیشتر دانشگاه‌های این کشور صحبت شما صحیح است.

RE: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه - مهمان - 13-12-2017

وضعیت دانشجویان دکترا چطور؟
برای فوق تخصص یا پی اچ دی میشه اقدام به اپلای کرد؟
مدرک دکترای دانشگاه آزاد چطور مورد پذیرشه؟

RE: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه - مهمان - 08-06-2018

با سلام آیا در ارشد مدرک مجازی معتبر تر است یا پردیس؟