آکادمیا کافه
داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: مشاوره رایگان با اعضای مجرب سایت (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره (/Thread-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87)

صفحات 1 2 3 4

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - Bahram - 08-01-2012

درود،
تیم مدیریت فروم جهت تکمیل کادر مشاوران خود، نیاز به افراد مجرب و آگاه پیرامون موضوعات امتحان آیتلس و همینطور امتحان تافل PBT دارد.
اگر تجربه حضور موفق در این امتحانات را داشته اید و مایلید به جمع مشاورین ما بپیوندید، لطفاً در این تاپیک یا با پیام خصوصی ترجیحاً با ذکر نمرات تقریبی امتحانات خود به ما اطلاع دهید.

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - amirhossein.gh - 08-01-2012

(08-01-2012, 02:03 PM)Bahram نوشته: درود،
تیم مدیریت فروم جهت تکمیل کادر مشاوران خود، نیاز به افراد مجرب و آگاه پیرامون موضوعات امتحان آیتلس و همینطور امتحان تافل PBT دارد.
اگر تجربه حضور موفق در این امتحانات را داشته اید و مایلید به جمع مشاورین ما بپیوندید، لطفاً در این تاپیک یا با پیام خصوصی ترجیحاً با ذکر نمرات تقریبی امتحانات خود به ما اطلاع دهید.
سلام بهرام جان
من میتونم تو قسمت آیلتس کمک کنم !
البته تصمیم با شماست
من حدود 10 12 ساله زبان میخونم و حدود 2 ساله واسه آیلتس
نمره آیلتس آخریم هم 7 با اسپیکینگ 8 شد!
خیلی از کلاشس ها و کتاب ها رو کار کردم و روششون دستمه !
بهر حال وظیف من بود اعلام آمادگی کنم

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - Babak - 08-01-2012

ممنون امیرحسین عزیز. من عنوان موضوع مشاوره شما رو عوض کردم و IELTS رو هم اضافه کردم.

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - amin_mb - 12-02-2012

با سلام خدمت دوستان و صاحب نظران

با اجازه ادمین و با تجربه های فروم آمادگی خودم را جهت کمک به هموطنانم در این فروم اعلام می کنم!
بنده از هر گونه مشورت و راهنمایی که بتونه کاربرهای این فروم را یک قدم در پروسه اپلای جلو ببره دریغ نخواهم کرد!

لیسانس مهندسی برق قدرت- ارشد برق کنترل

آشنا با امتحان تافل PBT
آشنا با پروسه های پذیرش دکتری از دانشگاه های مختلف دنیا
آشنا با اعلام و اطلاع رسانی پوزیشن های دکتری در اروپا، کانادا و استرالیا
آشنا با پروژه های کسر خدمت سربازی و اخذ کسری خدمت از پایان نامه ها
آشنا با پذیرش در مقاطع مختلف مهندسی برق
آشنا با هرگونه مسائل و زمنیه های مهندسی برق کنترل
آشنا با نحوه آماده سازی و سابمیت مقاله در کنفرانس ها و ژورنالهای معتبر

و خیلی هم خوشحالم که تونستم فعالیت جامعه مجازی خودم را در محیط با آرامش این سایت شروع کنم!

موفق و موید باشید!

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - Pejman - 12-02-2012

سلام امین جان،

ممنون از اعلام آمادگیتون برای کمک به کاربران به عنوان مشاور. شما پست های خیلی خوبی در این مدت داشتید و قطعاً اطلاعات خیلی خوبی در زمینه هایی که گفتید دارید.

مورد شما و بخش هایی که اعلام آمادگی کردید رو بررسی می کنیم و در اولین فرصت بهتون اعلام می کنیم. ممنون.

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - Mike - 11-05-2012

سلام به همه شما،
من داوطلب کمک به بچه‌های اینجا هستم. در حال حاضر هم در آمریکا مشغول تحصیل هستم. در صورتی‌ که به کمک نیاز داشتین خوشحال میشم خدمتی بکنم.
البته اگه مدیرم نشم بازم کمک می‌کنم.
Big Grin

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - Pejman - 12-05-2012

سلام مایک جان، ممنون از اعلام آمادگیت برای مشاوره. البته فکر می کنم منظورت مشاور بود نه مدیر. چون این تاپیک برای اعلام آمادگی جهت مشاور شدن هست.

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - Mike - 12-05-2012

(12-05-2012, 11:13 AM)Pejman نوشته: سلام مایک جان، ممنون از اعلام آمادگیت برای مشاوره. البته فکر می کنم منظورت مشاور بود نه مدیر. چون این تاپیک برای اعلام آمادگی جهت مشاور شدن هست.
[font=Verdana][size=10][b]سلام .
والا برا من فرقی‌ نمی‌کنه. مدیر یا مشاور یا هر چیز دیگه! من کارمو خواهم کردتو بخش تدارکاتم می‌شه کار کرد! Big Grin Big Grin Big Grin

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - west - 28-05-2012

با سلام از دوستان
من خیلی گشتم اما جواب سوالمو پیدا نکردم و واقعا کلافه شدم خاهشا منو هم راهنمایی کنین
لطفا بفرمایید شهریه دانشگاه غازی ترکیه در رشته گرافیک و روانشناسی در مقطع ارشد چقدر است ( معادل تومن ایرانی )
با تشکر

RE: داوطلبین کمک به کاربران از طریق مشاوره - Babak - 28-05-2012

اگر سوال‌تون رو در این تاپیک بپرسید، شاید دوستان بتونند کمک‌تون کنند.