آکادمیا کافه
مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش و کمک هزینه (/Thread-%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش - shz67 - 11-09-2013

سلام به دوستان،من در مقطع ارشد it شبانه امیرکبیر پذیرفته شده ام،بعلت شرایط کاری ترجیح می دهم در شهر خودم یعنی قم باشم،از طرفی پردیس قم دانشگاه تهران نیز it دارد،میخواستم بدونم در مدرک پایانی این دانشگاه چه چیزی درج می شود؛مثل امیر کبیر صرفا نام دانشگاه درج می شود یا پردیس نیز درج می شود؟
و اینکه چقدر در پذیرش دانشگاههای خارج تاثیر دارد؟

RE: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش - leily17 - 12-09-2013

[font] دوستان منم میخوام بدونم با ارشد مدیریت  دانشگاه پیام تور  از دانشگاههای اروپا  میشه پذیرش دکترا گرفت یا نه؟ کدوم دانشگاهها میتونم اقدام کنم  ؟ معدل چقدر تاثیرگذاره؟[/font]

[برش] با شرایط من شانسی برای گرفتن پذیرش وجود دارد (صرف نظر از کشور مقصد) - snm - 03-11-2013

با سلام و عرض ادب
نوع دانشگاه تحصیل درشانس پذیرش و گرفتن فاند از آمریکا چقدر تاثیر گذار است؟ منظورم دانشگاه پیام نور در مقایسه با دانشگاه سراسری؟ و اینکه پذیرش و گرفتن فاند در کدام مقطع تحصیلی راحت تر است کارشناسی یا ارشد؟ ممنون

RE: با شرایط من شانسی برای گرفتن پذیرش وجود دارد (صرف نظر از کشور مقصد) - ahmadpashaei - 03-11-2013

(03-11-2013, 04:05 AM)'snm' نوشته: با سلام و عرض ادب
نوع دانشگاه تحصیل درشانس پذیرش و گرفتن فاند از آمریکا چقدر تاثیر گذار است؟ منظورم دانشگاه پیام نور در مقایسه با دانشگاه سراسری؟ و اینکه پذیرش و گرفتن فاند در کدام مقطع تحصیلی راحت تر است کارشناسی یا ارشد؟ ممنون

منظورتون از نوع دانشگاه چیه؟! فاند به رشته و رزومه شما و همچنین به خود دانشگاه و اعتبارش بستگی داره. برای کارشناسی ارشد فاند گرفتن بسیار سخت شده این سالها چه برسه به کارشناسی.عملا کارشناسی فاند نداره و کمک هزینه ها و جایزه هایی داره که بر پایه صلاحیت فردی و تحصیلی داده میشه.

RE: با شرایط من شانسی برای گرفتن پذیرش وجود دارد (صرف نظر از کشور مقصد) - Torkan - 03-11-2013

(03-11-2013, 02:51 AM)'َُSAIR3X' نوشته: سلام دوستان
میخواستم بدونم دانشگاه های آمریکا برای پذیرش تفاوتی بین مدرک سراسری و آزاد میذارن یا نه؟

دوست عزیز اکثرا فرقی نمیذارن ولی خوب دیگه ممکنه دید مثبتی نسبت به دانشگاههای سراسری به خصوص معروفا داشته باشن
نمیدونم منظور دوستان از فرق گذاشتن چیه؟!شما روزمتون کامل باشه مدارکتون رو بفرستین حالا اونا فرق بذارن یا نذارن چه فرقی به حال شما میکنه؟Smile
ممکنه دانشگاههایی اساتید ایرانی داشته باشند و کم کم هم دانشگاههای امریکا با سیستم و دانشگاههای ایران اشنا شده باشند ولی باز این دلیل نمیشه بگیم چون طرف ازاد خونده یا سراسری خونده مثلا فرق داره...
شما میتونید با سایر موارد رزومتون اگر احساس میکنید دانشگاهتون ضعیفه جبران کنید.
بااحترام

