آکادمیا کافه
Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند در رشته‌های فنی از کشور امریکا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: مشاوره رایگان با اعضای مجرب سایت (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند در رشته‌های فنی از کشور امریکا (/Thread-Babak-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%D9%81%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - darkboy - 23-09-2014

سلام آقا بابک خسته نباشید
این اولین پستیه که تو این سایت میزارم میخاستم اگه میشه یه راهنمایی کوچیک ازتون بگیرم
من دانشجوی ترم سه سخت افزار ( سراسری شهرستان-دو ترم خوندم) هستم
دنبال اینم که به امید خدا واسه ارشد اپلای کنم
کشورش مهم نیست واسم بیشتر رنکش مهمه
متاسفانه تا اینجای کار معدلم  تو این دو ترم13/11 (حالا بگیریم 13) شده
زبانم هم متوسط رو به پایینه
به نظر شما با این معدل شاهکار تو این مدت باقیمونده به غیر تلاش برای جبران معدلم چیکار میتونم بکنم؟
ممنون از راهنماییتون 

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - Babak - 23-09-2014

(23-09-2014, 11:38 AM)'darkboy' نوشته: سلام آقا بابک خسته نباشید
این اولین پستیه که تو این سایت میزارم میخاستم اگه میشه یه راهنمایی کوچیک ازتون بگیرم
من دانشجوی ترم سه سخت افزار ( سراسری شهرستان-دو ترم خوندم) هستم
دنبال اینم که به امید خدا واسه ارشد اپلای کنم
کشورش مهم نیست واسم بیشتر رنکش مهمه
متاسفانه تا اینجای کار معدلم  تو این دو ترم13/11 (حالا بگیریم 13) شده
زبانم هم متوسط رو به پایینه
به نظر شما با این معدل شاهکار تو این مدت باقیمونده به غیر تلاش برای جبران معدلم چیکار میتونم بکنم؟
ممنون از راهنماییتون 

شما فقط دو ترم خوندید و جا برای جبران معدل‌تون زیاده و امکانش کاملا وجود داره که با معدل بهتر بتونید در آینده پذیرش بگیرید. من برای افرادی مثل شما توصیه‌هایی رو در این لینک نوشته‌ام که می‌تونید بخونید. اگر باز هم سوالی بود، بپرسید.

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - gabriel2311 - 27-09-2014

سلام من ترم 7 مکانیکم ازاد کرج معدلم 16 دارم برای یه فاند که شهریه رو لغو کنه میخوام بدونم ایا مدارک دوره های دیگه رو داشته باشم  مثل نرم افزارای web و نرم افزا های رشته ی خودم و شبکه و که همه ی اینها رو  میتونم با  ICS معادل سازی کنم و مدارک اونا رو بدم و همینطور مدارک شرکت FESTO  تاثیر داره در گرفتن فاند؟و اینکه تو بعضی سایتا خوندم باید طول تحصیل 4 سال باشه در کارشناسی تا بشه فاند گرفت تا چه حد درسته؟

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - atefeh_J - 27-09-2014

با سلام
اقای بابک ببخشید میشه من را برای جواب به این ایمیل راهنمایی کنید

Unfortunately I do not have research found to cover oversea student tuition fee in the form of RA.
شانس گرفتن فاند از خود دانشگاه یا همان TA برای من وجود داره؟
بعد از پذیرش با این جواب استاد احتمال فاند گرفتن هست؟

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - Babak - 28-09-2014

(27-09-2014, 09:07 AM)'gabriel2311' نوشته: سلام من ترم 7 مکانیکم ازاد کرج معدلم 16 دارم برای یه فاند که شهریه رو لغو کنه میخوام بدونم ایا مدارک دوره های دیگه رو داشته باشم  مثل نرم افزارای web و نرم افزا های رشته ی خودم و شبکه و که همه ی اینها رو  میتونم با  ICS معادل سازی کنم و مدارک اونا رو بدم و همینطور مدارک شرکت FESTO  تاثیر داره در گرفتن فاند؟و اینکه تو بعضی سایتا خوندم باید طول تحصیل 4 سال باشه در کارشناسی تا بشه فاند گرفت تا چه حد درسته؟

منظورتون اینه که مدرک لیسانس رو نگیرید و بدون مدرک لیسانس اقدام کنید؟ اگر این طوره، خیلی بعیده که بتونید بدون مدرک لیسانس پذیرش بگیرید. مدارک غیردانشگاهی هم جایگزین مدرک دانشگاهی نمی‌شن، اما تغییر رشته موقع گرفتن پذیرش غیرممکن نیست و گرفتن این مدارک می‌تونه کمک کنه که نشون بده شما به رشته کامپیوتر علاقه‌مندید.

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - Babak - 28-09-2014

(27-09-2014, 03:37 PM)'atefeh_J' نوشته: با سلام
اقای بابک ببخشید میشه من را برای جواب به این ایمیل راهنمایی کنید
Unfortunately I do not have research found to cover oversea student tuition fee in the form of RA.
شانس گرفتن فاند از خود دانشگاه یا همان TA برای من وجود داره؟
بعد از پذیرش با این جواب استاد احتمال فاند گرفتن هست؟

جواب این استاد که مشخصه و گفته که فاند کافی نداره که به دانشجویان خارجی RA بده. از این جواب نمی‌شه در مورد شانس فاند از دانشکده یا TA نظر خاصی داد و نمی‌شه گفت که شانسش هست یا خیر.

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - gabriel2311 - 28-09-2014

(28-09-2014, 05:21 AM)'Babak' نوشته:
منظورتون اینه که مدرک لیسانس رو نگیرید و بدون مدرک لیسانس اقدام کنید؟ اگر این طوره، خیلی بعیده که بتونید بدون مدرک لیسانس پذیرش بگیرید. مدارک غیردانشگاهی هم جایگزین مدرک دانشگاهی نمی‌شن، اما تغییر رشته موقع گرفتن پذیرش غیرممکن نیست و گرفتن این مدارک می‌تونه کمک کنه که نشون بده شما به رشته کامپیوتر علاقه‌مندید.

نه من لیسانسمو میگیرم منظور من اینه علاوه بر لیسانس و تافل و GRE من مدارک دوره های دیگه ای رو هم دارم مثل نرم افزار ها و گواهی نامه شرکت FESTo میخواستم بدونم برای فاند دادن ایا به اینها هم توجه می کنن یا نه فقط به معدل و تافل و GRE نگاه می کنن؟

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - azarnoor - 29-09-2014

سلام.
من دو سال در مالزی اقامت داشتم برای تحصیل در مقطع فوق لبسانس رشنه مدیریت پروزه.میخوام برای  مستردوم  برای المان اقدام کنم.ممنون میشم منوراهنمایی کنید برای دانشگاه
من میتونم همسرم رو هم با خودم بیارم المان زیر ویزا خودم.محدودیتی نداره ,شرایط چیه?[img]images/smilies/smile.gif[/img]

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - Babak - 29-09-2014

(28-09-2014, 07:23 PM)'gabriel2311' نوشته:
نه من لیسانسمو میگیرم منظور من اینه علاوه بر لیسانس و تافل و GRE من مدارک دوره های دیگه ای رو هم دارم مثل نرم افزار ها و گواهی نامه شرکت FESTo میخواستم بدونم برای فاند دادن ایا به اینها هم توجه می کنن یا نه فقط به معدل و تافل و GRE نگاه می کنن؟
تا اونجا که من می‌دونم، این جور دوره‌ها ممکنه تاثیر مثبت داشته باشه، اما تاثیرش واقعا قابل توجه نیست و مهمترین عوامل همون معدل و تافل و GRE هست.

RE: Babak: مجرب در گرفتن پذیرش و فاند، امور کشور امریکا، و رشته کامپیوتر - Babak - 29-09-2014

(29-09-2014, 06:44 AM)'azarnoor' نوشته: سلام.
من دو سال در مالزی اقامت داشتم برای تحصیل در مقطع فوق لبسانس رشنه مدیریت پروزه.میخوام برای  مستردوم  برای المان اقدام کنم.ممنون میشم منوراهنمایی کنید برای دانشگاه
من میتونم همسرم رو هم با خودم بیارم المان زیر ویزا خودم.محدودیتی نداره ,شرایط چیه?[img]images/smilies/smile.gif[/img]

متاسفانه من نه در مورد مالزی و نه در مورد آلمان اطلاعات چندانی ندارم. لطفا سوال‌هاتون رو در انجمن آلمان بپرسید تا دوستان دیگه بتونند راهنمایی کنند.