RE: با شرایط من شانسی برای گرفتن پذیرش وجود دارد (صرف نظر از کشور مقصد) - فرید - 03-11-2013

(03-11-2013, 02:51 AM)'َُSAIR3X' نوشته: سلام دوستان
میخواستم بدونم دانشگاه های آمریکا برای پذیرش تفاوتی بین مدرک سراسری و آزاد میذارن یا نه؟

(03-11-2013, 04:05 AM)'snm' نوشته: با سلام و عرض ادب

هر دانشگاهی سیستم خودش داره و به صورت کلی نمیشه گفت ولی خوب دانشگاه مطرح ایران مثل شریف و تهران بیشتر شناخته شده هستند و در فرایند پذیرش موثر. البته تعداد کل این دانشجویان در مقایسه با افرادی که اقدام می کنند خیلی کم.
در مورد پیام نور یک مقداری موضوع فرق میکنه و اصلا مقایسه مطرح نیست و موضوع اینه که یک تعدادی از دانشگاه آمریکا سیستم پیام نور قبول ندارند و متوجه شدن این موضوع هم کار راحتی نیست در نتیجه یک مقدار کار سخت تر میشه 

RE: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش - samsoon - 04-10-2014

سلام دوستان . 
خواستم بدونم ، مدرک پردیس دانشگاه شریف هم اعتبار داره؟ همسر من میخواد اونجا  ارشد الکترونیک دیجیتال بخونه . به نظرتون رشته ی خوبیه؟؟
نظر کلی تون رو هم میخوام در مورد پردس شریف بدونم ، چون نظرات خیلی ضد و نقیضی در موردش وجود داره . یکی میگه دانشگاه بچه پولدارهاست و بی اعتبار ، یکی میگه ، چون اسم شریف روشه اعتبار رو بالا هم میبره. 

RE: مقایسه مدارک دانشگاه های ایران برای گرفتن پذیرش - saaaaam - 04-10-2014

'samsoon dateline='' نوشته: سلام دوستان . 
خواستم بدونم ، مدرک پردیس دانشگاه شریف هم اعتبار داره؟ همسر من میخواد اونجا  ارشد الکترونیک دیجیتال بخونه . به نظرتون رشته ی خوبیه؟؟
نظر کلی تون رو هم میخوام در مورد پردس شریف بدونم ، چون نظرات خیلی ضد و نقیضی در موردش وجود داره . یکی میگه دانشگاه بچه پولدارهاست و بی اعتبار ، یکی میگه ، چون اسم شریف روشه اعتبار رو بالا هم میبره. 

سلام بر شما 
دوست خوب بنظر من دانشكاه معتبري هست و يكي از دوستانم كه از انجا فارغ التحصيل شدند در مورد سطح علمي دانشكاه هم راضي بودند

آیا با مدرک کارشناسی ارشد پیام نور می توان فاند گرفت ؟ - liloo - 28-12-2014

با سلام و خسته نباشی بابت سایت خوبتون
من مدرک کارشناسی در رشته مهندسی نرم افزار دارم و در حال گذراندن دوره زبان انگلیسی جهت گرفتن تافل می باشم
از انجا که جهت فاند گرفتن باید مدرک کارشناسی ارشد داشت اینجانب قصد ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور را دارم به شرطی که مدرک پیام نور مشکل فاند گرفتن نداشته باشد
پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر را دارم

[برش] سوال‌های اولیه در مورد گرفتن پذیرش دکترا - reza_blue - 03-01-2015

سلام من ارشد با معدل 17.5از غیر انتفاعی و لیسانسمم غیر انتفاعی با معدل 16 رشتمم برق قدرته نمره تافلم 89
مقاله یه دونه isi
به نظر شما با این شرایط امیدی به فاند میشه داشت من زیاد رنکینگ دانشگاش واسم مهم نیست
اصلا با این شرایط کسی دیدین فاند بگیره
ممنون